לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2006, 12:18
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
מגעיל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "ומה לכל הרוחות ההגיון שעומד מאחורי השידור של כוכב נולד 4 מקריית שמונה?"

טוב אני חייב להגיד שהדעה שלי הייתה משוחדת בקשר לכוכב נולד הזה.
כי אני חושב שזה בזבוז של זמן, חרא של דבר מלחתחילה. אם אני לא טועה, בגירסא הרוסית זה נקרא מפעל של כוכבים.
זה בדיוק מה שמנסים לעשות גם פה. מפעל של כוכבים.
והם יכולים להתגאות בזה, הם עשו את נינט, את שירי מיימון, גבסו, ההראלים, סעדו.
וזהו, מתוך שלוש עונות עם אין סוף אנשים, יצאו בערך 6 כוכבים. וכמו שאתם רואים זה הולך ודועך כל שנה.
בכלל אתם חושבים שזה הוגן לעשות דבר כזה?!? הם באים לוקחים מישהיא כמו נינט, ותוך חצי שנה, עושים אותה לסטאר מספר אחד בארץ. כשבשיל להחשב שחקן או זמר טוב, אחרים צריכים ללמוד בבתי ספר לזימרה (או איך שלא קוראים לזה, "פיתוח קול"), ו בבתי ספר למשחק. ולשלם על זה הון תועפות.
כשבאה אחת, נינט טייב. שאף אחד לא הכיר אותה. ופתאום היא יודעת לשיר, ולשחק. משום מקום.
לא למדה בשום מקום, לא שילמה שקל בשביל זה ופתאום היא השחקנית הראשית. זה פשוט בושה וחרפה לתעשייה.
בקשר לזה ששידרו א זה אתמול... מה אפשר להגיד. זה הכל הצגה, בשביל להראות שגם בזמנים קשים אתם יכולים לראות את הגועל נפש הזה. ולא רק כשכיף.
ראיתם את הראש של צביקה הדר?!? מה זה?!?
אני פשוט לא מאמין שבזמנים קשים כל כך, הם נצלים גם את זה בשביל להרוויח אולי קצת רייטינג.
עזבו אין עם מי לדבר. פשוט בושה , חרפה וכלימה.
התוכנית הזאת זה פשוט כלום ושום דבר.תזרקו אותה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2006, 05:15
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אתה טועה אחשלו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אז ביום עצוב למדינה מה משדרים בערוץ 2 אתמול בלילה? קומדיות"

כן חיילים נהרגים, אנחנו במלחמה. אבל תעשה לי טובה אנחנו במלחמה כל החיים שלנו, ותגיד לי שכשאתה שמעת על החטיפה זה לא נראה לך משהו שהיה צפוי שיקרה, ועל הקטיושות. בכל מקרה, אנחנו לא צריכים להיות בדיכאון כל החיים שלנו. וכן זה יום עצוב, גם אתמול, גם שלשום, גם לפני. וגם מחר, וגם מחרתיים - מה עלשות, אנחנו במלחמה. אבל מה אתה רוצה? שכל הארץ תעבור לחדרי ביטחון, שנשמע רק שירי דיכאון, שנבכה כל היום ונראה אולי כמה טקסים על הדרך ? כן אז עד 12 בלילה משדרים כל הזמן מה קורה בשטח, באינטרנט בYnet יש מבזקים שוופים על הקורה בשטח, גם בפרש יש, בכל חור בעצם יש. אז אנחנו צריכים לשמוע ר-ק את זה כל היום? מה זה יום השואה? אנשים פה עוד חיים, וכל עוד הם חיים אנחנו צריכים להמשיך לחיות את החיים הרגילים, ללכת לעבודה, לשתות נס בבוקר בבית בסלון בהתנחתא, ולראות קומדיה ולעלות חיוך על הפנים. אז אחרי 12 בלילה בהחטל רצוי שיהיו שידורים של קומדיות וכ'ו. ואני שמחה שערוץ 2 מבינים את זה. ובקשר לכוכב נולד - מבחינתי? שבכלל יבטלו את התוכנית, תוכנית גרועה. אבל אם היא בימי שישי יש אנשים שרוצים להירגע בימים האלה, ויש לחץ בעבודה ויש לחץ בתשלומים ויש לחץ בעצם בכל החיים שלנו - אז אם בשישי בערב בנאדם רוצה לשבת עם המשפחה שלו אחרי ארוחת ערב לשתות תה עם עוגה ולראות משהו מבדר בטלויזיה - אני בעד.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-07-2006, 10:56
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
פספסת את הפואנטה של האשכול :)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אתה טועה אחשלו"

הביקורת היא על כך שהוחלט לבטל תוכניות בידור אבל רק בשעת צפיית השיא
במחשבה שב12 בלילה כולם כבר הולכים לישון אז אפשר להתפרע עם קומדיות.
הביקורת היא שאם יש החלטה לבטל קומדיות ביום הזה אז שיבטלו לאורך כל היום ושלא יחליטו ב3 לפנות בוקר שזהו-אי אפשר יותר וחייבים לשדר משהו מצחיק.
עד כמה אני זוכר בשעות האלה בימים רגילים משדרים בדרך כלל כל מיני שידורים שלא מצאו להם זמן שידור אחר כמו פסטיבל מספרי סיפורים ופסטיבל ג'אז
זה מה שמפריע לי- שבמקום לשדר את זה שזה בידור מעודן (גם אם לא מעניין חלק מהאוכלוסייה)
בוחרים לשדר קומדיות כאילו שהם אומרים "די, הלך לנו הלוח משדרים בגלל החדשות ואין לנו מה לעשות עם אבא חורג אמא חורגת אז נשדר את זה עכשיו- במילא כולם הלכו לישון ואף אחד לא יכול להתלונן עלינו"

ישן 16-07-2006, 11:26
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "פספסת את הפואנטה של האשכול :)"

ולמה כל כך אכפת לך ? אם תשאל אותי צריך לדר גם בשעות היום קומדיות, יפסיקו אותן כל זמן שצריך לשדר חדשות וימשיכו אחרי החדשות. לא צריך לעשות פה יום זיכרון,מהמלחמה {וכן, זו מלחמה!} הזו לא נצא בקרוב, ואנחנו לא צריכים להיות בדיכאון קליני עד שנצא ממנה, שישדרו קומדיות ביום בלילה בסתיו אביב ואיפה שהם רוצים, אז החלטה מפגרת הייתה להם מצד אחד, מצד שני הם העדיפו להעביר את השעות האלה של הלילה עם קומדיות כי לא היה להם מה לשים שם - ויודע מה, סביר שאם אתה יודע בדיוק מה היה בכל השעות האלה -אתה גם ראית ת'סדרות האלה, אז מה יש להתלונן בכלל?

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-07-2006, 11:44
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אני לא מתנגד לתוכניות קלילות שיקלו על המועקה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "."

אם משדרים כאלו אז שישדרו בפריים טיים ולא באמצע הלילה
אם מתקבלת החלטה של ביטול לוח משדרים קליל לטובת חדשות אז שילכו עם ההחלטה עד הסוף.
ולהגיד לך את האמת? רציתי לראות אבל לא יכלתי
המחשבות והדאגות היו יותר חזקים מהכל כך שבמקום לצפות זפזפתי מידי פעם ל CNN ול BBC כדי להתעדכן
ואז כבר לא היה חשק לחזור.
אני מסכים שגם בימים כאלה צריך לשדר תוכניות בידור במיוחד שבחלק גדול מהמשדרים של החדשות חוזרים 700 פעם על אותו דבר כדי שאולי יפול להם סקופ לידיים תוך כדי שידור
חייבים לשדר תוכניות קלילות בימים האלה למרות המצב
אבל זה מאבד ערך שמוציאים הודעה שלא ישודרו תוכניות בידור בגלל המצב וכמה שעות אחרי כן משדרים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר