לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2006, 12:09
  האקלברי_פין האקלברי_פין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
זה רק אני דפוק או ככה כולם?

יש לי בעיה די רצינית. אני מטורף על בחורה כבר בערך כמעט 3 שנים אני לא מפסיק לחשוב עליה והכל.
אבל מה היא עדין בשלה לא רוצה חבר בגלל דבר אחד - לימודים.
קצת על הרקע בניינו..:
המשפחה שלה מכירה טוב את המשפחה שלי ויותר מזה אמא שלה חבר די טובה של אמא שלי..
פעם ראשונה שראיתי אותה זה היה בבית מלון (כל שנה כל החברות של אמא שלי מתארגנות עם המשפחות ויוצאות לבית מלון) אין ישר ידעתי איתה אני רוצה להמשיך לחיות כל החיים..
כל יום שעבר היא הסתכלה עליי בחיוכים כזה והייתה איתי רוב הזמן..
טוב החלטתי שאני רוצה אותו ולא אף אחת אחרת..
החלטתי לרמוז לה שאני רוצה אותה אם יש מצב..
היא אמרה לי אין לי חבר ואני גם לא רוצה בגלל הלימודים חבר עכשיו סתם יהיה לא במקום כי אני רוצה להשקיע בלימודים.
טוב עברה שנה והחלטתי שאיך שאני רואה אותה בבית המלון אני אומר לה את זה שאני רוצה אותה ולא צריך להסתיר כלום ממנה אבל היא באה עם בני דודים שלה ולא התייחסה אליי כלל...
בקטנה החלקתי את זה בגלל שוב שאני אוהב אותה..
שנה חלפה של ולמרות הכל עדין אני רוצה אותה הגיע חג שבועות והחלטתי אין שזהו אני רואה אותה אני יגיד לה מצידי שתבוע עם המורה שלה מהבצפר..
אבל מה צבא זה לא בית זונות... נדפקתי שבת בבסיס והיא? באה לשם עם חברה...
בקיצור מאז לא ראיתי אותה והכל אבל אני מדבר איתה היא חושבת שאני סתם כזה ידיד ומדברת איתי והכל אבל אני חולה עליהה בטירוף אנלא יודע מה לעשות... אני מפחד שהיא תגיד לי לא בפנים וזה יהרוס אותי נודע לי לא מזמן שבאוגוסט היא תגיע עם המשפחה שלה למלון שאנחנו גם ניהיה בו.
אין מצב שאגיד לה על מה שאני מרגיש אני די מפחד עכשיו מכל דבר שבעולם..
כי אם אי מוציא את זה יכול ליהיות שגם היא לא תדבר איתי..
מבחינתי באוגוסט זה יום הדין יום כיפור מבחינת החשיבות חחחח
יש לכם הצעות מה לעשות,להגיד,לרמוז,לקנות....
אנא עיזרו לי אני די נואש בכל זה אני 4שנים לא רוצה אפחת אחרת רק אותה..
וב-4 שנים האלה יכלתי לצאת עם כמה בנות אחרות ולא רציתי ..
זה די דבילי אני יודע.
מחכה לתגובה מיכם תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2006, 15:52
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
פשוט תציע לה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האקלברי_פין שמתחילה ב "זה רק אני דפוק או ככה כולם?"

לק"י

לבוא איתך לסיבוב או משהו,ותגיד לה שכבר שלוש שנים אתה מרגיש אליה משהו ושאתה פשוט רוצה רק אותה ולא אף אחת אחרת.לדעתי זה ירגש אותה.ועוד משהו.תגיד לה שלא תתן לך תשובה באותו הזמן,שתחשוב על זה ותעכל את זה.תסביר לה שזה קשה לך להגיד לה את זה ואתה לא רוצה שבגלל שהיא נלחצה או משהו,או בגלל שהיא הופתעה היא תחליט דברים סתם כך.שתקח את זה ברצינות,ואם היא תדחה אותך זה עדיף מאשר להשאר במצב הזה.אז אתה יודע שלפחות ניסית,לכן לדעתי אתה חייב להגיד לה את זה כבר,ואם לא תגיד זה ימוטט אותך לחלוטין.

נ.ב אני מדברת מנסיון..אמנם נסיון הפוך.ז"א זה קרה לי עם מישהו-במשך משהו כמו 4 שנים הוא אהב אותי,ורק אחרי 4 שנים הוא העיז וניסה.דווקא הצליח לו.יצאנו מעט והוא גילה שאני יותר ידידה מאשר חברה,אז הוא נפרד ממני.אבל הוא ניסה וזה כבר משהו.תנסה.

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 09-07-2006 בשעה 15:56.
ישן 10-07-2006, 07:43
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
נשמע כמו תירוץ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האקלברי_פין שמתחילה ב "זה רק אני דפוק או ככה כולם?"

היא הרי יודעת מה היה לפני כמה שנים, זוכרת אותך ואפילו שמרתם על קשר ידידות, לדעתי הקטע עם הלימודים זה תרוץ, כי ברור שאפשר לשלב חבר ולימודים.. ועובדה שיש לה חברות ובטוח היא יוצאת לבלות וכאלה מידי פעם. <לך תדע אולי היא בכלל דלוקה על מישהו כ"כ חזק שהיא לא מוכנה ללכת עם בנים אחרים? אולי כבר יש לה חבר? אולי היה לה חבר והוא פגע בה? מיליון ואחת סיבות אבל התשובה שקבלת היא בעצם סירוב..>

כדאי לך להזמין אותה לצאת בלי קשר להורים ולמפגשים האלה, רק שניכם, שתפגשו כדי לצאת ולא כי יצא ככה, התשובה הזאת תהיה לך כתשובה סופית ומשם תדע כבר מה לעשות <לעזוב את זה ולהמשיך הלאה או להתחיל לפתח קשר>.

זה לא קל ולא נעים.. אבל לכולם יש את האהבה הגדולה הזאת שנותנת הרגשה של החמצה וכאב מסויים, שלך הגיע עכשיו, והגיע הזמן לתשובות, חבל שתחסום את עצמך מלצאת עם אחרות.. ולך תדע, אולי הגלגל יתהפך יום אחד ואתה לא תהיה בכלל מעוניין בה, אין לדעת.
בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר