לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2006, 13:48
  danben danben אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.03
אתה לא מתכנת. אתה מקליד קוד.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "O(n) ? מה זה?"

יש כמה דברים שאדם צריך לדעת כדי שהוא יוכלת לקרוא לעצמו מתכנת.

באופן בסיסי אדם צריך להכיר שפת תכנות. מעבר לכך אדם, לפני שיקרא לעצמו מתכנת, צריך להכיר בין היתר (ויש עוד רשימה של פרטים שלא אציין פה מטעמי עצלות) מבני נתונים ואלגוריתמים. בתוך כך גם להבין מה המשמעות של יעילות ולכתוב קוד יעיל או לפחות לדעת מה היעילות של הקוד שאותו אדם כותב.

ניכר מפירסומיך בפורום שאתה אינך מתכנת ובכל זאת אתה מתיימר לפרסם דברים בנושאים אותם אתה לא מבין, גרוע מכך, אתה חושב שאתה מבין בנושאים עליהם אתה כותב.

אם הייתי במקומך, הייתי מגביל את פירסומיי או לפחות הייתי קורא אותם לפני שאני לוחץ "פרסם" / "שלח תגובה" ושואל את עצמי "האם מה שכתבתי נשמע הגיוני? האם אני בכלל מבין בנושא עליו אני כותב?!" ומיד אח"כ מחליט לא לפרסם.

באופן מקביל, הייתי לומד את אותם נושאים עליהם אני מתעקש להגיב. לומד אותם לעומק ולרוחב. שואל שאלות (בפורום) ורק אחרי שהייתי בטוח שאני יודע על מה שאני מדבר הייתי מרשה לעצמי להגיב.

בינתיים אתה מזבל את הפורום בחתימה שלך. בטח שאתה לא מועיל לדיון.

ולשאלתך - הסימון O(N) (הוגים או של אן) מסמן שאלגוריתם מסויים, בלי תלות בשפת המימוש, מבצע מספר קבוע של פעולות עבור כל קלט, או לחילופין, האלגוריתם מתבצע בזמן לינארי בגודל הקלט.
הסימון O מציין שמדובר בחסם עליון.

דוגמא לאלגוריתם בעל יעילות O)N(:
אלגוריתם למציאה של הערך המקסימלי בין קבוצה של N מספרים. (אתה יכול לחשוב על אלגוריתם לצורך פתרון הבעיה הזו).

מקווה שיכולתי קצת לעזור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2006, 21:15
  danben danben אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.03
רק מרים את הכפפה.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי oOo lomer oOo שמתחילה ב "אתה מתנדב אני מבין :)"

OK אז ככה:

משימתכם, אם תבחרו לקבל אותה או לא, היא לכתוב משחק X O (איקס עיגול).
הגדרות:
  • משחק X O הוא משחק לוח אותו משחקים שני שחקנים.
    נתון לוח משחק ריק בעל 9 משבצות (בגירסה הבסיסית). כל שחקן בתורו בוחר משבצת כדי לשים בה את הסימן המזהה אותו X או O.
    המשחק נשמך כל עוד אין מנצח או שקיימות משבצות ריקות אותן ניתן לבחור.
    מנצח הוא מי שהצליח ליצור רצף (ש/ורה עמודה או אלכסון) של הצורה שלו.
  • המטרה היא ליצור תשתית למשחק X O גנרי (עבור כל גודל של לוח - כל מס' אי זוגי גדול שווה ל 3).
  • התשתית תאפשר משחק של שחקן אנושי מול שחקן אנושי ומשחק של שחקן אנושי מול המחשב.
  • דגשים על אסטרטגיית המשחק של המחשב:
    ניתן לממש מספר אסטרטגיות משחק. האסטרטגייה הבסיסית ביותר היא להגריל משבצת פנויה, מצד שני, ניתן לשחק באופן מתוחכם יותר.
    המחשב חייב לכל הפחות לשחק "הגנה" כלומר לחפש מצבים בהם הוא יכול "לחסום" את השחקן.
אני מניח שאפשר להגדיר עוד הגדרות רבות לאתגר, אבל אני לא רוצה להגביל אותכם. אם למישהו יש שאלה - נא להוסיף לשרשור הזה.

פתרון שיתקבל - קוד מקור בלבד!!
קוד המקור חייב להיות מתועד, ברור וקריא (מסודר, שמות ברורים והגיוניים למשתנים ולפונקציות).
(תגובה לא מובטחת לפתרונות שיועלו לפורום).

שפת תכנות - רצוי C / C++ / C#. אבל גם שפות אחרות יתקבלו בברכה.
לצערי מטעמי מחסור בזמן, לא אוכל להשתתף באתגר.

בהצלחה לכולכם.

נ.ב.
אודה אם תשרשרו את שמכם אם אתם מתכוונים לנסות להרים את הכפפה של האתגר (ועם פידבק על מה שאתם חושבים עליו)

נערך לאחרונה ע"י danben בתאריך 07-07-2006 בשעה 21:18. סיבה: הוספת נ.ב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר