לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2006, 20:46
  זוכמיר זוכמיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
חיפוש אחר חברים ממלחמת יו"כ

ב"ה
ביו"כ בעת פרוץ המלחמה הייתי בעמדת השמירה בשער הכניסה לתעוז מדומני טלוויזיה?(אולי שם התעוז אחר עכ"פ גיזרה מרכזית פלוגת טנקים מחטיבה סדירה 14 מה שזכור לי זה שהמ"פ היה רס"ן מימוצא תמני.) עם מחלקה טכנית וצות קשר בעת שהטנקיסטם עזבו להתמקם בשטח בעמדות תקיפה מאחר וטרם התקבלה הוראה לצאת לקרב ,בערך בשעה 14:10 התחילה הפגזה מסיבית של המצרים על התעוז , המענין הוא שהם הפגיזו את רחבת הטנקים בתוך התעוז הממוקמים בשני צדי שער התעוז מיתוך סקרנות התבוננתי איך הפגזים נופלים אחד לאחד בדיוק במקום חינית הטנקים כאשר הם אינם מפספסים אף חניה , המצרים לא ידעו שהטנקים כבר בשטח ורק אחרי כעשר דקות הבינו כי הם מפגיזם לשווא ואז בסביבות 14:30 קיבלתי הוראה לעזוב את עמדת הש"ג ולעבור לבונקר הפיקוד זכורני כי רק עמדת התצפית מעל התעוז נשארה עד רדת הלילה ,לקראת חצות של מוצאי יו"כ קבלנו פקודה לפנות את התעוז כי יש מערבים של המצרים קרוב אלינו ומחשש לסכנת חיים ביקשו מאיתנו לסגת . יצאנו למנחת מסוקים הנימצא בקירבת מקום משם אספו את הפצועים לבתי חולים בטסה והלאה,במנחת היו אוהלי עזרא ראשונה וצותי הרפואה .לפנות בוקר עלה נגמ"ש על מערב בצומת הכביש ממש ליד המנחת בו הינו מיד כולם עלו על כל הרכבים שהיו במקום והעמיסו את הפצועים והיסתלקנו מהמקום לבסיס טסה,בטסה הצטרפתי לחיל הרפואה והייתי בצוות זהוי וחילוץ חללים. ניזכרתי כי במאהל זה בו שכבתי לנוח היה טנקיט מהתעוז שלי שקיבל כדור בגב בכתף שנכנס בצד אחד ויצא בצד השני הטנקיסט שכב באוהל עימי ותוך כדי ההסתלקות המהירה לא שמתי לב שהשארתי אותו באוהל פתאום יצא הטנקיסט מהאוהל בשארית כוחותיו וצעק מה איתי?! קפצתי מהנגמ"ש ורצתי לקראתו הרמתי אותו ורצתי חזרה עימו וכך הגעתי לנגמ"ש חשבתי להיתפס בדלת האחורית אולם החברה משכו אותנו מהצד וכך נזרקנו אייך שהוא , והנגמ"ש המשיך בנסיעה ופתאום הרגשנו כמה כדורים פוגעים בדלת האחורית מהמערב של המצרים ממנו הסתלקנו .

אני חפץ מאוד להפגש עם הטנקיסט כמו כן לפגוש את אחיי שנשארו בחיים, וכן ברצני להפגש עם משפחות הגיבורים שנפלו בקרב

אברהם בן זכריה abz770@walla.com

זה בשביל חבר מאוד טוב שלי ואפשר גם להשאיר הודעות בתא האישי
בתודה זוכמיר

נערך לאחרונה ע"י זוכמיר בתאריך 27-06-2006 בשעה 20:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר