לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2006, 23:48
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
אוקי אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נעמולי שמתחילה ב "מחפשת דחוף נינג'יטסו או איקידו בקריות (ורצוי קרית ביאליק)"

קודם כל ברוכה הבאה לפורום כולנו מקווים שתהני מהאתר ומהפורום הזה בפרט.
ועכשיו לגבי מה שכתבת:
לגבי נין-ג'יטסו יש את אקב"ן= ארגון קבוצות בודו נין-ג'טסו, אני אתן לך את האתר ואת תראי איפה הכי נוח לך למרות שלא נראה לי שיש קבוצה באזור שלך,
אני אתן לך לינק ישר אל אזורי הפעילות של אקב"ן: http://www.ninjutsu.co.il/information/whereheb.htm
איקידו יש בהרבה מקומות בארץ וגם בקריות אני אתן לך קישור של האתר עם המקומות:
http://www.aikido.israel.net/otherdojos.html
אני אישית התאמנית באיקידו וראיתי אימונים של נין-ג'טסו אחלה אומנויות לחימה ואחלה בחירה בהצלחה בהמשך הדרך.

נערך לאחרונה ע"י natisa בתאריך 02-07-2006 בשעה 23:55.
חזרה לפורום
ישן 03-07-2006, 23:01
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

זה נשמע ממש הזוי!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ninpo שמתחילה ב "בבוג'ין קאן"

דאן 15???? דאן 12???? איך בנאדם יכול להגיע לדבר כזה?????? זה לא הגיוני.
הרי ככול שהדאן עולה הזמן למבחן הבא גדל לדאן 2 הוא שנתיים לדאן 3, שלוש שנים ארבע-ארבע וכו'....
רק הזמן מחגורה שחורה (דאן 1) לדאן 15 יוצא 119 שנים!!! לדאן 12 זה 77 שנים!
ויש עוד לפני זה כמה שנים טובות של חגורות בצבעים, וגם ילדות לפחות עד גיל 4. איך יש בכלל אדם כזה?
וכל מה שאמרתי זה בתנאי שאותו אדם עשה את כל המבחנים בזמן ועבר את כולם בפעם הראשונה.
איזה שכונה כל הקטע הזה פשוט ביזארי לחלוטין!!!!!!
חשבתי בהתחלה שזו בדיחה גרועה אבל כנראה שזו מציאות עגומה
נ.ב
יש רק עד דאן 9 ברמת העיקרון, אבל יש תמיד בכל שיטה אדם או שניים בעלי דאן 10
והמטרה של הדרגה הזו היא כבוד בלבד! זה לא מראה על יכולת יוצאת דופן בשיטה או משהו כזה רק בגלל כבוד.

נערך לאחרונה ע"י natisa בתאריך 03-07-2006 בשעה 23:08.
חזרה לפורום
ישן 04-07-2006, 18:11
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

יש כאלה בעלי דרגה בכירה באומנות לחימה אחת...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ninpo שמתחילה ב "אבל.."

שקיבלו עוד חגורות שחורות באומנויות לחימה אחרות, בחוואה כמו שאומרים, אז יש להם ידע אבל הם לא באמת שווים את החגורות השחורות האחרות שלהם, ככה זה בהמון מקרים.
יש מצב ששרלטן יודע משהו והם בד"כ יודעים אבל הרמה לא ממש טובה בהרבה מהמקרים ואמרתי את זה מקודם "הרמה שווה לתחת ברוב המקרים". אין כיסוי של 100% כמו כל דבר.
אבל אפשר לשים לב לשליטה של אותו מאמן, לא הכי טובה ורואים את זה.
קל להוציא אגרוף עם כל הכוח ולפגוע הקושי הוא להגיע סנטימטר מהמטרה ולעצור ככה אפשר לבחון אם המאמן שולט או לא.

חזרה לפורום
ישן 11-03-2008, 14:45
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
תגובה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "אני לא יודע מי האנשים האלה."

אני מתאמן בבוג'ין קאן ואני לא אשקר לך נוצרה מעין מגמה של מסחרה אבל הדבר לא משפיע על רמת ההסמכה המורים בבוג'ין קאן הם ברמה גבוהה ביותר עם הסמכה ברורה ולא מאיזה מערבי שרלטן. לגבי הדנים אני לא יודע בדיוק איך מוטי נתיב הגיע לדן 15 אבל יצא לי לראות אותו בגשקואים וסדנאות למינהם וחבל שאפילו חושבים עליו ככה,הבנאדם ברמה גבוהה ביותר וככה כל המורים בבוג'ין קאן שלי לפחות יצא לראות מסחרה או לא מסחרה.
ארגון שהוא ברמה עולמית חייב טיפה להתמסחר אין מה לעשות העולם השתנה החכמה היא לשמור על הרמה של המתאמנים ושל ההסמכה של המדריכים מה שבבוג'ין קאן עושים ,אין מצב שתראה בבוג'ין מדריך שלא עשה את הדרך הארוכה והקשה ביותר אפילו לדן 1. גם אם אני לא יודע את הנסיבות להגעה אני בטוח שהסמכה מגיעה לו ולכל המורים בעלי הדרגות הגבוהות רובם נמצאים 30-40 שנה בעסק אז לפני שממהרים לחרוץ דינם של אנשים שלא מכירים כדאי לבדוק קצת רקע.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר