לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2004, 12:47
צלמית המשתמש של shaked
  משתמש זכר shaked shaked אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.02
מידע עכבר חדש לגיימרים מבית לוג'יטק

עכבר חדש לגיימרים מבית לוג'יטק
נכתב ע"י Huber בתאריך: 26/12/2004 10:34 מקור: digit-life
מקור הידיעה: PC-Spot

שמועות ברשת ותמונות מאשרות כי Logitech מתכננת להוציא עכבר חדש לגיימרים שבננו. העכבר שדומה חיצונית ל MX510 (שהיווה שיפור נוסף מה MX500) מגיע עם חיישן אופטי בקצב דגימה של 1600DPI לעומת 800DPI בלבד ב MX510. שינויים נוספים שנערכו בדגם החדש מתבטאים בפדים חלקים יותר המונעים חיכוך בין העכבר למשטח עימו הוא בא במגע ובאופציה לשינוי רזולוציית הדגימה של העכבר מ 400 ל 800/1600 ע"י כפתור שנמצא בצד העכבר.

נראה כי הוצאתו של הדגם החדש נובעת יותר צורך בתחרות ל Razer Diamondback המפורסם - אחד מהעכברים הטובים ביותר לגיימרים, מאשר בצורך אמיתי בשיפור ברזולוציית החיישן.

כרגע אין שם רישמי לדגם החדש אך נראה כי הדגם יקרא MX518 או MX510G כשה G מציין גיימר, ולא MX6XX מכיוון ששם זה שמור לסידרה החדשה מבוססת הלייזר.

המודל החדש כנראה יושק בינואר אך כבר כיום ניתן לרוכשו דרך EBAY.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מקור הידיעה: PC-Spot

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2004, 22:07
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
אין הרבה מה להבין...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי comfort שמתחילה ב "סבבה...אם אתם אומרים..."

השוק המפותח הזה שכולל את ה MX518 החדש, ה MX1000 וה Diamond Razor הזה (ברח לי הדגם המדוייק) לא מיועד לאנשים שרוצים עכבר טוב, אמין, מדוייק ורגיש ותו לא... העכברים האלה - אני ספק אם מישהו מסוגל פיזית להרגיש הבדל כלשהו... ההבדל נבחן בכל מיני משחקונים שבהם התגובה הכי זריזה של העכבר משנה, תאמין לי שעם עכבר כמו שלך לעולם לא תרגיש שהוא מפריע לך בשום משחק בעולם (כולל המשחקים הכי תובעניים מבחינת העכבר, למשל Unreal Tournament 2004... אני אישית פריק של המשחק הזה, הוא פשוט ממכר ומדהים וכמובן שחייבים בו עכבר מאוד זריז, ותגובה שכלית לא פחות זריזה ), הוא פשוט עכבר מדהים...

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 27-12-2004, 15:29
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
הוא נתחיל ככה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "בנוגע לאנריל |א.ט קטן"

יש משחקים שקונים ויש כאלה שמורידים.
הסבר פשוט כדאי לשחק ברשת (לא LAN) צריך מקורי ברוב המקרים.
משחק Single Player או Lan מספיק גרסה פרוצה.
אז ככה תקנה
Half Life 2 מחירו 199 ש"ח
Unreal Tournament 2004 (לא יוצא 2005 או משהו קרוב) מחיר ירד ל149 ש"ח גם אני קניתי אותו ביום שהוא יצא ב180 ש"ח (פרוטקציות)
תוריד
PES4 המולטי פלייר עובד גם בפרוץ.
POP:TSOT ו POP:WW שניהם הנסיך הפרסי כמובן.
DOOM3 המולטי חרא.
PainKiller אפשר לקנות למולטי אבל הסינגל שווה.
Tribes Vengeance לא חובה לקנות, אם אתה רוצה מולטי.
אסטרטגיה Impossible Creature ו Command & Conquer: Generals שעובדים בLAN גם הפרוצים.
יש גם כמה חמודים כמו THUG2, Pirates.

ונוסטלגיות נפלאות שעד היום מעולים ואותם אני ממליץ לקנות.
Worms World Party בין 50 ל100 ש"ח
Heroes 3 Complete בין 50 ל 100 ש"ח
Unreal Tournament מחירו ירד ל50 ש"ח (במידה ואתה ממש רוצה אותו או לא קנית את UT2k4).
WWP הוא אחד המשחקים היפים שיש והוא פשוט מעולה להזמין את החברה ולשחק.
גם H3 מצוין מעביר ימים שלמים, ולעולם לא נגמר.
הנוסטלגיות הם לא המשחקים שהמשחק שלך מתאמץ בהם, אבל אם לא הכרת אותם עד עכשיו אז כדאי לך למהר!
מפחיד!

ישן 27-12-2004, 16:38
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
א. אני לא מוריד משחקים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "הוא נתחיל ככה"

סורי, לא מסוגל מבחינה מוסרית לגנוב, אולי אני המוהיקני האחרון, אולי לא.

ב.לא ענית לי ספציפית על השאלה- האם סדרת אנריל מתנהגת כמו פיפ"א? (כל שנה חדש שהופך את הקודם לישן..)

ג. רשימת המשחקים חביבה, בכל משחקי הנוסטלגיה שציינת שיחקתי , ואת סדרת HEROES יש לי מקורית משלי, (אני גם חושב ש-3 היה הטוב שבסדרה)
את המשחקים האחרים אני כמובן מכיר, בתחום הזה לפחות אני מתמצא, אבל בגלל שמשחקים מגיעים אליי ב2 צורות- או מקניה\מתנה או מהשאלה מחבר ואני לא עומד להוציא מליון שקל, אני עומד לבחור רק 2-3 כשHL2 כבר סגור אצלי.
בעניין אנריל אני אשקול בהתאם לתשובה שלך ב-ב'
ישן 27-12-2004, 22:41

טוב אז ככה.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "א. אני לא מוריד משחקים"

עם אתה מתכוון לקנות משחקים לאורך זמן אז תוותר על Half Life 2 אלא אם אתה משחק CS.
אם לא אז זה משחק קצר שכדאי שתשאיל אותו מחבר (כמוני).
משחקים שחובה אותם הם UT2k4, ויש לי חבר ששיחק בוא מאות שעות ואני לא מגזים או אלף. מאז שהוא קנה אותו כל יום כמה שעות טובות, ויש ימים שהוא לא גם מהמשחק.
PES4, משחק אינסופי, חוויה לא נורמלית, ואני מחכה לראות איך הוא יעבוד על המחשב החדש שאני מתכנן, מבין כל המשחקים הוא בשבילי מספר אחת!
במידה ואתה רוצה אסטרטגיה במקום יריות תוותר על Half Life 2 ( כי UT חובה)
ותקנה Command & Conquer: Generals, אני לא אוהב אסטרטגיה, פשוט חבר שלי מטורף על המשחק ויצא לי לראות אותו, הוא פשוט וממכר בצורה יוצאת מן הכלל. אבל יש לו מתחרה ראוי שיש לי אותו במקרה והוא Pirates, שקצת תינוקי מהבחינה של השליטה וכל זה, אבל ממכר בצורה יוצאת דופן שאופיינית ל Sid Meire והוא פשוט מדהים וצבעוני. ממש רצוי לראות את הסרט Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl.
מפחיד!

ישן 28-12-2004, 12:32

אהה OK
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "מה לעשות, כבר התמכרתי לCS"

אין כזה חיה UT2k2.
יש UT, שמתכוונים לראשון UT99.
אחר כך יצא ב2003 UT2k3, ויצטרפו הרבה סגנונות משחק, ואנדרדלין וכל מיני ג'ימיקים ותוספות, ואז הקהילה התחלקה ל-2. מי שמשחק בUT2k3, ומי שנשאר עם UT99, (ודרך אגב השרתים של UT הראשונים עדיין פעילים ויש שם קהילה), ואולם הם אמרו שמשהו נהרס מUT הקלאסיק ל2k3.
שנה לאחר מכן יצא 2k4 שנחשב להצלחה מסחררת בזכות הonslaugth, וגם פאטצ שאתה יכול לשחק בזה כמו UT99 רק אם גרפיקה משופרת. מלא קנו את 2k4 ורוב השחקנים נטשו את 99 ו2k3, אגב הקהילה הגדולה שצמחה במשחק הזה, ואם אתה כולל את כל המודים שיצאו (יכול לתפוס לך המשחק קרוב ל20GB אם אתה מתקין כל מוד, מפה, דמות או כל דבר אחר שיצא למשחק.) כלומר ממש כונן הרד דיסק. המשחק שקונים בחנות תופס 4.5GB והוא על גבי 6CD או 2DVD שבגרסאת הDVD אחד זה המשחק והשני סרטונים איך לעשות מודים ומולדינג, ובנוסף אתה מקבל אוזניות של logitech אם אני לא טועה. UT2k4 הוא אפשר להגיד המלה האחרונה, מכיוון שעד 2008 לא יצא משחק UT. והמפיצה של UT2k4 וקודמיו היתה Atari, והיום החברה היא Midway (מורטל קומבט למי שזוכר), ולכן Midway אילצו את Epic (היצרנית של המשחק כמובן), להכניס דברים שקשורים לMK, כמובן קסמים של הקפאה וברקים, וכל מיני דברים. ולכן רבים יעזבו את זה וישארו עם ל2k4 שנחשב כיום למשחק הכי טוב בסדרת Unreal, וכולל בתוכו הכל.
זה לא משחק ממסוחר כמו פיפא, כדי להתעדכן יש להוריד עדכונים של המשחק, ומודים ופאצטים, ויהיה לך כל כך הרבה GB של מקום רק בשביל UT שגם אם יצא 2k5 לא תעזוב את זה, ודרך אגב, אם יכולים לדחוס את כל המודים בכמה DVD ולמכור את זה בתור תוספות למשחק, אך היוצרים ירוויחו על זה כסף, ובאינטרנט זה בחינם, ככה שזה לא משתלם להם, ואנחנו הרווחנו מודים בחינם. שמאריכים את המשחק עוד יותר. לגבי המשחק בתור עצמו ציונים שלו מעל 90, בסביבות 95. מומלץ בחום.
מפחיד!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר