לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2006, 19:32
  yossi190 yossi190 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.06
מספר שאלות לגבי המצב בארץ

שלום, יש לי 3 שאלות לגבי מה שקורה עכשיו בארץ (אולי חלק מזה שייך גם לפורום מתגייסים וסדירים, אך כאן אני חושב שאני אקבל תשובות טובו יותר)

1. מתי הייתה הפעם האחרונה שדבר כזה קורה? כלומר שחיזבאללה יורה קטיושות על ערים בעומק ישראל (לא רק על קרית שמונה שכן זה קורה כל כמה זמן, אלא על ערים כמו צפת, חיפה וכדומה) ושבמקביל יש חטיפות של חיילים וכדומה?

2. אם המצב ימשיך להדרדר האם צפוייה הקפצה של חיילים שנמצאים בבית? ואת מי סביר להניח שיקפיצו?

3. ושאלה בשביל חבר שלי... הוא משרת כמדריך כלואים באחד מהמעצרים בדרום (מ"צ) והוא נמצא כעת בבית... אם מקפיצים אותו האם יש סיכוי שישלחו אותו למשימות כמו בטחון שוטף או שמירות וכדומה (יש לציין כי הוא מעדיף את זה מאשר שיקפיצו אותו לשמור על הכלואים)?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2006, 20:28
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "מה מה ?תענה רציני במקום סתם..."

המממ... תמיד אלה ששולחים אחרים להלחם לא טעמו טעם מלחמה...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 13-07-2006, 20:23
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yossi190 שמתחילה ב "מספר שאלות לגבי המצב בארץ"

1.הפצצנו יותר משדה תעופה אחד. למען האמת, דרך האוויר החטופים כבר לא יגיעו לאיראן.
2.כל דרכי הגישה מצפון לבנון לדרומה הרוסות. כל דרכי התקשורת מנותקות גם כן.
אם אני לא טועה, גם הכבישים המחברים את לבנון לסוריה הופצצו.
3.אם תואיל לפתוח טלויזיה ולעקוב אחר המצב, לב ליבה של ביירות מופצץ כרגע.

למה סתם להתלהם ולחשוב בצורה ברברית שלא תוביל לשום דבר חוץ מעוד חיילים ואזרחים הרוגים וחטופים שזה הדבר המיותר והכואב ביותר?אתה חושב שאם הפתרון היה כל כך קל לא היו נוקטים בכך? בחייך, זה ממש לא מגיע ממקום של פחדנות. יש אין ספור שיקולים שאדם במעמד של ראש ממשלה/ שר בטחון/ רמטכ"ל צריך לקחת בחשבון לפני שהוא פותח בצעד שעלול להוביל למלחמה.
למרות שע"פ מה שכתבת נראה לי שאתה ממש משתוקק למלחמה...חבל...זו צרות אופקים...יש תמונה כוללת עליה צריך להסתכל..זה לא משחק מחשב..
ישן 13-07-2006, 21:03
  KAHOL KAHOL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "1.הפצצנו יותר משדה תעופה אחד...."

תאמין לי שאני עוקב לא פחות ממך אם לא יותר
וזה שהפצצנו גשרים ושדה תעופה זה טוב ויפה
אבל לא מספיק

אתה חושב שהם עושים את החישובים האלה , כן נפגע בחף מפשע לא נפגע
יאלללה שולחים קטיושה אכפת להם בכלל?
אז ככה גם אנחנו צריכים
ולא כמו שעכשיו עושים ושולחים דפים שאומרים לתושבים לא לצאת כי מפציצים את המשרדים של החיזבאלה

בלי להודיע יותר מדי פשוט להפציץ
הכל יותר מדי מחושב ומותחכם פה
90 בני אדם נפצעו ביום אחד זה לא מספיק בשביל פעולה שתגרום להם להשאר חסרי מילים?

וביטיס , אכן כן לא טעמתי עוד טעם של מלחמה
מה לעשות אני רק בן 17 וחצי..ואני לא מאחל לעצמי לטעום טעם של מלחמה
למרות שאנחנו כבר במלחמה כלשהי
אבל שאין ברירה אז אין ברירה..צריך להרים אותם באוויר וכמה שיותר מוקדם
ישן 13-07-2006, 21:42
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "תאמין לי שאני עוקב לא פחות..."

אין מה לעשות? מה זה להרים אותם באויר? למחוק? לישר? כל הטרמינולוגיות הדפוקות האלה.
תעשה לי טובה, אם אתה צריך לפרוק את זעמך, תעשה את זה במקום אחר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 13-07-2006, 21:58
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "חח מה זה לפרוק את זעמי?אני..."

את השאלה הזו תפנה לפורום פוליטיקה ולא לכאן.

אני אומר לך, שלדבר זה זול.

ישן 13-07-2006, 22:02
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "תאמין לי שאני עוקב לא פחות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KAHOL
תאמין לי שאני עוקב לא פחות ממך אם לא יותר
וזה שהפצצנו גשרים ושדה תעופה זה טוב ויפה
אבל לא מספיק

אתה חושב שהם עושים את החישובים האלה , כן נפגע בחף מפשע לא נפגע
יאלללה שולחים קטיושה אכפת להם בכלל?
אז ככה גם אנחנו צריכים
ולא כמו שעכשיו עושים ושולחים דפים שאומרים לתושבים לא לצאת כי מפציצים את המשרדים של החיזבאלה

בלי להודיע יותר מדי פשוט להפציץ
הכל יותר מדי מחושב ומותחכם פה
90 בני אדם נפצעו ביום אחד זה לא מספיק בשביל פעולה שתגרום להם להשאר חסרי מילים?

וביטיס , אכן כן לא טעמתי עוד טעם של מלחמה
מה לעשות אני רק בן 17 וחצי..ואני לא מאחל לעצמי לטעום טעם של מלחמה
למרות שאנחנו כבר במלחמה כלשהי
אבל שאין ברירה אז אין ברירה..צריך להרים אותם באוויר וכמה שיותר מוקדם

בוא אני אגיד לך משהו שכנראה שכחת..
אנחנו מדינה ריבונית. אנחנו עצמאות. יש חוקים...כן כן גם במלחמה.
חיזבאללה זה לא יותר מארגון טרור.
נכון, ארגון גדול (יחסית), מאורגן ומתוחכם במידה. אבל ארגון טרור.
הם יכולים להפציץ אזרחים תמימים בלי בעיה.
אנחנו לא. כל העולם יקפוץ עלינו.
הם, מצד שני, עושים מה שבראש שלהם. ככה זה טרור.
הם לא פוחדים מדעת העולם כלפיהם. אנחנו מאוד חוששים מזה.
ככה זה כשאתה מדינה ולא ארגון טרור.
תשכח מזה שנוכל פשוט להתחיל להפציץ אזרחים של מדינה כאוות נפשנו..!
כמו שאמרתי מקודם, ישנם שיקולים רבים לכל מתקפה ולו הקטנה ביותר.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר