לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2006, 17:18
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי סער15 שמתחילה ב "יכול להיות שאני גם ירשם לשם..."

לא זה בהוד השרון.

ובקשר למה ששאלת ולכולם!!! חשוב מאוד, למה לא מלמדים עוד סגנון?
אין טעם ללמוד עוד סגנון כל כך מהר, זה כמו ללמוד עוד אמנות לחימה, אם נגיד אתה תלך ללמוד ג'יוגיטסו, אתה לא תשאל למה אין עוד סגנון כמו קראטה טקוואנדו וכ'ו...
בשביל להיות נחשב אחד שלמד סגנון אתה צריך ללמוד אותו לפחות 3-4 שנים וזה גם תלוי בקצב ההתקדמות שלך, רק אז יש לך אפשרות להמשיך ולהתמקד ולהתמחות בסגנון הזה או לעבור לסגנון הבא...

אז מי שמלמד כמה סגנונות בו זמנית הוא לא עושה את זה נכון וגם לא בדרך המסורתית...
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

חזרה לפורום
ישן 13-07-2006, 21:21
  סער15 סער15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי "האדם הנעלה" שמתחילה ב "אני לומד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האדם הנעלה
סגנון בשם לינג שו...וזה סגנון שלא מבוסס רק על חיה אחת...יש את כל החיות וזה בנוי לפי דרגות...הדרגה הראשונה היא דוב השנייה היא יונה השלישית טווס וכך הלאה...ככל שאתה עולה בדרגה זה נהיה יותר קשה...

עכשיו לפי מה שהבנתי אתה רוצה הרבה בעיטות והתחמקויות וכל זה...אז יש לנו חיה שיש בה ממש הרבה מהדברים האלה...זה נמר הרים...

הקיצר דבר איתי אםאתה רוצה עוד פרטים על האומנות הזאת...

כן תביא לי פרטים על זה עם יש לך,בבקשה.
ותגיד זה דומה לעגור לבן כי הרבה אמרו לי פה שעגור לבן זה גם מה שרציתי?

ויש לי עוד שאלה למשל בשביל ללמוד עגור לבן אני צריך ללמוד עוד סיגנון או אחרי שאני לומד עגור לבן אני מתקדם לסגנון שהוא יותר קשה ממנו

נערך לאחרונה ע"י סער15 בתאריך 13-07-2006 בשעה 21:25.
חזרה לפורום
ישן 14-07-2006, 14:29
  "האדם הנעלה" "האדם הנעלה" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי סער15 שמתחילה ב "[QUOTE="האדם הנעלה"]סגנון בשם..."

עגור לבן...אתה לא תגיע בקרוב...זה רמה 18 ולוקח הרבה שנים להגיע לזה...הבנאדם שהביא את השיטה לארץ והוא הכי גדול בה בארץ והוא עגור לבן...

אבל המאמן זורק תרגילים מכל מיני רמות...לא יצא לי להתקל בעגור (או שכן ולא ידעתי) אבל נחש, קוף זה גם אחת מהחיות שאתה מחפש כי זה קפיצות ואקרובטיקה,האל השיכור (זה לא חיה אבל רמה קטלנית לגמרי,אבל גם היא רמה די גבוהה)

הקיצר...פרטים: איפה שמאמנים זה בראשון לציון ואיזור המסחר ליד קניון רוטשילד במכון איתן...
המאמן הוא יניב עוקשי אם אתה מתחת לגיל 16 ב-19:00 ואם אתה מעל זה ב-20:00 לבוגרים יש פריבלגיה של לעשות גם אימון כושר וזה באסה (לצעירים) והם גם עוברים יותר מהר למתקדמים..אבל יאללה עוד חצי שנה בשבילי!!!

אההה ואני חושב שיש גם מכון בתל אביב אבל בקשר לזה אני לא בטוח עדיין...אני יודע שאחד רוצה לפתוח שם גם מכון...

www.lingpo.info
תבדוק באתר בטלפון של רונן גולדברג אם אתה רוצה בתל אביב...אבל אני לא בטוח אם הוא פתח כבר...ואתה יכול להתקשר לבדוק בכללי אצל יניב גם...אבי כבר לא מאמן תלמידים חדשים.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:17

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר