לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2006, 18:52
  S.A S.A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל S.A
שונא ערבים יחייה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אתה אידיוט"

יאללה יאללה שתקו עדיף..שמאלנים מטומטמים..תראו בגללכם מה קרה..לפנות את גוש קטיף..זה מה שרציתם..תראו מה זה..מהשעה 10 בבוקר היום 15 ראקטות שיגרו עלינו..
סה"כ היום מעל 30 ראקטות הביאו עלינו..למה בגלל שפינו את גוש קטיף..
לכו תבחרו את אולמרט...והדו קיום המטומטם שלך...לך תחייה עם ערבים בבית...תהנה לך....באמא שלי אתם ערבים אחד יותר מהשני..כופרים בני כופרים!
תעשו טובה לעצמכם ביום כיפור תעשו על האש עדיף..תאכלו חזיר וואלה עדיף...
תקשיבו למה שאתם אומרים...ערבי גבר זה ערבי בקבר..
כולכם מפגרים..לכי תצביעו קדימה חבל אתם לא גרים בגוש קטיף היו מראים לכם מה זה!
מפנים אותכם ושלחים אותכם קיבנימט!

עריכה:
עכשיו ראיתי במבזקון:
"4 ראקטות נפלו כעת בהר מירון"

עוד הוכחה שאין לכם חיים שמאלנים מפגרים!

נערך לאחרונה ע"י S.A בתאריך 13-07-2006 בשעה 18:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2006, 18:56
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
אתה פתטי.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי S.A שמתחילה ב "שונא ערבים יחייה"

ואני מרחם עלייך כיוון שזאת ממש לא אשמתך, ההודעה הזאת היא רק אשמת ההורים שלך, שחינכו אותך לפשיסטיות ולאנטישמיות (כן, הערבים הם עם שמי), ואתה נמצא במצב של קבעון מחשבתי וראייה צרה שלא מאפשרת לך לראות את העולם כמו שהוא באמת, אלא רק בשחור ולבן, יהודים וערבים, תמימים ושטנים.

במקום למקד את השנאה שלך בארגוני הטרור (ובצדק, צריך להשמיד אותם מעל פני האדמה), אתה, ורוב העם, לצערי, עושים הכללות מטופשות של "צריך להשמיד את הערבים, להרוג אותם, לשחוט אותם", בלי שיש לכם ולו מושג קלוש על הלך הרוח שבאמת הולך בעמים האלה.

אין טעם להתווכח עם בנאדם כמוך.. בייחוד לאור התגובה הנבובה שלך, וכל האשכול המיותר הזה.

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 13-07-2006 בשעה 18:59. סיבה: אני חציל גאה.
ישן 13-07-2006, 19:38
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אתה פתטי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
ואני מרחם עלייך כיוון שזאת ממש לא אשמתך, ההודעה הזאת היא רק אשמת ההורים שלך, שחינכו אותך לפשיסטיות ולאנטישמיות (כן, הערבים הם עם שמי), ואתה נמצא במצב של קבעון מחשבתי וראייה צרה שלא מאפשרת לך לראות את העולם כמו שהוא באמת, אלא רק בשחור ולבן, יהודים וערבים, תמימים ושטנים.

במקום למקד את השנאה שלך בארגוני הטרור (ובצדק, צריך להשמיד אותם מעל פני האדמה), אתה, ורוב העם, לצערי, עושים הכללות מטופשות של "צריך להשמיד את הערבים, להרוג אותם, לשחוט אותם", בלי שיש לכם ולו מושג קלוש על הלך הרוח שבאמת הולך בעמים האלה.

אין טעם להתווכח עם בנאדם כמוך.. בייחוד לאור התגובה הנבובה שלך, וכל האשכול המיותר הזה.

חסכת לי 3 דקות של כתיבה אוהב אותך מילה במילה

ישן 14-07-2006, 17:21
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
ואללה נור, אתה אחלה גבר, אבל הפעם אני חייב להגיב...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אתה פתטי."

קודם כל, גם אני לא בידיוק אוהב ערבים (לא אומר שונא, אבל לא אוהב). אני מפחד מהם.
עכשיו לפני שתיהיה כזה "נאור" ותצעק גזענות, אני חושב שלא רק אני, אלא אנשים שאומרים תמשפט הזה, לא מתכוונים לזה שהם מכירים כל ערבי בעולם ובגלל זה הם שונאים ערבים. אני בטוח שיש הרבה ערבים שהם באמת אנשים בסדר, ואנשים טובים, אבל האוכלסיה הערבית כמגזר היא בעייתית.
למה יש מיליארד סינים אבל לא שומעים מהם כלום, אבל יש מיליארד מוסלמים שעושים כל הזמן רעש?
למה המחבלים המתאבדים היחידים היום (לא יודע אם היה תקדים לזה בהסטוריה) הם מוסלמים בלבד?
למה ערבי יכול לגור בכל מקום שהוא ירצה בעולם, אבל יהודי לא יכול?
למה מותר לפרסם קריקטורות של יהודים (ע"ע מלחמת העולם השניה) אבל אם מפרסמים ציור על מוחמד עושים בלאגן עולמי?
ומה ההבדל בין "כל המתנחלים הם דוסים פנאטים" לבין "כל הערבים הם פונדמנטליסטים שמאמינים בג'יהד"?
לא משנה כמה תנסה להיות נאור, ליברלי ופתוח, זה עדיין לא ישנה את התשובות לשאלות האלה.

להגיד לי שאני גזען כי אם יעבור לידי ערבי עם תיק על הגב, או שאני יעבוד לבד ליד חבורה של ערבים, אני אפחד...אז אני באמת גזען...

ועשו טובה, אל תתחילו לזרוק לי פה מילים כמו "הכללה"...
ישן 14-07-2006, 18:06
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

תשובות לשאלות :-)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי trionax שמתחילה ב "ואללה נור, אתה אחלה גבר, אבל הפעם אני חייב להגיב..."

מיליארד סינים לא טועים!
מאיפה לך שלא שומעים אותם? הם פעילים גם פעילים (או, בכל אופן, היו, עכשיו העניינים קצת נרגעו).
אז קודם כל, איך בדיוק אתה רוצה שישמעו אותם? תכלס הם מדינה ענקית, עם אוכלוסייה ענקית, ומשטר קומוניסטי שעדיין לא פתוח לגמרי למערב.
על טאייוואן שמעת? אין לך מושג כמה פעמים במהלך 50 השנים בערך שהיא קיימת, סין איימה במלחמה ובכיבוש האי הקטן הזה (שנוצר אחרי שפקידי ממשל סיניים ברחו, והקימו את "הרפובליקה הדמוקרטית של סין", או משו בסגנון).

המוסלמים עושים רעש כי הם חייבים להיות מאוחדים, אם הם יהיו, או בעצם, ייראו, מפולגים - זה יפגע בהם, בדיוק כמו שאנחנו היהודים מאוחדים ביחד (והכל יחסי, כמה יהודים יש בעולם וכמה מוסלמים?)

מה עם הקאמיקזה? הם לא התאבדו? ואלה בכלל יפנים.. צד שני של העולם. בקיצור, המוסלמים ממש לא המציאו את השיטה, והיא קיימת כבר מאות שנים (התאבדות למען עקרון מסוים).

מז"א ערבי יכול לגור איפה שירצה? נסה להיות אזרח ישראלי ממוצא פרסי שמנסה להוציא ויזה בארה"ב ותראה שזה בלתי אפשרי (ראה ערך - מופז, ריטה), אז תאר לך מזה להיות מוסלמי אסלי שרוצה להוציא ויזה...

מותר לפרסם הכל, יקירי, השאלה היא מידת הרעש שעושים מהפרסום אח"כ. כמו שאמרתי קודם, הכל יחסי, מספר המוסלמים בעולם גדול פי כמה מונים ממספר היהודים.. והתוצאה, בכלל, היא בהתאם.

אל תערב אותי בענייני יהודים, מתנחלים ודוסים, זה לא מעניין אותי. אני מדבר על זה שיש כל הזמן קריאות "מוות לערבים", "מוסלמים רוצחים", "צריך להרוג את כולם", וכו' - שהן פשוט מיותרות.

יש לך כל הסיבות לפחד מאיזה ערבי שיצעד לקראתך עם תיק גדול, אבל בין העובדה הזאת ובין לשחוט את כולם - יש הבדל.
ישן 15-07-2006, 02:26
צלמית המשתמש של trionax
  trionax trionax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל trionax
תשובות לתשובות P:
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "תשובות לשאלות :-)"

איך אתה בכלל יכול להשוות את ה"רעש" שהסינים עושים יחסית למה שהמוסלמים עושים?
לכל מדינה יש את המלחמות הקטנות שלה, באזור שלה, אבל המלחמה באיסלם (או של האיסלם) היא כלל עולמית.

הדוגמא עם הסינים נועדה להראות שיש אוסף עצום של אנשים, אבל הם לא עושים בלאגן כלל עולמי, בטח שלא בסדר גודל של המוסלמים, כשכל שני וחמישי יש התפרעויות אלימות ברחבי העולם נגד המשטרים, ושאחוז האסירים הפליליים בארץ הם ערבים, בלי פרופורציה לאחוז שלהם באוכלוסיה.

על הקמיקזה אני לא אכנס, אבל זה כל כך לא אותו דבר. נוח לך להגיד את זה "התאבדות למען מטרה מסויימת" אבל זה נובע מחוסר ידע; ההשוואה בכלל לא רלוונטית. המתאבדים היפנים נלחמו בחיילים אחרים והתאבדו (או התאבדו בלי לפגוע באפאחד), ופיגועי התאבדות זה נגד אזרחים חפים מפשע. אני חושב שלתת לגיטימציה להתאבדות בצורה שעושים הערבים זה יותר נוראי מכל מיני קריאות של סהרורים בני 13 כגון "מוות לערבים". בכל מקרה הסיבות לקמיקזה שונות לגמרי מהסיבות לפיגועי התאבדות...

כל ההגבלות שאתה מדבר באו בעקבות הבנה שיש עם מוסלמית בעיה, נקודה. אז ארה"ב גזענית? אולי. אבל זה שומר על הבטחון של האזרחים שלה יותר טוב? בטוח. אני מעדיף לצאת גיזען, שפל, לא נאור, שמרני וכו' וכו' אבל שהבטחון שלי ושל הקרובים שלי יהיה גדול יותר, מאשר להקריב את הבטחון בשביל ש"אחרים יאהבו אותי" או שאני אכנס לבראנז'ה של המלומדים הנאורים (והחפרנים)

קטע של הקריקטורות, אתה נותן תירוץ של קנה מידה, אבל אין לזה שום קשר. אם זה היה נכון, אז היית שומע גינוים, כתבות ופרסומים על דברים שפוגעים במוסלמים (אבל בסדר גודל רחב יותר בגלל שהם יותר), אבל אתה לא תראה יהודים מתחילים מהומות בעולם, מאיימים לרצוח את הכתבים או לבצע במדינה פגועים או חרא כזה... למה? (רמז: הבעיה לא אצל היהודים)

בקשר למתנחלים והדוסים, פה מתגלה הצביעות האמיתית שלך (לא אתה אישית, אלה היענו ליברלים ושוחרי השלום והשוויון)! אתה כוויכול מדבר על שוויון, אסור להכליל, צריך לשמור על הזכויות של כולם ושלום ואהבה ובלה בלה, אבל למה אתה מקפיד רק כשמפרסמים אמרות כאלה על מוסלמים?
איפה שוחרי השוויון והשלום כשמתקיפים מתנחלים, או כל משהו אחר?
הצביעות פה היא שיש לך יענו עמדות נאורות, אבל אתה בעצמך עושה אפליות בזה שרק חלק מהאנשים נהנים מהגנה שלך.

אין הבדל בין מפגר שצועק שצריך להרוג את כל הערבים למפגר שרוצה להיות רק סלחני ולהפנות את הלחי השניה.
ישן 15-07-2006, 08:09
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

עוד תשובות לתשובות :-)
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי trionax שמתחילה ב "תשובות לתשובות P:"

בקשר לסין - על מלחמת קוריאה שמעת? תקרא על ההיסטוריה של המלחמה ותראה כמה הם דחפו והיו פעילים ברקע (משו בסגנון סוריה ואיראן של עכשיו, רק בקנ"מ הרבה יותר גדול), זה הגיע למצב שמתקפת נגד ענקית של האו"ם, שהגיע כבר לנהר יאלו, בגבול עם סין, נהדפה חזרה עמוק לתוך דרום קוריאה, ולמעשה שינתה שוב את סדר הכוחות שם.

בעניין המתאבדים, צודק, יש הבדל מתאבדים שמתפוצצים על אוכלוסייה אזרחית ובין כאלה על כוחות הצבא. הדוגמא שלי באה להראות שסה"כ המוסלמים לא המציאו את השיטה.

קריקטורות - מאיפה לך? תחשוב על זה, אם עשרת אלפים (סתם מספר..) יהודים הפגינו ברחבי העולם, ולעומת זאת 10 מיליון הפגינו באינדונזיה, מי אתה חושב יקבל את הסיקור הרחב יותר?
ותראה, ברור לגמרי שהמוסלמים שונים מהיהודים בכל אופן המחשבה.. כשהם רואים קריקטורה שצוחקת על מוחמד הם לוקחים את העניין כעלבון אישי וכתקיפה, וראה למשל את ההתעסקות שלהם בזוטות (פעם היה פה איזה סיפור עם בית קולנוע, שאיזה פרסומת או השם שלו הזכיר לערבים פה את המילה אללה, בפקיסטן לא מזמן הוטלה ביצה שכתוב עליה אללה, וכן אללה ). לכן, כל אופן החשיבה שלהם לגבי הדת שונה מאופן החשיבה שלנו.

יקירי, תראה לי איפה אמרתי מילה רעה על היהודים פה? להפך, אמרתי שאני לא רוצה להיכנס לתחום הזה! אין לי מושג על מה אתה מדבר ואני לא אגיב כי אני לא רוצה להיכנס, וגם כי לא אמרתי שום דבר בסגנון בכלל..

אגב, הכל ברוח טובה אני שמח שיש פה עם מי לדבר בלי קללות והתבטאויות מטופשות P:
ישן 13-07-2006, 23:39
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי dor_danino שמתחילה ב "יש רק סיבה אחת שבגללה אני לא מקלל אותך עכשיו..."

אל תתרגזו יותר מידי.. סך הכל עוד ילד מסכן שמנסה לקבל תשבוחות במקום הלא נכון..
עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון. אני ימני מאוד קיצוני בדיעות שלי.. ולדעתי צריך להכנס בפלסטינים ובלבנון הכי חזק שיש .. ויש לישראל עוצמה צבאית..! אבל בואו אני אתן לכם דוגמא.. אני גר בעכו.. ומי שלא יודע זו עיר מעורבת יש בה ערבים ויהודים ביחד ולא כמו חיפה קצת ערבים.. אלא הרבה ערבים.. אפשר להגיד יותר מחצי מהעיר..
הלכתי היום לקאנטרי בעכו יש שם בריכה מכון כושר מגרשי כדורגל.. וכן גם שם יש ערבים מה לעשות..
ובימים טעונים כאלה לא קל להסתכל להם על העיניים ולראות שנאה בעיניים של רובם בואו נגיד ככה.. היו שם שני ערבים נחמדים בני 16 שאני לא מכיר.. והתחלנו לדבר ולשחק גדורגל ביחד ולצחוק.. זה מה שמוכיח שלא כל הערבים אותו דבר אומנם רוב הערבים המדינה מאוד מאוד רוצים שכל היהודים ימותו,יושמדו ואז שכללל המדינה הזאת תיהיה שלהם.. (מה שלעולם לא יקרה) אבל תמיד יש את החלק שלא כמו כולם.. אז אתה לא יכול להגיד שימותו כל הערבים..! אבל למשל אני אצן לכם עוד דוגמא..
ברומדו שעשינו בסיום ביצפר נכנסו לעיר עתיקה .. ששם כמובן יש רק ערבים וששוב רובם שונאים אותנו.. נכנסנו עם מכוניות ואני תליתי באוטו שנסעתי בו דגל של ישרלא ונופפתי בנגל נוסף ושנכנסנו לשם הם ראו אותי עם הדגל והתחילו לירוק כאילו על הדגל ולעשות לי אצבע משולשת ולקלל ולצעוק שנוריד את זה.. אז מה לעשות לכל דבר יש שני צדדים..

נ.ב וואוו כתבתי הרבה.. כל הכבוד למי שיהיה כח לקרוא את כל זה..

ישן 15-07-2006, 01:01
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי S.A שמתחילה ב "[QUOTE=דור]הרשה לי לסכם את..."

אני אומר כבר עכשיו, שאני לא אדם דתי, ולכן אל תנסה לנפנף בזה שהגבתי לך בשבת.

דבר שני, זה שאני לא כותב לך קללות וכאלה (כמו שאתה נגררת אליו), זה רק כי אני מסכים עם רפי ודור.

כשכתבת "תמות אמן", זה אומר שאתה רוצה שה' יעזור לך ויהרוג את דור. מעבר לזה שזה חולני, נשאת את שם ה' לשוא, ולכן לפי התנ"ך מגיע לך עונש (לא זוכר כבר איזה). אז אל תתייפייף לנו פה - אתה אומר "אמן" למותך שלך.

וכן, אתה טיפש.
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

נערך לאחרונה ע"י OmriP בתאריך 15-07-2006 בשעה 01:03. סיבה: הוספה
ישן 14-07-2006, 11:00
צלמית המשתמש של דור
  דור דור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.02
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי GuyB שמתחילה ב "דור מה אתה מדבר יותר מדי? אתה כולך ילד מושתן בן 14."

בוא נתחיל בזה שאני לא בן 14. קלטת? הבנת? הפנמת? יופי. אפשר להמשיך.
עצם העובדה שניסית לרדת עלי ולערער את האמינות שלי רק בעזרת הגיל הלכאורה נמוך שלי,
מראה עד כמה אתה אפס שחושב שילדים הקטנים ממך חייבים להיות גם טיפשים ממך.
תן לי לחדש לך משהו - אני מכיר לפחות שלושה ילדים בני 12-13 שהם פשוט יותר חכמים ממך. נקודה.

דווקא בתקופות האלה, שגורמים עויינים משגרים רקטות על ערים בישראל, פתאום כל הימניים מוצאים זמן מושלם לתקוף את השמאלנים.
מה, אתם חושבים שאם השמאלנים היו שותקים אז כל זה לא היה קורה? תן לי לספר לך משהו - אתה טועה.
החיזבאללה תמיד מחפש ותמיד חיפש דרכים לתקוף את ישראל, בין אם יש שמאלנים ובין אם אין שמאלנים.

אה, יש לי גם בקשה אליך לסיום: את ההערות המעומעמות והאינפנטיליות שלך תשאיר למישהו שאכפת לו.
אתה יכול להגיב להודעה הזאת ולקלל אותי (אם בכלל תצליח לחשוב על קללות נורמליות) כמה שבא לך, אני הפסקתי להגיב באשכול הזה.
ישן 14-07-2006, 23:32
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "עוד פעם עם הוויכוחים האלה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
יש דבר כזה כמו דו קיום שייתכן ע"י דיון והסברה... כי אפילו שזה נשמע נדוש, לא כל ערבי מפוצץ מטעני חבלה וטוען קטיושות... יש ערבים שעורכים תחרויות השתנה עם יהודים מגגות של בניינים! so there!

יא טמבל/ית!!!!
אין דבר כזה דו קיום עם ערבים, אתה בטח גר בת"א שזו עיר של מושתנים כולם שמאלנים! תנסה לבוא לנגב תראה את הכמויות של הבדויים פה.. כמעט כל 3 שעות יש סכנה לתאונה, שלא לדבר שעומר ומיתר מפוצצות בדויים שאתה לא יכול לעבור שם בלי לשקשק מפחד שאתה תתפוצץ שם וילכו לך החיים!
אז יא זבלים, תחשבו לפנים שאתם מדברים, אני מפחד לקחת את הכלב שלי לסיבוב כי אני מפחד מהערבים האלה!

אין דבר כזה דו קיום עם האוייב

ותכניסו את זה טוב לראש (כל אלה שגרים במרכז השמאלנים שלא איכפת להם משאר הארץ)

ושימותו הכתבים הזבלים של 'הראץ' שמאשימים את צה"ל בכל הבעיות שלי, נראה לי עוד 5 שנים אני יפוצץ להם את המפעל!!!
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:11

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר