לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2006, 13:14
  -FoxyBrain- -FoxyBrain- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
זה פשוט לא כיף לשחק. עזוב לרמות או לא לרמות... המטרה במשחק זה שהוא יהיה כיפי
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "לפי דעתי זה מוסיף. וגם בלי..."

לי אישית זה קרה במשחק שבניתי פעם.
כולם אמרו לי שהתזוזה של הדמות איטית להחריד ואני לא הבנתי על מה הם מדברים.
אחרי כמה חודשים, כשהסתכלתי על המשחק מצד של שחקן ולא של מתכנת - הבנתי. האיטיות הייתה פתאום כלכך מורגשת ובלתי נסבלת, כזאת שגורמת לך לצאת מהמשחק אחרי כמה שניות בעצבנת ולבעוט במחשב עד שהוא מתחיל להשמיע צפצופים לא ברורים.

בקיצור, אם עשרה אנשים אומרים לך שאתה שיכור - אתה כנראה שיכור

אגב, אתה יכול לעשות שברגע שיוצאים מהשטח, הזמן מתאפס.

נערך לאחרונה ע"י -FoxyBrain- בתאריך 17-07-2006 בשעה 13:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2006, 18:18
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
אני חושב שה"דאד ליין" קרוב מדי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "אתגר #14: קוטל העכברים"

רק לפני 10 ימים הודעת על האתגר, וכבר אתה רוצה לסגור אותו? אני חושב שזה לא פייר, במיוחד כי הודעת על הדאד ליין כמה ימים לפני ולא מראש.

אני חושב שהאתגרים בפורום אמורים לפנות לכל הרמות, החלק מהמתחילים וכלה במתקדמים ביותר.

אולי הבעיה של משתתפים מועטים באתגרים קיימת בגלל פנייה לקהל יעד של משתמשים מתקדמים בלבד בלי נתינת אפשרות למתחילים להתנסות.

אני לא יודע מה אתה עושה בחופש - אבל אני עובד בחופש, מתחלק עם אחותי על המחשב וצריך לעמוד בדאד ליין כ"כ צפוף. תראה - אפילו בפורם צילום, ששם אתה בסה"כ צריך לעשות קליק אחד במצלמה, יש שבועיים עד סוף האתגר.
כאן אנחנו מדברים על תיכנות משחק! לי, לפחות, זה לא הולך תוך 5 ימים. בתנאים האלה אני חושב שאני אפרוש מראש, הרי אין סיכוי בעולם שאני אספיק לסיים את המשחק שלי...

חבל שככה עושים אתגרים בפורום. יש דברים, לדעתי, שאמרוים להיות קבועים בכל אתגר, בלי קשר למשתמש המנהל אותו.

כל המשתמשים כאן יכולים להכין משחק ברמה תוך כמה ימים? ועוד לחשוב שאמור להיות "שיוויון הזדמנויות"... זאת פשוט טעות.

ישן 01-08-2006, 17:03
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
אני רוצה, ברשותכם, להעיר הערה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "אתגר #14: קוטל העכברים"

אני מציע שלאתגר הבא יהיו כמה משתתפים, או שיועלה אשכול מיוחד לכך, בו יחליטו כמה זמן אמור להיות האתגר.

אפשר לראות שרוב השמתתפים שהתחילו להכין אבל לא הספיקו לסיים נתקלו בבעיה כי לוח הזמנים לא איפשר להם לסיים.
עכשיו יש 2 אפשרויות - אולי הבעיה הייתה בארגון הלו"ז האישי שלהם, ואז אין קשר לפורום, ואולי הייתה בעיה עם הלו"ז של האתגר.

אני חושב שהסיבה באתגר זה לכמות המשתתפים המועטת הפעם זה אי קביעת מועד הגשה. ככה אנשים אומרים "אה...לפי כמות המשתתפים...אז אני אגיד שאני משתתף ונתחיל עוד שבועיים לעבוד על זה..." ואז פתאום נקבע מועד (בלי קשר להערכה).

צריך לקבוע את מועד ההגשה בפרסום אשכול האתגר ורצוי שיהיה מתאים לאוכלוסיית משתמשים גדולה.

אני רוצה רק להבהיר שלא באתי לבקר אף אחד של הבעיה הזאת. עדיף שנציין את זה לפני האתגרים הבאים.

ישן 02-08-2006, 21:58
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
עבודה פשוטה?
בתגובה להודעה מספר 112 שנכתבה על ידי -FoxyBrain- שמתחילה ב "..."

באתגר עושים עבודה מאתגרת (לרוב).
אם מישהוא למד פלאש במשך חצי דקה וניצח באתגר אז הוא מומחה, הזמן בכלל לא משנה.
מומחה אמורים לתת לאדם שמראה ידע.
צל'ש אמורים לתת לאדם שעוזר.
באתגר מראים ידע או עוזרים?
ובקשר לדיון של עם רועי, אני מתפלא שלא הבנת לבד, הוא לא מאושר מקח שלקחת לו את המומחה בגלל שהוא לא הבין על מה אתה מקשקש (אני לא זוכר על מה זה היה, אבל אתה הרבה פעמים חושב שזה הפורום המקצועי לפלאש ומתפלאנשכאשר אתה מדבר על as 3 או תחנות מונחה עצמים לא מבינים אותך

ישן 03-08-2006, 09:27
  -FoxyBrain- -FoxyBrain- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
עבודה מאוד פשוטה
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "עבודה פשוטה?"

מי דיבר על זמן? אם ידעת עברית (מה שלא נראה על פי שגיאות הכתיב) או הבנת הנקרא, היית רואה שכתבתי ש"מומחיות" נמדדת "בידע נרחב לגבי פלאש".
ציטוט:
אם מישהוא למד פלאש במשך חצי דקה וניצח באתגר אז הוא מומחה, הזמן בכלל לא משנה
(מישהו*) פחח... את זה תעשה כשאתה תהיה מנהל (very unlikely). כרגע, מי שאני חושב שמגיע לו "מומחה" – מקבל. באתגרים העבודות שמוצגות מאוד בסיסיות ופשוטות, הן אינן מדד לידע וודאי שלא לידע נרחב. מה גם שיכול להיווצר מצב בו יש מעט מאוד משתתפים באתגר או שהם אינם בעלי ידע רב וכך, משתתף יקבל דרגה שאינה משקפת.

ובלי קשר, נראה לך הגיוני שגולש יקבל "מומחה" וכעבור חודש, כשהאתגר הבא יסתיים, הוא ילקח ממנו ויעבור לאחר? פתאום הוא כבר לא מומחה? איזה פטנט! אמרו לך פעם שאתה חכם? (כנראה שגם לא יגידו)
ציטוט:
מומחה אמורים לתת לאדם שמראה ידע
. לא, מומחה אמורים לתת לאדם שהוא בעל ידע רב בפלאש ובעל שליטה גדולה ב-ActionScript.
ציטוט:
צל'ש אמורים לתת לאדם שעוזר.
אתה שוב טועה. אפילו על פי Abrasha70, צל"ש ניתן לאדם שעוזר לרוב ו\או משקיע בפורום בצורה בלתי רגילה ו\או זוכה באתגר.
ציטוט:
באתגר מראים ידע או עוזרים?
לא זה, ולא זה. בעיקר מעבירים את הזמן ולומדים מעט.
ציטוט:
ובקשר לדיון של עם רועי, אני מתפלא שלא הבנת לבד, הוא לא מאושר מקח שלקחת לו את המומחה בגלל שהוא לא הבין על מה אתה מקשקש
(מכך*) הבנתי, לאחר שבאר את עצמו. הבנו כבר שאתה לא גאון, בלשון המעטה, בהבנת הנקרא. בסוף הודעתי האחרונה כתבתי:
ציטוט:
ידע שלא צוברים ביום, בשבוע או בחודש
"קולרוי" כתב בהמשך:
ציטוט:
וכזה שגוזלים אם לא מבינים מילה
. כלומר, הוא התיחס ל"ידע" כביכול. ואני לא מדבר כלל על הניסוח הגרוע של המשפט.

בכל מקרה, לא מזיז לי כל כך אם הוא "מאושר" או לא. על פי שקול דעתי, הידע שלו לא מספיק לקבלת דרגת "מומחה" ואני לא אפרט כאן מדוע. אם הוא ירצה, הוא יפנה אליו בפרטי.

זה שאתה חושב שזה בגלל מקרה מסויים וספציפי זו כבר בעיה שלך. אתה צריך להבין שזה לא עניינך כיצד אני נוהג אם משתמש כזה או אחר. יש לי את השיקולים שלי שאותם כנראה לא תוכל להבין.
ציטוט:
אתה הרבה פעמים חושב שזה הפורום המקצועי לפלאש ומתפלאנשכאשר אתה מדבר על as 3 או תחנות מונחה עצמים לא מבינים אותך
(תכנות*) תראה לי פעם אחת שכתבתי לכם משהו בActionScript3 או בOOP?, בשבילך,gotoAndPlay נחשב לפסגת התכנות. יש כאן גולשים שהם קצת, קצת, מעל לרמתך. המעוניינים ללמוד מעט מעבר ל-gotoAndPlay , או כל הדברים שאתה נוהג להשתמש בהם שכלל לא נחשבים לתכנות.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:17

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר