לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2004, 19:48
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "מה תיכון בן זונה ככה שמעתי :/"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TrunksTM
יש כוסיות לא?
אז מה יש להתבכיין . . . זה שהם פקצות בעיה שלהן . . .
אתם צריכים לחנך אותן D:
חחח לכל דבר יש מחר
אם אתה רואה אחת "כוסית" (לא אוהב לקרוא לבחורות ככה, אבל אם בא לך, שיהיה) , אז 80 אחוז שהיא ערסית, ובחורה ערסית זה גועל נפש...
בכלל כל הביצפר שלי זה גועל נפש, בהפסקות תמיד כל הערסים והערסיות יורדים ללובי (לכל שכבה יש בניין משלה עם "לובי" וקומות..) וצועקים למורות , המורות באות ושואלות "מי קרא לי?" ואז כל הערסים בורחים... וואי איזה בוגרים..
אם הייתי יכול לשנות דבר אחד בעולם הזה זה להעיף את הערסים מחולון ולשים אותם במקום אחר, אולי אצל הפלסטינים, הם כמעט כמוהם)
I'm praying
Dear lord above

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2004, 22:03
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "בראסמי הכי טוב!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TrunksTM
אני מרוב שאין לי כוח לזיוני מוח שלהם . . . שאני רואה אותם ברחוב אני פשוט עובר רחוב או משהו וממשיך בדרכי הקטנה והנחמדה
כי השאלות שלהם תמיד ככה:
"איתי , מה לא רואים אותך בשכונה כבר?"
"איתי, מה אתה נהיית פריק אתה אה?"
"איתי, מה הארכת שיער יהומו אתה נראה סטייליסט הומו עכשיו"
ועוד יציאות דפוקות , ואני חופשי מסתלבט עליהם , למה פעם הייתי חבר שלהם אז אפשר מבין
חח לי גם היו פעם חברים ערסים (שהייתי יחסית קטן, כי לא היה אלטרנטיבה, אבל אני לא הייתי ערס, פשוט הייתי איתם, למרות שהיו לי גם חברים נורמלים) אז עד היום יש שרידים שלהם בביצפר שלי..
הם גם אומרים לי את אותו הדבר, אהה אתה הופך לפריק אה? ואני פשוט אומר להם דבר אחד, כן אני הופך לפריק אוקיי? ( הדרך הפשוטה ביותר לגרום להם סבל, למרות שאני לא מנסה אפילו להיות פריק, זה לא המטרה שלי, אבל אני מנסה כמה שיותר להתרחק מהערסים אז מיד חושבים שאתה פריק) וחוץ מזה, מי הם שיגידו לי מה להיות? כולה חבורה של ילדים מסכנים עם כובע של קרוקר...
אבא שלי היה גם כזה.. אבא שלי גדל ביפו, ופעם ביפו היו (חוץ מערבים) גם הרבה מאוד עבריינים קטנים, ואבא שלי גדל איתם, אבל הוא לא הלך בדרך שלהם, למשל כשהם שמעו זוהר ארגוב הוא היה שומע פינק פלויד וגאנס, והוא לא שם עליהם, וזה מה שהוא לימד אותי, להיות מיוחד, ולא כמו כולם, בגלל זה הוא כואס על אחותי ואומר לה שאם היא תביא חבר ערס הביתה הוא יעיף אותו בבעיטה ככה צריך..
I'm praying
Dear lord above

ישן 26-12-2004, 22:33
  DJ SANI DJ SANI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Dutchy שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dutchy
חח לי גם היו פעם חברים ערסים (שהייתי יחסית קטן, כי לא היה אלטרנטיבה, אבל אני לא הייתי ערס, פשוט הייתי איתם, למרות שהיו לי גם חברים נורמלים) אז עד היום יש שרידים שלהם בביצפר שלי..
הם גם אומרים לי את אותו הדבר, אהה אתה הופך לפריק אה? ואני פשוט אומר להם דבר אחד, כן אני הופך לפריק אוקיי? ( הדרך הפשוטה ביותר לגרום להם סבל, למרות שאני לא מנסה אפילו להיות פריק, זה לא המטרה שלי, אבל אני מנסה כמה שיותר להתרחק מהערסים אז מיד חושבים שאתה פריק) וחוץ מזה, מי הם שיגידו לי מה להיות? כולה חבורה של ילדים מסכנים עם כובע של קרוקר...
אבא שלי היה גם כזה.. אבא שלי גדל ביפו, ופעם ביפו היו (חוץ מערבים) גם הרבה מאוד עבריינים קטנים, ואבא שלי גדל איתם, אבל הוא לא הלך בדרך שלהם, למשל כשהם שמעו זוהר ארגוב הוא היה שומע פינק פלויד וגאנס, והוא לא שם עליהם, וזה מה שהוא לימד אותי, להיות מיוחד, ולא כמו כולם, בגלל זה הוא כואס על אחותי ואומר לה שאם היא תביא חבר ערס הביתה הוא יעיף אותו בבעיטה ככה צריך..

אני רואה שאתה מאוד שונא ערסים, זה רק מראה על דבר אחד, אתה חוטף מהם מכות כל יום בטח
ישן 27-12-2004, 18:48
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי DJ SANI שמתחילה ב "[QUOTE=Dutchy]חח לי גם היו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DJ SANI
אני רואה שאתה מאוד שונא ערסים, זה רק מראה על דבר אחד, אתה חוטף מהם מכות כל יום בטח
אוי תתבגר לעזעזל, זה מה שאני שונא בערסים , כל שטות חושבים על מכות, כמו ילדים קטנים..
בוא נגיד שאף אחד מהם לא הביא לי מכות אי פעם, אני גם לא הלכתי מכות עם אף אחד אף פעם, לא יודע אני בוא נגיד לא ממש אוהב ללכת מכות, קרה פה ושם אבל זה היה בצחוק.. אני בנאדם רגוע
אם כבר, אז ערסים מקבלים מכות מאיתנו (מהכיתה שלי) תן לי להסביר לך, מסיבה כלשהי החליטו לערב את כיתת ספורט (שידוע ככיתת הערסים) בכיתה שלנו, אז כל הזמן אני קולט ילד מהכיתה שלי רב עם איזה ערס, פשוט שונאים אותם, הם דופקים לנו את כל השיעורים ורק בגללהם המורות מביאות לנו בחנים כעונש על ההתנגות "שלנו" ממש שלנו, הם לא שייכים אלינו בכלל...
בדרך כלל אני שונא מכות, תמיד אני נוטה להפריד, אבל כשזה מכות כשילד נורמלי הולך לנצח ערס מסכן, אני יושב בצד וצוחק משמחה
זה ההנאה שלי, לראות אותם סובלים
I'm praying
Dear lord above

ישן 28-12-2004, 15:31
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "שלא נדע מצרות.... ילדים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MSR
שלא נדע מצרות.... ילדים בכיתות א' ערסים... ב' ני עוד מבין, לפני כמה זמן ראיתי דבר כזה, וכשהוא אמר לי בקול כזה צייצני "ילד אני אדקור אותך!"
הילד הזה עשה לי את היום, היה לי על מה לצחוק במשך כל היום...
תארו לעצמכם משהו קטן כזה שמגיע בקושי לברכיים שלכם...
נכון, כשהייתי פעם בקניון הזהב עם 2 חברים שלי גם הגיעו אלינו חבורה של צוציקים קטנים
הם ירקו עלינו מלמעלה ופגעו בחבר שלי, אז חבר שלי צעק עליהם...
אז הם, שרוצים לשמור על האגו הערסי שלהם, ירדו למטה ואמרו "מה מה אמרת" לחבר שלי
אז אני והחבר השני ניסינו לעזור לחבר שלי.. אז הצוציק אומר תשתוק שאני לא ידקור אותך יש לי אולר..
הילדים פה נמצאים במצב גרוע, אפילו בקהילות הקשות ביותר באנגליה ובאמריקה לא נראה לי שיש ילד בן 7 עם אולר.. פשוט בושות.. לדעתי זה הכל האשמה של ההורים הערסים
I'm praying
Dear lord above

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:19

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר