לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2006, 23:56
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
בתור האדם הפשוט, מה לא בסדר במהלך שכזה?

ידידי,
מה יש לעם הפלסתינאי היום?
אני מניח שהתשובה ידוע היטב לכל אחד ואחד מכם, כאשר אתם יותר מבינים ממני מה קורה שם לכן אתם יכולים רק לחזק את העובדה שלהם שם יש גהנום אחד גדול.
אני זוכר עוד בתקופתו של עראפת היו כאלה (מתושבי פלסטין) שטענו שנמאס להם לחיות בצורה כזו (בניינים הרוסים וממרוסקים, אין בתי ספר, אלימות ואנרכיה בלת ירגילה).
הרי שזה נשמך גם היום, ברגעים אלו ממש.
אחד הגורמים היותר משמעותיים נכון להיום הוא החאמס, ארגון טרור שיושב בראש פלסטין - דוגמת היטלר וסטאלין (הפחדה והרתעה).
הם כל הזמן מנסים לפעול נגדנו פסיכולוגית. כל הזמן מנסים לרמות ומפרסמים אמרות פסיכולוגיות ברמה כזו, שהעולם מפנה אצבע מאשימה כלפינו.

אני בטוח שאנוחנו לא עד כדי כך חלשים שכלית, פסיכולוגית.
למה שאנחנו לא נביא את העם הפלסיטינאי למצב שבוא העם הפלסטינאי עצמו יקום כנגד האוייב האמיתי והמשמעותיביותר שלהם - ארגון (יותר נכון ארגוני) הטרור?
אנ ילא מבין אותם, לא נכנס לי לשכל, הם לא חולמים לחיים טובים יותר?
איך לא נמאס להם להיות בסביבה כל כך גהנומית?
גם הם בני אנוש (או שלא?!).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2006, 00:43
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
תגדיר מהלך פסיכולוגי.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Mgefen שמתחילה ב "אני מבין"

הצבא ממש לא עשה את שלו. יש לדעתי עוד הרבה מה לעשות והגיע הזמן לעשות. אם "יכולנו לספוג" ירי קסאם על שדרות, אין זה המצב באשקלון כלל וכלל! יש פה חציית קווים אדומים וצריך לפעול בתקיפות יתרה ויפה שעה אחת קודם!!

ישן 07-07-2006, 12:23
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ולמה זה לא יעבוד?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "משהו כל המזן מציק לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3
לדעתי אם זה היה תלוי בי הייתי קצת מסכים עם הגישה שלך, הייתי מקים גדוד לוחמים פלסטינאי בחסות ישראלית, כל מי שילחם יקבל כסף, נשק וכו'.. ההגבלות יהיו שלא יהיו בעלי עבר טרוריסטי\קשור אפילו בקצת וילמדו אותם לוחמה מקצועית כאשר הם ילחמו בארגוני הטרור בשטח הפלסטיני (כחלק ממערך ההגנה החדש שיקום בפלסטין) :/ אבל כמובן זה משהו שלא יקרה...

כי מעבר לכך שהם לא יהיו נחושים, מעריצי זרקאווי ברצועה כבר יטפלו בהם באופן שבו אף אחד לא ירצה לעמוד לצידינו. יש לך קיבה חזקה? הנה לך סרטון של מהו הגורל השגרתי לאלה שנלחמים לצד האמריקאים בעיראק. דרך אגב: הם מרוויחים לא רע, מקבלים ציוד טוב והם לרוב שיעים שיש להם אינטרס טוב יותר להלחם בסונים. כל זה לא מפריע להם להיות חיילי דמיקולו. ה-11 האלה נכנעו לכמה חמושים עיראקיים, כמו שאתה יכול לראות, כולם בריאים ושלמים וכנראה לא ממש נלחמו. יש טונות של סרטונים כאלה. תאמין לי, עדיף להלחם בחארות שיש ברצועה עכשיו ולא לעורר שם "זרקאוויזציה".

http://www.ogrish.com/archives/vide..._28_2004.h tml

ישן 09-07-2006, 09:04
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
הם מרגישים מושפלים בזה שלא יכלו לבצע את זממם להשמיד את המדינה היהודית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mgefen שמתחילה ב "בתור האדם הפשוט, מה לא בסדר במהלך שכזה?"

בכל אופן זה מה שההנהגה שלהם, המחבלים הקיצוניים מרגישים. כל שאר העם חייבים ללכת אחרי ההנהגה, וההנהגה פועלת שהם ילכו אחריה ברצון - על ידי הסתה נגד ישראל.

ואיך שוברים להם את כל המעגל הזה, מכניסים להם לראש שיש להם מדינה ושמה ערב הסעודית. בעצם יש להם יותר מדי מדינות. לכל עם מספיק ארץ אחת. לא צריך שהעם הערבי יהיו לו עשרות ארצות. במיוחד כשהם לא מסוגלים לפרגן לעם ישראל את ארצו היחידה. ומידה כנגד מידה כמו שהם לא רוצים שלעם ישראל תהיה ארצו היחידה, ככה גם הערבים צריכים להפסיד הכול, גם את ארצם המקורית - ערב הסעודית

ואז, כשהם יבינו שגם מה שיש להם את ערב הסעודית זה יותר מדי, ובטח ובטח כל האר המדינות זה כבר בטח יותר מדי, אולי אז הם יסתפקו במה שיש להם ולא יחמדו את ארצם היחידה של עם ישראל.

עוד בזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=13

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 09-07-2006 בשעה 09:08.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר