לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2006, 18:58
צלמית המשתמש של zvik
  zvik zvik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.04
שלח הודעה דרך MSN אל zvik
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LiNoR שמתחילה ב "לוגואים חדשים לפורום הקריה :)"

אני חייב להסכים עם מה שנאמר כאן, הלוגואים נדושים, הקריה = חיילים... הקריה = קסדה.... אין פה מחשבה מעמיקה מאחורי העבודה הזו.

כשיוצרים לוגו אז צריך להתנתק ממה שמובן מאליו, לוגו הוא סמל הוא משהו מייצג, זה אמור להיות סמל חזק וגם עם משמעות מעניינת, שמחדשת משהו.

אם לתרגם לטקסט את הלוגו אז הוא יהיה ככה: צבא = צבא.

עכשיו תגידי לי את כמה זה מעניין.

מבחינה ביצועיסטית אני אוהב את זה למרות שהשחור קצת כבד לי מדי עם הכחול הזה.
אבל מצד שני את מדברת על הבור, שהוא משהו לא ידוע שהוא משהו תת קרקעי, משהו מסווג וסודי ככה שהצלליות דווקא מתפקדות טוב.

אבל בשורה התחתונה, זה לא מעניין בכלל, את לא מחדשת כלום פה.

סתם דוגמא: אם היית שמה את החיילים האלה אבל בפוזה של רקדניות בלט... אני חושב שזה היה קצת יותר מעניין וזה היה מחדש משהו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2006, 10:50
צלמית המשתמש של zvik
  zvik zvik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.04
שלח הודעה דרך MSN אל zvik
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי inspire שמתחילה ב "נחמד ויפה מה שאתה אומר צביקה, אבל,"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי inspire
הקליעה בין הרצון של הלקוח לבין היכולת שלך לבצע משהו מקורי ומשהו שתתגאה בו, היא קליעה מאד מאד מאד מדויקת, ובעלת אחוזים דיי קטנים להשגה, רוב הלקוחות לא אוהבים את המקוריות והרצון שלנו המעצבים לעשות שינוי, כך שגם בטחון מלא, והמון מקוריות לא יכולים להשיג את המטרה.

אני ממש לא מסכים איתך כי התפקיד שלנו בתור מעצבים מתחיל בכך שקליינט בא אליך ספציפית כי הוא יודע למה אתה מסוגל והוא סומך עליך.
לי אישית כאשר קליינט בא אליי הוא מבקש בכלליות מה הוא רוצה והוא נותן לי יד חופשית לעשות מה שבא לי.
אם זה לא מוצא חן בעיניו אני עובד על זה שוב, בסופו של דבר קולעים למטרה.
היו לי קליינטים שבאו וביקשו משהו מאוד מאוד ספציפי... "אני רוצה שהלוגו שלי יהיה דומה ללוגו של זה וזה ואני רוצה שזה יהיה ככה וככה"... שם באמת קצת יותר קשה להתווכח עם הבן אדם אבל בסופו של דבר אפשר למשוך אותו לכיוון שלך ולגרום לו לשחרר את הרקטום טיפה ופשוט לסמוך עליך ולחזור למקומו הטבעי כלקוח.

אנחנו כמעצבים לא קובעים את המילה האחרונה, אבל דרך ההתנהלות שלנו היא מאוד חשובה אם אנחנו רוצים להיות נאמנים לעצמנו ולגרום ללקוח לסמוך עלינו.

רוב מי שיצא לי לעבוד איתו בא אליי עם רעיון כללי של מה שהוא רוצה והתפקיד שלי בתור מעצב הוא לחשוב ולפתח את העניין ולבוא אליו עם תוצאה מוגמרת, יש קליינטים קשים יותר ויש קליינטים שפשוט תענוג לעבוד איתם.
הרבה פעמים יצא לי גם לאמר לקליינט שלא מתאים לי לעבוד בשבילו.

בסופו של דבר אפשר לאמר שאנחנו זונות, השאלה איזה סטנדרטים אנחנו קובעים לעצמנו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר