לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2006, 11:20
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
אני לא שונא אפחד מפה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "דיון: למה בפורום הזה כולם ,כמעט, שונאים אחד את השני?"

זה לא נכון. אני לא מכיר את הבנאדם. היה בפורום אחר מישהו שרבתי איתו וקיללתי אחד את השני ובסוף הוא גילה שהוא שומע מוזיקה כמו שאני שומע ואז נרגענו.

בכל מקרה אין לי בעיה עם אפחד מפה שכל אחד ישמע מה שהוא אוהב. יש לי אפילו חבר מאוד טוב ששומע מזרחית. ואנחנו חברים קרובים וזה לא מפריע לנו.

בכל מקרה זה גם לא נכון לשפוט לפי הגיל. אם מישהו קטן סביר להניח שהוא יכיר פחות להקות. אבל עצם העובדה שהוא בא לפה הוא לומד. לומד להכיר להקות וכל מיני דברים. זה יכול לפתח את אותו יותר מהר מאשר אחד שצריך להסתדר עם הדברים האלה לבד, ובשביל זה אנחנו נמצאים פה. נגיד למישהו ממך יהיה ילד. מה תגידו לו כל היום. אתה קטן וטמבל שלא מבין מהחיים שלך? הילד שלכם ישנא אותכם על זה. במקום זה אפשר לעזור ותאמינו לי שהוא יעריך אותכם. ולא צריך לקבל תמורה על כל מעשה טוב, לפעמים לעזור למישהו זה ההרגשה הטובה. ואולי בעתיד שיהיה לו קשרים הוא יוכל לעזור לכם כי הוא מעריך אותכם על זה שעזרתם לו. ולא צריך להיות מתנשאים.

בכל מקרה שיהיה המפגש אנשים יראו את האדם שעומד מולם והוא יזכיר להם את החברים שלהם, זה לא יהיה שונה בהרבה, מה גם יש לנו את המכנה המשותף שנקרא מטאל שאומר לאחד אותנו.
ויכוחים יש בכל מקרה גם בבית גם עם חברים עם כל אחד. למה? כי כל אחד שונה. אבל זה לא חייב ליצור שנאה כמו שאתם אומרים. אז בתכלס אחרי המפגש אני בטוח שירוצו בפורום הזה הרבה בדיחות והרבה צחוקים, ולמפגש הבא עוד אנשים ירצו לבוא. ככה זה הדרך הכי טובה להגיד ולהחיות את הקהילה. כאשר אתם מדברים איתם בפורום הזה זה יבש. אחרי שתכירו אותם יהיה לכם הרבה יותר נעים ומהנה לדבר פה שאתם יודעים עם מי אתם מדברים, ואני בטוח שזה יעיר את הפורום. וכן דיבור על המפגש (משהו שיאחד את כולנו, הצחוקים שנעבור ביחד באותו יום) זה בעצם מה שיעיר את הפורום. לכל כיוון שלו.

אני מקווה שמה שאמרתי נכנס לכם לאזור בלב וניישם את זה. זה לטובתינו להנאתינו. כולנו יכולים ללמוד מכולנו ואני בטוח שגם נעשה את זה אם נרצה. אז למה לא?

וכמו שחלק אמרו שאין להם עם מי ללכת להופעות וכאלה אז זה באמת יותר נוח עם שנכיר אחד את השני נוכל ללכת אפילו ביחד להופעות ומועדונים. זה הסיבה שאני מזרז את התהליך של המפגש ואני רוצה שכמה שיותר יבואו.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2006, 18:32
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
רגע יש לי שאלה אליך?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "לא לא..."

כל החברים שלך שומעים בלאק גות'?
אם לא למה את מסתובב איתם. הם בטח מציקים מעצבנים ולא מבינים במוזיקה ואין לך על מה לדבר איתם.

טוב זה היה בציניות אם לא הבנת אבל גם אנחנו אנשים. ואם אתה נפגש עם חברי פורום הם לא צריכים להתחתן איתך ותאמין לי שיהיה כיף, Vodka Connecting People שמעת את זה פעם. טוב אז דבר כזה גם יהיה, כי זה עובד. ויהיה מוזיקה. אפשר לדבר על מוזיקה (שזה הסיבה שבגלל אנחנו מדברים בפורום אחד עם השני, אבל תמיד אפשר גם לדבר על משחקי מחשב סרטים בחורות פדיחות ויש עוד אלף ואחד דברים.
זה שהיחסים שלך עם אנשים פה זה ברגל שמאל זה בדיוק הסיבה שתבוא למפגש ותראה שהם כולה אנשים כמו חברים שלך ואחרי זה אני מבטיח לך שהמצב ישתפר, ואפילו לא תריבו על השטויות שרבתם באשכול ההוא.

אם אתה לא רוצה לבוא אני לא יכריח אותך. כל אחד החלטה שלו. יש אנשים שגושלים בפורום לתומם ויש אנשים שזה מעניין אותם הרבה יותר והם מרגישים הרבה יותר מאוחדים משאר הפורומים ולכן רוצים להפגש כדי שתיהיה הכרות אישית של אותם אנשים שהם מדברים איתם וזה הרבה יותר נעים שאתה מכיר את הבנאדם ואת הטון דיבור שלו ככה אתה יכול להבין אותו יותר בתגובות שלו בפורום.

בכל מקרה הבנת תראש שלי =].
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:35

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר