לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2006, 23:05
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
שאלה בשביל חבר בקשר לבחורות(הוא שבוז).

טוב, אז ככה חבר שלי סיים עכשיו יב'. הוא מתגייס איתי בגיוס קרבי בנובמבר. עכשיו הנה הסיפור שלו בערך: הוא לא היה בחיים שלו עם בחורה, כלומר הוא לא התנשק אף פעם ואין לו ידידות בכלל (באסה לו). הוא ילד כזה שמתבייש להתחיל עם בחורות .אני לא מבין מה הבעיה שלו, הוא דווקא נראה טוב והוא אחלה בנאדם, באמת. אבל הוא כל הזמן אומר לי שקשה לו להתחיל עם בחורות, הוא אמר לי שבחיים הוא לא התחיל עם אף אחת כי הוא מתבייש לעשות את זה כדי לא לאכול פדיחה ושהוא פשוט מפחד.

עכשיו הבקשה שלי מכם שתתנו לי עצות לתת לו כדי שהוא יפסיק עם הביישנות הזאת, ויתחיל עם בחורות... אני באמת מרחם עליו הבנאדם מתגייס עוד 4 חודשים ועדיין לא הייתה לו מישהי. כל עצה שתתנו תתקבל בברכה, אם מישהו גם היה ככה פעם והוא התגבר על כך מוזמן לענות. זה למטרה טובה, בכדי שאני אעביר לו את מה שאמרתם, אולי זה יעבוד עליו קצת (הגיע הזמן לא?).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2006, 15:33
  samba23 samba23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי unqiue שמתחילה ב "שאלה בשביל חבר בקשר לבחורות(הוא שבוז)."

קודם כל, אני חושב שזה לא נכון מצידך להגיד שאתם "מרחם עליו", זה בא מתוך איזושהי התנשאות שהיא לא ממש נכונה בהתחשב בעובדה שאתה אוהב אותו כחבר ורק רוצה לעזור. זאת לא המילה שצריך להשתמש בה, לדעתי..

בכל אופן, בנוגע לשאלה עצמה. אני לא חושב שיש איזושהי מוסכמה חברתית בנוגע לחברה לפני הצבא.. אני אישית מכיר בחור בן 26 שעדיין לא הייתה לו חברה, ועוד חבר מהשכבה שלי שאומנם הייתה לו חברה אחת, אך רק לתקופה מאוד קצרה. כל דבר טוב בא בזמנו אמרו חכמים ממני, וצדקו. העובדה שלי, לך ולרבים אחרים הייתה/יש חברה לפני הצבא לא עושה אותנו טובים יותר ממנו. הוא ילמד עם הזמן ש"מי שמתבייש מתייבש", "דברים טובים לא שווה להפסיד בגלל ביישנות" וכ', כולם לומדים זאת בשלב כלשהו בחיים וכנראה שהוא עדיין לא למד זאת.

סמוך עלי שברגע שהוא יראה מישהי, שפשוט משהו במבט שלה יהפנט אותו, הוא לא יהסס אפילו לרגע ויקום ויעשה את הצעד.

Tomorrow never comes until it's too late

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר