לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2006, 14:03
  6ixty 6ixty אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
שאלה לגבי פרופיל קב"א וממר"ם

שלום,
לא מזמן הורידו לי את הפרופיל ל64 (חודש לפני תאריך הגיוס שלי).
הקב"א שלי (ביררתי) היא 53 וזה בדוק..
הבעיה שלי היא כזאת:
שלחו לי מנילה לא קרבית אבל לא הופיעו לי בה מקצועות שדורשים מיון (במקרה שלי אני רוצה ממר"ם- אני סיימתי לימודי מחשבים של 10 יחידות) ואני יודע שכל מי שבכתה שלי שגם למד מחשבים ויש לו פרופיל לא קרבי הוא קיבל אפשרות לבחור ממר"ם.
השאלה שלי היא האם הקב"א שלי (53) נמוכה מידי כדי לקבל זימון לעבור מיון לממר"ם ?
בנוסף דחיתי את הגיוס שלי לדצמבר על מנת לקבל מיונים לממר"ם.
מה אני עושה מכאן ? האם עשיתי מעשה נכון בכך שדחיתי את הגיוס ? האם אני יקבל זימון ?

**לפני שתגידו לי לערוך חיפוש בפורום והכל אז שתדעו שאני חיפשתי אבל לא מצאתי תשובה ברורה בעניין**

תודה מראש לעוזרים !! זה נורא חשוב לי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2006, 15:28
  6ixty 6ixty אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "א. קודם תהיה בטוח שדחו לך את..."

fhever ו-chatulim ,קודם כל תודה רבה לשתיכם.
פקססתי לאגף התקשוב (לפני פחות משבוע) וכשהתקשרתי לוודא אם הפקס הגיע המזכירה שם אמרה לי שכנראה שאאלץ לדחות את הגיוס , שאלתי אותה אם אני מתאים היא אמרה שהיא "תדאג לזה" (לא יודע מה הכוונה שלה).
בעקרון אני ממש רוצה להתקבל לשם אבל אני רוצה להיות בטוח שהקב"א שלי מתאימה כדי להתקבל לממר"ם
fhever , האם יש דרך לדעת מהי הקב"א הדרושה כדי להתקבל לשם ? אמרת ש54 אבל אתה לא בטוח .. האם יש אפשרות שתוכל להביא לי תשובה מדוייקת ?
ובקשר לדחיית הגיוס עדיין הדחיה לא רישמית אבל זאת מהצבא אמרה לי שאם אני ירצה אני יכול לדחות את הגיוס לדצמבר כי בזמן הזה יהיה לי מיונים לכל מיני יחידות אבל שוב היא אמרה "זה לא מובטח".
כל הקטע זה אם קב"א של 53 מספיקה לממר"מ או לא.

תודה רבה !
ישן 10-07-2006, 16:50
  6ixty 6ixty אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 6ixty שמתחילה ב "שאלה לגבי פרופיל קב"א וממר"ם"

fhever ו-chatulim ,קודם כל תודה רבה לשתיכם.

פקססתי לאגף התקשוב (לפני פחות משבוע) וכשהתקשרתי לוודא אם הפקס הגיע המזכירה שם אמרה לי שכנראה שאאלץ לדחות את הגיוס , שאלתי אותה אם אני מתאים היא אמרה שהיא "תדאג לזה" (לא יודע מה הכוונה שלה).
בעקרון אני ממש רוצה להתקבל לשם אבל אני רוצה להיות בטוח שהקב"א שלי מתאימה כדי להתקבל לממר"ם
fhever , האם יש דרך לדעת מהי הקב"א הדרושה כדי להתקבל לשם ? אמרת ש54 אבל אתה לא בטוח .. האם יש אפשרות שתוכל להביא לי תשובה מדוייקת ?
ובקשר לדחיית הגיוס עדיין הדחיה לא רישמית אבל זאת מהצבא אמרה לי שאם אני ירצה אני יכול לדחות את הגיוס לדצמבר כי בזמן הזה יהיה לי מיונים לכל מיני יחידות אבל שוב היא אמרה "זה לא מובטח".
כל הקטע זה אם קב"א של 53 מספיקה לממר"מ או לא.

תודה רבה

*מצטער על הדאבל - השירשור היה במקום הלא נכון.

ישן 10-07-2006, 17:39
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי 6ixty שמתחילה ב "[indent]fhever ו-chatulim..."

בשביל לברר את הקב"א שלך אתה צריך קשרים בלשכת גיוס שלך ,וללא זה אתה לא תגלה.
עכשיו בשביל לדעת אם אתה מתאים בדרך כלל מקבלים את זה במנילה , אבל מאחר ואני לא יודע אם תקבל את המנילה לגובניקים כי רק עכשיו ירד לך הפרופיל הדרך היחידה שלך לדעת אם אתה מתאים לתפקיד זה ללכת ללשגת הגיוס שלך למדור קד"צ ושם אם החייל יהיה נחמד הוא יאמר לך אם אתה עומד בתנאים לקבלת מיונים לזה. עכשיו בשביל לקבל מיונים לזה אתה היית חייב לדחות בדיוק כמו שנאמר לי לדחות , לי זה היה בגלל סיפור אחר ואני גם דחיתי בפורים .

עכשיו כדאי לך לעשות את זה כמה שיותר מהר כי נראה לי כבר נסגרים השיבוצים למיונים , אני היום קיבלתי מהם מכתב שבו הודיעו לי שהם קיבלו את פנייתי למיונים אחרים ( בגלל שקיבלתי את הזימון מאוחר מדיי ) והם רשמו בו שאני יקבל במהלך החודש הזה הודעה על יום המיונים אז אני מציע לך תעשה הכל כמה שיותר מהר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר