לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2006, 21:06
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
סקר בואו נכיר אחד את השני, שכל אחד יכתוב על עצמו 3-4 עובדות "פיקנטיות"

בפורום "מה שבראש" עשו את זה לפני מספר ימים והאשכול נחל שם הצלחה גדולה (כמעט 150 תגובות).
מה דעתכם לעשות זאת גם כאן? אני בטוח שלחברי הפורום יש פרטים מעט יותר מעניינים מ"שיקרתי למורה לספרות", "גנבתי לשכנה שלי את הג'ינס מחבל הכביסה" וכו'.

אני אתחיל:
1. ב 1996 השתתפתי במשלחת של משרד החינוך ומשרד החוץ לארה"ב. seeds of peace (זרעים של שלום). היינו 3 וחצי שבועות במחנה קיץ במדינת מיין. היינו חבר'ה מכל מיני מדינות: ישראל, מצרים, ירדן, קטאר, הרשות הפלסטינית, ארה"ב, יוון, מרוקו, ונראה לי שזהו.
היה ממש כיף, נפגשנו עם הילארי קלינטון (אז אשתו של הנשיא ביל), וורן כריסטופר (אז שר החוץ), אל גור (אז סגן הנשיא), היינו בתוכניות טלויזיה, אכלנו ארוחות חגיגיות בסנאט ובקונגרס, עשו לנו טיול בבנייני ה FBI, ועלינו גם למגדלי התאומים, כשעוד היו...

2. פעם חטפתי מכות אחרי משחק של עירוני נהריה נגד אליצור אשקלון. המשחק היה באשקלון, נהריה ניצחה במשחק גדול, והאוהדים של אשקלון חיכו לנו עם אבנים וסכינים. המשטרה לא עשתה כלום.
אני חטפתי ממישהו אגרוף בבטן, ועוד כמה אוהדים חטפו אבנים. שני האוטובוסים שלנו נראו כמו אחרי שדה קרב- כאילו אנחנו באינתיפאדה עם כל האבנים שזרקו עלינו.
למחרת עליתי לשידור ב"זהבי עצבני" ודיברתי על זה.

3. כשהייתי ילד קטן הייתי מחונן ורצו להקפיץ אותי כיתה.

4. אני לא שותה שום סוג של אלכוהול ולא מעשן.

בתקווה לשיתוף פעולה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2006, 21:42
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
ok .. מפק"צ מו"ס וצו"ב ..:-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "בואו נכיר אחד את השני, שכל אחד יכתוב על עצמו 3-4 עובדות "פיקנטיות""

1, הייתי גנב לא קטן בגילאים 5-6 .. כול הזמן הייתי דופק "גלידה חמה" וקרמבו מהמכולת של שרעבי בראש העין, בגן , נגעתי לגננת פנינה בציצי ושאלתי אותה "מה זה ?" - כמובן שהיא תלתה לי פתק בכיס החולצה ..והוריי למחרת הגיעו
2 ,בגיל היסודי שעדיין היינו דתיים .. ילדי יוצאי העדה התימנית היו נשלחים "למורי" , למורי הזה -מורי יהודה יחיא היה שוט .. שאם הוא היה מצליף בו הייתה לו מדהימה לפגוע בדיוק בכף היד .עד שיום אחד הוא נמאס עליי .. בכוונה טעיתי בפסוקי התורה ואז כשהצליף בי תפסתי את השוט ומשכתי אותו מהיד שלו .. הוא ניסה להתנגד ומשך בכוח אני עזבתי את השוט והוא עף לאחור עם הכסא ישר לריצפה
3 ,לא שותה אלכוהול , לא אוכל חריף , לא שותה משקאות מוגזים בכלל , מעשן , ואוכל חזיר , לא צם ולא מאמין באף אחד
4 , בפולין , הלכנו מכות כול הישיבה { טוב לא ממש כולה - חלקנו המטורף יותר} עם קבוצה של רוסים שטענה שהיהודים משקרים ומגזימים בכול מה שקשור לשואה , וכן, זה נגמר עם משטרה , אמבולנסים שהוזמנו להם .. הצעקות שלהם "יהודי - נאחוי " עדיין זכורים לי עם עוד שילוב של כמה מילים, עד שזה הופסק בגלל שלפחות 5 מהם מהם הגיעו עם לסתות שבורות לבי"ח - בקיצו בלאגן ,עשינו כותרות בזמנו וזה פורסם בעתונים, היינו ילדים .. היה מותר לנו

ישן 04-07-2006, 21:44
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "בואו נכיר אחד את השני, שכל אחד יכתוב על עצמו 3-4 עובדות "פיקנטיות""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
ב 1996 השתתפתי במשלחת של משרד החינוך ומשרד החוץ לארה"ב. seeds of peace (זרעים של שלום). היינו 3 וחצי שבועות במחנה קיץ במדינת מיין. היינו חבר'ה מכל מיני מדינות: ישראל, מצרים, ירדן, קטאר, הרשות הפלסטינית, ארה"ב, יוון, מרוקו, ונראה לי שזהו.
היה ממש כיף, נפגשנו עם הילארי קלינטון (אז אשתו של הנשיא ביל), וורן כריסטופר (אז שר החוץ), אל גור (אז סגן הנשיא), היינו בתוכניות טלויזיה, אכלנו ארוחות חגיגיות בסנאט ובקונגרס, עשו לנו טיול בבנייני ה FBI, ועלינו גם למגדלי התאומים, כשעוד היו.

אסיל עסלאה היה איתך במשלחת?

ישן 04-07-2006, 22:40
  Liv Liv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Liv שלח הודעה דרך MSN אל Liv
טוב... אז גם אני...

1. בכיתה ג רבתי מכות עם חבר של אחי שגדול ממני ב4 שנים וכיסחתי אותו... בעוד השכנה שלי קראה לי מלמעלה לעלות הבייתה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
2. באותה שנה בשבועות ("יום המים") רדפו אחריי ילדים מהשכונה וניסו לשפוך עליי מים.. אני נכנסתי לחדר מדרגות והחלקתי.. ופתחתי את הראש

3. בתיכון הייתי בכיתת בנים - 38 בנים ועוד 2 בנות
4. יום אחד שעבדתי בנתבג (בימי טרמינל 1).. מכבי תל אביב טסו... והייתי באזור הבידוק שלהם..
ומרוב שהתרגשתי אמרתי למוני פנאן.. טסים הרבה, הא? חחחחח... כי היה מלא סיטקרים על המזוודות... תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
5. טסתי בספטמבר האחרון ללונדון... עם החברה הכי טובה שלי.. אחרי 3 ימים היא רצתה לחזור לארץ... ורבנו... היא חזרה (ועוד זה היה הרעיון שלה לטוס) ואני נשארתי 7 חודשים..
היא כבר לא חברה שלי!

ישן 05-07-2006, 00:00
צלמית המשתמש של snoopy22
  snoopy22 snoopy22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.03
רעיון יפה :)

1. כשהייתי בגיל 3, עבר לידינו ברחוב קבצן שפשט את ידו שהכילה מס' מטבעות, הייתי בטוח שהוא רוצה לתת לי אותם אז לקחתי לו את הכסף. הקבצן חטף את הכסף מידי וברח ואני פרצתי בבכי היסטרי.

2. בגיל 11-12 הייתי פירומן, בן דוד שלי ואני היינו מסתובבים ברחבי קרית אונו,שורפים כל מיני
דברים, ומתמוגגים מהנאה. עד שאמא שלי גילתה וחטפתי מכות.

3. בגיל 18 כתוצאה מתאונת מנגל, נדלקה לי הרגל. למזלי הגבתי מהר והתגלגלתי על הדשא.
הכוויה לא היתה רצינית ולא נשארו סימנים.

4. הלכתי מכות רק פעם אחת בחיים שלי בכיתה י' עם שביעיסט, אחרי עשר שניות הפרידו...

ישן 05-07-2006, 00:22
צלמית המשתמש של אנג'י
  אנג'י אנג'י אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
תורי:

1. בגיל 5 הלכתי עם אבא שלי בת"א ורוכב אופניים עלה לי על הרגל עם הגלגל שלו בטעות ואבא שלי התעצבון עליו ודפק לו מכה והעיף אותו מהאופניים

2. בגיל 14 בערך תוך כדי משחק מכות אח שלי נתן לי מכה והעיף אותי דרך החלון של הסלון (מזל שהיו סורגים) וזה היה מצחיק נורא (למרות שכשחושבים על זה זה מפחיד בטירוף)

3. בגיל 17 ירדו כמה חברים שלי לאילת ושכרו חדר ואני ועוד שני חברים הצטרפנו אליהם יותר מאוחר
ולמחרת בבוקר פתאום בא הבעל-בית לשאול אם יש לנו קונדום וגילה שאנחנו 8 במקום 5 אז לאחר כמה שניות של הלם הוא אמר: "חכו חכו אני הולך ל**ן אתכם" והלך וחזר אחרי 5 דקות עם 2 קופים מגודלים שרק מהמבט שלהם החלטו לשלם במקום ולברוח משם

4. בגיל 19 אושפזתי בראש השנה בבוקר עם חור בריאה (ספונטניק פניאומטורקס) ולאחר יום אחד בלבד נמאס לי וברחתי מבית החולים ובמוצאי החג חזרתי לקבל את טפסי השחרור וכל הרופאים והאחיות עמדו בשורה וקיללו אותי

נערך לאחרונה ע"י אנג'י בתאריך 05-07-2006 בשעה 00:25.
ישן 05-07-2006, 00:38
  itaydvir itaydvir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02

1. בגיל 17 הבאנו מתקן מתנפח (מתנפח לזירת מכות) שיש 2 מוטות כאלה שמרביצים איתם אחד לשני, החלטנו להוסיף סבון ומים לריצפה, וכשבאתי לפוצץ מישהו החלקתי החוט של המוט הסתובב לי סביב האצבע ושבר אותה לדיוק באמצע לאורך, חצי נשאר כמו שהוא וחצי הסתובב ב 90 מעלות... חבר שלי לקח אותי למד"א ולא ידענו כל כך אך מגיעים, אז בדרך הוא התקשר לאבא שלו לשאול ושוטר דפק לו דו"ח!

2. לפני חצי שנה, ראיתי מישהי מוכרת במסיבה, ואחרי איזה שעה נפל לי האסימון ושאלתי אותה אם קוראים לה "תמר", היא אמרה שכן, ואז אמרתי לה שבגיל שנתיים היינו החברים הכי טובים. מגיל שנתיים לא ראיתי אותה עד לאותו יום... מפחיד משהו נכון??

3. אחת הפעמים הראשונות שהשתכרתי ממש היה בחתונה של בת דודה, חזרתי עם ההורים והסבתא וכל הדרך הקאתי.... למחרת שלחו לי בפקס הביתה כל מיני מאמרים על אלכוהול וכמה זה לא בריא.... פדיחות... מאז אני לא שותה בארועים משפחתיים...

4. בחיים עוד לא נגעתי בסיגריה... גם לא ניסיתי....

ישן 05-07-2006, 03:46
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
פיקנטיות, הא?

1. בגיל שנתיים אמא שלי עשתה תאונת דרכים ומה שהיא אמרה כשהיא יצאה זה "יש תינוקת מתה מאחורה". הייתי עם זעזוע מח קשה ופתחתי את כל הראש. היום יש רק צלקת שמוסתרת ע"י שיער. מזל.

2. בכיתה ט' נפתח לי תיק במשטרה על סמים- אני ועוד שני חברים ניסינו לראות מה עושים כדורי שינה וחבר אחר הלשין עלינו. חקירה של 4 שעות במשטרת עפולה.

3. היתה לי תקופה של חצי שנה שהייתי מסטולה בטירוף. לא הפסקתי לעשן. עבר לי, וטוב שכך!

4. פיקנטי באמת? הנה.. עברתי נסיון אונס בכיתה יא', והצלחתי לגרש את האנס עם בעיטה מדויקת ביותר לכיוון האשכים. לדעתי הוא סורס במקום, אבל לא זכרתי אח"כ איך הוא נראה...

5. אני לסבית מוצהרת (אולי בעקבות נסיון האונס? נהההה...) וחיה עם בת זוג במושב כבר 3 שנים.

ישן 05-07-2006, 05:16
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
לדעתי ההיפותיזה על פיה מקרי אונס\התעללות מעצבים את המיניות
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "פיקנטיות, הא?"

היא מופרכת מהייסוד(נו טוב אין לי יותר מדי נסיון...)
אגב החוויה של האונס- זה לא אמור להיות משהו אישי(למרות שעידו ביקש דברים פקנטיים...)

נו טוב אם כבר:
-בגיל חמש זרקתי אבן וניפצתי שמשה לאוטו של השכנים(איזה זבל בן 12 טען שאין לי אומץ)...
-בגיל 6 הייתי שותף באופן סביל עם מספר "חברים" בניפוץ שמשות של איזה מבנה- למה ה"חברים" בגרשיים? כי אני עזבתי את המקום בזמן שאלו המשיכו לחגוג עד בואה של המשטרה- הלשינו גם עלי, מה זה הלשינו? שיקרו! אבא שלי היה צריך להגיע לתחנת המשטרה ולהתחייב ממני לעשות מעשי קונדס שכאלו בעתיד...

בגיל 7(שנת 1990)- עליתי לארץ.
בגילאי 7-11 הייתי אחד התלמדים הגרועים בכיתה, גם מבחינת הציונים, אבל לא רק- לא היה יום שלא הייתי הולך מכות(גם עם ילדים המבוגרים ממני במספר שנים טובות)- תארו לכם רוסי אחד בבית ספר של תימנים(שי מכיר את "טירת-שלום" בסמוך לנס ציונה? )
אך החויות מהב"ס התימני(כיתות א,ב)- "רוסי מסריח איפה הזכויות שלך?" משפט שעדיין זכור לי היטב.
באחד המקרים(אחרי שאחד הילדים זרק את הצב שלי, שרגע לפני מצאתי וחשקתי לקחת לביתי) איבדתי לגמרי את הצופן- לקחתי מספריים מהתיק והצמדתי אותם לגרונו של התיימני החמוד... אחרי זה אבי במקום ללכת לאולפן "בילה" איתי שבועיים בכיתה, כן כן, ממש ליווה אותי שבועיים בבית הספר...
כמו כן נשלחתי לבדיקות פסיכולוגיות אשר העלו חרס(כנראה שאחרי הכל התיימנים היו אשמים...)
האלימות המשיכה גם אחרי שעברתי לשכונה של עולי חבר העמים ברמלה(נו טוב, אולי זה לא רק התימנים), את כיתה ג' סיימתי כנראה עם הציונים הגרועים בכיתה, אגב אפילו את התעודה באתי לקחת באותו היום עם חולצה מגועלת מדם ומבוץ...

השינוי הגדול- אבא הבטיח לקנות לי מחשב בתנאי שאני מסיים את השנה עם ממוצע של מעל 90, נשמע הזוי אבל הדבר הזה באמת עבד... (אגב בדיעבד מסתבר כי הייתה כוונה להעביר אותי לבית ספר "מיוחד"- בעקבות היותי אלים, למזלי המחנכת שלי בזמנו התעקשה לתת לי עוד הזדמנות, ותודה לה על כך), סיימתי את כיתה ד אם ציונים גבוהים למדי וקבלתי את המחשב. (האלימות לעומת זאת, לצערי רדפה אותי עוד כמה שנים טובות, אם כי פחתה בהתמדה).

בגיל 16 זכיתי בטיול זוגי לאיביזה(10 ימים הכל, כולל הכול), היה פשוט כיף.(טסתי עם אמא, בגלל שהיה צריך מלווה מעל גיל 21...) , אה כן- יש לי כמה תמונות פקנטיות משם(אבל זה לפעם הבאה).
שרות צבאי- שרתתי בתור לוחם בספינה- במהלך השרות למרות שהשתחררתי בדרגת ס"מר- הייתי פעמים טוראי...(לבנתיים נשאיר זאת כך)

כרגע אחרי שהתקבלתי לפרוייקט עתידים לתעשייה- אני מאומץ ע"י חברת אפלייד מטיריאלס- ולומד הנדסת חשמל באוניברסיטת בן גורין.

יש עוד הרבה דברים פקנטיים שקרו לי במהלך החיים המתוסבכים למדי שלי, אבל את חלקם אני כרגע מעדיף להשאיר רק למעגל הקרוב אלי...

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 05-07-2006 בשעה 05:23.
ישן 05-07-2006, 07:19
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
ננסה למצוא דברים שעד לא סיפרתי פה על עצמי

1. לפני כמה שבועות פירסמתי טוקבק בynet שהגיע לעמוד הראשי.
2. בכיתה ח' הייתי קרובה מאד לזכות בחולצה ותקליט בזהו זה. הצלחתי לעלות לשידור,המפיקה הבטיחה שלי שאני מדברת עם המגישים,אבל בסוף נתנו למישהו אחר.
3. בגיל 6 מאד רציתי להרשים את הבנים בשכונה. היה לנו בחצר מוט שתולים עליו כביסה,ואני עליתי על הגדר וניסיתי לקפוץ ולתפוס את המוט. נחתתי עם הכתף על ממטרה. זה הסתיים בחדר מיון עם רופא מטומטם שמנסה להחזיר לי את הכתף למקום בלי שום הרדמה,וגבס עם כנף על כל החזה לשלושה חודשים.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 05-07-2006 בשעה 07:26.
ישן 05-07-2006, 07:58
  B-Side B-Side אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.05
היות ואף אחד פה לא מכיר אותי

חשבתי להשתתף:

1) בגיל 12 מנעתי אונס, לא ממש ביודעין, אבל באמצע סיבוב בשכונה משהו קרא לי ללכת לאיזור הלא מואר שבו בחור שיכור במיוחד ניסה לאנוס אישה מבוגרת. ראיתי אותה צועקת והוא מנסה לסתום לה את הפה, אז היא הסתכלה עליה ובעקבותיה גם הוא. הוא בחר (בחוכמה) לברוח משם ומהר.
הבחורה לא הפסיקה לבכות, הודתה לי בזריזות ורצה הביתה. מאז לא ראיתי אף אחד מהם יותר.

2) אני מעריץ ענק של פינק פלויד. הזכרון המוזיקלי הראשון שלי הוא שאני יושב עם אבא או דוד בסלון, מאזין ל- Another Brick In The Wall (part 2) והוא מנסה להסביר לי את הקונספט. עד היום אני לא חושב שילד בן 4 מסוגל לתפוס את המגלומניה והפרנויה של ווטרס...

3) בעקבות אירוע מסוים שתיתי קצת יותר מדי והייתי שיכור יומיים בערך. (אחד מהחבר'ה ששתה איתי הגיע לבי"ח וקיבל שטיפת קיבה קומפלט).
ישן 05-07-2006, 08:31
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
חחחח גדול

1. כשהסתפרתי משיער ארוך לקצוץ - התחלתי לייין.
2. מאז שניסיתי את שורש ג'ינסנג - אני מכור אליו ולתוצאות שלו.
3. בגיל 13 וחצי כשהייתי 180+ התחלתי להתאמן בחדר כושר. מאז לא גבהתי.
4. סירבתי לאורגיה רק כי 3 הבנות רצו גם עוד גבר (חבר שהיה איתי ).
5. הופעתי בטלויזיה בפריים טיים בתוכנית מאוד מפורסמת לפני כמה שנים (לא סתם ראו אותי, ממש כתבה עלי).

6. עליתי לארץ לבד בגיל 10 (טוב נו לא ממש לבד, עליתי עם אחי. הוא היה בן 8).

נערך לאחרונה ע"י kukURIku בתאריך 05-07-2006 בשעה 08:38.
ישן 05-07-2006, 10:24
צלמית המשתמש של tallula
  tallula tallula אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.06

1. מעולם לא: מעולם לא נגעתי בסיגריה, מעולם לא השתכרתי, מעולם לא שברתי חלק בגוף, מעולם לא עשיתי תאונה, מעולם לא דרסתי משהו.

2. בגילאים 14-16 הייתי שחקנית כדורסל די טובה, וייצגתי את בית ספרי בתחרויות אזוריות - מעולם לא זכינו באחד מהמקומות המכובדים.

3. את רוב שנות התיכון+חטיבה סיימתי עם תעודות הצטיינות בגלל ממוצע ציונים מעל 90.

4. התחתנתי בגיל 18 למרות שחודשים לפני החתונה כל המשפחה הקרובה שלי (אמא אבא וכו') היו נגד ואיימו שהם לא יהיו בחתונה, אבל 3 שבועות לפני מועד החתונה הצלחתי איכשהו לדבר אל ליבם. (מיותר לציין שהם התנגדו לחתונה בגלל שלדעתם הייתי צעירה מדי ובנוסף הם לא אהבו כל כך את החזרה בתשובה שלי)

ישן 05-07-2006, 10:37
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
יש לי עוד כמה

1. בכיתה א' הופעתי על השער של עיתון הילדים "אצבעוני".
אנשים מהעיתון הגיעו לבית הספר היסודי שלי וצילמו את התלמידים בהפסקה פעילה (כל מיני פינות יצירה וכו'). אפילו לא ידעתי שצילמו אותי, עד שחבר שלי שהיה מנוי לעיתון הביא אותו לכיתה והראה לכולם.
לפני מספר חודשים נפטר מייסד העיתון מיכאל שיר ז"ל. ניסיתי להשיג את העיתון המדובר, התקשרתי למערכת ולארכיון שלהם אבל אין להם עותקים. מדובר על שנת 1988-89.

2. ישנה אישיות מאוד מפורסמת בעולם המוזיקה הישראלי שמכירה אותי באופן אישי, בתור "הסמל"...
אותו בן אדם היה טירון בסוללה שלי כאשר הייתי סמל מחלקה, ומפה לשם הוא הגיע לאן שהגיע בכל מיני דרכים. (רמז: את השירות הצבאי שלו הוא סיים במקום אחר).

3. לפני חודש כמעט זכיתי בסאגווי (סוג של קורקינט ממונע שעולה 30 אלף שקל).
השתתפתי בתחרות טריוויה של ספרייט שנערכה ביום הסטודנט בטכניון. מתוך כמה אלפי משתתפים עלינו 48 לחצי הגמר (במוקדמות קיבלתי 100 עגול). מתוך ה-48 עלינו 12 לגמר.
בגמר סיימתי במקום השלישי.
על איזו שאלה נפלתי? בסידרה "הדרדסים"- איך הגיעה דרדסית לכפר?
עכשיו בטח כולכם תקפצו ותגיד שהיא היתה שתולה של גרגמל שנשלחה לרגל אחרי הדרדסים, ואתם צודקים.
אני לא ידעתי את זה...

4. אני שונא ים, מתעב ים, לא סובל ים.
מה שאירוני זה שאני גר במרחק 3-4 דקות הליכה מחוף הים.
הדבר היחיד שאני מסוגל לעשות באזור חוף הים הוא לרוץ על כביש המערכת, שזהו הכביש מנהריה עד אכזיב שנסלל במקור עבור סיורים של צה"ל לאיתור מחבלים שמגיעים מן הים.

5. היום בערב אני פוגש את הרמטכ"ל ואת שר הביטחון.
מי שממש רוצה לדעת למה ואיך מוזמן להיכנס מחר לאחד משני הפורומים הבטחוניים- "צבא וביטחון" או "מתגייסים וסדירים".

ישן 05-07-2006, 13:08
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

גם לי ..
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "יש לי עוד כמה"

כמה פרטים מהיום יום :

1,בשנה האחרונה הצלחתי למנוע התאבדות ושוד ב 2 מקרים שונים שנבחרו מתוך רבים
התאבדות של ילדה בת 17 { ואלכס - היא הייתה רוסיה } באיזה בוקר של יום שבת עלתה לגג במטרה לקפוץ , שכן שקלט אותה הזמין אותנו ואת השוטרים .. הגעתי כמה דקות לפניהם ואיך שהו מצאתי את עצמי בתוך הסיטואציה הזו , עניין של שנייה .. והצלחתי לתפוס בעורף ומשכתי אותה חזרה .. היא נפלה נחבטה בשפת הגג ופתחה את הראש , אבל למות , מצטער - לא במשמרת שלי !
שוד של זקנה ערירית באחת השכונות הסמוכות לעפולה , הגעתי לשם בלי לדעת .. נאמר לנו על מישהי ששוכבת בכניסה לביתה , תוך כדי טיפול בה מסתבר שהגעתי בזמן שהפורץ עדיין היה בבית , שראה אותי נבהל וזינק עליי .. לא ממש עזר לו כול העניין והוא אושפז יחד איתה עם אזיקים בידיים לאחרי שאנשי הבילוש בעיר שברו לו את כול הפרצוף

2,הרגע הקשה ביותר שהיה לי בעבודה ,בבוקר ה 5 ליוני 2002 הפיצוץ בצומת מגידו מכונית התופת שהתפוצצה על האוטובוס.. הגעתי לשם ראשון ..ולמחרת כבר קניתי כרטיס טיסה לחו"ל
היה מזעזע לראות איך המשפט "לא היה ניתן לעזור שם לאף אחד" שיחק שם תפקיד , ללא ספק , אחד האירועים הקשים ביותר שהיו לי מתוך כול הפיגועים האחרים באזור - והייתי בכולם

3,אני מצולק ממרכז הראש וכתף ימין וכלה במרפק בגלל איזה "בן דוד" שחשב לשלוח אותי לגהנום
אני עדיין חי .. !
לימים יספרו חבריי איך בכלל לא הרגשתי זה קרה בדקות הראשונות והמשכתי לתפקד .. החובש בזמנו הסביר את זה כתופעה רפואית שמוגדרת "היפוקסייה" , היום אני יודע שהוא סתם זיין תשכל

4, אני התימני היחיד בעולם לדעתי , שלא יודע לרקוד צעד תימני , וחוץ מגחנון ופיתות לא אוכל כלום ממאכלי העידה , ולא סתם אבא שלי לא יושב לידי בכול מיני ארועים משפחתיים ולאו דווקא חתונות , חגים אצלנו כול השבט מגיע ואני מדבר על עשרות שבד"כ מכונסים בבית האחות הגדולה של אבא בראש העין

5 ,בזכות פורום מו"ס נודע לי שאני מופיע באחד מסרטי ההכנה לגיוס בצה"ל , במקרה שלח לי את אחד המלש"בים את הסרטון והתברר לי שאני מופיע בו עם המ"ק 77 על הגב בזמן הטירונות,
לא מזמן נעשתה עלינו כתבת ענק בעיתון מעריב , ניסו להוציא אותנו מטורפים אם רק הכתב היה יודע כמה אדיוט הוא יצא .. הוא לא היה מפרסם אותה בכלל

6 ,אהבה הגדולה שלי מעבר לנשים היא : סוסים , אופניים וכלבים { מסוגל לפגוע בבן אדם ולא בכלב } ..
לא זוכר שלב בחיים שלא היה לי כלב פרט לתקופה האחרונה שהלחטתי שאני לא מגדל כלב יותר לאחר שאחרון נדרס לי

והנה , חג שבועות האחרון :

באותה הזדמנות , החדשות שלי ששודרגו אתמול .. נפרדתי לשלום מכמעט 3000 ש"ח

ישן 05-07-2006, 11:30
  ha_miki ha_miki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.02
גם אני רוצה

אז אני יתחיל
1 ) כשהייתי בכיתה ג בניתי מטען נפץ בעזרת הרבה מאוד חומרים והפעלתי אותו עם שלט רחוק שפירקתי ממכונית על שלט רחוק לצערי בחרתי מקום לא טוב לשים אותו ויצא ששרפתי שדה פרדס וקצת מבסיס צבאי שהייה קרוב לבית שלי
2 ) בצבא הייתי חודשיים במעבר בין בסיס לבסיס עברתי כ 15 יחידות כולם דחו אותי

3 ) נדרסתי פעמיים על ידי אותו רכב בזמנים שונים
4 ) ביסודי חזרתי מהב"ס אחר הצהריים פעם עם האופניים האדומות הגרמניות ובאחת הירידות בדרך הביתה הבורג שמחזיק את שני חלקי האופניים מחוברים אחד לשני פשוט נשבר והחלקתי עם אופניים שנסגרו עליי כמה עשרות מטר - משם יש למיון
יש עוד.... אבל 4 מספיק

ישן 05-07-2006, 11:38
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
..

1. בגיל 9 תמורת ליטוף שהנעקתי לחתול המשפחתי שלנו, קיבלתי ביס
דיי רציני באצבע שגרם לי לחתך דיי רציני. מאז נעלמו עקבותיו של החתול
2. בגיל 13 יצא לי ללכת מכות באמצע תפילת שחרית, בבית הכנסת, כשבמהלכם
רדפתי אחרי מישהו עד שהמנהל בכבודו ועצמו הפריד בינינו
לא נענשתי, כנראה בגלל שהייתי
3. בגיל 11 בעקבות "ניסוי" חשמלי שעשיתי כל החדר שלי עלה באש והודות לתושיה שגיליתי
הבית לא נשרף(:
4. בגיל 22 על גג מגדל כלשהו בב"ש הצלחתי לשכנע מישהי לא להתאבד או שהיא
הצליחה לשכנע את עצמה.

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 05-07-2006 בשעה 12:00.
ישן 05-07-2006, 13:40
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
טוב נו.

1. בגיל 9-10 בזמן "מלחמת מזרונים" שהייתה בילוי קבוע אצלנו, ישבתי על החלון הפתוח ונשענתי אחורה. נפלתי אחורה קומה וחצי. ונחתתי על הראש. הייתי מסטול איזה שעה. והקטע הגדול שאף אחד לא חיפש אותי, כי היו בטוחים שאני איפשהו למטה בין המזרונים.

2. עפתי מקורס טייס בגלל שלא התאמצתי ללמוד את הבד"ח. שזה פנקס של 40 עמודים קטנים.

3. בסוף הקק"ש הייתי אמור ללכת לשבוע לכלא, אבל ויתרתי על הרעיון, ובטלפון אמרתי לסמג"ד שחיפש אותי שהוא יכול ללכת לחפש את החברים שלו, כי אני מעדיף להיות בבית.

4. במופע "תחתוני היובל" (פעמוני היובל) שהיה בירושלים בשנת ה50 למדינה, לבשתי גלימה של הKKK ותקעתי בשופר ביחד עם עוד 50 אנשים וילדים אחרים.

ישן 05-07-2006, 17:09
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
אני

1. עד הצבא שיחקתי ברצינות כדורסל , 4 ימים לפני הגיוס חטפתי מכה רצינית בברך ולא הלכתי לרופא
רק לאחר חצי שנה הצלחתי להגיע לרופא שהבין מה קרה(קרע במיניסקוס) וארבע ימים לאחר מכן הייתי בחדר ניתוח
הניתוח היה בהרדמה מקומית ובסיומו המנתח אמר לי "תודה על המקרה המעניין"
מאז בקושי שיחקתי כדורסל

2. כל החברות שלי מלבד אחת היו מבוגרות ממני לפחות בשנה.

3. ב11.11.94 יום שישי אחי נפצע בפיגוע בזמן שהיה במילואים בצומת נצרים , הוא נפצע קשה , חבר שהיה איתו בעמדה נשאר משותק בכל הגוף וחבר נוסף נהרג.
אני הייתי אז במוצב בדרום ואת הידיעה קיבלתי מחבר משותף לי ולחברה של אחי שהיה באותו יום תורן בתור סמב"ץ בגדוד
במ"פ שלי נסע להביא במיוחד חייל מהבית כדי להחליף אותי במוצב ולהביא אותי לבית החולים
ההערכה שלי אל המ"פ נגוזה כשהוא אמר לי בחוסר טקט משהו בסיגנון "חשבתי שאני מביא אותך להגיד להתראות".
אני זוכר את התאריך המדויק כי בין היתר באותו לילה הכרתי את מי שהיום היא אישתי.

It's Never Lupus

ישן 05-07-2006, 20:16
  Victorious Victorious אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.06

אני בדר"כ לא מגיב הרבה אבל זה אחלה נושא לפורום ובכלל אז ככה:

בגיל 3 עליתי עם המשפחה מאוקראינה כיום אני בן 20 ומה שמפתיע
את ההורים שלי הוא שאני זוכר מעולה איפה גרנו..מראה של המקום,
כתובת ואת שמות השכנים משהו שלהם לפעמים קשה לזכור חח

בכל תקופת הגן שלי מגיל 3-6 הייתי חוטף מכות רצח מילדים בכיתה שלי
רוב הסיכויים כי הייתי עולה חדש והייתי חוזר עם סימני שריטות וסימני כחולים
כיום אני מטר ותשעים בגובה אז אף אחד כבר לא מעז..

כשהייתי בכיתה ד' ארגנתי חרם על ילד מהכיתה שלי
אני לא מתחרט והחרם הצליח והפסיקו להתייחס אליו. זה נגמר
בעימות בינינו שהוא קרע את התיק שלי ואני חבטתי בו עם מטאטא חח..

טעמתי עד היום כמעט כל סוג של משקה חריף ובירות אף על פי
המוצא שלי לא אהבתי אף אחד מהם..כל המשפחה שלי בהלם עד היום

עד היום בקרתי בקרוב ל-30 מדינות בעולם רובן באירופה
ממליץ לכולם לסוע ולחקור את העולם, הוא נפלא.

נערך לאחרונה ע"י Victorious בתאריך 05-07-2006 בשעה 20:22.
ישן 06-07-2006, 07:20
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03

1. הייתי ילדה נטולת אפקט פחד, הן השאר תפרו לי את הלשון (<-- אני חושבת שבזאת ניצחתי בכל הנוגע לפציעות), פתחתי את הראש פעמים, שברתי את הסנטר ואת הקלביקולה (עצם הבריח). מעולם לא היה לי גבס, כי תמיד שברתי עצמות שאי אפשר לגבס.
  2. בתקופת התיכון, במהלך תחרות כספות, ניסינו במשך שעה לפרוץ כספת, בסוף התייאשתי ונמרחתי עליה, מסתבר שסגרתי מעגל והכספת נפתחה. לרגע, האמנתי בכוח עליון.
  3. במהלך הטירונות התקלחתי באופן קבוע פעם בשבוע (יום שלישי בלילה) הייתי קמה בסביבות חצות והולכת למקלחות. למזלי (או לרעתי) הטירונות שלי הייתה בתקופת החורף. למי שלא ניחש- ביישנות.
  4. שהייתי קטנה, סבא שלי קיבל איזו תעודת הוקרה ולקחו אותי לטקס. היו שם הרבה אנשים "מבוגרים" (זקנים) ונתתי נשיקה קטנה ליד של אחד (שחשבתי שהוא סבא שלי) וברגע שהרמתי את הראש קלטתי שזה לא הוא, הבאתי צרחה, ברחתי משם ובכיתי.
  5. צייר הציע לי פעם לדגמן בעירום, כמעט שברתי לו את הלסת.
  6. הופעתי במחזמר בתפקיד משחק. יום אחד אחת הסולניות חלתה, אז בחנו את כולנו על קטע הסולו שלה 10 דקות לפני התחלת המופע. בחרו בי כמחליפה (לא רציתי) ורגע לפני העליה לסולו, שאלתי- מי רוצה לשיר? החלפנו תלבושות ולא עליתי לסולו. אחרי זה קיבלתי צעקות.

ישן 06-07-2006, 11:47
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "פציעה לא קלה בכלל במונחים שלנו לפחות , איך עשית זה ?"

זה קרה בחצר בגן,
היו צמיגים ישנים של רכבים בחצר, המטרה הייתה מעין עציץ מאולתר, אבל תכלס היינו מפרקים הכל משחקים עם הצמיג.

בשלב מסויים החלטתי שזה יהיה מגניב אם אני אעמוד בתוך ערמה של צמיגים. (לא ברור למה... אני חושבת שזה היה קשור לניסיונות הבריחה המרובים שלי מהגן).
עמדתי ככה, עד שאיבדתי שיווי משקל ונפלתי על צד אחד, אתה יכול לדמיין את הזוויות ולמה לא יכולתי להעזר בידיים.
כאב מאוד.... לא יכלו לגבס את זה וכל תזוזה קטנה גרמה לי לבכות.
בן השאר, לא יכולתי ללבוש חולצה, אז הלבישו לי חולצות מכופתרות (ומאז אני שונאת חולצות כאלה).

עזוב, המיקרה של הלשון היה הרבה יותר טראומתי.

ישן 06-07-2006, 09:55
  moshyk moshyk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
על עצמי

1. בגיל 3 ידעתי לזהות כל סוג של רכב שהיה מכוסה על פי הצלחות של הגלגלים.
2. בכיתה א' לא הסכמתי להשאר בבית ספר עד אחרי החגים כי התגעגעתי לאמא. הייתי בוכה כל היום ורציתי להתקשר הביתה אז אמא שלי השחילה לי אסימונים בשרוכים של הנעליים אבל אף פעם זה לא הספיק כי רציתי להתקשר יותר מ3 פעמים.
3. גנבתי לאבא שלי את הפאסאט שהוא לא הרשה לי לנהוג עליה כי לא היה עליה ביטוח (נהגתי על הגרוטאה השניה) כשההורים שלי היו בחו"ל. הוא גילה את זה למרות שהחנתי אותה בדיוק אותו הדבר (גם בכיוון של הגלגלים...) והשהחזרתי את הכסא, בגלל שהרמתי את ההנדברקס כל כך חזק שאמא שלי הייתה צריכה להוריד אותו בשתי ידיים...
4.כשהייתי בקורס מכי"ם צלצל לי הפלאפון באמצע מארב ליד ג'נין והייתי בטוח שיעיפו אותי מהקורס אבל למזלי המ"כ שלי היה כל כך הפוך שהצלצול העיר אותו באמצע המארב והוא פשוט שכח מזה אח"כ.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.bolenat.com/resize.asp?path=E:wwwroottopshopbolenatsiteuniqueimagesgalleriesfunny24goof.jpg&width=500&Height=400]

ישן 06-07-2006, 23:36
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
טוב נו, נראה מה אני אוכל לגרד...

1. שברתי את הראש באותו מקום, 3 פעמים (גיל 3, גיל 5, גיל 7)
2. רוב הצלקות הכי בולטות על הגוף שלי קרו לי בגלל אחותי (נפילה על מסמר, סגרה עלי דלת, דרכתי על מצפן שהיא הכינה...)
3. הפעם היחידה שהלכתי מכות ברצינות היתה בכיתה ז', ילד אחד צחק עלי ובעט בי, אז תפסתי לו את הראש (הייתי מאוד מושפע מהWWF אז) ודפקתי אותו בשולחן, ברגע שהוא התחיל להכחיל הבנתי מה אני עושה ועזבתי אותו, מאז אני לא הולך מכות.
4. כשהייתי בגן (טרום טרום משהו) היה לי חבר טוב שחום-עור, והוא היה הכהה היחידי בגן, אז הייתי בטוח שאין עוד כאלו בארץ (לוגיקה של ילד..)
אז כשעברו גבר ואישה שחומים מחוץ לגן צעקתי לו "אברם, הנה ההורים שלך"... הוא הרביץ לי
5. אף פעם לא עישנתי, כלום.
6. הפעם הראשונה ששתיתי בירה הייתה ביומולדת 21 שלי, הפעם הראשונה והיחידה שהשתכרתי (וגם זה היה קצת, לא הקאתי ולא היה לי כאב-ראש בבוקר שלמחרת ואני זוכר בדיוק מה קרה באותו לילה) הייתה ביומולדת 22 שלי, בכלל, חוץ מימי הולדת שלי - אני לא שותה משקאות אלכוהולים בכלל.

טוב, נפתחתי מספיק להיום

ישן 07-07-2006, 09:37
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
אחלה רעיון !

נתחיל עם זה שיש פה כמה סיפורים קורעיםםםםםםםםםםםםםםםםםם
ונמשיך עם הסיפורים שלי:

1. בפורים אמא חיפשה אותי לכושית....אחרי שהיא לקחה אותי לגן שהיה מול הבית שלי
החלטתי לברוח ממנו P: ברחתי הביתה בלי שאמא תשים לב שנכנסתי והתחבאתי מתחת למיטה של ההורים, הגננת הגיעה הביתה וחשפה אותי!!!

2. עד הצבא הייתי עם 2 אצבעות בפה(קמיצה ואמה) ואחת באף (אצבע)
עד היום אני לא מבינה איך הצלחתי לנשום כשהאף שלי היה סתום

3. כשהייתי קטנה (לא זוכרת גיל נראה לי בין 4-6 ) היינו באיזה מקום כמו עין חרוד וכאלה..
הלכתי אחורה ונפלתי על המנגל - 2 צלקות בצורת אגס באחורי השוקיים שלי היום הן נמתחו ובקושי רואים אותן אבל רואים כשמתעקשים.

4. בכיתה ז או ח היה פיגוע בעפולה את הפיצוץ שמענו מבית הספר הייתי בקומה שלישית
שברנו את התריסים וראינו פטרייה ע-נ-ק-י-ת.....אחת מהשכבה שלי נהרגה ו 6 מהשכבה נפצעו קשה
3 מהם היו חברים טוביםםםםםםםםםםםם אז בימים.
עד היום התחנה נקראית "התחנה של הפיגוע" שלא חסרים מקומות כאלה בעפולה...לצערי.

5. בבית הספר המורים חשבו שאני חנונית ..ילדה טובה... וכו' עד שפתחתי עליהם את הפה כשעיצבנו אותי ונהיה שקט בכיתה

6. חלק מהמשפ' שלי (דודים , בני דודים) הדביקו לי מילדות את הכינוי גרגמל......והם ממשיכים עד היום
תארו לכם אותי הולכת ברחוב הומה אנשים ומישהו קורא לי גרגמל ואני מסתובבת?!? פדיחה

7. בצבא היו לי 5 משפטים $%$#%@!!

8. את החבר המקסים שלי הכרתי במפגש הראשון שארגנתי ל20+ (זה כמעט כולם יודעים) jolynana או אפריל אוניל בימינו.

9. כשאני עצבנית אני מתחילה לבכות.

10.. אני אוהבת שדונים (יותר מפיות) אז תקנו לי!!!

נערך לאחרונה ע"י hagar_krispin בתאריך 07-07-2006 בשעה 09:39.
ישן 07-07-2006, 12:31
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
אני עצמי ואנוכי (סחבק גם)

1. הזכרון הראשון שלי הוא מגיל שלוש: הלכתי לדירה של השכנים שלנו לשחק עם הבן שלהם (הוא היה צעיר ממני בשנה). דפקתי על הדלת דקה, שתיים, שלוש - ואין תשובה. ואז אני שם לב שהמפתח תקוע בחור המנעול. חשבתי לעצמי "וואי, הם יצאו מהבית ושכחו את המפתח - גנב יכול לקחת להם הכל!", אז נעלתי את הדלת ושמתי את המפתח מתחת לעציץ.
מסתבר שאמא שלו היתה במקלחת...

2. הייתי ילד חנון ונער חנון. בסוף כתה י"ב יצאנו (כל הכתה ) לשבועיים טיול ביוון - עבדנו שנה שלמה לאסוף כסף, ובליל שישי (הלילה שלפני הנסיעה) חגגנו בפאב של הקיבוץ. השקו אותי שם בלי סוף - עשר הקפצות של 7UP וטקילה הפכו אותי לגמרי, שפכו לי כוס בירה מלאה על הראש, ואז הקפצתי את הכוס האחרונה ושברתי את פינת השן.
חזרתי לבית ההורים בשתיים בלילה, כדי לסיים לארוז את התיק - ההורים הסתכלו עלי במבט מבועת ושלחו אותי לישון...

3. כמה שנים טובות מאוחר יותר. בטרק סובב-אנאפורנה בנפאל, עצרנו לישון בכפר קטן בצד הדרך. בבוקר מתארגנים לתזוזה ורואים מישהו רץ מהשדה בחוץ למרכז הכפר. מתעלמים. אחרי דקה הבעלים של המלון בא אלינו ובטון מגמגם ומתנצל שואל אם יש לנו תחבושת מיותרת. רצים החוצה לבדוק - ההוא שרץ מהשדה לכפר דפק לעצמו מגל לתוך הגבה, וכל הפרצוף שלו מלא דם. תופס פיקוד, שולף פק"ל חבישה, מסדר אותו מכל הכיוונים - בינתיים כל הכפר מתקהל סביבנו. כשאני מסיים הוא נותן לי חיוך של מליון דולר!

4. ערוץ בלאגן בצ'אט, עוד ערב סתמי. מישהי(...) שואלת אותי אם הסתדרתי עם הבעיות שהיו לי במירק. התחלנו לדבר. זה היה לפני שנה וחצי. אנחנו עדיין ביחד, מאוהבים מעל הראש

ישן 08-07-2006, 23:45
  eeinav eeinav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.06
רק על עצמי לספר ידעתי

1. חבר שלי החליט לא להתקשר 3 ימים, זה הזמן לקרוא לו האקס שלי, וזו גם הסיבה שהצטרפתי לכאן אתמול.

2. מישהי רשמה פה על זה שהיא התקלחה בצבא פעם בשבוע מפאת ביישנות, אז אני התקלחתי יום יום, אבל לא לפני שעשיתי טרור בבית ולפני גיל 18, הרבה לפני שזה נהיה כ"כ באופנה, שכבתי על שולחן הניתוחים והכנסתי סיליקון. בלעדיו לא הייתי מוכנה לשמוע על צבא. אח"כ במטווחים, ששכבתי על הבטן, כאב לי מאוד. מצד שני, עשיתי פחות שמירות :-P

3. עד גיל 4 בערך, כל מה שרציתי זה להיות בן. כולל להשתין רק בעמידה.

4. מאז אני אומרת "ברוך שעשני אישה", חוץ מבימים של מחזור.

5. אני בד"כ ישנה בשעות היום וערה בלילה עד לפנות בוקר.

6. שבירות 716#: שן קדמית. השבירה הכי מסריחה שיש.

7. תאונות 1564#: התנגשתי במישהי מאחורה. כשהתקשרתי להגיד לאבא שלי הוא אמר: "לא מעניין אותי מה איתך, תגידי מה קרה לרכב". זה הזמן לציין, שהיחסים שלנו מעולם לא היו משהו.

8. סטיות 90#: אוהבת אירוויזיון.

9. יש עוד הרבה :-) לאט, לאט...
ישן 09-07-2006, 11:04
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
טוב כנראה שגמני מחוייב לכתוב פה איזה משהו הא;)

1. בגיל 19 נסיעה באונייה לקפריסין, בן דודי קפץ לשחות ללא אישור... החלטתי שגמני אז קפצתי הבעיה שהיו זרמים חבל על הזמן , תוך פחות מ 15 דקות לא הצלחתי לראות את בן דודי או האונייה, 3 שעות שיחה בים ואז אונייה איטלקית אספה אותי

2. בגיל 4 היה לשכן שלנו כלב אמסטף או משהו כזה ביוון, הוא היה יותר גדול ממני כנראה שזו הסיבה שאני שונא כלבים עד היום

3. בגיל 11 התערבתי עם חבר מי מהיר יותר בריצה- בירידה- עוד איזה בחור היה אמור לשים איזה סרט קטן כדי שמי שינצח יפגע בו ראשון.... הייתי ראשון הוא פגע בי ~ הטמבל שם כבל חשמלי בין שני עמודים בגובהה הקרסול .... נזק - הרבה הרבה תפירות בברך שמאל

4.- אל תגידו לאף אחד אבל אני תמיד מקלל ערבים בגלל טימטום/טיפשות/בורות/שהרבה הם סתם מניאקים.

ישן 09-07-2006, 12:32
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

מלך אתה בן אדם
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "טוב כנראה שגמני מחוייב לכתוב פה איזה משהו הא;)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי White-Night
1. בגיל 19 נסיעה באונייה לקפריסין, בן דודי קפץ לשחות ללא אישור... החלטתי שגמני אז קפצתי הבעיה שהיו זרמים חבל על הזמן , תוך פחות מ 15 דקות לא הצלחתי לראות את בן דודי או האונייה, 3 שעות שיחה בים ואז אונייה איטלקית אספה אותי

3. בגיל 11 התערבתי עם חבר מי מהיר יותר בריצה- בירידה- עוד איזה בחור היה אמור לשים איזה סרט קטן כדי שמי שינצח יפגע בו ראשון.... הייתי ראשון הוא פגע בי ~ הטמבל שם כבל חשמלי בין שני עמודים בגובהה הקרסול .... נזק - הרבה הרבה תפירות בברך שמאל

4.- אל תגידו לאף אחד אבל אני תמיד מקלל ערבים בגלל טימטום/טיפשות/בורות/שהרבה הם סתם מניאקים.

ישן 09-07-2006, 12:23
  april o'niel april o'niel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.06
אני אנסה

* כשהייתי קטן קיבלתי עונש מאמא לקרוא כמה ערכים באנציקלופדיה לפני השינה - העונש נפסק כשאמא נכנסה בבוקר להעיר אותי ללכת לבית הספר ועדיין קראתי באינציקלופדיה. מאז אני קורא הכל שלטים תוויות על אוכל ושתייה והמומחיות שלי היא קריאה במהופך - זה הופך להיות בעייתי כשאתה קורא מסמכים של הבוס על השולחן
* הכינוי שלי מורכב משתי מילים JOLYBAR ו NANA ג'וליבר אלו שקפים להדפסה שלקחתי מהצבא בתום השירות כי לא חשבתי שאני מקבל מספיק מהצבא.
* אני בחור כבד פיזית אבל מספיק חצי בקבוק של סמירנוף אייס כדי שאני אתחיל לדבר שטויות (יותר מכרגיל הכוונה) וזה המשקה היחיד שאני מסוגל לשתות.
* עד שהגעתי לפרש הייתי סוג של הומופוב - בין החבר'ה פה הכרתי כמה אנשים נחמדים שעזרו לי לשנות את הגישה. כשהגישה השתנתה גיליתי שאחד החברים הכי טובים שלי (מגיל 4 )הוא הומוסקסואל והוא לא ידע איך לאמר לי את זה.
*בפרש מצאתי את אהבת חיי, שותפתי לחיים קריספינה הגילרה. העובדה שהיא גבוהה ממני בשלושה סנטימטרים לא מטילה צל על אהבתנו. היא מטילה צל עליי כשאנחנו הולכים ברחוב
* עוד לא שברתי אף עצם ,לעומת זאת בתיכון ניסיתי להכנס לחדר של הבנות בטיול שנתי ופתחתי את הראש מצד לצד עד היום יש לי תפרים בראש שהרופא לא מוצא.
* הייתי בנבחרת בית הספר בכדורעף למרות גובהי (1.73 מטר) זכינו באליפות העירונית (חולון) ואז באליפות המחוזית לקחנו מקום שני . למי שמתעניין התפקיד שלי היה מנחית.
*ואחרון אחרון חביב - כשהייתי בצבא (ג'ובניק משק ניהול בקרייה) רוב החיילים שלי היו קב"ניסטים. ביליתי חלק נכבד מהשירות בכתיבת הסיפורים שלהם (כשלא שיחקתי WARCRAFT ). אם הסיפורים יצאו לאור איי פעם יצטרכו לאשפז הרבה אנשים.
* נראה לי שיש לי בעיה - על כל הודעה אני צריך לעבור כמה פעמים , אחר כך 2 עריכות והגר עוד מוצאת לי שגיעוט קטיב
* עריכה - 3 פעמים עריכה

נערך לאחרונה ע"י april o'niel בתאריך 09-07-2006 בשעה 12:43.
ישן 12-07-2006, 08:22
צלמית המשתמש של desert-eagle
  desert-eagle desert-eagle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.02
בגיל 8 תפסו אותי מעשן סיגריה עם העזתים בחממה של סבא שלי

ומאז אני לא נוגע בסיגריה
בטיול שני בגיל 12 בערך היינו במערות בית ג'וברין זחלתי אחרי המורה החטיאר הוא סחב איתו רובה קרבין ובשלב מסיום הוא הרגיש לא טוב ולא יכל לזחול יותר אז הוא נתן לי את הקרבין ואמר לי לצאת
ולקרוא למנהל אני זוחל לי החוצה ומתיייצב מול המנהל חמוש לי ברובה המנהל כמעט חטף שבץ מוחי
למה הוא חשב שחיסלתי את המורה (מה שהיה נכון לעשות במבט לאחור )
בגיל 14 שיחקתי תפקיד של בן ערובה בתרגיל של הימ"מ במושב שלי
בגיל 16 שכבתי עם מישהי מבית דגן
בגיל 15 לערך העיפו אותי מהישיבה אחרי שהמלצתי לאחד הרבנים (לפני כול התלמידים) לדחוף אצבע
לפי הטבעת
המשך יבוא

ישן 16-09-2006, 12:28
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

לא יודע אם לא נמאס לכם, האשכול הזה ענק, ופתחתם אותו כשהייתי במקסיקו, אז אני שמח שהקפצתם כדי שגם אוכל להשתתף

1. כשהייתי ילד (לא זוכר ת'גיל), אני וחבר לכיתה מצאנו חצי שקל בארגז של אופניים בקיבוץ. גנבנו אותו והחבאנו אותו מתחת לאבן מאחורי הבניין של הכל-בו. אפילו הכנו מפת-אוצר בשביל שנדע בדיוק איך להגיע אליו (עם ספירת צעדים והכל!). אני לא יודע אם המטבע עדיין שם, או שגדל שם עץ שמניב מטבעות של חצי שקל...

2. מעולם לא ניסיתי סמים מכל סוג שהוא. כשהג'וינט מגיע אלי בסבב, אני פשוט מעביר אותו הלאה.
אני גם לא מעשן סיגריות, אלא רק נרגילה, וגם זה גורם לי בחילה אחרי כמות מסויימת.

3. ביומולדת של חבר שיחקנו משחק, ששמים מטבע של שקל על מפית מתוחה על כוס שתיה, ובעזרת סיגריה עושים חורים במפית, עד שהמטבע נופל לכוס. מי שמפסיד, שותה שוט של וויסקי. אני הפסדתי כל הזמן, והורדתי שם דברים די חזקים (ויקרים). מלבד ה 200 שקל חשבון אלכוהול שלי, ושיכרות ברמה היסטרית, ביליתי את כל הבוקר בהקאות וקיבלתי הרעלה.
אמא הקפיצה אותי למיון. הרופא שקיבל אותי שם שאל אותי "מה הבעיה אצלך" ומיד הקאתי לתוך דלי. "אני מבין..."
2 ליטר אינפוזיה הכוללים גם חומר למניעת בחילה ושיחררו אותי הביתה. בבית הקאתי עוד פעם אחת וזהו. הכל הסתדר.

4. כמה חודשים אחרי הטראומה של האלכוהול (שאגב, מאז אני גם לא שותה אלכוהול כבד, אלא רק בירה פעם בחודש וגם זה בלחץ), ישבתי עם ידידה במסעדת מאכלי ים ידועה בפארק המדע ברחובות, והזמנתי קלמרי. אני אוהב קלמרי ושרימפס וכל החרא הזה, אבל הפעם לא יודע... יש מצב שהוא היה מקולקל או משהו. אכלתי את כל המנה, ובערב יצאתי עם עורכת מגזין "יופי" לראות את תצוגת האופנה של מנגו (אופנת נשים). צילמתי חצי תצוגה ותוך כדי אני מרגיש לא טוב... בשלב מסויים התיישבתי על הבמה של הצלמים בשביל לצלם בישיבה ובסוף פשוט יצאתי החוצה כי הרגשתי ממש גרוע (להזכירכם, דוגמניות עוברות לי מול העיניים ואני עם המצלמה וה 150 מורכבת, ואני מעדיף לצאת החוצה). בחוץ התחלתי להקיא בלי הפסקה. שוב פעם הרעלה, ושוב פעם חדר מיון בבית חולים "קפלן" שברחובות. הפעם התקשרתי לאמא ואמרתי לה שנראה לי שצריך שוב לנסוע לבית חולים, ושתביא איתה שמיכה (זכרתי מהפעם הקודמת שהיה שם ממש קר כי הם מקפיאים עם המזגן שלהם). אמא חשבה ששוב שתיתי אלכוהול ולקח לי שעה להסביר לה ולרופא שלא שתיתי כלום ושזה בגלל קלמרי! שוב פעם, 2 ליטר אינפוזיה ושיחררו אותי הביתה.

מאז, בכל פעם שאני רק מדמיין את הצורה של הקלמרי והמרקם שלו בפה, בא לי להקיא את נשמתי.
אגב, לינק לתמונות מהתצוגה של מנגו. בסוף יצאו לי הרבה תמונות יפות ועורכת המגזין היתה מרוצה

ישן 16-09-2006, 22:44
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
אם כבר הקפיצו את האשכול, אז גם אני:

לגבי שברים ופציעות – אני חושבת ששברתי ופצעתי כמעט כל מה שאפשר במהלך ילדותי... לא יודעת אם נשארו חלקים בגוף או עצמות שדילגתי עליהם.

כשהייתי בכיתה ב' למדתי בבית ספר אזורי באזור צומת שמשון. כיתות א'-ב' היו בקומה ראשונה וג'-ד' בקומה השנייה של המבנה. אני הייתי מגיעה לבי"ס, מחכה שיקראו את שמי, קופצת מהחלון ובורחת לשדות. אז הקפיצו אותי כיתה לכיתה ג' (עזרגם זה שאובחנתי כמחוננת) כי היא הייתה בקומה שנייה. לקח לי שבוע ללמוד איך קופצים מהחלון של קומה שנייה. אחר כך הם התייאשו.

מכיתה ד' כבר גרתי ולמדתי למדתי בשכונה ג' באר שבע. מכיוון שאובחנתי בכיתה ב' כמחוננת אז כשגרתי ליד ירושלים למדתי יום בשבוע בבי"ס למחוננים, אבל בבאר שבע בית הספר למחוננים התחיל רק בכיתה ה', אז בכיתה ד' שלחו אותי לחוגי אחה"צ של נוער שוחר מדע, ובתור שגיאה פאטלית שלחו אותי לחוג כימיה דווקא (אותי – לחוג כימיה. אני ילדה שפוצצה את החדר שלה בכחול עם ערכת כימיה). בסוף החוג ישנו ערב סיכום להורים באוניברסיטה, ואנחנו הכנו חומר שכשמורחים שכבה דקה מאוד ממנו על הרצפה הוא עושה פיצוצים קטנים. כשמשתמשים ביותר הוא עושה דברים יותר רציניים (סטודנט בבן גוריון פוצץ פעם ככה מעבדה שלמה). אני הגנבתי לי איזה כמות חומר החוצה, ומרחתי אותה סביב דלת הכיתה שלי בבית הספר. הייתה לנו מורה שתמיד כשנכנסה לכיתה טרקה את הדלת בכוח. גם הפעם היא עשתה את זה, והדלת התפוצצה ונפלה.

בכיתה ו' היה לנו מורה לספורט שהיה מגעיל במיוחד, והייתה לו אוטוביאנקי. מול בית הספר הייתה צפרדע אשפה. יצאנו כל הכיתה והרמנו את האוטוביאנקי. הסתבר שאוטוביאנקי נכנסת בול בתוך צפרדע אשפה.

בשנתיים שלמדתי בתיכון היה לי ממוצע ציונים 100 ו85% היעדרות.

בגיל 16 עזבתי את בית הספר, מצאתי עבודה, שכרתי דירה בירושלים ועשיתי בגרויות לבד תוך חצי שנה.

הייתי מדריכה אחראית בטיול של כמה כיתות. בד"כ כשאתה מדריך טיולים והמפקח האזורי מגיע לעשות ביקורת, אתה צריך להיות איתו ולענות לו על כל מיני שאלות. הפעם מכיוון שהייתי אחראית הטיול לא הייתי צריכה להיות איתו, אז כשהוא עמד ודיבר עם המדריכים שלי גנבתי לו את הטויוטה היילוקס שהוא השאיר מונעת בצד ועשיתי איתה כמה סיבובים וחרקות בחניון בית אורן, כשהוא רודף אחרי וצועק "את משוגעת!".

בלילה שבו נפלו מגדלי התאומים הייתי בהופעה של אהוד בנאי בנפאל. יצאתי מדעתי איזה יומיים כי היינו כולם שם בטוחים שעכשיו הולך לקרות משהו בארץ והמרחב האווירי היה סגור ולא יכולנו לחזור, אבל אח"כ הכול נרגע ויצאנו לראונד אנאפורנה.

גרתי חצי שנה בתאילנד ועבדתי בתור מדריכה בחברה של טיולי ג'יפים בצפון תאילנד. היום אני גרה באפריקה.

על הקיר בחדר שלי תלוי פוסטר של ספיידרמן שהולך איתי כבר הרבה זמן והיה תלוי גם על הקיר בסלון שלי כשהיה לי סלון.

מה עוד? כל מיני דברים. אבל זה נראה לי מספיק...

נערך לאחרונה ע"י Noa_A בתאריך 16-09-2006 בשעה 22:49.
ישן 17-09-2006, 00:08
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הסנדק בברית המילה שלי היה יגאל הורוביץ - שר בממשלות ישראל.

בגיל שנתיים נפלתי על הריצפה מהלול, על הפרצוף... היה נזק רציני לשיניים ולחניכיים... אבא שלי בדיוק חזר מלבנון...הטיסו אותי לביה"ח ואימא שלי עוד הצילה אותי מות, כשמנעה כניסה שלי לחדר הניתוח באומרה שלא מזמן אכלתי. אומרים שהייתי די גיבור. אני גם די זוכר את הסצינה ואת השמיכה שאימי עטפה אותי איתה ושישבנו באוטו מאחור..

בגיל חמש הלכתי לתקן נזקים אצל מי שהיה רופא השיניים של שמעון פרס - היינריך בנדיקט.

לא מעשן לא שותה ומתעב מוזיקת MTV...

ישן 17-09-2006, 01:39
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מזל שיש הקפצות..

כשהייתי ביסודי דוד שלי היה עובד בבריכה והיה מכניס אותי ואת אחים שלי בחינם
כדי להתקלח שם היינו לוקחים איתנו סבון ושמפו
את השמפו היינו שמים בצינצנת של גרבר....

בקיצר, יום אחד אני ואחי הגדול נכנסנו למקלחות בסוף היום
אני הייתי עם צנצנת הגרבר של השמפו וכנראה מהחום של המים היא התנפצה לרסיסים בידיים שלי
קיבלתי חתך בבטן, לא משהו רציני אבל ירד הרבה דם (לפחות כך זה נראה בגלל המים של המקלחת..)
אח שלי רץ לקרוא לאחראי שם והוא רצה להשים לי יוד
אבל אני לא רציתי כי כל הזמן סיפרו לי שזה שורף רצח
לא זוכר אם שמו לי בסוף..

לסיום עד עכשיו יש לי צלקת קטנה וחמודה בבטן (הייתה יותר גדולה כשאני הייתי קטן...)
ישן 17-09-2006, 08:24
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
טוב... עכשיו זה יהיה ממש מוגזם לא להגיב.

מהסוף להתחלה (או לפחות... בערך).

1. לפני כשבועיים השתחררתי מהצבא. בשתיית הפרידה שלי קיבלתי ממפקדיי (בין היתר): סינר (שנרכש בשילב עבור "תינוק בן 24"), פלסטלינה, מקלדת סיליקון נגד קפה, רובה מים, הספר "תמיד פולני" ועוד כל מני שטויות. למפקדיי נתתי סט של 144 חצאי עפרונות ועוד סט נוסף של 144 החצאים השניים וערכת פיסול בבצק צבעוני... היו עוד כל מני דברים שהשתיקה יפה להם.

2. במהלך השירות הצבאי שלי ישבתי בOpen Space שבהמשך הוסב למשרדים. כדי לחסוך בכסף, לא פינו את הריהוט מתוך הOpenSpace וכך יצא שכל השולחנות שהיו מחוברים בינהם באמצעות כבלי חשמל - נשארו תקועים בחדרים החדשים, ולא ניתן היה להוציאם. היות ורציתי לסדר את המשרד החדש שלי, הייתי צריך לנתק את כבלי החשמל מבין השולחנות. הנחתי, באופן טבעי, שכבלי החשמל לא מוזנים. התוצאה - ניצוץ ענק, חיילת שצורחת, מספריים שהותכו, ועלייה פתאומית בדופק. אגב, ממסר הפחת לא קפץ....

3. בחודש הראשון של השירות שלי קיבלתי משימה לכתוב תוכנה שמסנכרנת סוג מסויים של ציוד מול GPS. החלטתי שזה יהיה חכם לשלוח בBroadcast בUDP את המידע המעודכן מבקר החומרה, ולצורך כך ביצעתי בדיקות ברשת העבודה הרגילה שלנו (היות ולא הקצו לי רשת פיתוח). מסתבר ששלחתי את הbroadcast בתדירות גבוהה מדי, דבר שהעמיס על הראוטרים והפיל למשך חצי יום מקום בטחוני שמעסיק עשרות אלפי עובדים. בשיחה עם מנהל המקום הזה וצוות הIT של המקום התברר לי שגרמתי ל10,000 איש להיות מובטלים במשך חצי יום, מה שהוערך בדיעבד בנזק של כמליון דולר.
אני התפלאתי שלא הודו לי שעזרתי להם למצוא באג בראוטרים.

4. השירות שלי בוצע במקום אזרחי, אך למרות זה- כל התורנויות שלי היו בקריה מהסיבה ששלישותית הייתי שייך אליהם. תורנות של שעתיים עלתה לי בד"כ ביום עבודה (בגלל הנסיעות).

5. יש שטוענים שעל הטירונות שלי (שנמשכה 3 ימים ובתוכה היו לי 3 אפטרים) ועל קורס הקצינים שלי, ובכלל - על השירות שלי, ניתן לכתוב ספר. מפקדיי טוענים שאין פינה בירוקרטית בצבא שפספסתי. זו גם אגב הסיבה שהשתחררתי והחלטתי לא להשאר במערכת. זה... והמשכורת :-).

6. בשנים האחרונות נתבעתי ע"י גופים פוליטיים, מסחריים וכו'... בנוסף, אויימתי בתביעות ע"י לא מעט גופים. ההורים שלי, שכתובתם הייתה רשומה עד לא מזמן על הדומיין של פרש, לא התלהבו מהקפיצות לדואר לאיסוף מכתבים רשומים עליהם מותבעים לוגואים של משרדי עורכי דין שונים.
בתאכלס, מלבד תביעה אחת (עדי ז'ורבין נגד דורון בן-דוד), כל התביעות בוטלו או נשכחו. אגב, בעקבות התביעה של עדי ז'ורבין (אובייקטיבי... עלאק) נגדי ונגד משה הלוי (הלמו), נסגרה חברת "אובייקטיבי בע"מ" ועוד כל מני חברות דומות שהיו בבעלות ז'ורבין, ונסגרו משרדיו בעזריאלי.

7. לקראת סוף שנת 2001 הייתי בין מקימי האתר הזה. במסגרת ההקמה (שלוותה בלא מעט צירי לידה) נפתחו אתרים שתמכו בי מחד, ומאידך - אתרי נאצה שכוונו ספציפית נגדי.

8. אני לא מבצע (כמעט) עבירות תעבורה. המהירות המקסימלית שאני נוסע בה היא 120 קמ"ש על כביש 4 בקטע שמותר, ו130 קמ"ש בכביש 6 (כשאני מזדמן לשם... מה שלא קורה הרבה). בכביש 2 (שאותו אני חורש לשני הכיוונים כל שבוע) אני נוסע 110. זה לא הפריע לניידת שעצרה אותי לפני כמה שנים לתת לי דו"ח על 141 (!!!!). מסתבר שבגלל נוהל הורידו אוטומטית את המהירות בדו"ח ל136, ובמשפט - אחרי שהצגתי את הטיעונים "הרשיעו" אותי בנהיגה במהירות 130 קמ"ש, מה שחייב אותי לשלם 750 ש"ח אך לא קיבלתי נקודות/שלילה. מלבד דו"חות חניה (ועוד דו"ח אחד של עמידה על מעבר חציה תו"כ נסיעה (!!!!)) אני די צדיק...

9. אין נזק שלא בצעתי בדירה שלי. החל מצביעת הרצפה בכחול (בגלל חומר מוזר), פיצוץ הצנרת (בגלל סתימה שניסיתי לשחרר עם סודה כאוסטית), פירור קיר (בנסיון לדפוק מסמר ע"מ לתלות תמונה), הצפה, צביעה עלובה של הקירות וכו'... רוב תקופת השכירות שלי (4 שנים כבר..) גרתי עם שותפים, ומעכשיו למעשה אני גר לבד... מה שמתברר כעסק לא כ"כ זול.

10. האמוטיקון בסעיף 8 הוא האמוטיקון היחיד בכל ההודעה שלי. בשאר המקרים אני השתמשתי בסמיילים פשוטים וASCIIים למדי...

ישן 17-09-2006, 12:03
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
פיקנטי?

המאכל האהוב עלי הוא צ'ילי בשר, אני אוהב גם סיני/תאילנדי חריפים, הודי טוב... אה... לא פיקנטי כזה? נו טוב, נחפש משהו.

1. עד כיתה א' - ב' הייתי הרופא של כל בנות השכונה, הספסל של כניסה ג' היה שולחן הטיפולים.
מאז אני לא מצליח למצוא מספיק פציינטיות בשביל הפרקטיקה שלי (האמת מחפש אחת קבועה, לא צריך קריירה).

2. ביום הראשון של כיתה ב' (נו לא בטוח ביום הראשון, אבל זה נשמע יותר טוב) מישהו, ואין לי מושג למה, דחף אותי מאחורה בהפתעה על הריצפה. התוצאות - שלולית קטנה של דם, ילד צורח ושן אחת קדמית שעפה.

3. כיתה ד' או ה', נסענו ליום כיף בפארק ברמת-גן. הייתה שם טירת אוויר, כזו שקופצים בפנים ומשתעשעים, אחלה כיף לילדים, נכון? אני וחברה שלי משחקים וקופצים, בדרך למעלה הייתי מה זה שמח, בחזרה למטה קצת פחות. בזמן הנחיתה השיניים החליטו להיסגר על הלשון. התוצאה - ילד מדמם במשך כארבע שעות, שבועות של צלקת מעצבנת בלשון.

4. לא מספיק שאיבדתי שן בכיתה ב'? יום אחד, בחופש הגדול בין... אולי ו' לז', כאבי תופת איומים בשן קדמית, כנראה השן שצמחה במקום החלב שאיבדתי לפני זה (לא בטוח, שניהם היו בחזית)
רצים לבית-חולים, טיפול שורש חירום ומבנה. כשבועיים כל המבנה נופל ואני נשאר עם חצי שן... רצים לרופאה מומחה, גומרת לי את שאר השן - מוציאה לי את העצב ומראה לי מול הפנים (תענוג של מראה) וכך זכיתי לכתר פלסטיק מעל שן מתה כבר בגיל 12-13. (היום זה כבר ציפוי טיטניום ומעליו חרסינה). למה זה קרה? מי יודע? זיהום?.

5. חתכתי ולבסוף הברזתי מכמעט חצי-שנה של כיתה ח', עזבתי את בית-הספר בכיתה ט' אחרי כחודשיים. אחרי שנה ניסיתי עוד חודש, ועזבתי. מאוחר יותר השלמתי חלק מהבגרויות אקסטרנית, אבל התגייסתי ואחר כך יצאתי לקורס קצינים ללא בגרות מלאה. את המקצוע האחרון עשיתי אחרי שיצאתי מקבע ולפני האוניברסיטה. את הבגרות הסופית קיבלתי במילואים ורצתי להגיש אותה למשרד ההרשמה.

6. בעברי הצבאי עברתי על כל פרופיל צבאי מ-24 עד 97.

7. הצלחתי להתחמק ממשפטים כל שירות החובה שלי, למרות שפעמיים יצרתי פיצוצים מול מפקדים שבגינם הגיע לי רשמית לפחות להישפט. למרות כל הרצון שלי להמנע ממשפטים, בהשלמה החיילית נשפטתי על הפקרת נשק (30 שניות, בלי עדים, הודאה עצמית) ורותקתי ל-10 ימים... נשפטתי פעם שנייה שוב בקבע ויצאתי זכאי. על מה? לא קמתי לשחק כדורגל עם המטה...(אבל לזכותי, לא הייתי בבסיס).

8. מעולם לא השתמשתי בסמים ולא אשתמש. עישנתי קצת בשנה הראשונה שלי בצבא, אבל הפסקתי די מהר. צריכת האלכוהול שלי מעולם לא הייתה גבוהה ולאט, לאט היא יורדת לכיוון האפס. אני לא סובל את הטעם של יין. לגנותי, אני נלחם בשתי התמכרויות - האחת לשוקולד ודברים מתוקים (אבל בעיקר הראשון). אני נלחם בזה כל הזמן, ובמשך כמה שנים וצבא די התגברתי על זה, אבל לפעמים יש לי פשוט רצון בלתי נשלט למשהו מתוק (אין לי מושג, אולי זה רפואי?). הייתי מכור לקולה, היום I'm a social drinker.

9. אני זוכר את הפעם האחרונה שבכיתי, זה היה לפני כחמש שנים, ועוד פעם אחת שלוש שנים לפני זה, זהו. אני די אבן מבחינה רגשית.

10. תמיד חושבים שאני רוסי. אני שונא את זה.

ובונוס לסיום - יש לי שלוש צלקות על גופי. דרכי השגתן אינן מתוארות בהודעה זו.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 17-09-2006 בשעה 12:33.
ישן 17-09-2006, 14:35
צלמית המשתמש של ספרדי
  משתמש זכר ספרדי ספרדי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.02
שלח הודעה דרך ICQ אל ספרדי שלח הודעה דרך MSN אל ספרדי
אם כבר כולם רשמו גם אני ירשום

1. בגיל 7 פתחתי את הראש לאחר שעשיתי תחרות אם סלע מי יותר חזק הייתי זקוק ל 12 תפרים וחשש לזעזוע מוח.

2. בגיל 8 רכבתי על האופנים שלי ועשיתי איתם סלטה ושברתי את היד.

3. בגיל 9 נפל על האגודל ברגל בלוק ומזל לא היה שבר.

4. בגיל 10 נעקצתי ע"י עקרב שחור.

5. בגיל 14 היה לי מרדף ראשון שבסוף המרדף התפכתי אם הטרקטרון וזה מה שהציל אותי מהתפיסה של המשטרה סיפור מצחיק לאללה.

6. חולה על טיולים אם הרכב שלי שלאחרונה לא יוצא לי בגלל העבודה.

7. אני שותה לא מעשן חשיש כי זה עושה לי מגרנה.

ישן 19-09-2006, 01:13
  ג'חנון ג'חנון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
גם חדש וגם פיקנטי

טוב אני מקווה לא לאכזב
בקרת נזקים חלקית:
1. בגיל ארבע ניסיתי לדפוק מסמר -הבעיה היתה הפטיש של אחד קילו ואצבע מרוסקת ,לאחר שבוע סבא שלי מתארח אצלינו ורצה לעשן נרגילה . התוצאה : התחבושת נדלקה מהאש אני מתחיל לרוץ ולהשתולל ,אחותי רודפת אחרי לכבות את האש ואמא שלי רודפת אחרי אחותי כי היא חשבה שהיא מרביצה לי...
2. שיחקנו מחניים בכביש השכנה שלי שהיא בכלל לא אנורקסית קפצה לאחור .הראש שלי נדפק במדרכה ואני במיון עם תפרים
3 . אני אוהב לעשות דברים בצורה מושלמת -הייתי מפקד צוות בצבא לפני מסדר מג"ד ירד גשם ועליתי על המשאית לבדוק את הציוד הנעליים היו מלאות בוץ ומשם הדרך לרמפה היתה קצרה.למבצע שתוכנן לא יצאתי
אבל אני אוהב מבצעים כמו בסופר, 1+1 חינם שברתי את ימין +שמאל וקיבלתי בונוס ברך עם רצועות מתוחות . כיאה וכנדרש מבן אדם יסודי כמוני הרגשתי לאחר שהורידו את הגבס כאבים באגודל וביקור קצר במיון התברר לי שהאצבע כבר לא במקום .
ישן 19-09-2006, 11:55
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
עוד סיפורים (לא על פציעות לשם שינוי..)

באיזה טיול שהיה לנו בתיכון שהינו באיזו אכסניה
באמצע הלילה אני וחבר שלי, שהיה איתי בחדר, החלטנו שאנו מתפלחים לחדר אוכל בכדי לחפש שלל
התלבשנו שנינו בבגדים שחורים, כובעי גרב שחורים ופנס....
הלכנו ככה בשושו לחדר אוכל וחיפשנו מסביב פתח להיכנס
למזלינו הרב, מצאנו דלת לא נעולה מאחור, ישירות לחדר המזווה...
אין צורך לומר שהתמוגגנו מרוב אושר..
יצאנו משם עם פחית שימורים ענקית של קומפוט (ליפתן) משהו כמו 5 ליטר, וגם שקית של שקדי-מרק סתם בשביל הכיף
בדרך חזרה לחדר עוד פגשנו בחבר שטייל בשבילים, דיברנו ודיברנו והוא אפילו לא שם לב שאני מחזיק את הפחית מאחורי הגב..
כשהגענו לחדר שמנו את הקומפוט במיניפריג' (בכל חדר היה אחד) שיתקרר עד למחרת, לבינתיים אכלנו קצת מהשקדי-מרק ושמנו אותם במגירה
למחרת בערב קראנו לחבר'ה ואמרנו להם שיש סיבה למסיבה..
ישבנו איזה 30 חבר'ה בחוץ על כסאות פלסטיק על הדשא
העברנו את הפחית מיד ליד, כל אחד אכל וסיפר בדיחה או סתם סיפור
היה מגניב..
בסוף כשעזבנו אני וחבר שלי שכחנו מהשקדי-מרק והם נשארו שם במגירה.. באסה...

עוד סיפור,
באוטובוס בחזרה מאיזה טיול שנתי, ישבנו במושב האחורי (כמו כולם)
וחיפשנו מישהו שיחשוף את ישבנו לנהגים מאחורה, אבל כולם אצלנו היו פחדנים
בסוף השניים שהסכימו היו אני (שדי הביא את הרעיון..) וחבר שלי (אותו אחד מהסיפור למעלה....)
שנינו מצמידים ישבן לשמשה האחורית ומורידים מכנס
מזיזים ימינה, מזיזים שמאלה ובתנועות סיבוביות כדי להפנט את הנהגים מאחור
הקטע הוא שאחרי שסיימנו התלוצצתי על כך שהשמשה הייתה קרה וזה הקפיא לי את הטוכעס
אז חבר שלי שואל אותי "מה? לא היית עם תחתונים?"
אתם קולטים?!?! בסוף יצא שאני היחידי שחשף את מבושיו!!
מה שמצחיק הוא שאחרי זה היה נהג שלא הפסיק לעקוב אחרי האוטובוס שלנו..
כנראה חיכה לשידור חוזר.......
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:39

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר