לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2006, 21:32
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
בתור נהג חדש עם מלא חברים נהגים חדשים...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "לפי מה שאני יודע חובה לעשות..."

זה לא חובה...
גם ביטוח צעיר זה לא חובה...
עד כמה שידוע לי, רק ביטוח חובה הוא חובה (בגלל זה קוראים לו חובה)...
הבעיה היא שאם אתה עושה תאונה, אז החברת ביטוח שלך תשים עלייך זין ולא תסכים לשלם אגורה (תאר רגע מצב שאתה דופק מרצדס בחצי מיליון שקל שכל פגיעה קטנה בפח זה כמה אלפים אם לא עשרות אלפים...)
לא יודע מה ההורים שלך חושבים, אבל ההורים שלי בחיים לא ייתנו לי אוטו שאני לא מבוטח בו, ואני בהחלט מבין אותם (יש לנו פאסאט חדשה ואין עליה ביטוח נהג חדש, אבל עוד חצי שנה נגמר לי הנהג חדש)
אף אחד לא יכול להבטיח שלא תעשה תאונה חלילה, זה משהו שיכול לקרות לכל אחד, בין אם אתה נוהג טוב ובין אם לאו, ובכל מקרה אל תיקח בחיים סיכון כזה, גם לא בנסיעות קצרות ממש

אז אולי זה לא חובה, אבל נסה להסתכל להורים שלך בעיניים אחרי שאתה גורם נזק לאוטו ומסתבר שאתה לא מבוטח...לא נעים, הא?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2006, 00:24
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
תוספת חשובה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "בתור נהג חדש עם מלא חברים נהגים חדשים..."

במקרה של תאונה עם נפגעים לא ישלמו לך כלום.. לא מדובר כאן רק בכמה אלפי שקלים וגם לא במיליון .. מדובר כאן בהליכים משפטיים ארוכים ומתן תשלומים על בדיקות וניתוחים יקרים לאורך כל החיים <חוץ מהפיצויים עצמם>, רק סיטי עולה יותר מאלף ש"ח וזאת בדיקה רגילה שעושים כל חצי שנה לנפגעי תאונות דרכים, כל צילום, כל בדיקה הכי קטנה עולה בשקט מעל ל 700 ש"ח, שלא נזכיר את הניתוחים עצמם... וכל יום אישפוז בבית החולים עולה 1200 ש"ח בערך.

לדעתי אסור לעלות על הכביש בלי ביטוח, מיותר לציין שלא תמיד הנהג עצמו אשם, אבל יש מלא הפתעות בכביש ולכן עדיף לך לעשות את הביטוח הזה, זה שווה את זה .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר