לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2006, 15:17
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
יום מיון חובלים/צוללות

הייתי היום ביום מיון של חובלים וצוללות ...
הנה הסיקור:
מגיעים ב-8 בבוקר לביתן חיל הים בבסיס תל השומר (עצה שלי.. תשאלו כל מי שאתם רואים איפה זה אחרת תמצאו את עצמכם חורשים את הבסיס- כמוני )
בהתחלה תרשמו אצל המאבחנת ותזכרו לשמור את התלוש של האוכל...
אתם תכנסו לאולם (קראוון) ותראו סרט על חיל הים בכלל ועל קורס חובלים וצוללות בפרט (אם המקרן יעבוד).
אחרי זה ידברו איתכם צוער בקורס חובלים וצוללן על הששרות ביחידות האלו (אני בטח שכל מי שקורא בפורום הזה גם ככה כבר יודע כל מה שהם יאמרו)
לאחר ההרצאות מגיע השלב המעשי של היום. אתם תתחלקו לשתי קבוצות- קבוצה אחת הולכת לעשות קודם מבחני מחשב וקבוצה אחת נשארת למלא שאלונים אישיים.
בשאלונים האישים אתם מקבלים בהתחה חוברת השלמת משפטים (אבא טוב הוא אבא ש... ילדה מחונכת ....) ואחרי זה תקבלו חוברת (בעובי של החטא ועונשו) של הפרטים אישיים על כל דבר בעצם בחיים שלכם וכמובן בסוף תצטרכו לכתוב דף בכתיבה חופשית על עצמכם.
מי שהיה בירפ"א א ירגיש כאילו הוא כבר עשה את זה פעם - אתם צודקים , השאלונים די זהים !!
אחרי זה תעברו למבחני המחשב. המבחנים מתחילים בשאלון על הרצון שלכם להיות חובלים או צוללנים או בכלל בחיל הים.
יש עוד שאלון על מושגים בימאות (אל תדאגו אף אחד לא יודע שום שאלה שם) ושאלון ידע כללי (די קל) אחרי זה יש שאלון של פיסיקה יומיומית (לאן התיבה תיפול, לאן גלגל השיניים יסתובב, איך נכון להחזיק פטיש). השאלון הבא הוא די מעצבן והוא למעשה חישובים שהם כאילו כמו שעושים בספינה כאשר צריך לחשב את המרחק שעל ספינה מסויימת לעבור תוך התחשבות בזרמים רוחות וכיוונים - נשמע קשה אבל זה שטויות וממש ממש קל.
לקינוח אתם מקבלים את שאלון ה-300 המפורסם - אומנם בניגוד לירפ"א כאן יש רק נכון לא נכון ולא 7 אפשרויות אבל תאמינו לי שזה מטריד באותה מידה.
אחר כך תצאו החוצה לאכול ותרגעו לכם (אולי יצא לכם לראות מתגייסים טריים לחיל הים)
אחרי איזה שעה יקראו מספר שמות : חלק מהשמות עוברים לחובלים, חלק לצוללות וחלק לא מקבלים כלום.
אלה שלא בטוחים לגביהם או שסתם בא למאבחנות להשאיר אותם, נשארים לעוד מבחן שהוא משימות קבוצתיות עפ פסיכולוג - -על החלק הזה אני לא מסביר כי אני לא נשארתי אליו. (קיבלתי חובלים !!! ).
בסה"כ יום די פשוט וקל ואני מאחל לכולכם בהצלחה.
(דרך אגב.. גם המאבחנות יודעות שהרוב באים בשביל הגיבושי המשך אבל אל תכתבו את זה בהעדפות בשאלונים, תכתבו רק חובלים חובלים חובלים !!)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר