לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2006, 15:53
  מישהו93 מישהו93 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
חברים

טוב אז ככה: אני עולה לכיתה ח' בבצפר יש לי שניי חברים הכי טובים ועוד כמה ידידים וידידות אבל אני החברים הטובים שלי הם כאלה שלא יוצאים מהבית בקיצור חנונים כאלה שכולם צוחקים עליהם אבל עליי לא אבל גם אותי לא ממש אוהבים ויש לי ידיד אחד שכולם מעריצים אותו ורוצים להיות חברים שלו וגם אח שלי ככה- יש לו מלא חברים וגם כל השיכבה שלו אוהבת אותו וכולם רוצים לדבר איתו כאילו יש לו מין קסם אישי כזה... שכולם מעריצים אותו וגם כל הבנות נמשכות אליו והוא מתפרע עם חברים שלו עושה בלגנים בבצפר יש לו ציונים טובים ואני לעומתו כל היום יושב בבית כי אין לי חברים לצאת איתם. אז גם אני רוצה להיות ככה אני רוצה גם לדעת איך להיות נחמד לאנשים שהם יאהבו אותך והכל... אתם יכולים לעזור לי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2006, 17:29
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מישהו93 שמתחילה ב "חברים"

אני חושב שקודם כל, אתה נחמד וחביב ואיכפת לך, ככה זה נשמע לי מהדברים שלך פה.
לדעתי אתה פשוט צריך לרכוש יותר חברים, לצאת מהבועה של "שני החברים הכי טובים וזהו", כי אולי להם לא מפריע להיות כל היום בבית- אבל לך כן.
שאתה בבית ספר, תנסה לדבר עם עוד אנשים בכיתה, במגמות שלך, לנסות לרכוש חברים נוספים (וכמובן לא להזניח את החברים שישנם).
למשל, במקום לשבת בבית אתה יכול לקחת כדור וללכת למגרש לשחק כדורגל\כדורסל עם עוד אנשים.
בהפסקות לדבר עם מישהו על תחביבים או לנסות להציע עזרה למישהו אחר ובכך להתחבר עימו, ברגע שאתה מוצא עוד חברים יותר קל לצאת מהבית.
חשוב שתרגיש טוב עם עצמך, תהיה בעל ביטחון בך, שכיף להיות איתך, אחרים מרגישים בכך וירצו בחברתך.
אתה יכול יותר ליזום פעילויות מחוץ לבית ספר ובתוך בית ספר.
תנסה להיפתח, לזום בשיחות, להשתלב במשחקים ופשוט להכיר...
"יש לרחם על אדם החושש ליטול סיכונים. ייתכן שאדם כזה לא יתאכזב לעולם! ייתכן שהוא לא יסבול כפי שאנשים סובלים כאשר הם מנסים לאחוז בחלום וללכת בעקבותיו. אך כאשר אדם כזה מביט לאחור – ואנו תמיד מביטים לאחור – הוא ישמע את ליבו האומר לו: 'מה עשית בנוגע לחלומות שאלוהים שתל בימיך? מה עשית עם הכישרונות שאלוהים העניק לך? קברת את עצמך במערה כי פחדת לאבד את כישרונותיך. אם כן, זו ירושתך: הביטחון שבזבזת את חייך'".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר