לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2006, 10:00
  amihalfon amihalfon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
לגבי הגרמנית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liorstr שמתחילה ב "קובץ avi שירד עם דיבוב לגרמנית"

אין הרבה מה לעשות בקשר לזה שהדיבוב בגרמנית. זו טעות נפוצה וזה קורה לכל בן אדם לפחות פעם אחת. הדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא להוריד קובץ אחר.
אני ממליץ לך לבדוק היטב את שם הקובץ בדרך כלל מופיע שם איזשהו רמז להיותו של קובץ מסויים בדיבוב לשפה זרה. דוגמאות שעולות לי עכשיו לראש: FR-צרפתית ITA-איטלקית SPA-ספרדית ויש עוד כמה נפוצים.

אתה לא מוצא רמז לפי שמות הקבצים והחלטת להוריד דווקא קובץ מסויים. 80 אחוז שהוא באמת בסדר והוא באנגלית אבל כדי להיות בטוח לחלוטין אני ממליץ לך לעבור לחלק שבו אתה רואה את מצב ההורדות. ללחוץ עם כפתור ימיני על הקובץ שאתה מוריד ולבחור ב"Details..." בתוך החלון שנפתח לך ישנה לשונית שנקראת File Name. תעבור לשם, ושם תראה רשימה של קבצים, כל הקבצים שם יש להם שמות שונים, אבל זה בעצם אותו קובץ (הקובץ שאתה מוריד) רק שלפעמים אנשים משנים להם את השם, אפילו בתו קטן...תעבור על כל הרשימה ותבדוק שגם שם אין שום רמץ לזה שהקובץ דובר שפה זרה.
אם אין שם רמז הסיכוי הוא כמעט 99.9 אחוז שהוא באמת באנגלית.

דרך זו גם טובה לבדוק אם הקובץ שאתה מוריד הוא לא מזוייף.
הרבה פעמים לפני יציאת סרט חדש אנשים לוקחים סרטים אחרים ומשנים את שמם לסרט אחר.
ברגע שאתה עובר על הרשימה בתוך הDetails ואתה רואה שכל השמות הם של אותו הסרט. אז אתה יכול להיות רגוע שאתה מוריד את הדבר הנכון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר