לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2006, 23:09
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "אני בעד ללכת לאיפה שאתה רוצה..."

ציטוט:
בתור אחד שהתקבל לקורס טיס, ובקרוב מוריד פרופיל כדי לא ללכת לקרבי בכלל ...
אני חושב שאחרי מחשבה בענין אתה תבין שאני צודק

אתה מתגאה בזה שאתה רוצה לרמות את דרכך לשירות חסר משמעות?
אלא אם אתה מסתיר משהו פה ויש עוד חלקים לסיפור הזה, אני מציע שתנסה לחשוב קצת פחות על עצמך, וקצת יותר על הסובבים אותך. תחשוב על שלום המדינה והעם, ואיך המצב היה אם כולם היו מסרבים לשרת בקרבי כי הם "לא רוצים".

מה שעצוב לי זה לא שאנשים מוותרים על שירות משמעותי כי הם לא רוצים, אלא עצם העובדה שיש אנשים שלא רוצים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2006, 18:16
  ShahKi ShahKi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShahKi
שמעת על דבר כזה "רף יכולת"???
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Just1ce-215282684 שמתחילה ב "סיים ולא התקבל ! (צנחנים)"

כמו שלכל דבר בחיים מוצב רף יכולת, כמו כן צנחנים..

אז טוב ויפה שהבנאדם רוצה לתרום ולתת למדינה 3 שנים ואולי יותר אבל לא כולם יכולים ללכת לאן שירצו בצבא..כנראה שהוא לא טוב מספיק לדישות הצנחנים..אין מה לעשות ממשיכים הלאה..כל תהליך הערורים שלעצמו הוא הליך משביז שמוציא את החשק מהתחת להתגייס אז תעשה כמוני ופשוט אל תחמיץ פנים ותעשה את מה שייעדו לך..רציתי סיירות, סיימתי ולא התקבלתי. רציתי צנחנים, סייימתי ולא התקבלתי. רציתי אפילו כל סוג של חי"ר ואפילו סיימנתי במנילה לטיבה 900 וכל השיט הזה וקבלתי שריון..אני לא מתלונן..תוציא את הסבבה מהבאסה..

בהצלחה בהמשך הדרך חבוב ותזכור שנח"ל זה חבר'ה אייכותיים מאוד
ישן 08-07-2006, 18:23
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
ShahKi צודק...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ShahKi שמתחילה ב "שמעת על דבר כזה "רף יכולת"???"

ולטובתו עדיף שייצא מהבאסה ויחליט שבמקום להיות מבואס אז שירים את הראש וימשיך הלאה, ככה יהיה טוב בעיקר לו, אבל גם לסובבים אותו...
נח"ל זה באמת אחלה חבר'ה (למרות שתמיד יש ויש) והקטע של טוב לך או רע לך זה בעיקר תלוי בך. אם תחליט שרע לך ותבוא בבאסה-יהיה רע לא משנה מה!
אבל אם תחליט שאתה הולך עם זה בראש מורם ומחליט להוציא את המקסימום-אז לא משנה לאן תלך ולא משנה כמה יהיה משביז, אתה בסופו של דבר תיהנה!!! (מנסיון)
ככה זה גם בכל דבר בחיים, סמוך עליי...

גם אני למשל רציתי קרבי וכשהתברר לי שקיבלתי פרופיל נמוך (45) שאינו מאפשר קרבי אז גם אני הייתי קצת בבאסה, אבל התעודדתי ואמרתי שממשיכים הלאה ושאני אעשה את המקסימום לא משנה מה ייתנו לי, והיום אני מרוצה למרות שאני "ג'ובניק" (תמיד אני שם את זה בגרשיים כי אני לא סובל את הכינוי הלא מחמיא הזה...) ואני בכלל לא מבואס שאני לא קרבי, כי אני יודע שאני תורם לא פחות מהם, ואולי אפילו יותר מחלקם!

אז שוב-בשורה התחתונה, הוא צריך לבוא עם ראש מורם, ואז הכל יהיה הרבה יותר טוב, שיהיה לו בהצלחה

ישן 08-07-2006, 20:36
  spetsnaz spetsnaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.05
אחי,הייתי בול במצב שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Just1ce-215282684 שמתחילה ב "סיים ולא התקבל ! (צנחנים)"

ניסיתי ה-כ-ל מיליון עירעורים כלל יום למדור סיירות.
קיבלתי מהם מיליון מכתבים שאומרים לי בקיצור:
"סחתיין על המוטיבציה ועל הרצון,אבל הבקשה שלך לא מתקבלת."
ניסיתי הכלללל חיפשתי פרוטקיצה בנרותתתת!!
(אני ממש ממש נגד זה,אבל מה לעשות,בשביל להגשים חלום-אתה תעשה הכללל)

בסופו של דבר יצא לי לדבר עם מח'ט צנחנים לשעבר (לא משנה כרגע מי)
שאמר לי שהוא ניסה הכל באמת שזה בלתי אפשרי.

אחי,גם אני הולך לנח'ל,מתגייס עוד 18 יום
ועם כמה שזה כואב(וזה עדיין כואב,זאת ה-אכזבה של החיים שלי)
אין מה לעשות הבנתי שזה כנראה מה יש וכדאי שאני ישלים אם זה.
אגב אותו מח'ט צנחנים אמר לי משפט חכם,הוא אמר לי:
"לפעמים החיים פותחים בשבילך את הדלת הנכונה"
אז לך תדע באמת..אולי הנח'ל זה המקום שבו נמצה את עצמינו.

בהצלחה

ישן 09-07-2006, 23:16
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "נו , עכשיו אתם צריכים עוד..."

הצבא לא מפגר. אתה ילד מפונק ואגואיסט.
צה"ל צריך בעלי תפקידים מסויימים, נקודה. אם אף אחד לא ירצה להיות מכונאי צריח מרכבה, אז לא יהיו מכונאים? הצריחים יתקנו את עצמם אני מבין....

דבר שני, יש יחידות ממיינות - הווה אומר שהן יכולות לבחור את מי שהן רוצות. לא רוצים אותך, מה תעשה? תתפלש כמו ילד קטן?

כן, הצבא מפגר, אבל לא בגלל הסיבות הילדותיות האלה...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 09-07-2006, 23:25
צלמית המשתמש של Bstar
  Bstar Bstar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "[font=Verdana]הצבא לא מפגר...."

עם כל הכבוד אליך כבן אדם, אני לא אוהב את הגישה שלך..
גישה קרה מידי, יש אנשים עם מטרה שרוצים להגיע למשהו שהוא טיפה יותר ממה שהם מסוגלים , למה לא לנסות ? למה לא לערער ? ברור שאם המקרה חריג מידי אז הצבא יעשה את שלו ,יפסול וידחה את הערעורים שלו ...
מקרה במשפחה שלי ...בן דוד שכ"כ רוצה טיס אבל נמנע ממנו בגלל רבע מספר בעין (ימין או שמאל), זה אומר שהוא לא יכול להיות טיס ? בולשיט ....הוא שלח להם כבר 5 ערעורים מנומקים ומנוסחים היטב המלצות מטובי האופטימטרסטים בישראל ...וכלום...לא מתיחסים אליו בכלל....הוא קיבל תשובה בע"פ מאיזה "סגן" , וזהו .

בשורה התחתונה ...מי שרוצה לייעד את עצמו למשהו ורוצה להיות הטוב שבטובים צריך להלחם ..גם אם הצבא פסל אותך .
מה שבמקרה הזה יש את הענין של מכסות קב"א , שזה בכלל מחזק את הדיעה שלי , יכול להיות שהוא מתאים ...אבל מהמכסה של הקב"א שלו כבר לקחו 14 אנשים מתוך 14 שמותרים לעבור מהמכסה המסויימת הזאת . (14 לדוגמא)
ישן 09-07-2006, 23:34
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "עם כל הכבוד אליך כבן אדם, אני..."

קר,קר אבל זה מה שיש.
יש יחידות שיש להן זכות בחירה. זה אומר שהן בוחרות את מי שהן רוצות, וכל עוד הרף הוא זהה לכולם, אין מה להלין.
כל הכבוד לבן דוד שלך, אבל מה לעשות, הוא לא עומד ברף.
אתה רוצה להלחם? שיהיה לך לבריאות, אבל אם דוחים אותך - זה מה שיש. זה לחלוטין לא אומר שהצבא דפוק - הצבא עושה מה שטוב לא, הוא לא מחוייב לך, ובמיוחד לא ביחידות התנדבותיות.

ובנוגע למכסות קב"א - שוב אתה יוצא בן אדם שלא חושב טיפה לעומק.
קב"א זה המדד של הצבא לפני (ואחרי) הגיוס שלך לפוטנציאל הפיקוד שלך. אז מה? נדפוק חטיבות אחרות עם פחות אנשים עם פוטנציאל פיקוד רק בגלל שזה לא מתאים לכמה אנשים?
וואלה יופי, תמשיך ככה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 10-07-2006, 00:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "אני מניח שעברת הרבה יותר ממני..."

החיסרון של המערכת היא שהיא בירוקרטית. המערכת ממיינת לפי גבולות והגבלות שהוצבו. אתה שואל אם רבע מספר זה קריטי? יכול להיות שלא. יודע מה? סביר להניח שלא. אבל במקרה כזה איפה הגבול? כל פעם יזחלו בעוד רבע מספר, ובסוף נמצא אנשים שהם לחלוטין לא כשירים לתפקיד. אז קובעים רף ודבקים בו, כי אין דרך אחרת. המערכת עושה זאת בידיעה שהם יפספסו כמה אנשים טובים, שיכולים להיות תותחי על, אבל אין דרך אחרת, כי לאתר את אותם אלה שנופלים בין הכסאות דורש מאמץ שהוא אינו פרופורציונאלי.
האם להתעקש יכול לעזור? כן, תמיד. היה כבר מפק"צ באגוז בלי יד - הוא בטח שלא עונה על הדרישות המינימליות של חייל חי"ר נכון? אבל הוא הצליח. אז תמיד אפשר לנסות, ולהתעקש כי בסוף, יכול להיות שתצליח.

אבל צריך להבין דבר אחד - אם לא יקחו אותך, זה לא בגלל שהמערכת היא מטומטמת או אדישה (למרות שהיא כן לעיתים קרובות), אלא בגלל שאתה חריג, ובשביל חריגים צריך אנשים שיהיו מוכנים לעשות את האקסטרא בשבילך, וזה לא תמיד קורה. לא תמיד יהיו כאלה שיהיו מוכנים להושיט לך יד וזה נכון לכל מערכת - הצבאית, הממשלתית וגם הפרטית.

ככה זה.
אז אולי הוא לא יצליח, גם אם הוא יגיע עד למח"א. ואם לא, שידע שזה לא סוף העולם - בסוף, אתה תלמד ותהנה בכל מקום, אם תבוא עם הגישה הנכונה (שזו גם הגישה שתעביר אותך את הקורסים ומסלולים הקשים....)

שיהיה לבן דוד שלך בהצלחה, ותזכור שלפעמים, יש סיבה טובה מאחורי דברים שנראים לא הגיוניים - לפטור דברים בחוסר הגיון של אחרים, זה לעשות חיים קלים לך עצמך...

ישן 08-07-2006, 21:53
  berzerker berzerker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.06
אחי אני לא מבין מה הבאסה?

אחי לא עברת? לא נורא! יש גיבוש יחטיות! לא תעבור את זה גם לא נורא כי הגדודים זה הצבא האמיתי!

אני אישית רציתי בכלל נח"ל! מתי שראיתי פה בפורום את תאריכי הגיוס ראיתי שאני לגבעתי(וגם שלחו לי עיגרת מרעילה, יאללה שועלי שמשון!) הייתי איזה יום בבאסה כי כל החברה שלי אמרו שיש שם ערסים וזאת חרא חטיבה.... כמובן שאני בן-אדם עם היגיון אמרתי שהכל זה סטיגמות ועכשיו אני מורעל גבעתי!

מוסר-הסכל! על תיהיה בבאסה כי אתה מיועד לאחת החטיבות המגוונות והמיוחדות יותר בצה"ל! אני יודע כי עשיתי עליה עבודת גמר! נוער חלוצי לוחם! זאת יחידה מלאה בהיסטוריה והיא יחודית בבפני עצמה! יש שם אחלה חברה! קיבוצניקים(כמו אנוכי ), בקיצור, לא נורא לא תקפוץ ממטוס למטרה אלא תרוץ אליה עם חבורה של קיבוצניקים מצחיקים
ישן 09-07-2006, 23:29
צלמית המשתמש של Loozi
  Loozi Loozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Loozi
תקשיב אחי אחרי המערכת של הצבא מוכיחה את עצמה

ומייצרת את החיילים הכי טובים שיש. אני עצמי שלא עברתי תגיבוש והייתי תותח אחי הן מבחינה פיזית (אני בן אדם של 6:40 2000) והן מבחינה של לעזור לאחרים וכו'.... הרגשתי ואני חושב שהגיע לי לעבור אבל ואלה אחי אין מה לעשות אדון צבא לא חושב ככה וברוב הפעמים הוא צודק בשיקולים שלו ברור שפעם בהצבא מחטיא אנשים טובים אבל זה בודדים (שאני חושב שאני מהם חח) אבל אין מה לעשות אחי ממשיכים הלאה אני מאוד רציתי דובדבן אבל ואלה לא יצא ואני ילך לגולני או 900 (לפני המנילה אני עדיין לא יודע) אם לגולני אז לגיבוש יחטיות ונקווה לטוב אני תמיד מכוון גבוה אחי אבל עדיין גם אם אני יהיה בגדוד ואלה אחי כל עוד אני תורם למדינה אז סבבה אחרי הכל אחי מישו חייב לעשות תתפקידים האלה בגדודים, בלתי אפשרי שכל האנשים יהיו בסיירות יש דרישה מסויימת לכל תפקיד. אז ככה שאחי ואלה גם אני התבאסתי אבל כמו שאחד אמר פה שהמחט צנחנים אמר לפעמים החיים פותחים עבורך את הדלתות הנכונות אז יכול ליהיות שהוא צודק וזה לטובתך שלא עברת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:39

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר