לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2006, 18:56
  judykisos judykisos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
תוכלו לפרש את החלום שלי?

אוקיי ככה היה לי חלום קצר בו הלכתי עם איזו בחורה שאני מכיר כזאתי פרחה מגעילה והכל, אז הלכתי איתה ודיברתי איתה, ואז הגיעה בחורה אחרת שאני מכיר, שהיא כזאתי נחמדה סבבה כזאתי לא פרחה כאילו בדיוק ההפך של ההיא שדיברתי איתה, ואז ההיא שהגיעה שואלת אותי אם אני באה איתה לטיול סתם לדבר בשביל הכיף כאילו רק שנינו והכל, ואני אומר סבבה, והפרחה אומרת לי שמה אני דפוק, אני כאילו הולך איתה כרגע מה אני צריך את זאתי שהיא סתם לוזרית, אז ההיא שבאה אומרת לי תראה אם אתה רוצה להמשיך ללכת איתה זה בסדר כאילו, אתה לא חייב, אז אני אומר לא לא אני באה איתך
אז היא אומרת לי באמת? אני עונה לה בחיוב
ואנחנו הולכים משמה בעוד הפרחה צועקת לי ומקללת אותי ואותה, ואנחנו מתעלמים לה ומתעסקים בשלנו... אז מה אתם אומרים התת מודע שלי מנסה לומר לי? מה החלום הזה מנסה לומר לי?
חזרה לפורום
ישן 11-07-2006, 23:15
  S.A S.A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל S.A
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי judykisos שמתחילה ב "תוכלו לפרש את החלום שלי?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי judykisos
אוקיי ככה היה לי חלום קצר בו הלכתי עם איזו בחורה שאני מכיר כזאתי פרחה מגעילה והכל, אז הלכתי איתה ודיברתי איתה, ואז הגיעה בחורה אחרת שאני מכיר, שהיא כזאתי נחמדה סבבה כזאתי לא פרחה כאילו בדיוק ההפך של ההיא שדיברתי איתה, ואז ההיא שהגיעה שואלת אותי אם אני באה איתה לטיול סתם לדבר בשביל הכיף כאילו רק שנינו והכל, ואני אומר סבבה, והפרחה אומרת לי שמה אני דפוק, אני כאילו הולך איתה כרגע מה אני צריך את זאתי שהיא סתם לוזרית, אז ההיא שבאה אומרת לי תראה אם אתה רוצה להמשיך ללכת איתה זה בסדר כאילו, אתה לא חייב, אז אני אומר לא לא אני באה איתך
אז היא אומרת לי באמת? אני עונה לה בחיוב
ואנחנו הולכים משמה בעוד הפרחה צועקת לי ומקללת אותי ואותה, ואנחנו מתעלמים לה ומתעסקים בשלנו... אז מה אתם אומרים התת מודע שלי מנסה לומר לי? מה החלום הזה מנסה לומר לי?

לפי דעתי..יענו לפי ההגיון אחי..
יש איזה פריחה שדלוקה לך על התחת...ואתה מעדיף משיהי אחרת...והמישהי הזאת זאת ההיא שבידיוק ההיפך מהפרחה...
תחשוב בשבועיים שלוש האחרונים על מי חשבתה (לא הפרחה) ואיזה פריחה חשבה עלייך..
אולי תגיע לפיתרון!
חזרה לפורום
ישן 09-08-2006, 00:57
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
סיוטים..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי shmooz שמתחילה ב "אני מבין את ההתלהבות שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shmooz
אני מבין את ההתלהבות שלך מדקארט, אבל תחפש באינטרנט את הביקורת על המשפט שלו...אתה תתאכזב ממנו קשות...

בקשר לחלום, פרויד בספרו "מבוא לפסיכואנליזה" אומר שחלק גדול מהחלומות הן בעצם מילוי משאלה. אני חושב שאין צורך להרחיב כאן, תבין בעצמך. חשוב לזכור שזה לא מדע מדוייק אז אל תסיק מזה מסקנות
כלשהן.

וכשיש סיוטים??? זה לא נראה לי להביע משאלה..
אז מה זה?

אומנם היתי רק ב-4 שיעורים של פסיכולוגיה חחח ונראה לי שאני היחידה שהקשבתי אבל..
המורה אמרה שיש רמות של לחץ על הגוף ויש דברים שהגוף מנסה לא להתמודד איתם..
ובגלל זה אני חושבת שחלומות זה חששות או דברים שלא חשבנו עליהם לעומק והגוף שלנו מתמודד איתם בשינה..
אבל פסיכולוגית אני לא.. חח אז לא יודעת זאת עדיין דעתי..

חזרה לפורום
ישן 07-08-2006, 22:52
  pinuky pinuky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06
אני מאמינה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי judykisos שמתחילה ב "תוכלו לפרש את החלום שלי?"

שחלומות הם דברים שקרו לנו ביום יום אבל לא בדיוק ניתחנו אותם..

אז התת מודעות שלנו מתמודד איתם..
נגיד דברים שמציקים לנו ואנחנו מדחיקים..
או דברים שלא באמת חשבנו על למה הם ככה..

וכל אחד יפרש תחלום שלך אחרת..
אבל אני חושבת שאולי יש מישהי שאתה לא מת עליה ובגלל זה אתה לא מתייחס אליה הכי יפה ובכבוד.. ואיפשהו המצפון שלך אומר לך שזה לא בסדר..
ככה הלכת אותה השארת אותה כי ראית מישהי שיותר מוצאת חן בעינייך.. וזה כאילו לא היה מוסרי..
יכול להיות????
יכול להיות שאתה לא מתנהג אליה יפה ויש לך רגשות לא טובים לגבי זה למרות שמצד שני אתה מרגיש שזה כן בסדר כאילו מתלבט כזה זה טוב זה לא טוב..
יכול להיות..?

נערך לאחרונה ע"י pinuky בתאריך 07-08-2006 בשעה 22:57.
חזרה לפורום
ישן 20-09-2006, 04:25
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
חלום זה חלום

ולא שום דבר יותר מזה.
חלמתי כל כך הרבה חלומות. ככה שבטוח יש משהו שקשור למציאות אבל לא בצורה של ניבואי.
תבינו שאני חולם שנופלים פצצות אטום ליד הבית שלי, והשמש מתפוצצת זה לא בדיוק עומד לקרות זה פשוט חלום (ולמי שרצה לדעת אז כן חלמתי את זה). שחלמתי שתוקפים חייזרים או דינוזאור בגובה של הבניין שלי מסתכל עלי אז זה לא אומר שזה יקרה, בגלל זה קוראים לזה חלום. חלמתי שאני במקומות חדשים, חלמתי שאני עם אנשים זרים. חלמתי מלא דברים של פנטזיה מד"ב וגם עם אנשים אמיתיים אבל לא קרו שום דבר מהדברים האלה והם גם לא יקרו.

בקשר לחלום שלך תנסה לכתוב את זה בצורה יותר ברורה כי זה נשמע עלוב. תנסח את הדברים שלך. אתה לא חוזר על עצמך אבל קשה להבין מה הפואנטה ומי מו מה. בכל מקרה הבנתי את הרעיון שהעדפת את הבחורה הנחמדה מאשר את הפרחה. מה אתה רוצה שנפתור לך? אתה יודע בעצמך מה זה אומר. ויותר מזה, זה רק חלום. תקח את זה כחלום, ותתנהג כמו שאתה חושב לנכון ולא כמו שהחלומות שלך אומרים לך.
מפחיד!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר