לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2006, 09:38
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי avishon שמתחילה ב "[b][color=blue]פאדיחה...:o..."

כמה צפוי:
"בונא, הפורד הזה נוסע בשטח ממש כמו ג'יפ. איזה חיה רעה. תראה את הגיבעונת הזאת! יאללה, טפס אותה, נראה מה האוטו הזה יכול לאכול...."
ולחובבי ה4X4 אני ממליץ לפני שמנסים לבדוק את עבירות הרכזב שלכם עדיף לרדת ברגל ולבחון את המיכשול. לפעמים בצד השני יכול לחכות בזנט שרק מחכה להינעץ לכם לתוך המנוע!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2006, 11:13
צלמית המשתמש של stealth
  stealth stealth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
לחיל הים יש כשרון לדברים האלה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוקי בעין שמתחילה ב "חיל הים מסתבך ביבשה..."

אנחנו יכולים לטחון שניצלים במס בים של 3 מטר, לנווט בדיוק לנקודה קטנה בלב ים, לבצע תדלוק סטי"ל מסובך בגלים קצרים ואנחנו יכולים לשתות אלכוהול בכמויות שבהן לחברים החי"רניקים שלנו כבר נפגעים תפקודים מוטוריים.

אבל אם יש משהו שרוב לוחמי חיל הים לא יודעים לעשות- זה נהיגת שטח. כאשר לפלגה שלי הגיעה טויוטה היילקס חדשה ונוצצת, שני מפקדי דבור לקחו אותה מיד לחולות של אשדוד כדי להתחרע קצת בשטח.
בדו"ח שנכתב לאחר מכן, הובהר כי אין לבצע נהיגות שטח עם רכבים של הפלגה, בייחוד אם הם 2X4...
So be it
Settle the score
Touch me again for the words that you'll hear evermore

ישן 06-07-2006, 11:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי stealth שמתחילה ב "לחיל הים יש כשרון לדברים האלה..."

אל תדאג, זה לא רק חיל הים.

אימנתי פלס"ר מילואים שעשה הסבה להאמרים.
לקראת סוף תרגיל קראו לנו לעזור לחלץ האמר שנתקע.... על סוללה של פיתה! כן שמעתם נכון, מישהו החליט לטפס על סוללה בגובה 4 מטר עם האמר....
ברור שההאמר התיישב על חודה של הסוללה (20 דקות לפני תחילת ירי של אגד ארטילרי) וברור שעוקת שמן הגיר נשברה....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-07-2006, 11:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "זו תסמונת ה"לא אוטו שלי, מה..."

טוב, אבל מצד שני לחכות 4 שעות לגרר לחילוץ, זה גם לא להיט...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-07-2006, 13:06
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Fox450 שמתחילה ב "רעה חולה בצבא"

זה כבר תלוי - במקרה של ההאמר - המ"פ והנהג נקנסו.

עם זאת, למעט מקרים חריגים כמו זה שסיפרתי, יש גבול מאוד מטושטש בין חוסר מיומנות ונסיון לבין חוסר אחריות.

ישן 06-07-2006, 13:31
  Fox450 Fox450 אינו מחובר  
עוסק בהיסטוריה צבאית וגרמנית, ובתולדות הלוחמה האווירית

חבר מתאריך: 23.03.06
ולפעמים זה שני הדברים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "זה כבר תלוי - במקרה של ההאמר..."

המקרים שאני מכיר מקרוב ושנגמרו בפציעות (ובנס לא ביותר מכך) נבעו בפירוש משילוב של פזיזות וחוסר מיומנות. דוגמה אחת שנגמרה בפציעה קלה יחסית: נהג D500 (זוכרים את הזוועה הזאת משנות ה-80?) נוסע במהירות מופרזת בירידה חדה בשבת בדרך להחליף שומרי בונקר, מאבד את השליטה על ההגה בסיבוב קטן בסוף הירידה והופך את המשאית. תוצאות: נזק בינוני למשאית, חימושניק מעולה שידו נמחצה, קיבל נכות 40% והפך לספרן בבה"ד 20 ונוסע נוסף שקיבל חבטות יבשות. הנהג? פרא אדם ידוע לשמצה שהיה משתולל באופן קבוע עם כלי הרכב שהוא נהג עליהם. עונש? לא עלה אפילו למשפט ומיותר לציין שהמשיך לנהוג בפרעות עד שחרורו.
אני באמת מקווה שבצבא של היום האכיפה בנושא נהיגה טובה יותר, אבל ממה שאני שומע זה לא כך - לפחות לא בירוקים.
ישן 06-07-2006, 17:33
  אומי 5 אומי 5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוקי בעין שמתחילה ב "חיל הים מסתבך ביבשה..."

קודם כל ,חילוץ כזה אפשר לבצע בשלוש שיטות (כי זה רכב צבאי...).
1. להביא רכב חזק ולימשוך ,אני משער שאם הוא היה מנסה למשוך וו גרירה לוו גרירה, הוא היה מצליח ,כי בזמן המשיכה הצד שקרוב לנגרר יורד למטה.
כשעושים רוורס הגלגלים האחוריים לא יעילים כי כל המשקל קדימה ,כשמוצאים קדימה יש עוד משקל על הגלגלים הקידמיים מהמנוע(בטנדרים זה עקרוני יותר מברכב רגיל).
נזק לגחון סביר מאוד בשיטה הזו.
2.מרימים עם ג'ק את הגלגל דוחפים שם משהו ,מוצאים את הג'ק עושים לו הגבהה מרימים שוב ,תוקעים עוד משהו ,עד שיש מספיק משקל אחורה כדי לצאת .צריך לשים לב שכשנוסעים אין בור בין ההרמה שבנינו לשיא הגובה.
3. לחפור ,פשוט חופרים החוצה את הגיבעה שמתחת האוטו,מעולה במקרה ויש נערים בגיבוש בסביבה...

בסך הכל נראה שמעט אלכסון היה פותר ת'בעיה (יותר מיד היה הופך ת'רכב) ,ובכלל קצת מודעות למבנה הרכב הייתה מונעת ממנו לנהוג ככה.

U367
אתה בטוח שיש מושג כזה מרחק סרנים רוחבי?
סרן זה הציר שבשני צדדיו הגלגלים ,אחד אחורי אחד קידמי, למה שאתה אמרת קוראים בסיס גלגלים עד כמה שידוע לי.

לכל מי שמפנטז על סוונה ,ה4X4 גבוהה יותר והפיכה יותר ,לגבי עבירות ,לא מספיק מכיר.

ביטיס ,אפשר לעבוד סוללת פיתה ,זה לא בריא להאמר ,עושה המון רעש ,והמון אבק,ולא אני לא מתכוון להמון תנופה.

וקצת מילים על הרכב הזה.
הוא הגיע לצה"ל כי הוא זול .
בארה"ב הנהורה מוטורית כל אחד בוחר בולמים לפי צורכו ,בארץ שמים את מה שהחברה שמה במקור, ואלו בולמים שמיועדים למשקל רב ,כדי להעלות את נתוני הרכב ,שם מי שלא צריך שם בולמים נמוכים יותר.

הבעיה היא שהרבה רכבים כאלה נוסעים רוב הזמן ריקים ( אם אני לא טועה משקל מלא הוא כ 700 ק"ג) ולכן הבולמים פתוחים מידי ולכן יש חוסר באחיזה בחלק האחורי ,
הצמיגים גם הם זולים יחסית ,וקטנים מהנמכרים בגירסה האזרחית בארה"ב,וכמובן עם סוליה בעלת פחות אחיזה .

ישן 06-07-2006, 17:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי אומי 5 שמתחילה ב "קודם כל ,חילוץ כזה אפשר לבצע..."

לעבור פיתה אפשרי. לא אם עושים את זה כמו שהם עשו - בדוך ודרך הסכין של הפיתה ללא טיפול מקדים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר