לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2006, 17:30
  רוני חן רוני חן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.06
שלח הודעה דרך MSN אל רוני חן
שאלה בקשר לפוטושופ

שלום לכולם אני חדש פה...

באופן עקרוני אני לא אמור להתעסק עם גרפיקה וזה לא תחום המקצוע שלי אבל במהלך התעסקותי בבנית משחק נאלצתי ללמוד מעט גרפיקה, קראתי כמה מדריכים על פוטושופ ונסיתי להתעסק איתה קצת, אבל לפי מה שראיתי זה לא מה שאני מחפש, אני צריך להכין דמויות(Sprite) למשחקים שאני מכין למשל תמונה של אדם זז לצד שמאל הכוללת 8 שלבים של התזוזה ובכל שלב הדמות זזה קצת יותר מהתמונה הקודמת וכך לאחר 8 תמונות היא הזיזה את הרגלים בצורת הליכה, במשחק אני מריץ את כל השמונה שלבים אחד אחרי השני במהירות ואז זה נראה כאילו הדמות באמת זזה לצד שמאל, ניתן להגדיר את מה שאני מנסה לעשות כסרט של תמונת כמו שיש לילדים הקטנים שכשמזיזים אותם מהר זה נראה כאילו הדמות מבצעת פעולות מסויימות, בשפה המקצועיצ זה נקרא מטריצה, הבעיה היא שכולם מתייחסים לפוטושופ בתור עריכה של תמונת קיימות ולא יצירה של דמויות מהתחלה, האם יש כלים מיוחדים בפוטושופ לעריכת דמויות מהתחלה? והאם מישהו מכיר דרך יותר טובה ליצור את הדמויות למשחק שלי?

תודה מראש רוני חן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2006, 14:42
צלמית המשתמש של PoM
  PoM PoM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל PoM
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רוני חן שמתחילה ב "מצטער על הבורות... אבל מה זה..."

פלאש זו תוכנה שמלשבת בתוכה גרפיקה, אנימציה, ותיכנות.
כמובן שאין תמיד צורך בכןלם כדי להכין דבר זה או אחר.
לדעתי יקח לך יותר זמן ללמוד את פחאש מאשר את POSER כי POSER היא תוכנה הרבה יותר ספציפית לצרכים שלך.
אך לאומת זאת הפלאש פחות מוגבלת מבחינת אפשרויות אבל יותר מוגבלת מבחינת נוחות.

באשר לתוכנה POSER, אני עצמי לא מומחה גדול של התוכנה הזו: במידה ויצא לך כבר להפעיל אותה אבחנת בדמות תלת מימדית של אדם שבעמצעות העכבר והכלים של התוכנה תוכל לשנות לו את הפוזה של העמידה\ישובה\שכיבה\תעופה וכדומה.. תוכל לשלוט במאפייני הגוף בניפרד בגון חיוך, סיבוב הראש, גודל עיניים, אוזנים, ידים, כרס...
בשלבים הבאים [בתואנת גרפיקה חיצונית] תוכל לצבוע אותו וליישם בו אפשקטים דו מימדיים שלא יכלת בתונה POSER כמו למשל... חבישת קסדה [זו רק דוגמא] או לכלוך על החולצה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר