לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2006, 21:39
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
המלצה חדר פז"מ!!! - אין מעבר לצעירים!

חדר פז"מניקים!
ייעוד: לתת מענה לכל אותם חברי פורום אנימה ומנגה שהגיעו לרמת וותק בגיל ובשהות שלהם בפורום ורשאים להשפיע על עתידו של הפורום.
תת ייעוד: לדון בתכני אנימה,מנגה,תכנים קשים,תכנים אינטלקטואלים,תכנים שקשורים לחיי האזרח הבוגר ותכני מנהלה ושיפור הפורום שצעירים לא יכולים להיחשף אליהם מנטלית.
תת תת ייעוד:לתת כבוד לוותיקים בפורום ולמבוגרים בפורום.

נהלים:צעיר שלא מלאו לו 16 שנים של שהות בכדה"א או שאינו מעל שנה חבר בפורום אנימה ומנגה אינו רשאי להגיב בחדר הזה! - העבריין צפוי להיענש!

- צעיר אינו רשאי לקרוא את התכנים של החדר . אך מכיוון שאין אמצעי אכיפה כנגד אותם אלו שרוצים לקרוא לכן הומצאו החוקים הבאים כדלקמן:
-צעיר לא רשאי לדון בנושאים שנכתבו בחדר פז"מ בשום אשכול אחר!
-צעיר לעולם לא ישאל פז"מניקים מתי הוא יוכל להיכנס לחדר ולהגיב בו.
-צעיר לעולם לא יתריד פז"מניק או ינסה לשדל אותו להמליץ עליו למלך הפז"מ על הצטרפותו לחדר.
-צעיר שלא זכאי לכתוב בחדר לעולם לא יפנה למלך הפז"מ או סגנו בבקשת חנינה!
-צעיר ידע את מקומו ולא יבכה על קיום החדר.
במידה והצעיר בוכה על קיום החדר הרי שהוא צעיר ובדיוק מהסיבה הזו החדר נוצר.
-צעיר יתן כבוד לפז"מניקים ובמיוחד למלך הפז"מ וסגנו.
-מלך הפז"מ הוא נכון להיום bakagami.
-סגנו מתוקף תפקיד יהייה אלכס מנהל הפורום.
שנייהם יאתרו חריגים ויבקשו מהם להצטרף. חס וחלילה שצעיר יבקש משני אלו להצטרף לחדר!

דירוג מעמדות והצטרפות לחדר פז"מ:
כל שנה של קיום עלי כדור הארץ שווה 3 כוכביות פז"מ.
כל חודש של שהות בפורום אנימה ומנגה שווה כוכבית פז"מ אחת!
מינימום כוכביות פז"מ על מנת להצטרף לחדר הפז"מ הינו 55 כוכביות פז"מ.
משמע שאם אתם בני 15 ואתם חברים 10 חודשים בפורום אתם רשאים להצטרף לחדר הפז"מ.
כל בקשת הצטרפות לחדר הפז"מ תאושר אך ורק ע"י מלך הפז"מ וסגנו.
כמו כן אם אתם בני 16 או 17 ואתם חברים בפורום אך ורק חודש אינכם רשאים להצטרף לחדר!
זהו מנגון הגנה כנגד השתלטות אויינת על הפורום ובכדי לתת כבוד לאותם חברים צעירים בגיל אך בעלי וותק בפורום שאינם זוכים להצטרף לחדר.
כל צעיר שאינו עומד בקרטריונים לא יצטרף לחדר אלה במידה והוא יוכיח את עצמו כאדם בוגר ורציני.
במקרה כזה מלך הפז"מ וסגנו רשאים לתת לו חנינה ולצרף אותו לחדר כ"חריג פז"מ" מעצם העובדה שהוא הוכיח את עצמו. אותו "חריג" יזכה ליחס שווה משאר הפז"מניקים.

זכרו! - מינימום כוכביות פז"מ על מנת להצטרף לחדר הינם 55 נקודות! מי שעשה את החישוב והגיע ל 55 נקודות אינו זקוק לשום אישור על מנת להתחיל לכתוב בחדר. הוא זכאי להיכנס אוטומטית.
ודיר באעלק לצעיר שינסה להתחכם איתי ויכתוב פה בחדר. זה ממש לא יצחיק אותי ואני מבטיח שהוא יענש על כך במידה רבה!

כל העובר על החוקים צפוי לעלות למשפט אצל מלך הפז"מ.
היחיד שמוסמך לשפוט הוא מלך הפז"מ ובהיעדרו סגנו ישפוט זמנית.
כאשר מלך הפז"מ או סגנו מחליטים החלטה היא בתוקף פקודה.
כאשר מלך הפז"מ או סגנו שפטו צעיר והחליטו על פסק דין הזרוע המבצעת תהייה אני. וכל מי שירצה להצטרף מוזמן. למה? כי החדר הזה הוא פרי דמיוני שיוצא לפועל וכי אני סאדיסט שלא דופק חשבון.

זכור! - המטרה של החדר היא לא! בשום פנים ואופן לא להשפיל צעירים או לגרום להם להרגשת נחיתות. החדר הזה נוצר על מנת ליצור הבדלת מעמדות שבסופו של דבר תיצור היררכיה הוגנת שתשפר את הפורום ותגרום לפז"מניקים להיות יותר פעילים בכדי לשפר את הפורום ולצעירים לשאוף להישאר בפורום על מנת שיומם להשפיע גם יגיע!

כמובן שזוהי דיקטטורה מחולקת בעלת חבר פרלמנט.
מנהל הפורום הוא הסגן מי שביכולתו הכוח המבצעי להשפיע וליצור את השינויים שעולים בחדר.
מלך הפז"מ הוא הזרוע החושבת והמאשרת. עליו מוטלת האחריות בקבלת החלטות נכונות ולתת נקודת מבט בוגרת ועניינית על ההחלטות שמתקבלות.
הפז"מניקים הם מעלי הרעיונות ובעלי יכולת ההצבעה לגבי רעיונתיהם שלהם.

החדר הוא לא אך ורק לגבי דיון בשיפור הפורום. זהו חדר שיחה לכל דבר מאין ישיבות סגל פורום אנימה ומנגה.
אפשר לדבר על שטויות ולשתף חוויות בידיעה שמי שיגיב על אותם מחשבות ודעות יהיו קהל היעד הבוגר והמנוסה בפורום.

לדוגמא: ההחלטות לגבי מפגשי פורום תאריכים זמנים ומקומות יוחלטו כאן.

מילות סיכום: צעירים! שהכוח האמביציה והמוטיבציה להישאר בפורום להשפיע ולהיכנס לסגל יהיו אימכם ובעזרת עצמכם תגיעו להיות משפיעים ותירשו את הפורום הזה בבוא הזמן.
ולוותיקים. שתיקחו יוזמות תעלו רעיונות ותשפרו את הפורום הזה על בסיס קבוע ובעזרתכם נגדל ונכבוש את צמרת קהילת האנימה מנגה הישראלית.

שינוי החוקים יכול להיעשות ללא הודעה מוקדמת אנה הישארו מעודכנים לגבי חוקי הפז"מ.
כמובן שהחוקים נתונים לשיקול המלך וסגנו.

אני נשבע אמונים למלך! - העם בידיים שלך ושל סגנך מעכשיו והילך. עשה כאות נפשך ותהייה נאמן לחברי הפורום.
כולנו מאמינים בכם.

חזרה לפורום
ישן 13-07-2006, 21:56

צעיר!!!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי gal_dahan שמתחילה ב "אחי איזה סוג של כדור..."

אתה לא תגיב לי בחדר! זאת אזהרה ראשונה.
וגם אל תגיב למה שאני כותב עכשיו. אחרי הכל אתה מתגייס עוד 272 יום ואני רק מזכיר לך
שאני משרת במעצר בקו"ם משמע שביום של הגיוס שלך אתה מגיע לשרשרת חיול וכל העולם שם קפוף לביצים שלנו ככה שאני יעשה לך את הגיהנום ביום גיוס שלך ומצד שני אם תהייה צעיר טוב ותקשיב לחוקים ותכבד את זה שאני מסטול תחת והמצאתי חדר פז"מ אני יקמבן לך את הצורה ביום שתתגייס ואולי אפילו יזרוק איזה מילה שיגייסו אותך לאיפה שתרצה. אז תכבד את החוקים ואל תגיב פה לעוד חודשיים כי נכון לעכשיו יש לך 53 כוכביות פז"מ.

ואני ממש לא צוחק בקשר לעניין ההגבות בחדר הזה! אל תתחילו איתי בנקודה הזאת! אני יצעתי ביוזמה אז תכבדו את זה לפחות עד שמלך הפז"מ או הסגן שלו יחליטו אחרת!

חזרה לפורום
ישן 13-07-2006, 22:54
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Xpression_art שמתחילה ב "פיייי אתה בטח גם משעה אותי!"

ענק!! בתכלס נתת לי עכשיו מוטיבציה ללכ לקרבי XDDDDDDDDD
שזה בעצם, נכון לעכשיו מה שנאי הולך להיות בעוד פחות מחודש.

ועכשיו לעניינינו... אתה לא יכול לתת את הצבא כדוגמא... צבא זה משטר דיקטטורי.. ופה יש משטר דמוקרטי.. רק תעקבו אחרי חוקים והכל יהיה בסדר...לא תעקבו תענשו.. כמו בכל מדינה...
בצבא זה שונה ומי כמוך יודע... אומרים לך אתה תעשה ולא תישא בתוצאות. אין זכות בחירה.
אז אם אתה נותן את הצבא כדוגמה זה אומר שהאשכול הזה אמור להפוך את הפורום לדיקטטורי ואת אלכס שלנו לסטאלין.
בקיצור לדעתי הפורום הוא לכולם ואתה לא יכול להגביל אזור מסויים של הפורום לחברים מסויימים בלבד...בכל מקרה זה לא בסמכותך...
ובלע!! אתה ממנה את המנהל??!! WTF?!?

נ.ב.
אתה מבייש את כל האיליות....תתבייש בעצמך... לך לעמוד בפינה.. רד למצב שתיים או משהו...
30 שניות נגעת באופק וחזרת!!!

חזרה לפורום
ישן 13-07-2006, 23:13

ברור שאפשר לעשות את זה במסנג'ר
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "בדקתי את הנקודות שלי.. עברתי..."

אבל בטאחלס.. מי באמת יציע רעיונות במסנג'ר..כל עוד זה פורמלי אז זה יתן מוטיבציה להמשכיות
ולא נראה לי שמישהו עבר את החוקים עד עכשיו.. חוץ מזה שאפשר להתגמש בחוקים האלה..וזה לא דיקטטורה.. זו לא הכוונה.. זה משטר היררכי בעל סדר מסויים של מעמדות..הרי בכל מצב מישהו שרק עכשיו הצטרף לפורם לא ישתווה לדעה שלך יש בפורום הרי אם תועלה בעיה מסויימת ויבקשו את הדעה שלך ושל מישהו חדש הרי ברור שיתחשבו בדעה שלך יותר.. אז למה לא לעשות את זה רשמי.. בין ככה וככה זה עובד בצורה כזו. אז בואו נודה בזה ונהפוך את זה למשהו מועיל ולא סתם קרב של אגו.

ובקשר לילד הברקים או מה שלא יהייה.. אמן..אבל אמןןןןן אבל אמןןןןןן שכשתגיע לבקו"ם תחליט שאתה לא מתפנה ליעד שלך.. אמןןןןןן שתסרב פקודה ותגיד "אני לא עולה לאוטבוס" אמןןןןןןןןןןן... אז אני יראה לך מזה 30 שניות נגעת באופק וחזרת..אויייי אני כבר מדמיין את זה.. כוס אעמק.. אתה הבן שלי מבחינת חוקי פז"מ.. אתה פאקן בן שלי.. איך אתה מעז לדבר ככה בכלל... יש לך מושג מה היו עושים לך בוותיקה על דיבור כזה?
טוב אתה אזרח.. תנצל את זה כל עוד אתה יכול.. ובבקשה אל תתפנה בבוקם ..בשבילי

חזרה לפורום
ישן 14-07-2006, 14:55

בואנה..
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי gal_dahan שמתחילה ב "בקשר לשאלה שלך: אני כותב..."

מה אתה בכלל יודע על צבא יצעיר לך תעשה בגרויות או משהו מטיף פה לאנשים. כשאתה עוד עשית שאלונים אני כבר פיקדתי וחינכתי צעירים שהיום יכולים להיות מפקדים שלך היום. אז דיי להשתמש בצבא כסטאטוס לבגרות ויתר על המידה לא להטיף לאנשים כשלך אין שמץ של מושג מזה צבא בכלל.

ועוד בכזה זילזול..אתה כולה חודש וחצי פה בפורום ועוד מעיז לקלל אדם שהיה פה עוד מלפני שנולדת. מי אתה חושב שאתה בכלל? אתה אוויר אפס גורנישט זבל עם פה ערמה של טימטום חסרת כל תוכן צריך לתת לך סטירה ולהוציא אותך מהשוק שלך. תתעורר כבר ותבין שבשום מצב מישהו שחודש בפורום לא יטיף לסוניק.

חזרה לפורום
ישן 15-07-2006, 00:33
צלמית המשתמש של Jessica Honey
  Jessica Honey Jessica Honey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
אמ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xpression_art שמתחילה ב "חדר פז"מ!!! - אין מעבר לצעירים!"

אני בת 17 ורשומה בפורום מלפני... שידעתי שהוא קיים (סיפור ארוך), טכנית אני רשאית להגיב?
זה זמן טוב לציין שלמרות שאף פעם לא הייתי גדולה על חוקים (ולא רק הברזות מבית הספר, מה שלדעתי יותר חובה מזכות), עדיין לא עברתי על חוקי הפורום או דקדוק השפה העברית (בגבול מסויים, אף אחד לא מושלם... או מורה ללשון) ואני סוטה מהנושא שוב... איפה הייתי? אה כן, אני יודעת לאיית מילים עם יותר מ-4 הברות ואני מנסה לא להגיב ברמת המשכל של ילד דיסלקט בן 4 עם ADD, למרות שזה לפעמים ממש קשה עם רמת הריכוז שלי, סילחו לי על ריבוי הפסיקים, אז אני יכולה להגיב כאן או לחכות עד שאנשים אחרים ימשיכו להשוות את הפורום לצבא\ ברית המועצות\ דיקטטורה\ גבינה שוויצרית עם חורים?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:06

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר