לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2006, 17:45
  OmriLavi OmriLavi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
שאלון רצונות - עזרה דחופה בבקשה

שלום , תאריך הגיוס שלי הוא ה9.8 והיום קיבלתי שאלון רצונות , אני מדגיש רצונות ולא העדפות.
בדף הראשון רשום לי הסבר של השאלון הזה , בדף השני אני צריך לבחור בין מקצועות שאינם דורשים מיון מוקדם האפשרויות שלי : |75| נהיגה - מפעיל ציוד מכני הנדסי , נהג מפעיל מנוף , מש"ק תנועה והובלה . את האפשרות הזאת סימנתי כעדיפות שנייה.
העדיפות הראשונה שחברתי היא תפקידי דת - משגיח כשרות (אינני דתי )
והעדיפות השלישית היא מקצועות טכנולוגים - חייל במערך הטכנולוגי בחיל האוויר , חייל במערך הטכנולוגי ביבשה . אני חייב לציין שלא הייתה לי כ"כ ברירה כי אלו היו האפשרויות היחידות שלי.
לאחר מכן בדף מספר 3 התבקשתי להשיב על שאלות כמו : האם יש לי רשיון האם אני רוצה לשרת קרוב לבית , האם אני מעוניין להשתלב בהכשרה קדם צבאית לנהיגת רכב משא .
והשאלה האחרונה הייתה ואני מצטט " לו ניתנה לך האפשרות לבחור מקצוע אחד מכל המקצועות המופיעים בחוברת המידעון קורסים ותפקידים המצורפת , מהו המקצוע בו היית בוחר .
עכשיו לפי מה שאני מבין אני צריך לבחור רק מקצוע אחד ובעצם בדף עצמו אני רואה 6 תיבות של עדיפות , כאילו אני צריך להכיל 6 תפקידים שאני מעוניין בהם , אז את הקטע הזה לא הבנתי מה אני צריך בדיוק לעשות , בכל מקרה מילאתי את ששת התיבות , העדיפות הראשונה שבחרתי היא רכז מתגייסים.
השאלה שלי היא למה הצבא יותר מתייחס , האם למקצועות שאינם מצריכים מיון מוקדם , כפי שציינתי למעלה תפקידים כמו : נהיגה , משגיח כשרות וכו,. או שהצבא מתייחס יותר לשאלה שציינתי שבו אני צריך לבחור תפקיד מתוך המידעון שקיבלתי ביחד עם המכתב , העדיפות הראשונה שלי היא רכז מתגייסים , השנייה היא משק מטה והשלישית שח"מ.

השאלה השנייה שלי , בדף רשום לי שלאחר שהחלטתי מה אני בוחר אני צריך להתקשר למספר 03-5311000 ושם לרשום את מספר תעודת הזהות שלי והקוד האישי ולאחר מכן לתת את ההעדפות שחברתי , וובכן התקשרתי וכאשר מילאתי את מספר תעודת הזהות שלי , התא הקולי אומר לי שתעדות הזהות שלי אינה קיימת במאגר , התקשרתי לקד"צ בתל השומר והוא אמר לי שאני יכול לשלוח פקס מצולם של שאלון הרצונות שלי , יותר מאוחר דיברתי עם חבר שכבר התגייס והוא אמר לי שהייתי צריך להדגיש שזה פקס דחוף , כאילו יש כזה דבר "פקס דחוף" ולפקסים האלה יש מספר אחד .
יש לי עוד 4 ימים שעד שאני יכול לשלוח להם את השאלון הזה , בבקשה אני צריך עזרה מה לעשות עם זה דחוווווף , תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר