לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2006, 10:14
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
כמה לקחים שלמדתי לחיים

וברצוני לשתף ולקבל את דעתכם,

דבר ראשון שלמדתי הוא - לא לסמוך על איש מלבד עצמך, באופן מוחלט, סמוך רק על עצמך.
- יש דברים שעדיף לשמור בבטן, ושבראש של אחרים הם מהווים איום ותחושה של חרטה.
- הכלב שלי <ובכללי חיות מחמד> הן אינן תחליף לחברה הכי טובה, למרות שהוא תמיד שם ותמיד מקשיב ומנשק.. זה אינו תחליף, רק עוד תירוץ בריחה מהמציאות.
- הצבא שלנו חרא, המשטרה שלנו חרא וכמו הם כל אחד בחיים האלה יגן בסופו של דבר על עצמו.
- תמיד יש הסבר להתנהגות של אנשים, אבל כמעט אף פעם ההסבר לא מונח לפנינו.
- כנות זה דבר טוב וחשוב, אבל לכל דבר יש גבולות.
- אין לנו יכולת לשנות דברים בצורה שרצינו ואנחנו רוצים, אבל אסור לנו לחיות בסימני שאלה ואז לחשוב בדיעבד, זה לא מוביל לשום מקום., ובכל זאת, אולי שינינו משהו ולא ידענו על כך, כי מכל מה שנעשה יהיה שינוי כלשהו למישהו בעולם הזה.
- שמרו את הדברים החשובים, הטראומטיים והמפחידים שמפחידים אותכם - לעצמכם.
- אל תפחדו לפגוע באנשים כשהם פוגעים בכם, חשוב להיות אכפתיים אבל אסור לשכוח את עצמכם בדרך.
- לעולם אל תצפו מאנשים לדעת מה עשיתם בעבורם או עד כמה היה חשוב לכם מהם, הם לא ידעו ויסיימו את הקשר במכתבי שנאה, או לחלופין בניתוק כשכל החיים שלכם בראש שלהם.
-אל תהיו תמימים.
- אל תנסו להיות מה שאתם לא.
- אין דבר כזה אדם "קדוש" ולעולם לא יהיה, כולנו אותו הדבר בסופו של דבר.
- לעולם אין לדעת לאן הדברים יובילו, לרוב מה שיצא יהיה רע, וזה יהיה רע רק כי לא נסתכל על הטוב.
- אנשים טיפשים חיים טוב יותר.
וזהו... מצטערת על החפירה.
הולי.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 28-06-2006 בשעה 10:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2006, 10:56
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כמה לקחים שלמדתי לחיים"

אני מסכים איתך, אני חושב שהאדם היחיד שאפשר לבטוח בו לחלוטין הוא אתה עצמך, אבל (וזה אחד גדול) לעיתים אתה גם האויב הכי גדול של עצמך. אם לא תסמוך על אף אחד לעולם אתה תהפוך לאדם חשדן, מריר ומתוסכל. לעניות דעתי, חייבים לפחות מישהו אחד בחיים. אי אפשר לחיות במגננה פן אחרים יפגעו בך כי סמכת עליהם, זה טבע האדם. יש אנשים ששווה לתת בהם את האמון (למרות שזה קשה) ולקוות שהם לא יאכזבו אותך. בגלל זה לסמוך על אדם, לתת בו את האמון שלך- זה תהליך. תהליך שבו שני האנשים בהדדיות נותנים אמון אחד בשני. והאמת? לפעמים אתה צריך שהאחר יתן בך את האמון לפני שאתה בו כי כך אתה מרגיש שאם הוא חלילה יפגע בך, אתה מסוגל לפגוע בו בחזרה (לא שתעשה את זה, אבל ההרגשה של הכוחניות), ידע = כוח.

חיות מחמד בהחלט אינן תחליף לחבר טוב. אך לשם מה צריך לחבר טוב? לחלוק עימו דברים? לא כל כך הבנתי את הכוונה מכיוון שהתייחסת ספציפית ל"חברה הכי טובה", ולשם מה צריך חברה הכי טובה אם לא לדבר איתה, לחלוק עימה דברים ולהתייעץ עימה? וזה די סותר את הדברים שנאמרו למעלה, לא?

הצבא חרא? המשטרה חרא? הייתי מעוניין לדעת מאין זה נובע. אני חושב שהאנשים האלה הם גיבורים.. אולי לפעמים אני לא מסכים עם הדרך, אבל הם מבצעים את עבודתם על הצד הכי טוב שהם יכולים, ואני מכיר את שני המנגנונים האלה מקרוב. בוא נגיד, עדיף שהמנגנונים האלה ישנם מאשר אינם, כי אחרת- אדם לאדם זאב, והמצב היה הרבה יותר גרוע ממה שהוא היום.

אני מאמין שכן יש לנו יכולת לשנות דברים בצורה שרצינו, תלוי מה רצית. אני אישית הייתי מעדיף לחיות בסימן שאלה, מאשר לעשות משהו ואז להתחרט אחר כך (אבל אני סותר את עצמי הרבה פעמים מכיוון שאני לא סגור על זה). כל מעשה שאת עושה- משפיע על אחר, אפילו אדם שאת לא מכירה. זה סוג של אפקט הדומינו.

דברי טראומה.. זה נושא מסובך יותר. מניסיוני האישי, אחרי הרבה זמן של הפנמה, ריחוק, 'שמירה לעצמי', הגעתי למסקנה שיש דברים שעדיף גם להוציא. אומנם יש פחד שמא זה ידחה אנשים, שמא תיפגע... אבל שוב, צריך לסמוך על אדם. היו פעמים שסיפרתי משהו ולאחר מכן הרגשתי הקלה, יכולתי לנשום... אך היו פעמים שהרגשתי שהדברים שלי יחזרו נגדי פעם הבאה. זה ממש תלוי בנושא, בהרגשה שלך איתו, צריך להיות מוכנים לחלוק ולשתף.

אם את פוגעת מישהו שפגע בך, מזה יתן לך? את תרגישי יותר טוב? אני שואל ברצינות, ישנם אנשים שירגישו יותר טוב, אבל אני לא רוצה בזה סיבה. אני לא חושב שלפגוע בחזרה יפתור משהו, להפך, בעתיד זה רק יגרום לי לחשוב למה עשיתי את זה, כי גם אם האדם פגע בך- יש לו סיבה, לכל דבר יש סיבה.

-" לעולם אל תצפו מאנשים לדעת מה עשיתם בעבורם או עד כמה היה חשוב לכם מהם, הם לא ידעוויסיימו את הקשר במכתבי שנאה, או לחלופין בניתוק כשכל החיים שלכם בראש שלהם."

מכתבי שנאה? ניתוק קשר? קשה לומר דבר מה, אם תרגישי לנכון לפרט, אשמח.

אני לא מאמין באנשים טיפשים, אני לא חושב שיש כזה דברים אנשים טיפשים, יש אנשים שמתיירים להיות טיפשים וזה כבר בעיה שלהם.

ואת יודעת מה, למדתי, שאנשים טיפשים הם הכי מסוכנים ולעיתים יכולים להיות האויב שלך.
ישן 28-06-2006, 15:49
  הולי הולי אינו מחובר  

תשובות לשניכם:)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מטטרון שמתחילה ב "[color=black][font=Arial]אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מטטרון
אני מסכים איתך, אני חושב שהאדם היחיד שאפשר לבטוח בו לחלוטין הוא אתה עצמך, אבל (וזה אחד גדול) לעיתים אתה גם האויב הכי גדול של עצמך. אם לא תסמוך על אף אחד לעולם אתה תהפוך לאדם חשדן, מריר ומתוסכל. לעניות דעתי, חייבים לפחות מישהו אחד בחיים. אי אפשר לחיות במגננה פן אחרים יפגעו בך כי סמכת עליהם, זה טבע האדם. יש אנשים ששווה לתת בהם את האמון (למרות שזה קשה) ולקוות שהם לא יאכזבו אותך. בגלל זה לסמוך על אדם, לתת בו את האמון שלך- זה תהליך. תהליך שבו שני האנשים בהדדיות נותנים אמון אחד בשני. והאמת? לפעמים אתה צריך שהאחר יתן בך את האמון לפני שאתה בו כי כך אתה מרגיש שאם הוא חלילה יפגע בך, אתה מסוגל לפגוע בו בחזרה (לא שתעשה את זה, אבל ההרגשה של הכוחניות), ידע = כוח.

צודק במאה אחוז בזה, הבעיה היא להפתח ראשונים ולעשות את הצעד בלי לטעות.

חיות מחמד בהחלט אינן תחליף לחבר טוב. אך לשם מה צריך לחבר טוב? לחלוק עימו דברים? לא כל כך הבנתי את הכוונה מכיוון שהתייחסת ספציפית ל"חברה הכי טובה", ולשם מה צריך חברה הכי טובה אם לא לדבר איתה, לחלוק עימה דברים ולהתייעץ עימה? וזה די סותר את הדברים שנאמרו למעלה, לא?

חברה הכי טובה, חולקים איתם דברים נכון, אפשר גם לחלוק דברים שהם לא הכי אישיים או יביאו למכשול במקרה של ריב, אבל אנחנו זקוקים למגע הזה, לתמיכה הזאת, לחברה הזאת שתלווה אותך חזרה מהבה"ס, שתלך איתך למסיבות, שתוכלי לשתות, או לדעת שיחד תחזרו הביתה.

הצבא חרא? המשטרה חרא? הייתי מעוניין לדעת מאין זה נובע. אני חושב שהאנשים האלה הם גיבורים.. אולי לפעמים אני לא מסכים עם הדרך, אבל הם מבצעים את עבודתם על הצד הכי טוב שהם יכולים, ואני מכיר את שני המנגנונים האלה מקרוב. בוא נגיד, עדיף שהמנגנונים האלה ישנם מאשר אינם, כי אחרת- אדם לאדם זאב, והמצב היה הרבה יותר גרוע ממה שהוא היום.

הצבא- לפי דעתי הצבא שלנו יכל לתפקד הרבה יותר טוב ונכון אם הוא היה מחלק את הכוחות נכון ולא דואג שיהיו לו הרבה מכינות קפה, ממינות מכתבים ומקלידות ... אם הצבא היה מנצל את מה שמוצע לו ביתר חוכמה הוא היה נותן את העבודות הפקידותיות לאנשים בעלי נכות פיזית <כשהראש והידיים בסדר> במקום לעשות להם קשיים ולקבוע שהם פטורים מלשרת, את הבנות הבריאות והחזקות <והצעירות> יכולים לקחת גם לתפקידים של בנים <זה קיים אבל בקטנה>, אם נותנים למישהי שנתיים וחצי למיין מכתבים היא כבר יכולה לתרום בשירות לאומי הרבה יותר ולעזור לאוכלוסיה החלשה בתוך הארץ.
בנוסף, הצבא נוטה לא לקחת אחריות על דברים שקורים בתוכו, מנסיון אישי, כאן לא אפרט.
המשטרה- טובה בלחלק דוחות ולהעיף מכוניות שחונות לך מול החניה, וזהו. אצלנו בשכונה פרצו כמעט לכל הבתים, יש תיאור של הפורצים , יש פרטים והכל.. אבל מה? לא עושים כלום, ולא מראיינים את מי שמוכן לבוא ולתת פירוט <אולי כי לא יוצא מזה שום דבר למשטרה?> חוץ מזה נוכחתי לדעת לצערי שלמי שיש קשרים במשטרה - יכול בקלות לצאת מכל עונש <גם זה מנסיון לצערי>.
אבל מה? כל אלה הם דיבורים לקירות.

אני מאמין שכן יש לנו יכולת לשנות דברים בצורה שרצינו, תלוי מה רצית. אני אישית הייתי מעדיף לחיות בסימן שאלה, מאשר לעשות משהו ואז להתחרט אחר כך (אבל אני סותר את עצמי הרבה פעמים מכיוון שאני לא סגור על זה). כל מעשה שאת עושה- משפיע על אחר, אפילו אדם שאת לא מכירה. זה סוג של אפקט הדומינו.

או אפקט הכאוס, "משב רוח אחד מכנף של פרפר בצידו האחד של העולם יגרום לסופה ענקית בצידו השני", השאלה היא, מה הגבול? הרי תמיד יהיו דברים שלא יצליחו לנו, ואכן כתבתי, שינוי יהיה, השאלה לתווך הארוך מהו יהיה בדיוק.

דברי טראומה.. זה נושא מסובך יותר. מניסיוני האישי, אחרי הרבה זמן של הפנמה, ריחוק, 'שמירה לעצמי', הגעתי למסקנה שיש דברים שעדיף גם להוציא. אומנם יש פחד שמא זה ידחה אנשים, שמא תיפגע... אבל שוב, צריך לסמוך על אדם. היו פעמים שסיפרתי משהו ולאחר מכן הרגשתי הקלה, יכולתי לנשום... אך היו פעמים שהרגשתי שהדברים שלי יחזרו נגדי פעם הבאה. זה ממש תלוי בנושא, בהרגשה שלך איתו, צריך להיות מוכנים לחלוק ולשתף.

בהרגשה... הרגשה לפעמים מטעה, היא מטעה ומסבכת, יש דברים שלא משנה מה , עדיף לשמור לעצמך.

אם את פוגעת מישהו שפגע בך, מזה יתן לך? את תרגישי יותר טוב? אני שואל ברצינות, ישנם אנשים שירגישו יותר טוב, אבל אני לא רוצה בזה סיבה. אני לא חושב שלפגוע בחזרה יפתור משהו, להפך, בעתיד זה רק יגרום לי לחשוב למה עשיתי את זה, כי גם אם האדם פגע בך- יש לו סיבה, לכל דבר יש סיבה.
אין מדובר במצב שמישהו דוחף אותי ואני דוחפת חזרה, במצבים כאלה עדיף דווקא לשנות את היחס וליצור מעגל חדש של "יחס גורר יחס" - רק יחס טוב יותר, מתי זה כן נכון? אחרי שמשנים יחס ועדיין זוכים ליריקה בפרצוף, אסור לפחד להגיד הכל גם אם זה פוגע, ואסור לשבת בחיבוק ידיים ולתת לאדם אחר לפגוע בך. כך או כך- משהו חייב להעשות.

-" לעולם אל תצפו מאנשים לדעת מה עשיתם בעבורם או עד כמה היה חשוב לכם מהם, הם לא ידעוויסיימו את הקשר במכתבי שנאה, או לחלופין בניתוק כשכל החיים שלכם בראש שלהם."

מכתבי שנאה? ניתוק קשר? קשה לומר דבר מה, אם תרגישי לנכון לפרט, אשמח.

לא מרגישה הכי נוח לפרט, רק בכמה מילים- יש אנשים שלא טורחים להסתכל מה עושים עבורם ולא קולטים אותך ולוקחים אותך כמובן מאליו, אלא אותם אנשים שבסעיף הראשון סמכת עליהם ועשיתם את כל הצעדים ואפילו נתתם מעצמכם הכל, ובשעה של כעס הם הלחו ופשוט פרשו את כל החיים שלכם והפרטיות בצורה הכי זוועתית לכל דורש ולא דורש, וזה גם מה שבעצם גרם לי להגיע למסקנות האלה.

אני לא מאמין באנשים טיפשים, אני לא חושב שיש כזה דברים אנשים טיפשים, יש אנשים שמתיירים להיות טיפשים וזה כבר בעיה שלהם.
יש אנשים טיפשים בעולם, ולא מדובר כאן ההישגים בבה"ס, מדובר כאן על יחסי אנוש וחוכמת חיים, לא להיו תמימים ולעשות דברים בלי לראות את כל התמונה.
ואת יודעת מה, למדתי, שאנשים טיפשים הם הכי מסוכנים ולעיתים יכולים להיות האויב שלך.
לא האנשים שמתיימרים להיות טיפשים הם אוייבי- טיפשותי בלבד היא האוייב שלי.

ישן 28-06-2006, 17:08
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "תשובות לשניכם:)"

אין הבטחות בחיים. אף אחד לא יגיד לך שהוא בחיים לא יפגע בך ויעמוד מאחורי המילה שלו ב-100%. הדבר היחיד שאת כן יכולה לעשות זה להיות שלמה בהחלטה שלך לתת לאדם המסויים הזה את האמון. ואם וחלילה הוא יפגע בך בסוף לפחות היית שלמה עם עצמך, כי נתת לו אמון מסיבה מסויימת. אני מאמין שכל אדם פוגע במישהו בסופו של דבר, ואני בטוח שגם את פגעת במישהו שנתן בך אמון, אפילו בדרך עקיפה ובלי כוונה, כי מקרים קורים.

האמת? שלא צריך לחשוב יותר מדי, לא צריך לחשוב בראש ולומר למי אפשר לתת אמון ולעשות בראש כביכול טבלת יתרונות חסרונות. אמון זה דבר שלא צריך לדבר עליו בכלל או לחשוב עליו.. זהו דרך כמעט אינסטקטיבי. כאשר מקריבים בנאדם, מבלים איתו, מתחברים אליו, הדברים זורמים מעצמם.. את נותנת ללב להיפתח, הוא עוזר לך לפתוח את הלב.

אני מסכים איתך לחלוטין בכך שהצבא יכל לנצל יותר טוב את הכוח שיש לו. אבל בגלל זה יש לנו הצבא מיונים, מבחנים פסיכוטכניים כדי למיין את התהליך הזה. הצבא כן לוקח אנשים עם נכות פיזית לעבודות משרדיות. אני בכלל לא מזלזל בעבודה משרדית ולעיתים היא בין העבודות החשובות.. אפילו מש"ק דואר, אם הוא לא מעביר מכתב בזמן, זה יכול להיות קריטי. בנות אשר מביעות נכונות לשרת בקרבי, הצבא נותן להם את האפשרות, הוא פשוט לא מכריח אותם כמו הבנים. את יודעת למה זה קיים בקטנה? כי לא כל הבנות מביעות את הנכונות הזאת להיות קרביות, ואלו שכן- נותנים להם צ'אנס. גם תפקיד של למיין מכתבים, מישהו צריך לעשות את זה.. לא כך?

בנוגע למשפט שהצבא נוטה לא לקחת אחריות על דברים שקורים בתוכו אני מניח שמאחורי זה מסתתר סיפור אישי, באפשרותך לפרט. אך מניסיון אישי שלי, צה"ל הוא צבא הומני לחלוטין.. ממה שאני ראיתי הוא כן לוקח אחריות על דברים, אבל הכל תלוי.

המשטרה הינו כוח יחסית מצומצם ואין לו תקציב להוסיף לו כוחות, לכן ישנם תיקים שדורשים יותר כוח אדם, למשל מעדיפים לחקור אנשים שהיו עדים לניסיון אונס, רצח מאשר עדים לפריצה. גם למשטרה יש סדר עדיפויות. לגבי פרוטקציות במשטרה, כן אפשר לצאת מעונש, אבל זה לא רק בצבא, זה בכל מקום בעולם, אדם שיש לו קשרים, יכול כמעט לעשות הכל בנושא.

אפקט הפרפר אהבתי, סרט ענק. גם בסרט עצמו, הוא שינה דברים, וכל פעם שהוא שינה דברים זה השפיע על עצמו ועל הסביבה שלו, הוא רצה שיהיה טוב לכולם ואין דרך כזאת (אפילו בסוף כאב לו שהבחורה לא שלו). בכל פעם ששינה דברזה כאילו הוא סירב לקבל את המציאות כפי שהיא רק בגלל שהיתה לו את היכולת לשנות. לדעתי, צריך לקבל את המציאות כמו שהיא, להשלים עימה ולנסות להוציא ממנה את המיטב. זה נורא תלוי באנשים המדוברים ובסיטואציה.

הרגשה אף פעם לא מטעה לדעתי, אם הדברים לא מסתדרים בסופו של דבר כמו שתכננו לא אומר שההרגשה שלנו טעתה. להרגשה גם יש סיבה, הרגשה לא באה סתם ככה.. למשל, אם החלטת לבטוח באדם מסויים אז את כן חושבת ולוקחת בחשבון שאולי יכול לקרות מצב שהוא יפגע בך, אבל זה רק מחשבה חולפת. את תרגישי שאת יכולה לסמוך על אדם, ולהרגשה הזאת יש סיבות.. אולי כי את מכירה את האדם כמה שאפשר, אולי משהו בו גורם לך להיפתח, אולי הוא עזר לך ואת מרגישה קרובה אליו יותר. ההרגשה לא מטעה, זה האדם, מהסיבות האלה הוא כן ראוי לאמון שלך.. אבל כולנו בני אדם, כולנו מסוגלים לפגוע ולטעות, זה לא אומר שההרגשה שלך טעתה מלכתחילה.

נכון, משהו חייב להעשות, כמו- לנתק קשר עם האדם. אני לא מאמין בלפגוע בחזרה, בעבר חשבתי שזה הפתרון היחיד, לרצות לנקום, כיום אני מבין שזה חסר משמעות. כאשר אדם פוגע בך התגובה הראשונה שברצונך לעשות זה להחזיר, למשל הדוגמא של מישהו דוחף אותך, את תרצי לדחוף אותו.. ככה זה גם כאשר פוגעים רגשית, את תרצי לפגוע רגשית, זה הגיוני. אני פשוט לא רואה בזה טעם ומשמעות. מזה נותן לך? הרגשה שפגעת בו בחזרה והוא מרגיש כאב כמו שאת מרגישה כאשר הוא פגע בך?

את צודקת. אני למדתי שאם אני עושה משהו לאדם אחר, עוזר לו, מייעץ לו, עושה בשבילו דברים, זה קודם כל בשבילי, כי ככה אני בתור בנאדם.

לפעמים אתה נותן מעצמך עוד ועוד ובסוף יורקים לך בפרצוף- זה כואב, מאוד. פתאום אתה קולט את הפרצוף האמיתי של האדם. ובאותו רגע אתה לא באמת חושב הגיוני.. אתה חושב כמה הבנאדם הזה פגע בך אחרי כל מה שעשית בשבילו. אבל לאחר מכן, שאני חושב על דברים יותר לעומק ואני משתדל בכל דבר שאני עושה, להיות שלם איתו, גם אם בסוף אפגע, אני אדע שזה סיכון שעליי לקחת.

זה תלוי באיזה אדם אתה. יש אנשים שפשוט "זורמים" ולא חושבים הלאה, לא חושבים על התמונה מתחילתה ועד סופה, כי ככה הם, מה שיהיה יהיה. ויש כאלה שלפני שהם יכנסו למשהו, הם ינתחו אותו מההתחלה ועד הסוף, זה תלוי איזה אדם אתה.

כל הנושא הזה סובב סביב נושא מסויים, ככה אני מרגיש לפחות.. כאילו חסר חלק שמשלים את התמונה.
אם את צריכה לדבר עם מישהו, תמיד יש פרטי וכו'- אשמח להקשיב.
ישן 02-07-2006, 10:29
  הולי הולי אינו מחובר  

תשובה לאיציק ולמטטרון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כמה לקחים שלמדתי לחיים"

הנושא שהעלתי אכן מבוסס על המון מקרים שקרו לי וכבר השתגעתי מרוב מחשבות.. מדובר כאן על מחשבות שמטרידות אותי כבר מעל לשנה ברובן, חבל לי שתפגעו ככה גם, חשוב שנהיה ערים לדברים האלה על מנת שנדע לעשות את ההבדלות השונות בחיינו, ואולי גם מישהו שקורא את זה יבין שמעשיו לא בסדר.. נסו לבדוק האם מהצד השני גם אתם גרמתם למישהו להרגיש ככה, האם ספרתם דברים לא במקום.. ? האם לא ראיתם מה מישהו עושה עבורכם? המשפטים גורמים לי לחשוב לכל הכיוונים בתקווה שיום אחד פשוט ימצא איזה פתרון שיעיף את המחשבות והמועקה הגדולה שהביאה למחשבות האלה <למרות שמדובר בכמה מקרים שונים לגמרי>.

תודה על ההקשבה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר