לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2006, 11:25
  zivshabat zivshabat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל zivshabat שלח הודעה דרך MSN אל zivshabat
גדנ"ע שייטת 13 מחזור ראשון 2006

הנה סיימתי לפני כמה ימים את הגדנע והיה פשוט כיף...
אז חשבתי לפרסם פה מאמר על מה שקרה שמה לעזור למחזורים הבאים של הגדנע...
אז יאללה בוא נתחיל
יום ראשון:
הגענו לתחנה המרכזית חוף הכרמל בחיפה ואחרי כמה זמן באה לקחת אותנו חיילת נחמדה
ולקחה אותנו לאוטובוסים שמה לקחו ממנו את הטפסים (דרך אגב צריך להביא את הטפסים הרפואיים של המר"י ולא שום טופס אחר) ועלינו סוף סוף לאוטובוסים ויאללה לבסיס...
הגענו לבסיס הגדנע שמה הפקדנו חפצים :תעודת זהות מצלמות ופלאפונים על מצלמה(לא חובה)
ואחרי זה נרשמנו לקבוצות(תבואו עם חברים שלכם ביחד ככה תיהיו איתם בצוות) ובודקים לכם דופק ולחץ דם שוב להיות בטוחים שאתם כשירים לגדנע..
אחרי זה מחכים איזה כמה זמן בצילונית(מקום ההתייבשות המפורסם) שמה עד שכולם יסיימו אחרי זה לוקחים אתכם לארוחת צהריים בבסיס של השייטת וכאשר מסיימים יש שיחה עם המפקד שלכם (הוא מילואימניק נחמד בדרך כלל שיעביר לכם את הצלילות) והוא מחלק את הצוות ל2 קבוצות אני הייתי קבוצה ב אז אני יספר לכם מה עשיתי....
קבוצה ב הלכה ישר לתיאוריה (אולם גדול עם מזגן וכסאות נוחים שתראו מהר מאוד שזה המקום האידיאלי לישון שמה וככה כולם עשו) וקבוצה א הלכה לצלול בבריכה ואז אחרי זה מתחלפים
בלילה יש שיחת סיכום אם אני לא טועה ויאללה לישון.....
דרך אגב כדאי ואפילו רצוי ללכת ולדבר עם האנשים שמה כל האנשים שמה הם אחלה וכולם שמה לאותה מטרה להיות בשייטת ותראו שהם אחלה אנשים ואין לכם מה להפסיד....
יום שני:
היום השני התחיל ולקבוצה א יש מבחן בר אור(ריצת 2000 בטן וידים) ואני שהייתי בקבוצה ב הלכנו לצלול בבריכה וקבוצה א לתיאוריה ואחר כך שוב מתחלפים...
אחרי זה הקבוצה שלי הלכה לסיור במבצר ואז למד"ס עם הלוחמים ושיחה איתם ובנתים קבוצה א הלכה לאימון פשיטה של הלוחמים ולשיחה איתם..
יום שלישי:
יום השלישי התחיל ממש מוקדם ב4:30 אפילו אין כלב בחוץ והקבוצה שלי עוד שמרה באותו יום טוב אין מה לעשות קמים והולכים לעשות בר אור(כדי להגיע לגיבוש חייבים לעשות פחות מ9:45 באלפיים אבל חבר שלי מהקבוצה לא עשה את זה ועדיין נתנו לו...קצת מוזר!!!) ואחרי שמסיימים עושים את מה שקבוצה א עשתה ביום השני הולכים לתיאוריה וקבוצה א לצלול הפעם בים ואז מתחלפים.....
אחרי זה הלכנו לאימון פשיטה ושיחה עם הלוחמים וקבוצה א הלכה לסיור במבצר ולמד"ס עם הלוחמים
ובסוף היום אותנו פינקו במסך ענק ולראות את המונדיאל אבל חבל שכמעט אף אחד לא הצליח
ואחרי זה היה לנו מורשת קרב והראו לנו סרטים על יחידות בשייטת ושאלנו שאלות......
להישאר ער כולם ראו בערך 30 דקות ואחרי זה אתה קולט את כולם על הריצפה ישנים מתים......חחחחחחחח
יום רביעי:
אחרי שינה טובה(6 שעות.....חחח) קמים שוב והפעם שוב לצלילות בים והקבוצה א עושה מבחן תיאוריה ואחרי זה מתחלפים.....יש לציין שזה מבחן די קל אם קצת מקשיבים וקוראים תספר שחילקו לכם שמה וגם אם לא דוגרי כולם עושים תמבחן ביחד אז אין סיכוי שתכשלו.....
אחרי שכולנו סיימנו את הכל שוב יש שיחה עם לוחם וושוב לישון...
יום חמישי:
טוב היום האחרון הגיע ושוב צריכים לקום אז קמים והפעם אין תיאוריה אז הולכים לצלול כולם בים
קודם כל קבוצה א ואז אנחנו אז עושים על הסגים(שיחות גומי) והולכים לצלול 20 מטר בים ותאמינו לי זה ממש כיף שבסופו של דבר אפילו תגידו שהמדוזות יפות אחרי ששנאתם אותם כל כך הרבה במשך כל הגדנע ...ואחרי זה עושים עוד צלילה קצרה של 5 מטר וזהו....
חוזרים לאוהל מארגנים את הדברים ומחזירים ציוד והכל וזהו הביתה.............

טיפים לגדנע זה להביא אלטוש כי יש שמה פול יתושים להביא כפכפים ו2 זוגות נעליים לריצה
ולבוא עם הרבה מצב רוח טוב ועם ראש פתוח...
יאללה מקווה שעזרתי ובהצלחה לכולם בגדנע ובגיבוש שייטת!!!!!
23-26.7 גיבוש שייטת 13 הולך להיות טירוף!!!!!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:57

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר