לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2006, 12:48
צלמית המשתמש של Asafus
  Asafus Asafus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Asafus שמתחילה ב "אז לא נתראה בבקו"ם ביום ראשון..."

אני לא יכול לערוך יותר את ההודעה הראשונה, אז אני יוצר תגובה חדשה כדי לספר את הכל.
הייתי בגיבוש טייס האחרון באפריל, ומן הסתם מאוד שמחתי שעברתי אותו. טייס זה החלום שלי מכיתה א' בערך, והורדתי כ-20 קילו ונכנסתי לכושר כדי לשרוד את הגיבוש. היו רגעי שבירה שרציתי לפרוש בגיבוש, אבל לא הסכמתי לזרוק את החלום לפח. בסופו של דבר זה השתלם לי. עשיתי ירפ"א ג' וד', הגעתי לביקור בחצרים בתחילת יוני ופגשתי את המ"כ שלי (34) ואת כל החבר'ה מהכיתה (כיתה בגיבוש, לא כיתה בבי"ס). שכן שלי שנפל לא מזמן מטייס נתן לי חומרים וטיפים, עשיתי מסיבת גיוס עם המשפחה (אבא שלי נתן לי את כומתת פרח הטייס הישנה שלו), ועשו לנו (המתגייסים לטייס מהישוב שלי) מסיבת גיוס לפנים. אתמול בלילה חזרתי מחופשה בטורקיה לפני הגיוס. בבוקר אבא שלי הודיע לי שיש לי בעיה בלב ושאני לא מתגייס לטייס. מיותר לציין שהייתי שבור, לא האמנתי שזה קורה לי. היום הייתי בירפ"א עם אבא שלי ושוחחתי עם קרדיולוג, הטכנאי שעשה לי את האקו לב ומפקדת היחידה. מסתבר שיש לי בעיה בלב, ואני פסול טייס וסיירות באופן מוחלט. כנראה שידחו לי גיוס לנובמבר, ואני צריך לראות מה קורה איתי עכשיו. כנראה שאבקש לחדש את המיונים למודיעין שהוקפאו.
אז זהו. המסקנה היחידה מכל הסיפור הזה היא שעד שאתה לא בפנים, אתה לא בפנים. שימו לעצמכם גבולות, כי כשאין גבולות הצוק שנופלים ממנו גבוה מאוד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2006, 22:46
צלמית המשתמש של Asafus
  Asafus Asafus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי eavotoil שמתחילה ב "בטח מבואס"

השם הרפואי הוא משהו כמו "מסתם דו-עלי עם אי-ספיקה קלה". ישנו מסתם בלב, שנמצא בחיבור של העורק,שדרכו זורם הדם אל הגוף מן הלב, והלב עצמו. במצב הטבעי המסתם הזה מורכב משלושה עלים, ואצלי שני עלים התאחו לאחד. כשהמסתם נסגר הוא לא נסגר עד הסוף, ולכן יש דליפה (אי-ספיקה) של חלק מהדם חזרה ללב. הדליפה מסווגת לארבע רמות: מינימלית, קלה, בינונית וחמורה. אם לא הייתה לי ספיקה כלל, הייתי נשאר עם פרופיל 97, אבל עם סעיף ליקוי. אם הייתה לי אי-ספיקה מינימלית, אז הייתי מקבל פרופיל 82 עם סעיף ליקוי, וכך הלאה (תזכורת: לי יש אי-ספיקה קלה). ישנו גם עיבוי של העלה המאוחה. בעקרון פעילות פיזית מאומצת לאורך זמן (ספורט תחרותי, סיירות, חי"ר) יכולות להחמיר את המצב שלי, ולכן הפרופיל הנמוך. במקרה הכי גרוע, אצטרך לעבור ניתוח החלפת עלה בגיל 40-50. בעקרון ההשלכות היומיומיות של זה הן שאני צריך לעשות בדיקת אקו לב כל שנה כדי לעקוב אחרי המצב, ולפני כל טיפול חודרני אצטרך לקחת אנטיביוטיקה, כי לחיידקים יותר כל להתיישב על העלה המעובה וליצור זיהום מסוכן.

ולפרידמן - למה נ"מ? כי זה חיל-האוויר, כי אני חולה על מטוסים וכי זאת האופציה הכי כדאית מבחינתי מבין השלוש (שריון ותותחנים הן השתיים האחרות).
ישן 24-07-2006, 10:50
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Bstar שמתחילה ב "אסף , אולי אתה לא מכיר..."

שמע אחי ..
מה שאתה אומר נכון במקרה של בעיה קלה.... או של רופא מומחה אחר שלא מסכים ען ירפ"א...
אבל לפי התאור שלו יש לו באמת בעיה וגם הרופא האזרחי אמר לו ...
זה לו סתם ירפ"א....
אותי למשל העיפו כי המבנה של העין שלי לא עיגול מושלם... אז באמת הלכתי לרופא אזרחי (שהיה פעם רופא בירפ"א) והוא אמר לי שזה כלום...
וכתבתי מכתבים וערעורים ובאמת שהגעתי לחלונות מאוד גבוהים (הקרפ"ח) אבל זה לא עזר לי וירפ"א לא מוכנים לוותר לי על זה...
אז נראה לך שעל בעיה בלב הם כן יתפשרו ??

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר