לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2006, 15:17
  boozi boozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Krabman שמתחילה ב "זה לא מספיק רק לסיים אתה צריך..."

תראה , אם אתה תהיה מאד חלש בכל המקצים לעומת שאר המתגבשים וכל הזמן תהיה אחרון אז לא יסתכלו עליך בכלל למרות שסיימת , כי תכלס לסיים זאת לא הבעיה ,הבעיה זאת לסיים בתוצאות טובות ולהיות תמיד בולט.
למשל , את השקים אתה יכול לעשות גם בהליכה ואז תדפוק את כל הצוות שלך עד שתגיע לקו ההתחלה וגם יירשמו אותך אחרון וגם לא ישימו עליך בגלל זה.
דוגמא נוספת: בזחילות אתה יכול לזחול בכייף שלך אבל להגיע אחרון ואז גם ירשמו אותך אחרון וזה לא יועיל לך ממש.......אז הגענו למסקנה שלסיים זאת לא הבעיה!
ובקיצור ,תן מעצמך הכל , תהיה אפקטיבי מבחינה חברתית-תעזור וכו' , תהיה עצמך בראיון ותקווה שבשאלון הסוציומטרי יכתבו שאתה מתאים לשרת באחת מהיחידות החטיבתיות.
בהצלחההההה!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2006, 11:31
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
שטויות.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי boozi שמתחילה ב "תראה , אם אתה תהיה מאד חלש..."

אתה יכול להיות אחרון בכל המקצים אבל אם יש לך את מה שהם מחפשים אתה תעבור...
יש איתי מישהו שהגיע אחרון בכל מקצה אבל הוא ראבקיסט והוא לא מוותר..אל תדאג את הכושר הם יתנו לך הם מחפשים משהו אחר בכלל שלא קשור לכושר כושר זה האמצעי לא המטרה.. חוץ מזה אחרי היום הראשון אתה לא יכול ללכת אני לא מדבר על לרוץ
ותאמין לי שהמילואימניקים שם רואים יופי מי עושה בשביל לעשות כי הוא רוצה ומי מתנחנח ומרחם על עצמו

עריכה: ולזה שאמר שלסיים זאת לא הבעיה שיסיים קודם את הגיבוש ואז יגיד לי אם זה לא כזה בעיה... זה כן בעיה ואם סיימת את הגיבוש זה כבר מראה שיש בך משהו כי זה גיבוש לא קל בכלל גם אם תעשה את הכל ותגיע אחרון אתה תקום ביום השני כשאתה כבר בקושי הולך

נערך לאחרונה ע"י שולה מוקשים בתאריך 07-07-2006 בשעה 11:46.
ישן 07-07-2006, 11:49
  boozi boozi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "שטויות."

רגע , איפה אתה משרת?? עשית את הגיבוש ואם כן קיבלת משהו?איך הייתה מבחינת כושר?
ובקשר לזה שאמרת שלסיים זאת בעיה............אז אני אומר לך שלסיים זאת לא בעיה(אולי בשבילי , לא יודע על משהו אחר) אין לי כוח להסביר לך למה , תסתכל בתשובה הקודמת שלי , אולי תבין......[
חוץ מזה , חבריך לצוות שיסיימו יראו שבמקצים הייתה חלש מאד למרות שסיימת ת'גיבוש וכל אחד צריך לקבל על זה ח"ח, ולכן יעדיפו מתגבשים אחרים על פניך בשאלון הסוציומטרי ויכתבו שאתה לא מתאים לשרת באחת מן היחטיות , אז זאת גם נקודה למחשבה.

נערך לאחרונה ע"י boozi בתאריך 07-07-2006 בשעה 12:18.
ישן 07-07-2006, 12:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי boozi שמתחילה ב "רגע , איפה אתה משרת?? עשית את..."

לא חשוב מה החברים שלך לצוות כותבים עליך (עם כל הכבוד) - זה רק מסייע במידה והם חושבים שאין להם מספיק מידע על אותו אדם.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 07-07-2006, 15:25
  boozi boozi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נוער חלוצי לוחם שמתחילה ב "אתה מזה פלצן"

אני יודע שאני אסיים את הגיבוש הזה כי אני מאמין בעצמי ואם אני רוצה משהו אני אשיג אותו ואני לא מתאמן קשה לחינם, ואנייודע שביום השני הכושר לא יקח תפקיד בכלל אלא היכולת המנטלית שלך.אני מכניס לעצמי לראש ,שלי יהיה קשה אבל לאחרים יהיה קשה פי כמה וכמה.!!!
אם היית מכיר אותי היית יודע שאני לא מדבר סתם שטויות.......שאל את itaya הוא יגיד לך!

ודבר שני , אם אתם אומרים שהעיקר לסיים ולא משנה הכושר ולהראות שקשה שלך אבל אתה לא מוותר אז וואלה טיפ מצויין לכולם!!

ול"נוער חלוצי לוחם" ,פלצן תקרא לאחותך יא טמבל!!........

נערך לאחרונה ע"י boozi בתאריך 07-07-2006 בשעה 15:47.
ישן 08-07-2006, 09:47
  troublesome troublesome אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי boozi שמתחילה ב "תראה , אם אתה תהיה מאד חלש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי boozi
תראה , אם אתה תהיה מאד חלש בכל המקצים לעומת שאר המתגבשים וכל הזמן תהיה אחרון אז לא יסתכלו עליך בכלל למרות שסיימת
-בגיבוש יח"טיות האחרון בגולני,היו כאלה שפרשו ובסוף התקבלו.ולא חסרים אנשים שהגיעו אחרונים והתקבלו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי boozi
כי תכלס לסיים זאת לא הבעיה ,הבעיה זאת לסיים בתוצאות טובות ולהיות תמיד בולט.
-קל לדבר.קשה לעשות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי boozi
בזחילות אתה יכול לזחול בכייף שלך אבל להגיע אחרון ואז גם ירשמו אותך אחרון וזה לא יועיל לך ממש.......אז הגענו למסקנה שלסיים זאת לא הבעיה!
-לזחול בכיף שלך? צא מהסרט.אין שום דבר כיף בגיבוש ובטח שלא בזחילות.וכל הגברים שאומרים שלסיים זאת לא הבעיה,בדר"כ מוצאים עצמם בטיולית כבר בתחילת הגיבוש.

וזה רק אני או שבוזי ולוזי זה אותו אחד...
ישן 07-07-2006, 16:07
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "לדעתי לא כל כך פייר מבחינתם..."

זה עוזר אם אין חוות דעת מוצקה. אם מבחינת המגבשים מדובר במישהו "אפור" מבחינתם. גם במצב הזה, אלא אם כן יהיו תגובות נלהבות, יש תמיד מספיק אחרים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 07-07-2006, 19:06
צלמית המשתמש של Loozi
  Loozi Loozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Loozi
לא מבין מה נטפלתם לבוזי הוא צודק
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "זה עוזר אם אין חוות דעת..."

כנראה אתם לא מכירים תבן אדם אבל אני חבר טוב שלו ויכול לספר לכם שהוא בן אדם שמבין הרבה בכל הנושאים והדברים האלה אבא שלו היה סגן מפקד שלדג ואח"כ בשב"כ הבן אדם עצמו יודע הרבה וכל מה שהוא כותב לכם כאן בפורום באתר הוא כותב רק דברים שהוא יודע ולא סתם מנחש כמו שהרבה חושבים. חוץ מזה מה שיצאתם עליו שהוא אמר שזה לא בעיה סתם לסיים אז הוא צודק יש גיבושים כמו שייטת ומטכל שבהם מנפים במהלך הגיבוש מי שלא עומד בקצב ולא מגיע לרמה הנדרשת אך הגיבוש צנחנים למשל אתה יכול לעשות את כל הקטע של השקים בהליכה ולא יגידו לך כלום אתה פשוט תדפוק את הצוות שלך ואת עצמך בזה שתלך ותרשם בתור אחד שכל הזמן מסיים אחרון אז בגיבוש יחטיות כמו בגיבוש צנחנים הבעיה היא לא לסיים כי לסיים אפשר בהליכה אפשר לעשות שקים בהליכה לזחול בכיף שלך ובמסעות לא לגעת באלונקה בכלל מה שכן אנשים כאלה לא יעברו וצריך לקחת את זה בחשבון. הבעיה היא לסיים בתוצאות טובות להגיע לקצה היכולת שלך ולעזור לאנשים כשאתה מגיע למצב שקשה לך. אז תפסיקו לנחש וסתם ככה להתקיף אנשים שיודעים ומנסים לעזור כאן.ועוד משו כאן לאנשים שבוזי אמר שמבחינתו לסיים את הגיבוש זה לא בעיה ואנשים פה יצאו עליו אז כנראה אתם לא מכירים אותו באמת הוא בן אדם עם פול כושר (עושה 2000 ב-6 דקות 45 שניות) והוא מתאמן הרבה בשביל זה וזה חשוב לו מי שמתאמן קשה באימונים אחרי זה יותר קל לו בגיבושים והוא יכול לעזור.

נערך לאחרונה ע"י Loozi בתאריך 07-07-2006 בשעה 19:14.
ישן 07-07-2006, 20:10

תקשיב מותק.. אני לא כותב לך השערות סיפורים או מעשיות
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Loozi שמתחילה ב "לא מבין מה נטפלתם לבוזי הוא צודק"

מה שאני אומר לך זה דברים שבדוקים זה דברים שאני חי אותם ביום יום...

ולבוזי קצת צנעה לא תזיק לך.. אתה לא עשית יום אחד בצבא
לא היית שנייה בגיבוש וכבר קובע שהיית עובר אותו בלי בעיה...קצת יומרני..
הייתי במשך 3 שנים בעמית לכושר התגייסתי לקורס חובלים חתמתי ויתור כי רציתי להיות לוחם בבר אור האחרון לפני הגיבוש עשיתי 6 40 ב2000 בטן ושמיכה 100
לא שזה אומר משהו אגב ואני אומר לך שביום השני אף אחד לא מסוגל ללכת היה איתי אתיופי שעושה 2000 ב 5 וחצי...וגם הוא לא היה מסוגל לזוז זה לא גיבוש קל בכלל ואם הוא קל לך זה אומר שלא נתת 100 אחוז וזה בכלל לא קשור אם תתאמן לפני או לא כי לא בודקים את הכושר שלך בודקים כמה אתה מוכן להקריב בשביל מטרה מסויימת אתה יכול להגיד לי לא לא כמה שאתה רוצה אבל מה לעשות ככה זה עובד.
ישן 07-07-2006, 20:30
  boozi boozi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "תקשיב מותק.. אני לא כותב לך השערות סיפורים או מעשיות"

דבר ראשון לצערי עשיתי רק גיבוש צנחנים-דובדבן כי אני פסול יום סיירות בגלל עיניים(יש לי חצי מס' מעל לגבול) וקיבלתי מאותר ,ובנוסף גם אני התמיינתי לחובלים דרך איתור צדדי אבל לא הלכתי לגיבוש כי כמו שאתה אמרת גם אני רוצהל היות לוחם ולא כל השירות שלי על ספינה.
דבר שני , עובדה שאתה לא מכיר אותי אבל אני ילד צנוע ואחד הדברים שאני לא עושה זה משתמש בפרוטקציות של אבא שלי שתאמין לי יכלתי להיות עכשיו בשלדג, ותקרא שוב מה שאמרתי למה אני אסיים את הגיבוש הזה ובכל זאת אל תהיה אטום!!!!!.......אני מרגיש שאתה קורא ושום דבר לא נכנס לך לראש!!!.........ברור שיהיה קשה , אין לי ספק בכך בכלל.אבל אני אסיים את הגיבוש כי כשבן אדם מציב לעצמו משהו הוא יבצע אותו , ואם אתה היית מכיר אותי היית מבין למה אני מתכוון!!
הכושר ביום השני כבר לא "ישחק" תפקיד אלא הראש!!

איפה אתה משרת?

נערך לאחרונה ע"י boozi בתאריך 07-07-2006 בשעה 20:38.
ישן 07-07-2006, 20:58
  boozi boozi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "מותק כשבן אדם כותב"

תקרא את התגובה של לוזי , יש משמעות בדבריו.
ודבר שני , חבל שלא למדת את הפסיכולוגיה של הספורט הייתה מבין קצת משהו מה שאתה אומר.בקרוב אני אשלח לך משהו בפטי שתקרא אותו וקצת תפנים לפני שאתה מדבר , פשוט אין לי כוח לכתוב פה עכשיו הרבה.

אתה בגדודים??.......בן דוד של היה בחה"ן גולני והתשחרר לפני שנתיים ,ואתה יודע מה הוא אמר לי שדיברתי איתו על הגיבוש יחטיות?(הוא בוחן בגיבוש יחטיות) שהכל אותו חרטה ,שקים ,זחילות אלונקות , גיבוש לא קשה...........אז תכלס הכל אותו חרטהההההה ותפסיק להפחיד פה את כולם בקשר לגיבוש............מי שיש לו את הרצון לסיים אותו ובמיוחד מי שיהיה לו כושר טוב יסיים אותו כמו גדול......
ולא אמרתי שלמי שיהיה פחות כושר לא יסיים אותו , אלא אמרתי שלמי שיהיה כושר פחות טוב יסתכלו עליו פחות וכמובן יהיה לו הרבה יותר קשה לסיים אותו!!

אני פשוט בן אדם עם ביטחון עצמי שמכיר את היכולות שלו ויודע למה אני מסוגל ולמה לא ,ואם אני רוצה להשיג משהו , אני אעשה אותו גם בדרך הכי קשה העיקר שאני אשיג..........ואם אתה קורא לזה שחצנות אז בכייף שלך...........בן אדם צריך להציב לעצמו מטרות אפילו שקשה , וזאת המטרה שלי ואני אשיג אותה גם יהיה לי הכי קשה בעולם!!! --> על חלומות לא מוותרים!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י boozi בתאריך 07-07-2006 בשעה 21:09.
ישן 07-07-2006, 21:23
  boozi boozi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "טוב מה אני אגיד לך אחי בהצלחה שיהיה הכל אותו חרטה ואתה ג2ר ג2ר והכל קטן עליך"

הוא בן דוד שלי זה דבר ראשון הוא סיים בחה"ן את השירות שלו , אפילו היה לו את המקרה עם גיל נעמתי ,האנריכסט ההומו הזה שפעל נגד גדר ההפרדה בשטח צבאי סגור , והוא היה הקלע סער ביחידה שירה בו ברגל ואני מאד גאההההההה בזה , צריכים להרוג אחד אחד מהאנריכסטים האלה!!
ודבר שני אל תזיין ת'שכל כי לא רק המילוימניקים של הפלסר בוחנים , כמו שלא רק בפלסרניקים מהחטיבות האחרות בוחנים.......לוקחים גם מעורב וגם מפלחהם.........מילאומניקים שהיו בכל אחת מהיחידות החטיבתיות!
ודבר שלישי ,פעם ראשונה שאני שומע על גדוד 95 של גולני.

ישן 07-07-2006, 20:49
צלמית המשתמש של Loozi
  Loozi Loozi אינו מחובר  

לשולה מוקשים עוד פעם גבר לפני שאתה מדבר תחשוב
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "תקשיב מותק.. אני לא כותב לך השערות סיפורים או מעשיות"

אני לידיעתך הייתי כבר ב-3 גיבושים ויש לי נגיד ככה ניסיון בגיבושים, פעמיים גיבוש חובלים מהגדנע וממיון צדדי (סעיף עיניים--->פסול יום סיירות) של חובלים ולאחר מכן בגיבוש צנחנים. ואני אחי התאמנתי בקבוצת כושר קרבי והתאמנתי לבד ואני יודע משו על כל הדברים האלה אחי. מה שאמרת כמה אתה בכושר וכו' אז כן גם אני עשיתי השנה 6:40 ב-2000 100 שכיבות ו-140 בטן בדקה ונגיד ככה אני בן אדם עם כושר אבל מה יותר חשוב אני בן אדם עם ראש על הכתפיים וכמוני גם בוזי ככה והוא לא מוותר וכשהוא אומר לעצמו שהוא יסיים תגיבוש כמו גדול אז הוא יסיים אותו כמו גדול כנ"ל אני ככה אחי וסיימתי ככה את שלושלת הגיבושים שלי ובשלושתם כל הזמן הובלתי והייתי בין הראשונים והבולטים. עכשיו זה מה שלא הבנת שהכוונה שלנו זה לא שהגיבוש יהיה לנו קל אנחנו יודעים הגיבוש יהיה קשה מאוד וזה כמו אימון אתה מחליט אם לעשות אותו קשה או קל אם עשית תאימון קל אז כנראה לא עשית אותו טוב אם היה לך קל בגיבוש אז זה לא טוב היית צריך לעזור יותר לסחוב יותר אלונקה לתת יותר בספרינטים וכו'. אבל מה שכן כשבן אדם לא בכושר אז הראש שלו מתחיל "לעבוד" לפני הראש שלי והמחשבות אצלו בראש מתחילות לרוץ הרבה לפני מאשר אצל בן אדם שהוא בכושר אבל בנוגע לאימונים והגיבושים שעשיתי אני יודע שהכל בראש ואני ראיתי בגיבושים שהייתי שהיו אנשים סוסים שאתה בטוח הם מסיימים בקלות האנשים האלה פרשו ולעומתם אנשים מלאים או שחיפים כאלה שבחיים לא היית מנחש שייסמו והם סיימו וראיתי כמה קשה להם אבל הם סיימו וגם אם הם לא עברו עצם זה שהם סיימו ונתנו הכל אז כל הכבוד להם ואני מעריך אנשים כאלה וזה אומר שיש להם אופי אחר מלאלה שפורשים. אני חושב שאסור לפרוש כשקשה לך כי כשקשה לך אז אתה לא חושב באופן רציונלי והגיוני אם מחליטים לפרוש אז זה רק אחרי הגיבוש או לפני כשקל ואפשר לחשוב באופן הגיוני אחרי שיושבים בסבבה. וכן אחי מי כמוני יודע שלא הכל זה כושר שאני הפצצתי בכושר ולא עברתי (עד עכשיו אני חושב שהיה מגיע לי כי גם עזרתי וכו' לא נפרט עכשיו) אבל כושר זה גם מדד ואם אתה תסיים בכיף שלך תעשה בהליכה תשקים אז אתה תסיים תגיבוש בקלות. ואם זה כמו שאתה אומר אז מה שצריך כדי לעבור גיבוש זה לעשות פרצוף מתאמץ ומתייסר שקשה לך כאילו ואתה עדיין ממשיך...
ישן 07-07-2006, 21:07

תקשיב לא רציתי להגיע למצב של להפחיד אותכם אבל בוא נגיד ככה
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Loozi שמתחילה ב "לשולה מוקשים עוד פעם גבר לפני שאתה מדבר תחשוב"

הרבה אנשים בגיבוש מתעלפים ועפים על רפואי לרוב אגב זה האנשים עם הכושר הטוב ובעלי המוטיבציה וזה בגלל שהם מפרפרים הכי הרבה גם אני וגם חבר טוב שלי היינו על סף עילפון אחרי הגיבוש חטפתי הרעלת קיבה ו40 חום חבר שלי אושפז בבית חולים שתינו אגב סיימנו את הגיבוש עשיתי חצי גיבוש עם חום אם היו מגלים את זה היו מעיפים אותי.. וזה דברים שכבר לא תלויים בך
ואל תשווה גיבוש חובלים לשום דבר גם לא גיבוש צנחנים זה ממש ממש לא הסגנון של הגיבושם האלה
אני לא אומר שזה בלתי אפשרי לסיים את הגיבוש אני רק אומר אל תחשוב שזה כזה פשוט שזה רק להחליט שאתה מסיים וזהו..כי כמוך יש עוד 500 אנשים שגם החליטו לסייםוזהו בסופו של דבר מעט מהם מתקבלים אל תזלזל בקושי של הגיבוש ואל תבוא בגישה של פחד כי זה עוד יותר גרוע.. תבוא בגישה של לתת 100 אחוז ומה שיהיה יהיה אגב לעשות פרצוף של מתאמץ וסובל לא יעזור לך כי המילואימניקים פשוט יושבים ורואים מהצד מי מתאמץ וסובל ומי לא
אגב בקשר לזה שחבל שלא למדתי את הפסיכולוגיה של הספורט.. למדתי פסיכולוגיה 3 שנים במכון וייצמן בחוגים למחוננים... וזה לא קשור לנושא.
ישן 07-07-2006, 21:13
  boozi boozi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "תקשיב לא רציתי להגיע למצב של להפחיד אותכם אבל בוא נגיד ככה"

נכון אחי ,בזה אתה צודק להיות לבוא בגישה שאתה מסייםא תזה ולתת מעצמך 100%

דבר שני , אתה צודק יש כאלה שמתעלפים וכו' אבל זה כבר בבן אדם ,אולי יש לו איזה בעיה רפואית שהוא מסתיר ,אולי הוא איבד הרבה נוזלים במהלך הגיבוש.......אלא דברים שלא צפויים.
ואגב , לוזי עשה את הגיבוש חולה , אבל הוא הציב לעצמו מטרה לסיים והוא סיים!!

וחוץ מזה , אמרתי לך אני אשלח לך מתישהו את המחקר שעשו ב72' עם חיילים ואח"כ תגיד לי אם זה קושר או לא קשור ליכולת גופנית!.......ובכלל יכולת גופנית קשורה ליכולת מנטלית.

נערך לאחרונה ע"י boozi בתאריך 07-07-2006 בשעה 21:15.
ישן 07-07-2006, 21:21
צלמית המשתמש של Loozi
  Loozi Loozi אינו מחובר  

גבר הכל בראש אני באתי חולה רצח לגיבוש ...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי boozi שמתחילה ב "נכון אחי ,בזה אתה צודק להיות..."

אבל בגלל שלא רציתי לדחות תגיוס החלטתי שאני הולך לגיבוש ויומיים לפני זה היה לי חום מה זה חום גרון כואב נזלת הכל אחי הכל. בלילה בין היום הראשון לשני בגיבוש צנחנים אחי לא ישנתי כמעט בגלל שהכל ירד לי לגרון. ת-2000 ביום הראשון שזה כלום פעם בכיף הייתי מסיים את זה קיצר ת-2000 אני "ירקתי דם" כדי לסיים וסיימתי ולא סתם סיימתי סיימתי במקום טוב מקום חמישי סיימתי במקצה שלי (מתוך משו כמו 50 חברה) ואחרי ה-2000 הרגשתי חרא לא דע אפילו איך להסביר לך תהרגשה כמה דקות אחרי שסיימתי ת-2000 קיצר חברס הכל בראש אבל תתאמנו תתאמנו זה עוזר וככל שתבלטו יותר ככה יותר טוב ככל שיהיה לכם יותר כושר ככה יותר טוב.
ישן 07-07-2006, 21:41
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי F15 שמתחילה ב "בקשר לגיבוש יחטיות,בשביל להתקבל צריך רק לסיים את הגיבוש?"

תעשו לי טובה, האשכול הזה מתחיל להבחיל....

ישן 08-07-2006, 02:10
  מקסימוס לאופילדיס מקסימוס לאופילדיס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.05
טוב אני רואה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי F15 שמתחילה ב "בקשר לגיבוש יחטיות,בשביל להתקבל צריך רק לסיים את הגיבוש?"

שחרגו פה מהנושא אז לפותח האשכול אם תקרא במאמרים על גיבושי יחטיות אז אתה תראה למשל שבאחד הגיבושים בגולני בערך מאה סיימו את הגיבוש ויש מקום לשבעים וזה רק במקרה אחד ואם תסיים את הגיבוש אולי יקראו לך לראיון עורב, אז כך בחשבון שאם תסיים יש לך סיכוי לא רע להיות ביחס"ר וזה במידה שתרשים את המפקדים שלך
ובנוגע לריב שהתחולל פה אז אני מכיר בחור שהוא בכושר לא נורמלי והוא התייבש במסע שמונה בגיבוש שייטת אז לרגע שאף אחד לא ישלה פה את עצמו שיש לו חסינות מבעיות רפואיות כאלה ואחרות
בגלל שיש לו כושר טוב והכי חשוב

"יהללך זר ולא פיך"
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר