לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2006, 17:21
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
כמה טיפים שלמדתי ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avshush שמתחילה ב "כיצד להתאמן עם מישקולות?"

חשוב מאוד חימום טוב לפני הכל....!!!

1. בעבודה אם מישקולות צריך לעבוד על - כח מיתפרץ - ז"א :
למשל אם אתה עובד על דחיקה בשכיבה שזה תרגיל חזה : אל תתדחוק את המוט למעלה לאט כמו שבמכונים אומרים לך לעשות אלא בצורה מתפרצת הכי חזק .

*תמיד תיזכור שאתה עובד על חיזוק השריר מהבחינה הזו ולא על ניפוח שזה עבודה שונה.

2.עבודה אם המישקולות על מקסימום מישקל בין 6-10 חזרות - בכל סט לא לעשות משקל נמוך 15 חזרות , שוב - אתה צריך כח מתפרץ - הרבה מישקל מינימום חזרות. זה אומר שאתה חייב לעבוד אם בן זוג כי מדובר במישקל כבד!

3.חשוב מאוד !!! מאוד !!! מתיחות בסוף האימון וכמו שצריך ! לא חפיף! ממש להתרכז במתיחות זה חשוב לא רק שלא יהיה פציעות כמו שאנשים חושבים יש לזה משמעות אחרי זה להתרפות ובניית השריר!

4.אם אתה עושה גם עבודת מישקולות וגם אומנות לחימה זה אומר שאתה צריך להשלים הרבה קלוריות ומנוחה רבה אחרת זה לא שווה אתה תילך אחורה.

5.בשלב מיתקדם אתה יכול לנסות עבודה של MULTISET שזה קשה אבל מאוד אפקטיבי.

6.להקפיד לעבוד על כל השרירים בגוף כולל רגליים לא רק בישביל פרופורציה אלה גם בישביל מחזור דם , אנשים שנתקעים במישקלים מסויימים בחזה למשל ולא עושים בכלל תרגילי רגליים צריכים לעשות מידי פעם והם יראו תוצאות בשאר הגוף......כל חלקי הגוף שלנו קשורים אחד בשני.

*** בכל מיקרה אם למישהו יש טיפים נוספים או חולק על מה שכתבתי אז בבקשה להגיב גם מר "יוסי פורט" אפילו שאין לי מושג מי זה
חזרה לפורום
ישן 25-07-2006, 11:16
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
חייב לחזק תגובתך
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אני אתייחס ברשותך לעת עתה רק לסעיף מס' 1...."

אהלן

אתה צודק במאה אחוז .

או שהיועץ הראשון לא התנסח נכון או שהבנתו לוקה בחסר . לפחות לפי סעיף 2 שלו .

ראשית, המתאמן חייב למצוא מהו ה-RM-1 שלו . שזה אומר מה המשקל המירבי שהוא מסוגל להניף/לדחוק בפעם אחת . זה הבסיס לכל מטרה בעבודת משקולות .

-לנפח שריר(פימפום) - עבודה מהירה במשקל עד בינוני (בהתאם ל-RM-1).
-לחיטוב שריר - 15-10 חזרות איטיות יותר וב-5 סטים לא במשקל כבד .
-למסה/בנייה של שריר עליה מתונה במשקל בכל סט מתוך 5 ו-10 חזרות בכל אחד .

כמובן שיש צורך בחימום רציני לפני האימון ושיחרור בתום האימון .

ולבסוף, ניפוח של שריר ובניית מאסת שריר גדולה מקצרים את השריר ולכן עבודה של בניית מאסה של שריר אינה מתאימה לקרבות מגע הבנויים על כוח מתפרץ וגמישות , דהיינו, שריר ארוך .
מצד שני השריר חייב ליהיות עם כוח, אבל לא לצורך עבודה בהרמת משקולות . להערכתי , אין צורך להרים משקל כבד יותר ממשקל הגוף כאשר המתאמן בכושר טוב .

בברכה

illi
חזרה לפורום
ישן 25-07-2006, 20:10
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avshush שמתחילה ב "כיצד להתאמן עם מישקולות?"

ציטוט:
ובכלל - השילוב בין כח מתפרץ לעבודה עם משקולות לא ממש ברור לי

אני ממש לא מבין איך זה לא ברור לך שעבודה מהסוג הזה עובדת על כח מתפרץ.....אבל מעניין אותי לדעת איך אתה חושב שצריך להתאמן אם מישקולות על כח מיתפרץ ואם תגיד לי שאין קשר אז יש לך טעות גדולה.....
אני אולי לא מומחה גדול אבל את צורת האימון הזאתי בוודאי לא פיתחתי בעצמי
ואפילו שרוב אומני הלחימה יגידו לך שאי אפשר להתאמן במישקולות בלי לפגוע ב - מהירות או כח .
הרי ידוע שברוס לי שהיה עובד במישקולות

עכשיו שאלה ל- "illi" פירטת סוגי עבודה שונים לאימוני מישקולות .... חוץ מכח מיתפרץ....
מה שיטת העבודה שאתה ממליץ לזה?

בסופו של הדבר השאלה היא מה יעשה אגרוף של אומן לחימה יותר חזק , כלומר איזה סוג אימון ?
בלי התייחסות עכשיו לטכניקה . כח מתפרץ נטו.?

בקשר לסעיף 1 אני חושב שהכוונה שלי לא הובנה ..... לא התכוונתי ממש "להשליח" המישקולות מימך רק ניסיתי להדגיש שעבודה איטית מידי לא מתאימה למטרות... מקווה שהכוונה מובנת עכשיו.

חוץ מיזה שאם אתה עובד אם מישקל כבד בכל מיקרה אתה לא יכול לעבוד יותר מידי מהר כי זה כבד
אם אתם מבינים את כוונתי.

עוד שאלה :
דעתכם על אימון "אגרופים" אם מישקולות.

נערך לאחרונה ע"י ElectroBunny בתאריך 25-07-2006 בשעה 20:33.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר