לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2006, 17:57
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Arziv שמתחילה ב "אתה מצלם הרבה פורטרטים או..."

דבר ראשון עם איזו מצלמה אתה צלם (בהנחה שאת מצלם במצלמה עם מכפל 1.6 -1.5)
ה24-70 תאבד כימעט לגמריי את הצד הרווח היא תהפוך על דיגטלי ל38-112 שזה ממש לא רחב לצילום יומומי (תלוי גם מה זה צילום יום יומי בישבילך) מצד שני יש לך את ה2.8 הקבוע. תלוי עם אכן אתה צריך אותו כול כך.
(במידה ומדובר במצלם פילם או מצלמה דיגיטלית עם פריים מלאה אז כאן תיהיה בעיה)
אך עדיין לדעתי ה17-40 איכותית יותר כמעט בכול הפרמטרים עם זה החדות עם זה מהירות הפוקוס המהירה שלה ועם זה הבנייה (והפס האדום, לא לשכוח כמובן.) לעדשה הזו יש טווח רחב והיא הופכת על דיגיטל ל27-64 שמפסידה לסיגמה בטלה שלה אבל עדיין טלה סביר לצילומי יום יום.
כמו כן כתבת "אני רוצה עדשה שתיהיה באיכות כמו הסידרה ה-L של קנון" אז יש לך . לא כמו. אלה בידיוק אותה אחת L המבוקשת. אני הייתי הולך עלייה בעיניים עצומות לו הייתי מתלבט בינה לבין ה24-70 .
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 27-06-2006 בשעה 18:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2006, 18:02
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Arziv שמתחילה ב "אתה בטוח שהוא מתכוון לסיגמה,..."

אני דיי בטוח ... כי הריי למה לו לכתוב

"אני רוצה עדשה שתיהיה באיכות כמו הסידרה ה-L של קנון" עם כבר הוא מדבר על L
אני גם דיי בטוח שהיא לא כול כך בתקציב שלו... אבל יכול להיות שאני טועה.... עם היא אכן L אז אין כול כך הרבה על מה לדבר כי זה שתי עדשות מליגות שונות.

עוד משהוא זיו תיסתכל על האשכול הזה שהוא פתח:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=187855
לדעתי הוא אכן מתכוון לסיגמה ולא לקאנון מרשימת הציוד שלו ומהנסיון.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 27-06-2006 בשעה 18:04.
ישן 27-06-2006, 18:10
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Arziv שמתחילה ב "..."

אני לא מבין משהוא למה אתה בכלל חושב על לרכוש canon 24-70 2.8L שעולה אגב 7000 אלף שקל??? בישביל מה אתה צריך אותה זאת לא עדשה שקונים סתם כך לצלם בטבע ואת המשפחה ... זאת עדשה יותר מקצועית ששוב על ה350d לא תתן לך טווח רחב שזה לדעתי מאוד חשוב לצילומי יום יום. בסכום הזה תוכל להרכיב לך סט עדשות איכותי ושימושי יותר. לדגומא:
1. canon 17-40 f4L+70-200 F4L
2.canon 17-40 f4L+70-200 f2.8L-(במקרה ותקינה את ה70-200 יד שנייה)
3.sigma 18-50 2.8+70-200 2.8

ועוד הרבה אפשריות של סטים במחיר של עד 7000 אלף שקל... לדעתי זה טרוף לקנות עדשה סכום הזה לשימוש חובבני. (שוב דעתי האישית.)

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 27-06-2006 בשעה 18:20.
ישן 27-06-2006, 18:27
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DoRcAr שמתחילה ב "אחי אני רוצה את הדגם הזה כי..."

קראת על סטים שונים משונים שכתבתי לך זה עוד כלום אתה באמת הולך לבזבז בסביבות 7 אלף שקל על עדשה לצילומי נוף ומשפחה? זה פשוט לא נישמע לי כול כך ריאלי לשים את העדשה הזו על 350d וצלם איתה ככה פעם במשפחה וקצת נוף... מצטער שאני חופר אבל לדעתי תוכל לנצל את הסכום הזה למטרות ואביזרים טובים יותר במיוחד עדשות... יש לך כבר עדשת טלפוטו?.... תסביר קצת על הארסנל שלך... ומה בידיוק אתה הולך לצלם עם הציוד. ומה השאיפות שלך לעתיד

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 27-06-2006 בשעה 18:32.
ישן 27-06-2006, 18:57
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי DoRcAr שמתחילה ב "אחי קודם כל אתה ממש לא חופר..."

תציין לי מה התקציב שלך לעדשה?

(בתנאי שחשבת כבר על הכול גוף,כרטיסי זיכרון,חצובה במקרה הצורך,גריפ במקרה הצורך,סוללות רזרביות,פילטרים שונים,פלאש,)

בנוגע לגוף (350d) הרגשת אותה והיא נוחה לך בידיים עם כן אז מצויין כי בהחלט יותר חשוב להשקיע באופטיקה מאשר בגוף. אך עם בכול זאת יש את הכסף הייתי ממליץ לך לעלות טיפה את רמת הגוף אולי אפילו לd20 או ל30d אבל זה אך ורק עם ה350 לא נוחה לך או שלא הרגשת אותה או שבאמת הכי חשוב לך זה האופטיקה (דבר שהוא נכון בהחלט!) ועוד משהוא תגדיר מה בידיוק אתה מצלם ? את הילדים בבית, נוף,ציפורים,מקרו,פורטרטים, האם אתה מצלם בסביבה.
שמצריכה צמצצים כמה שיותר פתוחים(1.4,1.8,2.8)

ישן 28-06-2006, 19:13
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי צל99 שמתחילה ב "כעדשה יחידה"

כעדשה יחידה לנצח הייתי מעדיף 28-300L אבל שנינו יודעים שלא תחזיק רק עדשה אחת ולכן עדיף למצוא את התחום שעכשיו אתה צריך, ואז ללכת על הכי איכותי והכי ורסאטילי. לדעתי 24-70 2.8 הכי מתאימה.
אם לבחור יש צורך בזוית רחבה רוב הזמן, כמובן שה 17-40 יותר מתאימה.
לגבי ההבדל בין 24-70 2.8 ל 24-105 4 IS - אני מעדיף את ה 24-70 כי אני מכוסה ב 70-200 בכל מקרה ומייצב אני לא צריך. 2.8 יותר חשוב לי בסיטואציות שאני מצלם.

אין חוקים פה, כל אחד מצלם עם הציוד שמתאים לו והכי גרוע זה לקנות מה שלאחרים יש, כי יש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר