לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2006, 18:14
  Power_nir Power_nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.06
חבר יקר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "ברוך הבא!"

חברים תבינו... האשליה כי הקראטה במסורתי נגמר אחרי דאן חמש הוא אשליה...
הרי מה הוא הדאן? מבלי להכנס לפילוסופיות מסובכות הרי הוא שיפור של שיטת הלחימה הנלמדת ע"י הוספת טכניקה לא אחרת לדוגמא : אני את הדאן 1 שלי עשיתי עם אייקידו. את השני עם קונג פו מסורתי ואת הרביעי אף עם טאי צ'י.... כך אל תשלו את עצמכם... אפשר להגיע בעקרון עד דאן 9 במסורתי...

ובאשר לשאלתך לגבי מנג'י נ'ינגיטסו : זהו זרם אשר יצא מהקנדו המסורתי שכולנו מכירים ( ואוהבים אני מניח). לאחר בחינה מעמיקה בתקופות קדומות , הגיעו למסקנה כי הקנדו אינו מספק ועי יש להמציא סוג לחימה אחר \ עם חרבות. אנשים רבים ראו את הפיכת הקנדו המסורתי לבזיון \ לכן קבוצה קטנה לקחה את הצעד ואמצה שיטה: הרבה אקרובטיות , נקודות רפיון בגוף והרבה חרב , הרבה.... אין אומנות זו מזכירה בכלל את הנ'ינג'יטסו המסורתי מלבד האקרובטיות אך הינה משלבת קאטות עם החרב. מדהים באמת...
אני מלמד באזור רחובות אבל רק בחודשיים הקרובים....
חזרה לפורום
ישן 08-07-2006, 17:06
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בסדר...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Power_nir שמתחילה ב "חבר יקר"

היה נראה לי חשוד...
מה לקוראנים ולשיטות יפניות?! (יש יריבות היסטורית בין העמים ולא ממש חיבה יתרה.. וקוריאה גובלת בסין ביבשה - אמנויות לחימה באות מהיבשת ומשם ליפן אם כבר כמו הרבה דברים אחרים בינהם הכתב, מאכלים מסויימים ועוד...) מה בכלל לנינג'יצו ולאקרובטיקה?! (התשובה - הוליווד וסרטי קונג פו מהונג קונג).

הקנדו בא מהקנג'וטסו והקנג'וטסו הוא מצויין כשלעצמו. יש המון שיטות! אני מניח שאף אחד לא חושב ששיטת החרב של מוסאשי (שעדיין נלמדת) היא לא מוצלחת. וללמוד שיטה יפנית בהונג קונג?! למה?! ואם השיטה לא יפנית אז למה השם כן?

אז מה זה מנג'י נינג'יצו? תשאלו את חברת NAMCO שהביאה לעולם את TEKKEN!
שבט המנג'י של הנינג'יצו בראשות יושימיצו ובהמשך גם השיטה של קונימיצו (עם מסיכת החתול). הסיפור של שבט המנג'י ארוך אבל מי שמתעניין ימצא אותו בגוגל...

אז בעיני זה חשוד...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר