לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2006, 08:15
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
טיעון נגדי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי באבא123 שמתחילה ב "קרבי או ג'ובניק"

לקרביים יש הילה כזאת שאין לג'ובניקים - ולכן, גם קל להם להשיג יותר בנות.

תראה, לכל דבר אני יכול להביא לך סיבות של כן ולא. בקשר למחשבה של לוקחים בני 18, בשיא התפתחותם (המינית, שכלית, גופנית וכו') - ומרחיקים אותם מבנות... בקצרה... בולשיט. אז אתה רוצה לומר לי שב3 שנים הקרביים לא רואים בנות? היציאות הרעות הן בטירונות+א"מ. אחריי זה, בקו זה מסתדר פלוס-מינוס. היו לי קשרים, מכל הסוגים, ב3 שנים. וכך גם לחברים שלי. למעשה, אני לא זוכר אף לא חייל אחד מהמחלקה שלי שלא היה לו קשר מסוג כלשהו עם מישהי, בצבא. אהה. ואחד עם מישהו - אבל, זה כבר סיפור אחר. או שלא. הסתבכתי. לא חשוב.

מה שאני רוצה לומר, היא שזאת סיבה לא מספיק טובה. אם אתה רוצה לתרום למדינה - יש גם תפקידים עורפיים שתורמים, אין ספק. רובם - לא. אבל.... קרבי זה הכי, אחי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2006, 20:52
צלמית המשתמש של חרוב

אוקיי, תודה. עכשיו, בקשר למשפט האחרון...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ohadbx שמתחילה ב "מסכים עם כל מילה חוץ מהמשפט הטיפשי שהיית חייב לדחוף משום מה"

תסתכל ותראה כמה תפקידם מיותרים יש בקריה, צריפין, למען האמת - ברוב הבסיסים.

חושבים כיום להפוך את צה"ל מצבא גדול ומסורבל - לצבא קטן, חכם ואיכותי. למה? כי יש הרבה תפקידי-סתם. תפקידים שהונפצו כי ישנו חוק קטן במינה שנקרא: חוק גיוס חובה. אם אתה חייב לגייס אנשים - אתה חייב שיהיה להם תפקיד.

עכשיו, שלא תבין לא נכון. המערך הלוחם לא יכול לתפקד ללא המערך התומך-העורפי. צבא ללא לוגיסטיקה - הוא צבא שנועד להכשל מראש. חלק מהתפקידים העורפיים - חשובים עד מאוד, אבל, רובם (קצת מעל ה50 אחוז) - לא. מה לעשות.

ישן 11-07-2006, 07:27
צלמית המשתמש של חרוב

זה לא שינוי גרסה.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ohadbx שמתחילה ב "אתה משנה גרסאות"

אתה יכול לבחור לא להאמין לי. זה מה שאני למדתי מניסיוני האישי. הייתי בבסיס מובחר, של סיירת מובחרת, וראיתי אנשים שמגיעים, לא לפני 9, מתחילים לעבוד ב9 וחצי, מסיימים את העבודה עד 11 וחצי, הפסקת צהריים עד 1, חוזרים למשרדים ו... משחקים סוליטר/ארץ-עיר/פריסל וכו' עם החבר'הב עד סוף היום (4-5). אני אישית יודע. הייתי אלוף השייטת בפריסל.... 45 נצחונות רצופים!

אנשים היו הולכים הבייתה, באמצע היום, או לחדרים, ואיש לא היה עולה על זה למשך שעות...

אותו הכנ"ל בקשר לקריה וצריפין ותל השומר ועוד הרבה בסיסים שראיתי. יש בצבא המון תפקידים שמאוישים יתר על מידה.

אני אחדד. אוליי התפקיד עצמו חשוב. אבל, כשבמקום שיעשו אותו שני אנשים, עושים אותו 4-5 אנשים, אז יש לכל אחד פחות מה לעשות, יש חוסר תיאום בינהם וככה זה גם נראה. ולכן, התרומה האישית, של כל אחד מהם - גם קטנה, בצורה ההכי הגיונית.

ב"לא תורמים" התכוונתי בצורה יחסית. ב"לא חשובים" התכוונתי שהם לא חשובים עד מאוד. הם עדיין חשובים - אבל לא ברמה שאי אפשר לקצץ כמה וכמה תקנים ותפקידים ולאחד ולמזג אותם.
"חלק מהתפקידים העורפיים - חשובים עד מאוד, אבל, רובם (קצת מעל ה50 אחוז) - לא."

ישן 10-07-2006, 08:45
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
היי

לק"י

אני אמנם בחורה ולא,לא התגייסתי,אבל אחי התגייס לפני עוד מעט שנתיים לקרבי.אני פשוט רואה את השינוי שחל בו,הוא פשוט התבגר כל-כך,הוא באמת נעשה גבר.היו לו תקופות קשות,כי הוא גם היה בתקופה של התנתקות והוא היה מוכן לעשות הכל כדי לא להשתתף בה,בסופו של דבר הוא באמת לא השתתף בה(וזה די נס,בהתחשב בזה שהוא בגבעתי,ועזה זה בהחלט האזור שלהם..).זו הייתה עבורו תקופה מאוד קשה,והוא בהחלט התאכזב מהצבא עד עמקי נשמתו.הוא היה במצב מאוד קשה.אני גרה בשומרון,ומאוד חינכו אותנו על אהבת הארץ והוא כמעט נשבר.אבל הוא היה חייב להתמודד, והוא בהחלט התמודד.הוא הפך עולמות כדי לא להיות בהתנתקות,והוא הצליח.אבל לא זו הנקודה שלי כרגע..אני חושבת שזה שווה להשקיע בקרבי,אני רואה שזה נותן לך הרבה יותר ממה שג'ובניק יתן לך.הרבה יותר אחריות,וכבוד והתבגרות.אני לא יודעת אם זה מתאים לכולם,ואני לא אומרת שלא יהיו תקופות קשות,אבל אני גם חושבת שזה הרבה יותר כבוד והערכה לך כבנאדם.בעידן שכולם עצלים מדי,ורוצים את מה שמגיע עכשיו,והוא נוח ולא צריך להתאמץ כדי להשיג אותו,דווקא האנשים שמתאמצים ומוותרים על דברים מסויימים,כדי להשקיע בהם וכדי בהם לתת למדינה שלהם ולאזרחים שלה,דווקא האנשים האלה הם אלו שבונים את המדינה.אם יש לך יכולת אל תוותר עליה,אולי הרעל ירד עם הזמן,והשגרה תשעמם,אבל אתה כל-כך תבנה מזה שחבל להפסיד את ההזדמנות הזאת.בהצלחה בכל מה שתבחר..יומטוב..

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 10-07-2006 בשעה 08:50.
ישן 10-07-2006, 20:59
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "בוודאי שיש"

הוא אמר שפיזית הוא לא בנוי לקרבי. אין דבר כזה.

אתה יכול לא להתאים רפואית או נפשית (ומשפחתית זה נפשית).

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 10-07-2006, 19:38
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
ערב טוב

אני לא חושבת שבתור מלש"ב זו החלטה נטו שלך, יש את מרכיב הפרופיל והקב"א, שבאם גבוהים ומתאימים לשירות קרבי - תיועד לכזה, אלא באם תוריד פרופיל/תשנה תנאי שירות .
אני אישית חושבת שבשירות הצבאי צריך לעשות תפקיד משמעותי וממצה שיותיר אותך עם חוויות טוובת לאחר מכן .

בנוגע למערכות יחסים - להגיד לך ש-לי היה קל להחזיק מערכות יחסים במהלך שירותי בצבא אני לא אגיד, כי תמיד היה קשה; העבודה שלי די אינטנסיבית וכרוכה לעיתים בשעות ארוכות אבל אני חושבת שזה עניין של סדרי עדיפויות . ברגע שמשהו חשוב לך - אתה מוצא את הזמן להקדיש לו (גם באם תצא חמשושים/חצאים וכו', צריך לזכור שמדובר על תקופה זמנית ומיוחדת) .

שיהיה בהצלחה ואשמח לעזור בהמשך .
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר