לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2006, 15:11
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי "Frodo Baggins" שמתחילה ב "מה אתם עושים בשביל אורח חיים בריא?"

קודם כל, נדון על השאלה, לא איתה .

עכשיו בנוגע לשאלה שלך, לא אוכל קמח לבן (על כל המשתמע מכך, פסטות, פיצות, בורקסים, לחמים/בגטים, וכו' וכו'..) לא שותה שתיה עם סוכר, בעיקר סוכר רגיל (לבן..) אלא סוכרזית/סוכרלוז וכו', זה לא כל כך מפריע לי אני שותה גם ככה כמעט כל היום מים, שותה המון מים,
אממ לא אוכל עד שלוש שעות לפני שאני אוכל (זה מה שאמר הרמב"ם..), משתדל לישון 7 שעות בערך בלילה, ספורט אני כבר לא עושה, אבל אני עכשיו התחלתי לעבוד בבניין, אז ככה שסבבה זה די מתקזז לי עם ההוצאת אנרגיה/שריפת קלוריות.
^^ זה היה מבחינה בריאותית..^^

מבחינת אורח חיים וניהול זמן :
אז כמו שאמרתי, ישן 7 שעות בלילה בערך, משתדל לנהל "יומן שבועי" עם הדברים שאני אמור/צריך/רוצה לעשות, משתדל לא לבזבז יותר מדי זמן.

אממ לא עולים לי עוד דברים,
אבל אם יעלו לי אני אכתוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2006, 19:39
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי "Frodo Baggins" שמתחילה ב "מה אתם עושים בשביל אורח חיים בריא?"

מבחינה בריאותית,
לא אוכל מקדונלדס ודומיהם, לא שותה משקאות מוגזים (שנה שלמה נגעתי רק בפחית של קולה דיאט מכורח המציאות שלא היה לי כלום לשתות והייתי מיובש, יימח שמו של טעם העיר!) .
ספורט זה כדורגל מדי פעם. אני אוכל יחסית מעט, אבל אוכל נורמלי (שניצלים, טוסטים עם גבינה דלת שומן, ועוד כל מיני דברים לא ממש משמינים, ובואו נגיד שיש לי משמעת אכילה (אני לא נכנס לבולומסי זלילה וכאלו..).

באשר לצד הרוחני,
אני אופטימי. *כמעט* תמיד. וזה עובד עד עכשיו, אז אין תלונות.

ועוד כמה דברים, אני תמיד מנסה לדאוג שיהיה לי תוכנית מרכזית (משהו עם חברים בד"כ) לכל יום, והעדפה ראשונית ללהיות מחוץ לבית מאשר בתוכו. לא משנה אם זה ללכת למשהו לא כ"כ מעניין שבחוץ, העיקר שזה בחוץ כי זה עדיף על הבית.

עוד דברים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:20

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר