לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2006, 12:39
  LBY LBY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.04
צריך המלצה לספר ASP.net...

קודם כל מצטער שכתבתי את זה בפורום הזה ולא בפורום ASP, משום מה אני לא מצליח לכתוב הודעות בפורום ASP (כתוב לי למטה שאני לא יכול לפתוח אשכולות או להגיב באשכולות)

אני מתכנת כבר מספר שנים בASP ורציתי לעבור לASP.net כי ASP כבר מתיישן וכבר לא שווה להתחיל בו מערכת חדשה, עכשיו אני רציני לגביי זה ואני יודע שספר זה הדרך הכי טובה להתחיל ללמוד שפה חדשה אז החלטתי שאני אקנה ספר אפילו אם זה יעלה בסביבות ה200 שקל, אבל אני לא רוצה סתם לבזבז את הכסף אז רציתי לשאול אתכם איזה ספרים טובים אתם מכירים ללימוד של ASP.net?
כשאני אומר ספרים טובים אני מתכוון שזה לא ספר שמלמד רק את הבסיס וזהו, יש לי כבר ניסיון רב בתכנות לא תיהיה לי בעיה להבין, אני רוצה ספר שמתחיל מהבסיס ומגיע לנושאים מתקדמים (ממש כמעט את כל מה שיש לדעת בשפה) וכמובן שמסביר בצורה טובה...
מישהו מכיר ספר שהוא יכול להמליץ לי עליו? (עדיף בעברית אבל גם אין לי בעיה עם אנגלית)
(אולי אפילו אתר אינטרנט אם הוא ממש טוב לפי דעתכם)

תודה מראש אני מחפש כבר הרבה זמן מקום לשאול בו את זה :]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2006, 14:04
  LBY LBY אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LBY שמתחילה ב "צריך המלצה לספר ASP.net..."

קודם כל תודה רבה לכולם על העזרה ^_^

הממ לתגובה שלי -->
אני אשאר לי עם ASP, יש ביקוש גדול לASP.net לעומת PHP שכמעט שאין, וגם קראתי בכל מיני מקומות שASP.net יותר טוב מPHP (אבל לא יכול ממש להחליט כי אני עדיין לא יודע על זה הרבה)..
ואממ למען האמת אם יתנו לי אתר אינטרנט שמלמד טוב לא סתם איזשהו אתר שמלמד בערך או רק את הבסיס או משהו אז אין לי בעיה ללמוד מאתר, אבל בדרך כלל אתרים לא מסבירים כמו ספר, ספר מפרט יותר (וגם מלמד יותר דברים, כאילו ממש את כל השפה כמעט)...
אז החלטתי שאם כבר אני רציני לגביי זה אני מוכן להשקיע 200 שקל בערך על ספר כזה..זה למה אני גם מברר טוב לפניי שאני קונה איזה ספר לקנות

benyamin - (קודם כל שוב תודה P=)
הממ הסתכלתי על האתר מה שכתוב על הספר ואממ נראה ספר דיי טוב, גם אמרת שלמדת ממנו והוא היה טוב
נראה לי שאני אקנה אותו באמת ^_^
תודה על ההמלצה וגם על העצות למי שהגיב :}
ישן 10-07-2006, 15:52
צלמית המשתמש של tnadav1
  משתמש זכר tnadav1 tnadav1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל tnadav1
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי LBY שמתחילה ב "קודם כל תודה רבה לכולם על..."

אז קראת.. חוץ מזה זה לא נכון שאין ביקוש ל- PHP, להפך.

בארץ יש יותר ביקוש ל- ASP
בכל העולם יש יותר ביקוש ל-PHP

עכשיו, אם אתה רוצה להתקדם, איפה תתקדם? פה? או שתלך לארצות הברית וכו'..?

אני אישית למדתי קצת ASP, והסתבך לי, לעמות PHP שזה בערך כמו לכתוב באנגלית פשוטה, היו פה הרבה דיונים של PHPvsASP ונכתבו הרבה דעות, אני אישית הלכתי יותר לצד של PHP, למה? לקחתי 2 קטעי קוד פשוטים, הרצתי אותם מספר פעמים ובדקתי את התוצאות, ב-PHP הקוד רץ מהר יותר.

לקחתי 2 קטעי קוד מסובכים שמלאים בהרבה משימות ועדיין, ב- PHP זה פשוט הלך יותר מהר.

מה שאני אומר על PHP זה בערך מה שמעריצי MAC אומרים על המחשב שלהם, הכל פשוט עובד וטוב.

אני גלשתי להרבה אתרים ידועים ב- ASP אם מתכנתים שאני אישית יודע שהם לא סתם, אבל בכל זאת הרבה פעמים הופיעו לי שגיאות הזויות (בעיקר בתפוז) שאפילו לא כתוב מה הבעיה אלה רק:
an error was occurred 63BA34xA234B736

ראיתי BunchMark-ים רבים שנוטים לטובת PHP, חוץ מזה PHP מתעדכן מאוד מהר.

עוד עובדה- ASP ממש לא מאובטח ומספר פעמים ניסיתי לפרוץ לאתרים בשביל ללמוד מה לא לעשות והצלחתי, לעומת זאת בניתי משהו קטן כזה בלי הגנה ב- PHP ולא הצלחתי, ASP כשפת תכנות לא מאובטחת וצריך לדאוג לחסום את הפריצות אבטחה שלה, ב- PHP אין את הדברים האלו חוץ מהזרקות שלא תמיד אפשר כשפת תכנות להגן על זה.

עוד נושא זה עורכים, ניסתי למצוא עורך ל- ASP ולא מצאתי כאשר ל- PHP יש אתר של אוסף של אלפי עורכים כך שלא תצא מכופח.

חוץ מזה בפרש יש תמיכה מצוינת ל- PHP ויש מדריכים, גם בעיברית וכו'..

דבר נוסף ואחרון תנו כבוד לעם הישראלי, PHP3 זה פרויקט ישראלי למהדרין וגם כל השאר אחריו.

ישן 10-07-2006, 18:51
  LBY LBY אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "אז קראת.. חוץ מזה זה לא נכון..."

הממ קודם כל אמרתי שקראתי שASP.net יותר טוב מPHP, לא ASP,
בין השנים שתכנתתי בASP הסתבכתי בכל מיני דברים שאחר כך כששאלתי עליהם מתכנתי PHP הם אמרו לי שאין להם בעיה עם זה, לדוגמה העניין של האובייקטים, בASP כדי להשתמש באובייקטים שונים (כמו רוב האובייקטים לשליחת איימל לדוגמה,או אפילו כולם) זה עולה כסף, כל אובייקט אתה צריך לקנות כדי שתוכל להשתמש בו בכלל, ככה שבדרך כלל מנהל חוות שרתים קונה את זה לחווה שלו ואז מתכנתים שיש להם שרת שם יכולים להשתמש באובייקטים שהוא קנה, עכשיו זה ממש מקשה כי אני בדרך כלל (אלא אם השגתי שרת זמני) עבדתי על המחשב שלי או בשרתים חינמיים ולרוב לא היו את האובייקטים האלה וזה עשה לי בעיה
בקיצור לפי דעתי אתה צודק, PHP יותר טוב מASP, אף פעם לא אמרתי שלא, זה למה אני עכשיו עובר לASP.net

עכשיו באמת לגביי ASP.net לעומת PHP, אני לא יכול לדבר איתך על זה כי למען האמת אין לי מושג, קראתי בהרבה מקומות שASP.net עוברת את PHP בהרבה, אבל זהו זה כל מה שאני יודע על זה, אני לא אגיד לך "קראתי אז זה נכון" יכול להיות שזה לא..פשוט אין לי מושג מה להגיד לך על זה, בכל מקרה אז אני מעדיף להישאר עם ASP.net

בכל מקרה תודה על ההסבר :}

דרך אגב:

"אני יכול להגיד לך, ב- PHP יש באינטרנט מקיפים מפורטים ומובנים ביותר, חוץ מזה תמיד ממשיכים ללמוד גם אחרי שלמודים מספר.

אתה מדבר על תוכן, גם בספר וגם באתר אינטרנט יכולים להיות תכנים זהים."

באינטרנט פשוט לא מפרטים מספיק, גם האתר של W3Schools שיש לו שם טוב בכל מקום, פשוט לא מפרטים כזה הרבה כמו ספר..

אבל באמת זה מזכיר לי משהו שרציתי לשאול לגביי ASP.net, איך אני מפעיל את זה אצלי במחשב? כי אז באמת ניסיתי ללמוד מW3Schools והחלטתי לוותר כי לא היה לי איפה לבדוק את מה שאני עושה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר