לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2004, 11:59
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
לא מסתלבט
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי snoop_a שמתחילה ב "פשש למה לא"

דוד שלך משרת בשב"כ על פי דברייך, בשב"כ משרתים גם חיילים בשירות סדיר ככה שאם הוא יושב במקומות הנכונים או שאם יש לו את הקשרים הנכונים הוא יכול למשוך אותך כדי שאת השרות הצבאי שלך תעשה בשב"כ.

בנוסף ישנם לא מעט חיילים שעושים תחקיר בטחוני כדי לקבוע את היכולת שלהם לשמור סוד ולשרת בתפקידים רגישים, בכל השאלונים האלה צריך למלאות מספר אנשים שאתה מכיר שיכולים להמליץ עליך לתפקיד, אם דוד שלך יהיה באחד מאלה זה באופן מיידי מעלה את הסיכויים שלך כי אם אדם מהשב"כ ממליץ עליך אז הסיווג הבטחוני שלך יכול להיות גבוה יותר משל אדם רגיל שכל מי שהמליצו עליו הוא אנשים רגילים.

אז כמו שאתה רואה הכל היה ברצינות.

ועכשיו לעניין השירות בחיל קרבי, באמת שדוד שלך צודק, למרות שאין הבדל כיום בין חטיבות החי"ר השונות עדיף להיות בצנחנים(רק בגלל הכנפ"צ) ואם לא אז גולני היא החטיבה הכי מבוקשת אז למה שגם אתה לא תרצה להיות שם?, אבל אם כל רצונך הוא לעשות 3 שנים ולעזוב את השירות ולכן אתה רוצה שרות כחייל קרבי אבל כמה שיותר קל ועם יציאות כמה שיותר טובות אז גבעתי זה המקום בשבילך כי בטירונות שלהם יש הכי הרבה יציאות.

זה הכל מקווה שעזרתי לך ואם יש עוד שאלות אז רק תשאל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2004, 13:31

עוד תשובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי snoop_a שמתחילה ב "יש לי כמה שאלות."

מנילה אתה אמור לקבל בקרוב, כמה קרוב? בימים הקרובים, רוצה להיות בטוח? תתקשר ללשכת גיוס שלך ותשאל מה קורה עם המנילה שלך, במקרה שלך זה "שאלות העדפות" כיוון שאתה הולך לקרבי.

בקשר לשירות, רוצה יציאות טובות? גבעתי, פשוט הם כל שבת בבית, הם סוגרים רק פעם ב... וזה פשוט מדהים.

רוצה לעשות שירות קרבי ולהנות ממנו? אז לך לגולני ולגיבוש צנחנים, עברת את הגיבוש אתה בצנחנים, לא עברת אתה בגולני, אם תיהיה פה או פה אתה תקרע את התחת בשני המקומות אבל תהנה מכל רגע (טוב יש רגעים שלא תהנה אבל העיקר הכוונה).

איך אתה מנצל את העובדה שגם דוד שלך וגם חברה שלו בשב"כ?? תבקש מהם לקחת אותך לשב"כ, אם הם יגידו שהם לא יכולים סימן שהם לא רוצים אותך, אל תעלב.
בכל מקרה ביום שתמלא סייוג בטחוני תבקש מהם לשים אותם כממליצים עליך, זה יעזור לך מאוד להשיג תוצאות טובות ככל הניתן בתחקיר.

ישן 27-12-2004, 23:37
  imy86 imy86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "עוד תשובה"

תגיד לי מי אתה בדיוק שתקבע מי קרבי יותר ומי קרבי פחות?????

"אתה רוצה שרות כחייל קרבי אבל כמה שיותר קל ועם יציאות כמה שיותר טובות אז גבעתי"
שירות כמה שיותר קל??? תגידי איפה אתה חי מה כל השטויות האלה???
גבעתי זאת החטיבה עם התעסוקה המבצעית הכי גדולה נכון להיום ואין להם רגע אחד של שקט אז מה אתה אוכל סרטים אה?
ועזוב את זה שכל החטיבות הם שוות...!!! אותו מסלול עוברים כולם רק שבצנחנים אתה עובר קורס צניחה...
מה שגם בגבעתי יש מצב לקורס צניחה... צ'ופרים או אם אתה ביחטיות...
ההבדל הוא בגיזרות ובמיקומים של החטיבות... ונחש מה... הגיזרה הכי חמה היום היא מין הסתם עזה...
ומי ממוקם בעזה??? במקרה שאתה לא יודע וכנראה שאתה לא יודע אז התשובה היא גבעתי...!!!
אז אל תדבר על נושאים שאתה לא מבין בהם או חושב שאתה מבין בהם אבל אתה לא...!!!
מכירים את הסיפורים על זה שגולנצ'יקים החליפו חיילים מגבעתי ברצועה ואחרי כמה ימים התחילו להתבכיין בקשר שקשה להם והם לא יכולים יותר...

עכשיו תקשיב לי טוב מי שפתח את האשכול הזה...
שכח את כל מה שהוא אמר על גבעתי כי 100% מזה לא נכון...
גבעתי זאת חטיבת חי"ר מצויינת עם התעסוקה מבצעית הכי עמוסה והכי קשה היום... ולשרת בגבעתי זה כבוד וקרבי יותר מכל חטיבה אחרת (אותו הכשרה כולם אבל ברצועה זה מלחמה)...
מה שגם פלס"ר גבעתי זה השפיץ של סיירות החי"ר... (אני מדבר מהחטיבות)
רק תראה חדשות כל מה שקורה בעזה זה גבעתי...!!!

ורק שתדע ושלא תגיד אתה בטח משרת בגבעתי בגלל זה הדיבור הזה...
אני לא משרת בגבעתי (בכל מקרה עדיין לא...) ואני צריך להתגייס עוד כמה חודשים... וב"ה לגבעתי...
עיצבן אותי שאתה אומר את זה כמו: רוצה להיות קרבי וחיים קלים לך לגבעתי הם סתים מביאים ביד כל היום...
בקיצור חבוב -> מי שחלם גבעתי...!!!
ישן 28-12-2004, 14:30
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
למה אתה יורד על אנשים סתם ..!!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי imy86 שמתחילה ב "תגיד לי מי אתה בדיוק שתקבע מי..."

אתה עצמך עדיין לא חייל
מאיפה אתה יודע מה בדיוק קורה שם ??
אתה מדבר כאילו יש מערכת שנקראת צה"ל ומערכת נפרדת שנקראת גבעתי ...
עכשיו אומר לך מאוד פשוט ולאחר שתתגייס לחטיבת גבעתי תבין עד כמה שאני צודק ..!
כול חטיבות החי"ר עושים את אותה עבודה ..
לכולם אותם הכשרות
אותם מבצעים , ביצועים , בט"ש { פרט ליחטיו"ת }
כולם טוחנים שמירות ומחסומים
כולם לא יוצאים הבייתה כמתוכנן { כי מה לעשות יש בלתמי"ם }
כולם כולל כולם מגיעים לגזרת אזח"ע
בקיצור ... מי שנראה לי הוזה בצפיותיו זה אתה .. הדבר היחיד שמבדיל בין חטיבות החי"ר הוא צבע הכומתה ..!!
ואם אתה חושב עדיין אחרת אתה הולך להתאכזב ובגדול !!

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 28-12-2004 בשעה 14:34.
ישן 28-12-2004, 16:48

אני לא מבין את הבעיה שלך
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי imy86 שמתחילה ב "תגיד לי מי אתה בדיוק שתקבע מי..."

אם היית קורא טוב טוב היית רואה שאמרתי גם פה וגם בעבר שכל החטיבות עושים את אותה עבודה ואותו מסלול, ההבדל היחידי הוא ביציאות בטירונות, בגבעתי בטירונות בלבד היציאות הן הכי טובות ולכן אם זהו מדד בשבילו לשירות אז עדיף לו לשרת בגבעתי, שאר המדדים הם שווים בין כל המקומות פרט לעובדה שכל חייל בצנחנים עובר קורס צניחה בניגוד לחלק מחיילי שאר חטיבות החי"ר.

ויש עוד כמה דברים שראויים להאמר לך אבל בגלל בט"ש אני מעדיף לשמור עליהם אצלי ולספוג את הביקורת שלך ללא תגובה.

רק אני אאחל לך הרבה בריאות ונקווה שגם תיהיה לך סבלנות לשמוע דעה של אנשים אחרים גם אם לדעתך היא שגוייה, עדיין בסך הכל מדובר בדעה ולא במחקר אקדמאי עם קביעת עובדה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר