לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2006, 00:12
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "כושר סביר שאתה לא אתלט או..."

אלפיים זה לא הקטע החזק שלי...אני עושה אולי 8 וחצי..פעם אחרונה שבדקתי היה בבגרות בספורט ביב' עשיתי 8:10 למרות שאז לא הייתי בכושר אבל למרות שעכשיו אני בכושר אני לא רואה את עצמי עושה פחות מ8 באלפיים למרות שבמד"סים תמיד הייתי טוב אך אבל לא עשו אלפיים אצלינו אף פעם במכינה, רק בהדמיית יום סיירות היה ולא היה על זמן זה היה על מקומות..ושם מתוך שישים מקום 30...לא טוב!!!! וסתם כמאמר מוסגר, אם מישהו עושה 9 דקות אלפיים מעיפים אותו? כי חבר שלי שיהיה איתי עושה משהו כזה...למרות שהוא גם במד"סים

וידיים אני עושה 60 ובטן 50

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2006, 01:19
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
תגיד תגיד!!
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "חבר'ה עוד שאלה על משהו ישפיע..."

אנשים,
אתם ממעיטים בחשיבות של השיחת סיכום בסוף היום שדה.
המטרה של השיחה הזאת היא לתת למדריכים להכיר אותכם יותר טוב.
המדריכים לא יעבירו בנאדם שהם לא אוהבים או מכירים! הוא יכול להגיע ראשון בכל המקצים, אבל הם פשוט לא יעבירו אדם ש"לא נראה להם".
לכן, השיחת סיכום בסוף היום שדה היא ההזדמנות לדבר על עצמך, ולתת למדריכים להכיר אותך, במיוחד אם היית חלש יחסית באקט הפיזי של היום.

קחו דוגמה: אני, בסוף היום, ידעתי שאני לא הייתי מבין החזקים בקבוצה שלי, וידעתי שאני צריך להרשים בשיחת סיכום. אז דיברתי ופירטתי והבאתי דוגמאות (ולא שיקרתי! אמינות!), ולפי דעתי, זה באמת מה שהטה את כף המאזניים לטובתי בסופו של יום, וקיבלתי את מה שרציתי. לעומת זאת, היו אנשים שהפציצו באקט הפיזי, אבל בשיחת סיכום לא יותר מדי דיברו או הרשימו את המדריכים, ואותם אנשים, למרות שהיו טובים ומעולים אחד אחד בקטע הפיזי, בסופו של יום לא קיבלו את מה שהם רוצים.

אז, המלצה שלי אליך, אם אתה תראה את זה מחר: דבר, אל תשמיט את העובדה שאתה מתגייס לקורס טיס, אבל תגיד שהמטרה שלך ביום הזה הוא לעבור ל"יחידה" או לקומנדו הימי במידה ותודח מהקורס. אה, ושיהיה בהצלחה! מאמינים בך...

ישן 05-07-2006, 01:45
  Kochini Kochini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "מחר יום סיירות...אני חושש"

מצטער על השעה,נקווה שלא מאוחר מדי...

תעשה הרבה מתיחות...כמה שיותר , מתי שרק אפשר
תשתה מים בכמויות סבירות פלוס, בשלוקים קטנים (דגש על קטנים!!)
תאכגל ארוחת פחימות בלילה לפני (פסטה , אורז וכו') ...ובגלל שהיום סיירות שלך זה יומיים אז אני לא יודע עד כמה זה רלוונטי.
תתן הכל ותתבלט כמה שיותר . אבל אל תהיה אחד מהקופים האלה שמשחקים אותה ומתעצבנים על אחרים. תהיה אתה! רגוע ושקט ותהיה נחמד לאחרים כמו שבן אדם נורמלי צריך להתייחס ללא קשר למה שזה יתן לו בצבא.

היום סיירות זה תחרות לכל דבר. אתה צריך להיות הטוב ביותר והבולט יותר בכל התחומים. להראות תחרויות ורבאק בעיינים פה זה חיובי. אבל אל תרמוס אחרים בשביל זה....

מקווה שעזרתי. בהצלחה. תפציץ אותם....
וסה''כ היום סיירות זה אחד הדברים היותר כייפים שעשיתי....תזכור שזאת חוויה. ולא כל החוויות קלות.

אם אתה חוזר עם משהו אחר חוץ משייטת אני מבקש מהמנהלים לתת לך באן....
ת'אמת , גם מטכ''ל מקובל עלי....

ישן 06-07-2006, 13:01

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "מחר יום סיירות...אני חושש"

טוב אחים יקרים.
זה נגמר...ואני שמח על כך.
תראו, הסיבה האמיתית שבאתי ליום סיירות היתה כדי שאני אראה לעצמי שאני מסוגל קודם כל לסיים יום כזה, ואחרי זה לסיים בכבוד, יעני לפחות לקבל משהו.
חיכיתי היום בבוקר ל"בום" של הפיזיות שינחת עלי ממקום שאלוהים יודע וזה יהרוג אותי. משום מה הבום הזה לא הגיע. היה קשה, אבל ממש ממש ממש לא בהגזמות, קשה, אבל ממשיכים. באלונקה הייתי 6 פעמים מתוך 13, ספרינטים מתוך 10 ב8 מהם הייתי ברביעייה, זחילות לא היו, ובשקים לא עצרתי אף פעם ועשיתי 10 סיבובים (נפתח לי השק פעמיים, מה שאילץ אותי לקשור עם שרוך חדש), כשהשיא היה 14.
תראו, קיבלתי חובלים. ובמהלך כל היום לא הייתי לא בראבק, לא ברעל ולא "אמו" מכל סוג שהוא. כל פעם שהחלטתי שאני מגיע ברביעייה הגעתי, אז מטכ"ל זה לא בשמיים ואם לא הייתי בטיס אני מאמין שהייתי מביא מטכ"ל כי זה היה הדבר הכי חשוב לי. זה מה שקורה כשאין רעל. אבל היתה חוויה, ובכלל זה עבר לי מהר מדי, תוך שעתיים ככה נגמר הכל. אני רוצה להודות מקרב לב לכל אלה שעזרו ונתנו טיפים ואנחנו ניפגש איפשהו, אבל לא בקורס חובלים, זה בטוח
וסתם מזכרת שיש לי מהיום סיירות, לי היה על החולצה המספר 1. זיכרון מתוק.

ישן 07-07-2006, 09:54

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "אז מה שאתה אומר בעצם שלא..."

אם אתה נעול, ובכושר (מסתבר דווקא שכן הייתי בכושר, הגעתי לאלונקה איזה 5 פעמים ברצף בלי להתאמץ יותר מדי =\ אחרי זה כבר נהיה ענין שלי עם עצמי אם להתחל להילחם ולתת מעצמי או לא), מאוד ייתכן שתביא מטכ"ל. ולא נתתי יותר מדי כנראה כי זה לא דבר שאני הכי רוצה בעולם. באתי בשביל להוכיח לעצמי שאני מסוגל לסיים. אבל שלא תחשוב שבלי כושר זה אפשרי כי זה באמת מתיש. תתפלא איך תוך 10 דקות אתה תרגיש מותש כאילו רצת ריצת מרתון. תמיד תהיה מוכן להזנקה הבאה ואל תעמוד שפוף ותיראה מסכן כי זה מעצבן מאוד את המפקדים. תהיה מרוכז, נעול, עם קצת כושר אתה עושה את זה. ואני עוד העזתי לחשוב לפני כמה חודשים שבאמת הכל בראש ובלי כושר אפשר להביא משהו. טעות נוראית, אכן, הרוב בראש, אבל לא הכל. הראש לא יכול להתקיים בלי הגוף וגם ההיפך.
לתשומת ליבך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר