לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2006, 03:35
  רון188 רון188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
רגע לפני..-הרגשות פנימיות

אני לא רוצה להשמע פחדן או משהו בסגנון, אבל ככל שהגיוס שלי מתקרב (26.7 נח"ל) עולות פתאום מחשבות שעד לפני חודש בכלל לא עלו לי בראש והן מחשבות שניות, הכוונה היא שאני אוהב את המדינה שלי , רוצה להגן עליה ואני עשיתי בלב שלם את הבחירה ללכת לקרבי אך ככל שרגע האמת מתקרב פתאום מחשבות אחרות רצות במוח שמתפרשות כמעין צדדים רעים של הגיוס הקרבי, האם אני מסוגל להיות לוחם? האם אני יוכל לתפקד תחת לחץ? האם זה מתאים לי? אולי הושפעתי יותר מידי? אולי ברגע אמת אבין שפשוט אני לא מסוגל לא בגלל שאני נגד מלחמה או פתאום לא רוצה קרבי, אך בין מחשבות הרעל פתאום לא יודע מין פחד עובר כזה.. ואני לא רוצה להשמע פחדן אבל האם אני היחיד שמרגיש ככה? אני לא מתחרט על הבחירה שלי ואני אלך לנחל אבל הרגשתי שאני רוצה לשתף במחשבות אחרות שפתאום מערערות לי את כל יחס שלי לעניין וגורמת למעין ירידת רעל אם אפשר לנסח זאת כך , אני יודע שאני עדיין לא בתוך המערכת אבל זה גם דבר שמאוד יושב לי בפנים, אולי בגלל דברים כאלה ואחרים הושפעתי לכאן או לכאן, אני אשמח לשמוע תגובות בנושא ואני שוב מציין אני לא מתחרט בכלל שאני הולך לקרבי פשוט מלא במחשבות והרהורים שפתאום עולים בזמן האחרון בימים האחרונים לפני גיוס כי אני מרגיש די רע שמחשבות כאלה עולות לי

נערך לאחרונה ע"י רון188 בתאריך 11-07-2006 בשעה 03:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2006, 04:04
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "רגע לפני..-הרגשות פנימיות"

גבר זה לגיטימי להרגיש ככה...הרי לא טבעי לתת נשק לחבורה של ילדים בני 18 שלפני חודש זרקו על המורה גירים ולשלוח אותם לחזית נכון?
אבל מספר דברים:
1.אתה לא היחיד שעושה זאת...יחד איתך יש אותי ועוד אלפים אחרים...עשו את זה לפנינו ויעשו את זה אחרינו, אז למה אנחנו לא מסוגלים?
2.אם לא אנחנו, אף אחד לא יעשה את זה...זו החובה שלנו למדינה ולמצפון השקט שלנו.
3.זו החובה שלנו לכל אלו שהרגישו כמונו בעבר ונפלו בקרבות...אם הם יכלו עם כל הפחד והסיכון לעשות זאת, זו תהיה חוצפה, פחדנות וזלזול בכבוד המת לא לעשות זאת.

אני מבין שאתה לא מתכוון לוותר על קרבי, ואתה צודק ב100%.
אני לא חושב שיש ילד עד היום שהתגייס בלי פחד...זה טבעי אחי..אם לא רגשות היינו רובוטים...פחד, אהבה, התרגשות וכו' וכו'...זה טוב וזה עוזר לשרוד ולחוות דברים טוב יותר.
אני בטוח שיהיה בסדר...כמוך גם אני ועוד רבים ואחרים מתגייסים עם אותן החששות בדיוק, אבל נעמוד בזה כמו גדולים אחי...
בהצלחה..!

נ.ב- אם תוכל לתפקד תחת לחץ? אי אפשר לדעת עד שלא תהיה במצב כזה...אתה יכול להיות לוחם בסיירת, לסיים מסלול כלוחם מצטיין והרגע האמת להתגלות כמוג לב.
אתה יכול גם להיות בגדוד "פשוט" כביכול, והרגע האמת להתגלות כגיבור ולהציל אומה שלמה...
אם לא תנסה לא תדע. רוב הסיכויים שכאשר תצטרך להגן על חבר לשירות הצבאי, לא תפחד, כי תאהב אותו כמו משפחה...
ישן 11-07-2006, 14:58
  Kochini Kochini אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "רגע לפני..-הרגשות פנימיות"

שמע אחי , החששות האלה טבעיות לגמרי. שירות קרבי זה לא שירות קל ולפעמים עם צדדים לא כל כך יפים.
כל אחד שהיה בגיבושים ודברים דומים יכול להגיד לך בוודאות שעברה לו בראש המחשבה "מה אני עושה פה?!". אבל סה''כ אחי, תחשוב על התרומה העוצמה שלך למדינה ולעצמך. אתה תראה ותחווה דברים שאדם "ממוצע" בגילך לא רואה . אתה תכיר אנשים שכתוצאה מהמצבים שתהיה צריך להיות איתם הם יהפכו לחברים הכי טובים שלך. סה''כ (לפי מה שיודעי דבר אומרים) שירות קרבי זה אחת החוויות שברטרוספקטיבה (מבט לאחור) אנשים לא היו מוותרים עליהם והיא ששינתה אותם לגמרי.

המון בהצלחה.

ישן 11-07-2006, 18:15
  kicho kicho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
אחי..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי רון188 שמתחילה ב "מבינים"

לרוב,רק בצבא אתה מבין עד לאן הסבל יכול להגיע. רק בתור לוחם אתה באמת יכול להרגיש ולחוות חוויות שלא תחווה בשום מקום אחר.אז נכון,יש חוויות שזה חרא ( כמו לצאת למארב של 4 ועד 36 שעות בגשם , או מסעות כאלה וכאלה..כמו לעשות מחסומים - שגרה ) ויש חוויות יותר טובות ( כמו האווירה והכיף שלומדים לעשות יחד עם עוד 20 חבר'ה במחלקה שלך ) . אני היה לי התלבטויות רבות בקשר לשירות הצבאי שלי..בהתחלה לא חשבתי בכלל לכיוון הקרבי , חשבתי לעצמי " למה אני צריך את זה עכשיו? , לצאת פעם ב..הביתה בזמן שכל החברים שלי נהנים מחמשושים קבועים "...ואיכשהו התגלגלתי לשירות קרבי.ותן לי להגיד לך רק דבר אחד,אני לא מצטער לרגע שהגעתי לאן שהגעתי! אני גאה בשירות שלי,שמח מכל שהחלטתי להגיע לקרבי.

המחשבות שרצות בראש שלך הן טבעיות לגמריי,ואדם שיגיד לך שאין לו מחשבות לפני הגיוס - ישקר.
כמו כן,המחשבות האלה בריאות,כנראה שאתה מבין לאן אתה נכנס..וטוב שכך!

שיהיה לכל אוג' 6 בהצלחה !!

ישן 11-07-2006, 21:01
  viram@ viram@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי kicho שמתחילה ב "אחי.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kicho
לרוב,רק בצבא אתה מבין עד לאן הסבל יכול להגיע. רק בתור לוחם אתה באמת יכול להרגיש ולחוות חוויות שלא תחווה בשום מקום אחר.אז נכון,יש חוויות שזה חרא ( כמו לצאת למארב של 4 ועד 36 שעות בגשם , או מסעות כאלה וכאלה..כמו לעשות מחסומים - שגרה ) ויש חוויות יותר טובות ( כמו האווירה והכיף שלומדים לעשות יחד עם עוד 20 חבר'ה במחלקה שלך ) . אני היה לי התלבטויות רבות בקשר לשירות הצבאי שלי..בהתחלה לא חשבתי בכלל לכיוון הקרבי , חשבתי לעצמי " למה אני צריך את זה עכשיו? , לצאת פעם ב..הביתה בזמן שכל החברים שלי נהנים מחמשושים קבועים "...ואיכשהו התגלגלתי לשירות קרבי.ותן לי להגיד לך רק דבר אחד,אני לא מצטער לרגע שהגעתי לאן שהגעתי! אני גאה בשירות שלי,שמח מכל שהחלטתי להגיע לקרבי.

המחשבות שרצות בראש שלך הן טבעיות לגמריי,ואדם שיגיד לך שאין לו מחשבות לפני הגיוס - ישקר.
כמו כן,המחשבות האלה בריאות,כנראה שאתה מבין לאן אתה נכנס..וטוב שכך!

שיהיה לכל אוג' 6 בהצלחה !!

אוג' 6 הכי צעיר שיש
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר