לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2006, 19:14
  anonymous7 anonymous7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
משהו מוזר עם חברה שלי

כדי לא לחפור כאן רק על ההיסטוריה - היא רצתה אותי במשך המון זמן, אני באותה תקופה לא - לפני איזה חודשיים התחלנו לצאת - הפסקתי את זה - אחרי כמה שבועות עברנו למעין יזיזות כזאתי - ועכשיו אנחנו חברים.

היא בערך החברה הכי גרועה שאפשר לדמיין, ואין לי מושג למה.
לא יוצרת יותר מדי קשר איתי, יכול לעבור המון זמן בלי שנדבר בכלל, אני צריך להוציא ממנה הבטחות לכך שנצא ובסוף גם זה לא קורה, וכשהולכים לאיפשהו עם חברים היא מזמינה אותי באיזה הודעת sms עלובה כעוד אחד מהחברים, ואני יכול להמשיך לפרט אבל זה יהיה פשוט מיותר. היא לא מתייחסת אליי כחבר שלה, אפילו כפחות מידיד טוב, ובעצם כל מה ששונה ביחסים ביני לבינה - ובינה בין אנשים אחרים הוא העניין המיני. ולא - היא לא ילדה כזאתי שזה מה שהיא מחפשת בקשר או משהו, פשוט משהו דפוק בה (אני החבר הראשון\נשיקה ראשונה\ומשם הלאה)

גם ידידה אמרה שזה נראה שאני משקיע בה המון, נותן לה 100% תשומת לב כשאני איתה, פשוט נותן הרבה - וכמובן היא לא.

גם בעניינים המיניים יותר - זה בכלל בעיה. לא עושה כלום, עד שאני לא עושה משהו לא יקרה כלום. אם אני ישב ולא יגע בה - לא יקרה כלום, אם אני ישב ולא יתחיל לדבר איתה - היא לא תדבר איתי.

ואני בכלל לא מבין מאיפה הבעיה מגיעה. אם היא חיכתה לי ממש המון זמן (ממש חיכתה...), ועברנו המון דברים - והקטע של היזיזות איתי היה רק כדי להחזיק אותי איתה - לא כי זה מה שהיא חיפשה.
עכשיו יש לה את מה שהיא רצתה - אז איפה לעזאזל הבעיה? למה אני מקבל כזה יחס חרא?

אני מרגיש כאילו היא עדיין מתביישת ממני, כמו מה שהיה בינינו לפני הכל.

יחסים כאלה כרגע רק פוגעים בי - אבל אני גם לא רוצה להציב לה איזה אולטימטום ולהגיד לה שבלי יחס טוב יותר אני עוזב - כי אני לא רוצה לגרום לה לעשות משהו ע"י הפחדה.

ההצעה לדבר איתה - נוסתה כמה פעמים, והיא פשוט לא מבינה שמשהו מעוות ביחסים האלה. בתקופה מסוימת אמרתי לה שאני לא רוצה חברה בגלל שאני לא רוצה להיות חנוק ע"י מישהי, אלא שיהיה לי חופש - וכנראה היא לקחה את זה רחוק מדי, אפילו שעכשיו שאנחנו באמצע מערכת יחסים היא לא קולטת שזה השתנה. וגם כשדיברתי איתה - היא אמרה שעד שזה יהפוך למערכת יחסים קלאסית כזו - זה יקח זמן. אבל בלאט - היא נוסעת בעוד שבועיים עד סוף החופש, ואני לא יראה אותה כל הזמן הזה. אפילו אין לזה זמן להשתפר...

יש לכם איזשהי הצעה בשבילי מה לעשות איתה?!
אולי לדבר איתה שוב, אבל אולי להגיד משהו אחר. פשוט זרקו כל רעיון שישמע לכם טוב, אני חייב לפתור את החרא הזה איכשהו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2006, 19:48
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
קשה לי להגיד לך לקחת פסק זמן,כי בעצם אתה לא תראה אותה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anonymous7 שמתחילה ב "משהו מוזר עם חברה שלי"

עד סוף החופש,פסק זמן של חודשיים זה הרבה מדי,אבל מצד שני יהיה בינכם מין פסק זמן לא רשמי במשך החודשיים האלה.יודע מה?הזמן הזה שלא תראה אותה יכול להוות מעין מבחן עבורכם,אם היא באמת אוהבת אותך,אם אתה אוהב אותה ומה אתם מוכנים לעשות אחד בשביל השני.תחילה,כשהיא נוסעת תמשיך להתקשר אליה אחת ל..
בשלב מסויים תפסיק עם זה ותראה אם מתחילה להתקשר וליזום שיחות ואילו מין שיחות אלו,אם השיחות בינכם לא זורמות,לא מוצאים על מה לדבר וכו',אולי אתם לא ממש מתאימים.
אם אתה רוצה שהיא מתחילה להתקשר ואומרת שהיא מתגעגעת אולי היא השתנתה קצת ופה תהיה הנקודת מפנה בקשר שלכם.
אם היא לא מתקשרת,לא יוזמת שיחות,ואתה לא ממש בסדר יום שלה,יכול להיות שהיא פשוט לא אוהבת אותך,וגם אם כן,לא נראה לי שאתם תהיו זוג מוצלח ויש לסיים את הקשר הזה.
מקווה שעזרתי

ישן 01-07-2006, 19:59
  anonymous7 anonymous7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "קשה לי להגיד לך לקחת פסק זמן,כי בעצם אתה לא תראה אותה"

לא אני ולא היא - לא אנשי שיחות טלפון כאלה. היא ממש לא, אבל האמת? גם לא ניסיתי לדבר איתה יותר מדי זמן בטלפון.

פנים מול פנים - השיחה זורמת, כיף להיות איתה, וכו'. הקטע הוא שבלעדיי - ליחסים האלו ביניו לא היה כלום. מהקטע הפיזי גם לשיחות.

כרגע לפחות, היא סגורה בקטע הזה. אני באמת מוכל להשים כסף על זה שהיא לא תתקשר בכל הזמן הזה בחו"ל, ולא ישתנה הרבה. אני צריך לעשות משהו שירעיד את הזונה ;D כי היא קשת קליטה בקטע הזה.

זה הקטע - אולי ממנה אני לא רואה את זה (שזה פשוט חבל, לי אין בעיה להראות את זה שאני כן אוהב אותה), אבל אני יודע מאנשים אחרים (די עצוב שזה ככה) שהיא חולה לי על התחת (במילים שלהם).

אז אי-התקשורת בינינו לא תשנה בה כלום - ותאמינו לי אני יודע. אולי יש לך עוד רעיונות? :[
ישן 02-07-2006, 01:55
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
חיזוק הדברים ותגובה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ^GammaRay^ שמתחילה ב "מוכר לי.. מזכיר לי פרנציפים..."

קודם כל, הרעיון לשאול אותה אם היא רוצה להפרד הוא כבר טוב, כי היא תבין שמשהו לא בסדר ושאתה חושב על זה ואולי תתחיל להשקיע או תסיים את זה אם היא לא אוהבת אותך ככה בחזרה.

ותגובה, אני לא מבינה למה אנשים משקיעים כ"כ הרבה כשהם מקבלים יחס רע כ"כ ועוד מודעים לעובדה שעוד כמה חודשים<אם לא פחות> כבר תפרדו סופית... ולגבי אהבה אליה, אולי אתה באמת אוהב אותה- אבל היא עושה לך רע... כך שלא משנה מה תעשה/תגיד/תחליט הקשר הזה לא יפרח ממש ולא יחזיק לאורך זמן, וממש לא אמרתי להיות כל יום עם מישהי אחרת להפך, אמרתי ששווה למצוא את האחת שתלווה אותך עד הסוף בהדדיות מלאה, גם אם היא לא איתך עוד, אני מאמינה שעם השנים אתה כבר תבדיל בין קשרים שנועדו להסתיים לבין קשרים שבאמת שווה להשקיע בהם עד הסוף.... גם אי אפשר לדעת, ייתכן שעוד כמה שנים תהיו יחד והכל יהיה כבר שונה <תפרדו ותחזרו עוד כמה שנים>.

ישן 02-07-2006, 11:30
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אוי האדישות..

לק"י

חברה שלי פעם אמרה שהאדישות יותר גרועה משנאה.וזה נכון,לחלוטין.אין טעם שתשאר במין מערכת יחסים שכזו,שבה החברה שלך עושה לך טובה שהיא מנהלת איתך סוג כלשהו של קשר.זה לעולם לא ישתנה,לא עד שהיא תבין את הבעיה,וגם אז זה יהיה קשה.חבל לך להשקיע במערכת יחסים כזאת,שלא רק שהיא מורטת עצבים,היא מעצבנת ואתה נותר יותר כעוס מאשר מאוהב.אין טעם להתקע במצב הזה.החברה שלך אולי תבין יום אחד את הדבר,אבל כרגע היא לא מסוגלת להבין,וההשקעה שלך,והאהבה כלפיה יורדת לטמיון.תפרד ממנה,חבל שתתבאס כל-כך בגלל המצב הזה,חבל להיות במערכת יחסים כזאת קולקלת.ואל תדאג יבואו אחרות,ויבואו קשרים בריאים יותר.תעשה מה שצריך לעשות כי באמת חבל עלייך..אין טעם להמשיך ביחסים האלו.בהצלחה בכל דרך שתבחר,למרות שאני חושבת כי יהיה זה מיותר אם תשאר איתה.אבל בכל מקרה דאג כי זו תהיה בחירתך שלך ולא של מישהו אחר.

ישן 02-07-2006, 12:40
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
ל- pinielbaz קשה להגיד לך לקחת פסק זמן..

לי ממש לא להפך.. לא קראתי ממש מה השאר כתבו אבל לדעתי קח פסק זמן ומהר..
כי נראה שהבחורה לא מעריכה מה שיש לה בידיים... כאילו בהתחלה היא רצתה אותך
והתנהגה כמו חברה אבל עכשיו שהיא השיגה אותך היא מתייחסת אלייך כמובן מאליו
או סתם בצורה לא בדיוק חברית.. לדעתי דבר איתה על כל זה ותגיד לה שבעקבות זה
אתה רוצה לקחת פסק זמן.. אל תפיל עליה את זה משום מקום.. תסביר לה...
וראסמי אני אומרת לך אם יש בן אדם שלא מאמין בפסק זמן..
זאת אני לדעתי זה לא מועיל וזה סתמי...
אבל זאת באמת פעם ראשונה שאניחושבת ממ שאתם צריכים פסקזמן היא צריכה שמישהו
ינער אותה ויראה לה מה יש לה בידיים... ושאם היא לא תתחיל להעריך את זה היא תאבד אותך...
כי אני חושבת שגם אתה לא תוכל להחזיק כמה מעמד הרבה זמן ובעיקרון הכי טוב בכל מקרה זה לדבר אבל אם אתה דיברת והיא לא מבינה מה אתה רוצה אז תאלץ לנקוט בצעדיםם יותר קיצוניים.. =\
תראה אני לא מציעה לך לעזוב אותה.. כי אני יודעת כמה זה קשה לעזוב מישהו שכל כך אוהבים
אם יש עוד סיכוי לתקן את זה מה שיש ביניכםפשוט תעשה את זהה.. מה כבר יכול להיות? =\
גם אני וגם אתה יודעים שיכול להיות שבסופ תפגע מזה... אבל אם אתה באמת אוהב אותה כנראה
שזה שווה את הכיסון להפגע.. מה גם שגם אם תעזוב אותה עכשיו אז תפגע... אז זה לא בדיוק משנה.. :\

אבל כל זה בתנאי שאתה יודע שהיא באמת אוהבת אותך ורוצה אותך אז זה יעזור..
כי אם היא לא אוהבת אותך אין לך בכלללל למה להתאמץ.. :\
אבל כמו רק שאנחנו מאבדים משהו אנחנו מבינים כמה הוא היה יקר לנו..
אז אולי שהיא תאבד אותך היא תתאפס על עצמה ותתחיל להתנהג אליך כמו שמגיע לך..

בהצלחה מאמי!! ותהיה חזק.. :] יהיה בסיידרררר :]

ו... תעדכן אם בא לך..

נערך לאחרונה ע"י -DeKeL- בתאריך 02-07-2006 בשעה 12:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר