לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2006, 15:29
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
חיחחי שכל אחד יכתוב על עצמו 3 עובדות! זה מצחיקי חיחיח

1) את החברה הנוכחית שלי הכרתי לפני יותר מ8 חודשים בהופעה, היא התחילה איתי שיכורה ומאז אנחנו ביחד... (סעמק כמה זה אופייני לי )

2) הייתי שבוע בפראג לבד (אמא הייתה בכנס כזה של גנטיקה ליד פראג ואני נשארתי בעיר לבד), ופעם אחת נגמר לי כל הכסף ולא היה לי כסף לחזור לבית מלון\אוכל והייתי על סף התעלפות מחוסר תזונה (בסוף התפלחתי לרכבת התחתית ואכלתי תפוחים שנשארו בחדר אוכל מהבוקר)

3) ב21 לחודש הייתה לי בגרות בע"פ באלקטרוניקה, הבוחן שאל אותי למה חיברתי את הלד לטרנזיסטור ומה הטרניזסטור עושה, עניתי לו שאני לא יודע והוא צעק עליי:"אתה יודע בכלל משהו?!" קיבלתי 95

4) יש לי זין גדול...

לא באמת...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2006, 18:03
  משתמשת נקבה LiNoR LiNoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
לאדעת :\
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "חיחחי שכל אחד יכתוב על עצמו 3 עובדות! זה מצחיקי חיחיח"

המממ טוב נו

1. אני חולת נרגילות.. לא משנה כמה פעמים או מכמה נרגילות אני אעשן ביום אחד.. זה לא יזיז לי.. זה מין תחושת סיפוק שכזו.

2. התחלתי לאונן ולחשוב על בנים בגיל מאוד מוקדם.. (בגיל 11) מה גם.. שהייתי הראשונה שלבשה חזייה\קיבלה מחזור.. בכיתה שלי.. זה היה בכיתה ד'.

3. כשהייתי ביסודי הייתי הולכת מכות עם הבנים ומכסחת אותם, שברתי למישהו יד כשהייתי בכיתה ח' (היא הייתה בכיתה י"א ובאה עליי במכות).

4. אני מסתדרת יותר טוב עם בנים מאשר בנות... לא יודעת למה אבל דברים שבנים עושים יותר מעניינים מאשר בנות.. מחשבים, מכוניות, בנות , לעשות שטויות וכאלה... ותמיד שאני מכירה מישהו חדש אני מנסה ללמוד אותו וללמוד מה הוא אוהב.. וככה אני מחפשת חומר באינטרנט ומוצאת לעצמי נושא לשיחה

נערך לאחרונה ע"י LiNoR בתאריך 30-06-2006 בשעה 18:11.
ישן 30-06-2006, 18:30
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
טוב, שיהיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "חיחחי שכל אחד יכתוב על עצמו 3 עובדות! זה מצחיקי חיחיח"

1. ב 1996 השתתפתי במשלחת של משרד החינוך ומשרד החוץ לארה"ב. seeds of peace (זרעים של שלום). היינו 3 וחצי שבועות במחנה קיץ במדינת מיין. היינו חבר'ה מכל מיני מדינות: ישראל, מצרים, ירדן, קטאר, הרשות הפלסטינית, ארה"ב, יוון, מרוקו, ונראה לי שזהו.
היה ממש כיף, נפגשנו עם הילארי קלינטון (אז אשתו של הנשיא ביל), וורן כריסטופר (אז שר החוץ), אל גור (אז סגן הנשיא), היינו בתוכניות טלויזיה, אכלנו ארוחות חגיגיות בסנאט ובקונגרס, עשו לנו טיול בבנייני ה FBI, ועלינו גם למגדלי התאומים, כשעוד היו...

2. פעם חטפתי מכות אחרי משחק של עירוני נהריה נגד אליצור אשקלון. המשחק היה באשקלון, נהריה ניצחה במשחק גדול, והאוהדים של אשקלון חיכו לנו עם אבנים וסכינים. המשטרה לא עשתה כלום.
אני חטפתי ממישהו אגרוף בבטן, ועוד כמה אוהדים חטפו אבנים. שני האוטובוסים שלנו נראו כמו אחרי שדה קרב- כאילו אנחנו באינתיפאדה עם כל האבנים שזרקו עלינו.
למחרת עליתי לשידור ב"זהבי עצבני" ודיברתי על זה.

3. כשהייתי ילד קטן הייתי מחונן ורצו להקפיץ אותי כיתה.

4. אני לא שותה שום סוג של אלכוהול ולא מעשן.

ישן 01-07-2006, 19:46
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
דוקטור, כדאי שתביט בזה
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי dragoon שמתחילה ב "סרטן לא עובר בתורשה :| ואת..."

סרטן היא בעיקר מחלה של גנים. בדרך כלל סדרה של שינויים (מוטציות), דרושות, על מנת שהתא יהפוך לסרטני. אנו מבדילים בין גנים הנקראים אונקוגנים, שגורמים להתפתחות סרטן בתאים, בעקבות שינויים בגן, וגנים מעכבי סרטן, שפגיעה בהם מורידה את מערך ההגנה של התא מפני סרטן. מוטציות בגנים אלו יכולות להגרם על ידי קרינה, כימיקלים מסרטנים (קרצינוגנים), תורשה של גנים שעברו מוטציה, וירוסים וחיידקים גורמי סרטן ופגיעה על ידי רדיקלים חופשיים.
wiki

בכל מקרה זה שאת כותבת שתמותי בקרוב מסרטן זה פשוט סתמי לחשוב ככה כל עוד לא גילו אצלך סרטן. ההורים שלך, אחים בחיים?

ישן 02-07-2006, 08:30
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
או קיי...

1) אני מצליח להתקדם עם בנות לשלבי ידידות בלבד.
2) התוכים שלי בני שנה-שנתיים, אני בן 17 והם איבדו את הבטולים לפני.
3) אני שונא חרקים בכאלה רמות שכל מי שרואה אותה ליד חרק צוחק כל כך עד שצריך לחבר לו מסכת חמצן.

עוד שניים
4) ליד הבית שלי יש צומת בעייתית... כל שבוע יש שם תאונת דרכים. כבר לא מזיז לי לראות גופות ודם ועניינים.

5) אני יכול לפוצץ מישהו במכות או לחלופין להקריב את החיים שלי כדי למנוע פגיעה בבעל חיים.

נערך לאחרונה ע"י ~M~ בתאריך 02-07-2006 בשעה 08:50.
ישן 03-07-2006, 08:45
צלמית המשתמש של shelshel
  shelshel shelshel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל shelshel
אשכול נחמד סוף סוף...

אז ככה:

1)אני אלרגית לקטשופ..מיד אחרי שאני אוכלת את הדבר הבחיל הזה,תוקפים אותי התכווצויות,ואני הולכת לטיפול.ואם אני מערבבת קטשופ ומיונז ואוכלת זה כבר סיפור יותר גרוע,והכול נדמר בבדיקה בבית החולים=](אמרתי את זה פעם כבר..)

2)יש לי נטייה לאהוב חזירים,והיה בא לי לגדל אחד בבית. עד שהבנתי שהחוק אוסר את זה..וגם אמא שלי-.-"

3)אני כותבת המון המון המון סיפורים,וכנראה שיותר מאוחר יצא לי להוציא ספר (מקווה)=]

4)יש לי נטייה להתעצבן על אנשים (כמו מורות) שמנסים להיכנס לי לחיים,ואלה ששואלים שאלות סטומות...וגם זה שאני חצי מרוקאית לא ממש עוזר לעצבים שלי..=]

משהו קטן לחיים: אני בת!

ישן 03-07-2006, 21:00
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7

1. אני ממש פרפקציוניסט, והיית תקופה שהייתי בבהלה מכך שאני סובל מ-ocd (כמו שיש לילדה מהת'ראד) אבל הכל בסדר. אמנם אני דורש שהכל יהיה מדויק, אבל אני לא אובססיבי לגבי זה.

הפרפקציוניזם נוגע בערך בכל חלק בחיים שלי, מבנות - שאני פוסל בגלל משהו לא טוב בהן (אני יודע שזה טיפשי, אבל מה לעשות, ככה אני), לבין סתם דיוק מפחיד במשהו שאני מכין (הפרפקציוניזם הכי חזק אצלי ביצירות שלי, כשאני יוצר משהו, לא משנה מה)

2. דת ואמונה זה נושא מאוד טעון אצלי. כאתאיסט, אני מדבר ומתווכח על הנושא לעיתים קרובות, ולא פעם תמצאו אותי ב-4-5 בבוקר יושב על ספסל באמצע העיר ומתווכח עם שתי פרחות ודוס.
פעם כשהייתי אצל ידידה שלי והיו אצלה ידידה אחת שלי ועוד כמה בנות שאני לא מכיר. ממה שהבנתי מאחת מהן אחרכך, "הזהירו" אותן לא לגעת בנושא הזה לידי כי הן הולכות לקבל על הראש

3. עוד לא היה לי האנגובר, ולא, זה לא בגלל שלא שתיתי מספיק. אם שתיתי בקבוק וודקה שלם ובנוסף לו עוד כמה לגימות מבקבוק אחר, ובבוקר שאחרי, עם שינה קצרה, הכל היה טוב (חוץ מהעובדה שהייתי עדיין שיכור, רק בלי בחילות\כאבי ראש), אז משהו מוזר בי.

4. המון אנשים מחשיבים אותי כסנוב, גם במראה וגם בהתנהגות. לא יודע מה הסיבה לכך, אבל רובם לא החליפו איתי מילה אחת :\

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

ישן 05-07-2006, 15:20
  bardika bardika אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.04
בההה

1. אני מאוד אוהב לשבור דברים.
2. נכון לעכשיו הספירה עומדת על 27 יח' שולחן בית-ספר ששברתי/שהייתי חלק בתהליך השבירה.
3. אני ו2 חברים עשינו חור בקוטר של כ-8 ס"מ בקיר החוצץ בין הכיתה שלנו לכיתה אחרת(הכיתה של קרטמן), החור היה מוסתר משני הצדדים ע"י תמונה עם ההמנון ומגילת העצמאות מצד הכיתה שלנ וע"י מודעה על לוח מ ודעות בכיתה השניה, עד שבנזונה אחד החליט לתקוע שם כיסא ומורה שנכנסה לפנינו ראתה, החור תוקן אך רק מצידו האחד, שכן צידו השני היה גם מכוסה.
4.הקפיצו אותי כיתה והחזירו אותי חזרה עקב תלונות של התפרעות ושבירת חפצים.

נערך לאחרונה ע"י bardika בתאריך 05-07-2006 בשעה 15:25. סיבה: סלאש חסר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר