לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2006, 05:59
  ^NoX ^NoX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "צודק...my bad"

מה אתה מחרטט? זאת שפה מאוד מאוד פשוטה. אני לא מבין, מה שלא C הוא מורכב?
אז היא מונחית אובייקטים. אז יש בה קצת יותר טיפוסי נתונים שאתה בכלל לא חייב להשתמש בהם.
כל שפת תיכנות שנתקלתי בה עד היום הייתה מאוד מאוד פשוטה. ברוב המקרים הייתי צריך ללמוד רק סינטקס חדש, אולי קצת רעיונות חדשים, אבל לא שפה חדשה או צורת חשיבה חדשה לגמרי כמו המעבר מתיכנות פרוצדורלי לתיכנות מונחה אובייקטים, או כמו השפה הראשונה שלמדתי, שבאמת הייתי צריך להבין מה זה לתת הוראה למחשב - פעם זה לא היה כמו היום שאתה נכנס לאתר של php, עושה העתק הדבק ויש לך אתר מוכן. גם כן מתכנתי PHP.

חוצמזה, מי אמר שהם צריכים ללמוד את כל השפה? קניתי לא מזמן את הספר THE C++ PROGRAMMING LANGUAGE, של יוצר השפה - Bjarne Stroustrup (מהדורה שלישית, ANSI), קראתי אותו כבר פעמיים, ואני לא מתיימר לדעת את כל השפה.
אז כמה חבר'ה שלומדים CPP ברמת ביצפר אמורים לדעת את 40 העמודים הראשונים בספר במקרה הטוב.

לסיכום: זה לא מה אתה לומד, זה איך אתה לומד אותו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2006, 23:43
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
מדעית-הנדסית שזה די מסובך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "סקר בקשר לתיכונים..."

בעיקרון יש מקצוע הנקרא מדעי ההנדסה שזה מקצוע המורכב מכמה מקצועות:
א. רובוטיקה
ב. אלגוריתמיקה
ג. ביו-רפואה
ד. אלקטרוניקה
ה. אנאלוגיות (חובה)
ו. אוירו-חלל

במגמה שלי בביצפר שלי אנחנו עושים בכיתה י' (השנה סיימתי) יחידה אחת במקצוע (למדנו מתוך רשימת המקצועות את ביו-רפואה, אלגוריתמיקה, אנאלוגיות ואלקטרוניקה)- ובזה אנחנו מסיימים את הבגרות של המגמה.
מה שכן, אנחנו עושים גם פרוייקט בהיקף של חמש יחידות בגרות שנכנס לתעודת הבגרות ומקבל בונוס כמו מקצוע חמש יח"ל מדעי.
וכמו כל ביצפר, אנחנו מרחיבים גם עוד שני מקצועות מדעיים בהיקף של חמש יח"ל בנוסף לפרוייקט.

כלומר אני יוצא מהמגמה עם 16 יח"ל לימוד מדעיות שזה נחמד ביותר

ישן 30-06-2006, 13:53
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
חשוב שתדע:
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי zion 18 שמתחילה ב "..."

האוניברסיטאות מחשבות "ממוצע אופטימלי", ז"א שמקצועות שמורידים את הממוצע והם לא מקצועות חובה, לא נכללים בחישוב הממוצע. יש לך 3 מורחבים ברמה של 5 יחידות, שכל אחד מהם 20 נק' בונוס, ואנגלית 5 יחידות שזה 25 נקודות בונוס. מתמטיקה, אם אתה עושה 5 אז זה 25 נק' בונוס ואם 4 אז 12.5 נק' בונוס. לכן, סביר להניח שהממוצע שלך מעל 100 או קרוב מאוד ל-100. התרגום לא מתווסף לאנגלית והופך אותו ל-"7 יחידות אנגלית", אלא 5 אנגלית ו-2 תרגום. 2 יחידות לא מקבלות בונוס, לכן אם תקבל 100 (והממוצע האוניברסיטאי שלך יהיה גבוה מ-100) אז יתעלמו מהיחידות תרגום, ואם הוא יהיה קרוב ל-100, אז הוא יעלה לך לכל היותר באיזה רבע נקודה. ואגב, סביר להניח שלא יהיה לך 100 עגול בכל מקרה, מאוד לא מתשלמו היחידות האלה. תוריד עכשיו לפני שיהיה מאוחר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:08

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר