לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2006, 02:53
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
רוחות מלחמה-רמי קליינשטיין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אשכול חדש מרוכז בנוגע למצב במדינה"

שני בדצמבר רוחות מנשבות
מבהירות את הכתובת על הקיר
יושב וכותב לך רק כמה שורות
כל כך רחוק מהעיר

כקוראים אז באים כך היה וכך יהיה
גם בלי לדעת למה איך ומה
מותר לקוות שממש בקרוב
עוד נצעד בדרכי החכמה

רוחות מלחמה איפה התקווה
עוברות שנים ללא תשובה
נשאר לנשק את לחייך לפני שאלך
לזכור מה שהשארתי... אצלך

אל תדאגי תשמרי על הבית
אני כאן אשמור על עצמי
ערב יורד על מטע עצי זית
ואל תשכחי שאני

מוסר לקטנות נשיקות מאבבא
הכי מנשק בעולם
שתי ילדות, שתי דקות מכפר סבא
נראות לי לרגע כמותן
(רימון!)

בתוך היום יום שדורך ומועך
לא ברור מה בעצם חשוב
יותר מהכל מתפלל שאני אתברך
ואראה אותך שוב

רוחות מלחמה איפה התקווה
עוברות שנים ללא תשובה
דברים שרציתי לומר לך
עכשיו אני שר לך
בפעם הראשונה
רוחות מלחמה ואין שום תקווה
קנה אדמת המריבה
נשאר לנשק את לחייך,
לפני שאלך
לזכור מה שהשארתי... השארתי אצלך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2006, 12:27
  judykisos judykisos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
אני תושב הצפון ואני פשוט חייב להגיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אשכול חדש מרוכז בנוגע למצב במדינה"

אנשים אני ברגע זה כותב לכם מתוך הממד שלי ואת האמת אני חייב לומר שאני מלא בבושה בצה''ל
אנחנו שיש לנו את אחד הצבאות הכי חזקים בעולם לא יכולים לנצח צבא קטן של מטומטמים שבקושי יודעים לירות אנחנו עושים כל כך הרבה שטויות במקום להנחית מכה במקום ואנחנו סובלים מהרבה פגיעות בצבא ובאנשי העם, וכל האשמה במלחמה זאתי היא על הראש של ראשי המודיעין, יש להם צלחת לוין שמצלמת את הכל בלבנון הם ראו שהחיזבאללה בונה את הבונקרים והחליט להתעלם בקונספציה שבמקרה של מלחמה אנחנו ננצח בלי בעיות, אז ביינתים אנחנו אלו ש''אוכלים אותה בתחת'' ואני מצטער על כך שאני אינני נמצא בעמדה של החלטה בנוגע למבצעים אחרת המלחמה הייתה נגמרת ממזמן
ישן 27-07-2006, 23:11
  judykisos judykisos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "בניגוד לחיזבאלונים- צה"ל הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jay
בניגוד לחיזבאלונים- צה"ל הוא צבא הומני. פגיעה באזרחים היא ערך חשוב אצלנו.

למרות זאת, אני מסכים איתך שאסטרטגיית התקיפה של צה"ל לא מובנת לי. החמלה עברה את גבול הטעם הטוב. אם נרצחים לנו חיילים מידי יום, משהו פה לא מתקתק. מה הבעיה להפציץ מהאויר אתה שואל? החיזבאללה מחזיק בשבי משפחות ואוסר עליהם לעזוב. יענו, אם חי"א יפוצץ אותם הוא גם יהרוג אזרחים.

לא פשוט.

תראה אני לא ממש יודע עם להאמין לזה יש מצב שצה''ל מבלף אני לא יודע, בכל מקרה תראו מה, הם משתמשים בשיטת הלחימה הויאטנמית שהיא עם בורות נורא קשה להילחם בהם ככה, כי אם נקח את זה לנקודת הראיה של החיל האויר אז גם אם נפיל עליהם יש מצב שהם לא יהיו שם בכלל, כך שזה משאיר לנו רק את האפשרות להיכנס עם החיילים לשמה אבל זה יכול להיות מסוכן למה צעד אחד החיזבאללה שומע שם טונה של חומרי נפץ ומפוצץ את החיילים שלנו שבפנים כאילו לא היו כלום, זה דבר ראשון, דבר שני בקשר לכך שנסראללה ברח לדמשק אני אומר לכם דבר כזה וברור מאוד, הוא לא הלך לשום מקום, הוא מסתתר בביירות או לידה, הוא לא הלך לדמשק ובטח שלא להיפגש עם אסד אחרת היינו לוקחים את חיל האויר ומפוצצים אותו עם אסד באותה ההזדמנות וגם חצי מהארמון, ואם אסד יש לו שכל הוא לא יעיז להידחף למלחמה אחרת הוא גמור, הוא וכל סוריה, מה יש כבר לסוריה? סקאדים, זה הכל אומנם יש להם גם את החיל האויר אבל החיל האויר שלהם שווה לתחת אנחנו הורדנו להם בשלושה ימים 78 מטוסים בלי שמטוס אחד שלנו לא נפגע, ככה שהם לא יעזו, אם אנחנו נראה שהחיזבאללה ישלח לנו סקאדים פה, אז זה אומר שסוריה מעורבת ויש מלחמה כוללת, ויש מצב שגם אירן תתערב ואז בכלל תיהיה לנו מסיבה חבל''ז :/
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר