לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2006, 09:02
צלמית המשתמש של lioravr
  lioravr lioravr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל lioravr
טוב היה רצוי שתעשי חיפוש קודם אבל נסלח לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי werczi שמתחילה ב "קניית מצלמה ב-B&H"

בארה"ב בכל קניה מעל 100 דולר או משהו שקרוב לכך יש מס של כ 8.3 אחוז. המחירים באתר הם בקניה בחנות ללא המס ואת צריכה לקחת את זה בחשבון.
כמו כן, מבחינה חוקית על ציוד מעל 200 דולר יש להצהיר בכניסה לארץ - זה החוק. מי שמחליט להפר אותו, על אחריותו האישית.

כמו כן, האחריות שאת מקבלת בארץ לא פעם חשובה מאוד ולכן ספק אם ההבדל קטן לגבי כדאיות העיסקה.
במחירים כאלו הייתי מוסי מעט לארץ, מקבל את המצלמה מייד עם אחריות וישן טוב.
[זאת דעתי בשורות האחרונות ורק הראשונה היא עובדה.]
בהצלחה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.upfree.net/download2.php?a=5294272&b=32e470b5ea05a04b3df814e9a02b576e]

כתובת האתר שלי: http://www.Liri.up.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2006, 09:23
צלמית המשתמש של אבישי.
  אבישי. אבישי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06

אני קניתי את ה 20D שלי מ B&H.
המחירים שלהם באתר זה לא כולל דמי משלוח ולא כולל מיסים.
הדרך היחידה להפטר מהמיסים היא להזמין את המצלמה ממישהו שגר מחוץ למדינת ניו-יורק ואז המיסים, שהם מקומיים למידנה, לא יתפסו עליו. אבל זה ממש כאב ראש, אלא אם כן יש לך חברה כזו שמוכנה לקנות לך בסכום כסף מכובד מצלמה...

אם את מחליטה לקנות בחו"ל, תבקשי מחברה שלך שתפתח את כל הקופסאות כדי שזה לא יראה ממש חדש, וזאת כדי שבמכס בארץ לא יעשו בעיות, תמיד אפשר לומר שזו המצלמה שלך כבר הרבה זמן ובלה בלה בלה.

הדבר היחיד שמשנה זה האחריות, בקנייה בארץ את מקבלת אחריות של אותה החנות ככה שאם יש בעייה את מגיעה לחנות ושם מטפלים בזה, מה שלא יהיה לך בקניה ב B&H, אלא אם כן את תקפצי לשם כל פעם שתתעורר בעיה (רק במחיר של הכרטיס טיסה את כבר יכולה לקנות חדשה )

זהו בגדול. אם המחיר בארץ הוא דיי קרוב למה שזה עולה בחו"ל (מה שממש קשה לי להאמין) אני הייתי הולך על הארץ, בגל האחריות, אבל אם לא אז הייתי הולך על הקנייה בחו"ל.

ההפרש בין הציוד שקניתי בחו"ל (20D + 50mm+2GB) לבין המחיר בארץ היה כמעט 2000 שקל, אז לא הייתה לי בכלל התלבטות.

יום טוב

ישן 09-07-2006, 19:15
  ככפיר ככפיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
כאלד שהיה הרבה זמן בNY וקנה שם יותר ממצלמה אחת

תרשי לי לחוות את דעתי:

B&H לחלוטין לא חנות זולה. אמת היא חנות יעילה, השירות שם טוב והכי הכי חשוב, אם המצלמה נדפקת הם מחליפים - ואת זה אני אומר אחרי שהם החלליפו שלושה פעמים את אותה מצלמה מבלי לעשות בעיות, אבל עד עדיין הם חנות יקרה, ויקרה מאד. אין הבדלים כלל וכלל בין האתר באינטרנט לבין החנות לפחות לא מה שידוע לי, ותאמיני לי הייתי שורץ שם.
לעוו"ז, נתקלתי בחנויות אינטרנט נוספות זולות להחריד, שלקח לי פעם פעמיים להתעסק איתם אבל בסוף זה התברר כקניה הרבה יותר כדאית מB&H בוודאי זולה, ואני יסביר גם למה:
באמריקה כמו בארץ יש מע"ם (TAX) שם בניגוד לפה לא טורחים לספר לכם על המחיר כולל המע"ם, אלא רק המחיר ללא המע"ם. בכל מדינה שם יש תעריפי מיסוי משהלם, NY היא אחת היקרות, לעומת NJ שנמצאת סמוך אליה - שם אין בכלל TAX. לכן מה שכל חנויות האינטרנט עושות הן פשוט שולחות את המוצרים מNJ וכל אין מע"ם. כך יוצר חיסכון של כמעט עשר אחוז, ולפעמים אפילו מחיר הקרן הוא פחות. (סתם דרך אגב, לאחרונה יצא חוק חדש בNY שלא נגבה TAX עבור רוב המוצרים, לכן בכל רשתות הבגדים שם ברובם לפחות לא נגבה TAX)
בכל מקרה, אני עשיתי את ההזמנות שלי מאתר שאני ממליץ עליו בחום, חבר שלי טוען שהם יהודים אז זה בכלל טוב, הם שולחים לרוב תוך יום יומיים ול NY ברוב המקרים קיבלתי את המצורים תוך שלושה ימים. כמובן שהם שולחים את זה עם TRACK שמאפשר לעקוב אחרי מיקום החבילה. כמובן שמיותר לציין שהם לא גובים TAX כי זה מ NJ, האתר נקרא beachcamera.com אישית קניתי משם כמה וכמה מצלמות, אף פעם לא נדפקתי. יש עוד אתר גם די זול וטוב שנקרא buydig.com גם ממנו הייתי קונה. האחריות כמובן היא של החברה שממנה אתה קונה, ז"א שאם קנית ניקון האחריות תפעל לפי הכללים של ניקון (בניגוד ל B&H שמספקים אחריות מטעם עצמם). ברוב המקרים האחריות היא גם מוגבלת ל USA בלבד.

בשורה התחתונה ככה: אם את מחפשת מחיר זול ולא מחפשת אחריות, הרי קשה לי להאמין שכל פעם שח"ו שהמצלמה תישבר תשלחי את זה ל B&H, אז אין לך ממה ללכת על BH כי הם סתם יקרניים. תזמיני מאתר אחר.
אם את מחפשת כיסוי ואחריות אז תקני פה....
ישן 10-07-2006, 12:38
  ככפיר ככפיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
אני לא כ"כ יודע איזה מוצר ספיצפי השווית
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shaye20 שמתחילה ב "לא אמרתי שבהכל הם יותר זולים"

אני בחרתי במוצר אקראי לחלוטין:
Canon Digital Rebel XT / EOS 350D Digital Camera with EF-S 18-55mm Lens
מצאתי תוצאות יותר נמוכות מ beachcamera אבל לצורך הענים אנחנו נשווה רק בין שניהם:
בbeachcamera המחיר אחרי משלוח וכו' יעלה $749.00
בעוד שB&H יגבו על אותו דבר (כולל משלוח וכו') 824$. תעשה חשבון מדובר ב 75 דולר.
ראיתי כבר הפרשים גבוהים יותר לרעת B&H.
לענ"ד, אם יוצאים מתוך נקודת הנחה שמצלמה לא אמורה להישבר לפחות לא מיידית, אין מה לקנות ב B&H ולשם מחיר יותר יקר, בפרט שגם בביטצקאמרה תקבל אחריות מטעם החברה.
לענ"ד, ישראלי שהולך לקנות מצלמה, בין כה וכה את האחריות הוא לא ממש יממש, מכיון שלרוב הוא בישראל והאחריות היא באמריקה, לכן ממילא לא משנה אם הוא יקנה בב B&H שאמורים לספק לו את השירות - אבל הוא לא ינצל את זה כי הוא לא שם, לבין לקנות ממקום זול יותר.

ואגב, אם אני זוכר נכון האחריות שקיבלתי מ NIKON שקניתי דרך beachcamera היתה אחריות בינאלומית. כך שבכלל...

ואגב מב שכבת על TAX שלא משמעותי... לא יודע מה איתך אבל לי 8.5 אחוז בפרט שזה דולרים משנה מאד... על כל קניה של 1000 דולר (וזה לא כ"כ נפוץ שתשלם סכומים גבוהים מאלה שקשורים למצלמה) תשלם כמעט מאה דולר נוספים......

נערך לאחרונה ע"י ככפיר בתאריך 10-07-2006 בשעה 12:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר