לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2006, 00:02
  51 כבוד 51 כבוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.05
עזרה אולי זה לא כל כך קשור לפורום הזה... אבל האנשים...

שנמצאים פה יכולים לעזור לי הרבה יותר מאשר בפורום אחר... אז מעכשיו תודה לכל העוזרים!
אז ככה אני בחור בן 20 ואני נמצא בקשר עם בחורה מדהימה, יפה,נבונה, כל מה שבחור רוצה שיהיה בבחורה יש בה,בכל מקרה אנחנו בקשר כבר 3 חודשיים ובזמן האחרון התחלתי להרגיש שאני מתחיל להתאהב בה!
שאלתי היא כזו, האם לשמור את זה כרגע לעצמי אול שפשוט לספר לה איך אני מרגיש כלפיה?
העניין הוא שכל החברים שלי שראו אותנו ביחד אמרו שכדי לי לספר לה ומצד שני החברה הכי טובה שלה אמרה לי שכדי לי לחכות אם זה עוד טיפה...
העניין הוא שזה כבר מחרפן אותי ואני מרגיש שאני חייב לספר לה...
אז להקשיב לחברתה הטובה שיודעת אולי על מה היא מדברת(כי נשים מדברות בינהן)או להקשיב למה שהלב שלי אומר לי אם טיפה חששות?
תודה לכל העונים ובבקשה מהמנהלים לא למחוק אותי/להעביר לפורום אחר...
זה הפורום הכי ענייני ועם האנשים הכי אמיתיים שיש בכל האתר הזה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2006, 20:27
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
אתה יכול לספר לה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 51 כבוד שמתחילה ב "אולי זה לא כל כך קשור לפורום הזה... אבל האנשים..."

ואולי היא אפילו תרגיש אותו הדבר, ואז תהיו ביחד תקופה טובה ומאושרת., אהבה כמו שלא ידעת או תדע, ואז יום אחד דברים יקרטעו קצת, תריבו, תאמרו דברים שלא התכוונתם אליהם, והיא תושיט את ידה לתוך בית החזה השלך, תעקור את ליבך המדמם, תזרוק אותו על הקרקע, תשליך ותבעט בו ככדור מכל המדרגות, ואחרי שהיא תתנקה מכתמי הדם הרגשיים היא תמשיך הלאה, ואתה תוותר מאחור, תסבול חודשים רבים מאהבה נכזבת שתהפוך אחר כך לשנאה יוקדת, ולבסוף תשאר חסר לב, גלמוד, חי-מת ....

כן, זה רעיון טוב שתספר לה

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 08-07-2006, 23:14
  ha_miki ha_miki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "אתה יכול לספר לה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GrimReaper
ואולי היא אפילו תרגיש אותו הדבר, ואז תהיו ביחד תקופה טובה ומאושרת., אהבה כמו שלא ידעת או תדע, ואז יום אחד דברים יקרטעו קצת, תריבו, תאמרו דברים שלא התכוונתם אליהם, והיא תושיט את ידה לתוך בית החזה השלך, תעקור את ליבך המדמם, תזרוק אותו על הקרקע, תשליך ותבעט בו ככדור מכל המדרגות, ואחרי שהיא תתנקה מכתמי הדם הרגשיים היא תמשיך הלאה, ואתה תוותר מאחור, תסבול חודשים רבים מאהבה נכזבת שתהפוך אחר כך לשנאה יוקדת, ולבסוף תשאר חסר לב, גלמוד, חי-מת ....

כן, זה רעיון טוב שתספר לה

וואו יש לך חתיכת מטען יש משהו שאתה רוצה לשתף אולי ?

ישן 09-07-2006, 15:26
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אל 'תעודד' אותו כל-כך..
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "אתה יכול לספר לה"

לק"י

יכול להיות שאצלך זה לא עבד אבל זה לא מחייב.שווה לנסות,כי למצוא את עצמך מדבר איתה על זה הרבה שנים אחרי ופתאום לקלוט שבעצם היה יכול להיות משהו,ושרק בגלל הפחד שלך שהיא תדחה אותך לא עשית את זה,זה מאכזב.מאוד מאכזב.תנסה כדי לא להשאר תלוי באוויר,במצב של לא לפה ולא לשם.תגיד לה,כי אולי תפספס משהו יפה.קיצור לך על זה..ואתה עם התגובה הזאת..באמת שאל תוסיף.חבל.סתם מוריד לו את המורל..ובכלל לא בטוח שזה ילך גרוע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר