לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2006, 03:34
  AcsesX AcsesX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
שאלה לגבי רשת ביתית

היי אחים שלי..
יש לי מחשב אחד בקרוב אני קונה עוד אחד ואני מתכוון לעשות רשת בין שניהם ושיתוף אינטרנט (יש לי ADSL מודם ALE130 USB)
החלטתי ללכת על האופציה הזולה ולחבר את שניהם על ידיי כבל רשת מוצלב
עכשיו הבעיה היא התלות של הקליינט במחשב השרת זותומרת שאם המחשב הראשי יהיה מכובה לא למחשב השני לא תיהיה גישה לאינטרנט
מה שהחלטתי לעשות זה ככה:
להשיג עוד מודם ולחבר אותו למחשב השני עכשיו אם המחשב הראשי יהיה מכובה אז תיהיה אפשרות להתחבר רגיל דרך החייגן במחשב השני ואם הוא יהיה דלוק אז יהיה אינטרנט משותף בלי שום בעיה
האם זה אפשרי?
תודה מראש!
ד"א: אני לא רוצה לקנות ראוטר כי 1.אני אצטרך לקנות גם מודם של כרטיס רשת ואת הראוטר עצמו שזה די הרבה כסף 2. לפי מה שאני יודע לא תיהיה לי רשת LAN בין שני המחשבים רק שיתוף אינטרנט
אם אני טועה אשמח אם תתקנו אותי. תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2006, 15:01
  Krush Krush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
שיתוף רשת זה לא רעיון הכי טוב...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי AcsesX שמתחילה ב "וואלה תודה אחי אתה יכול..."

ICS - שיתוף רשת הוא אחד הדברים הכי שבירים והכי לא אמינים שיש מכל האופציות שעומדות לרשותך. אין מה לעשות זוהי עובדה.

לכן, אם אתה ממש לא רוצה להשקיע הרבה כסף ברשת ושני המחשבים לא גולשים בו זמנית תוכל לרכוש מודם רשת/USB נוסף ולחבר למחשב תוך כדי שאתה מוכרח לזכור לנתק אותו מקו הטלפון כל עוד הוא לא המודם המחייג (לא צריך לנתק את הUSB אלא את הטלפון) כדי שלא יידפוק את הקו ואז לא תוכל לגלוש. העלות תהיה בטח 100-130 ש"ח

אתה גם יכול להחליף את המודם באחד שמדבר רשת במקום USB ולרכוש מתג או האב ולרשת את הבית.

דרך נורמלית יותר היא לראות מה האופציות שלך מבזק לגבי שדרוג לרשת - זו לא פרסומת אלא פשוט התחשבות בעובדה שרוב הציוד שהם מחלקים לרשתות פשוט איכותי ביחס ישיר לעלות שלו. חוצמזה שאתה מקבל שם תמיכה לרשת במידה ואתה מתבייש לפנות לפורום פה.....
ברור שאז אתה צריך לארגן רשת ביתית כולל כבילה וכרטוס של המחשבים בכ.רשת, וזה הופך לפתרון המושלם לעניין זה אבל גם ליקר ביותר. העלות תהיה 40 (כ.רשת בודד) + 60-250 (כבילה משתנה בהתאם אם אתה עושה לבד או טכנאי) + מה שאתה צריך לשלם על הראוטר (24X15 אם אני לא טועה).

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י Krush בתאריך 17-07-2006 בשעה 15:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר