לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2006, 02:47
  moshiko__ moshiko__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.07.06
שאלה הטלויזיה נדלקת לאחר זמן

אני צריך עזרה לגבי הטלויזיה שלי מסוג סוני טריניטרון

בהדלקה שומעים מיד את הרמקולים עובדים והטיומר עובד (יש קליטת אות) וגם את הטיקים של הממסר אבל לא מופיעה תמונה בכלל והמסך שחור

התמונה יכולה להופיע פתאום לאחר 2 דקות או לאחר 10 דקות
אחרי שהתמונה מופיעה הטלויזיה ממשיכה לעבוד כרגיל ולא נכבית

הבעיה הנוספת היא שהצבעים בתמונה מרוחים ויש יותר מדי אור (בדכ יותר מדי אדום או צהוב)
לעיתים רחוקות מאד הצבעים המרוחים נעלמים והתמונה חוזרת להיות תקינה (כמובן שבדקתי את הגדרות הצבעים קונטרסט וברייטנס וגם במצב ברירת מחדל זה לא נראה טוב)

בד"כ כשאין אות כניסה לטלויזיה (כשהיא תקינה) המסך אמור להיות שחור לחלוטין (=כבוי) וכעת יש תאורה חלשה מאד עם גוון שחור וקצת ירקרק כשאין אות כניסה.

לפני שאני קורא לטכנאי הייתי רוצה לדעת מה יכולה להיות הבעיה ואולי אוכל לסדר בעצמי (אני מהנדס אלקטרוניקה אבל אין לי רקע בטלויזיות, אני יכול לקרוא כל שרטוט חשמלי בלי בעיה)

אשמח לכל עזרה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר