לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2006, 03:26
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
פעם ראשונה שאני מעניק יחס כזה לתגובה (אני רואה את הסרט)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מתקפה חסרת תקדים על האיסלאם ואופיו (לטענת אישה מוסלמית) בממרי..."

אני בדרך כלל עצלן :/
אוקיי אז ככה, ממה שהבנתי היא בסך הכל קול קטן מתוך רבים ודרך אגב אני ממליץ לכל הפורום לראות את הסרט ואח"כ את התגובה שלי (במיוחד לך דנדוש מתוק שלי ), רוצים לדעת מה ההבדל בינינו לביניהם?
ההבדל הוא שאם מישהו כמו האשה הזאת תצא נגד הדת(האיסלם) במדינות ערב או בכל מדינה אחרת (כנ"ל מדינות היוצאות נגד האיסלם), יהרגו אותה\ יתקפו אותה (אני מעריך שהפרשן שם זה עם הכובע בטח תקף אותה אחרי, ואני לא אהייה מופתע אם יסקלו אותה באבנים לאחר התוכנית :/), אבל במדינת ישראל, כאשר חילוני יוצא נגד הדתיים, לא יעשו לו שום דבר וזה נקרה- סבלנות דתית מה שאין לאיסלם (האיסלם היא הדת המשותפת לכל העם הערבי! כולו!).
כפי שהיא כבר אמרה: באיסלם רשום בפרוש: מלחמה ויש להשמיד כל כופר, אבל יהודי ישב במסעדה גרמנית לעומת ערבי שישר ירצה להרוג את הכופרים.
האיסלם הוא המאיים על כל העולם ואין בזה שום ספק, מה אני בעצם אומר פה, שאין דבר כזה איסלם קיצוני, האיסלם הוא שקיצוני ולא דעותיו.
כולנו זוכרים את הפגיעה של הקטיושה על נצרת המאוכלסת בערבים, האם כולנו סמנו לב לפרטים?
היכו שוטר שם, לזה סמתם לב? ומה השוטר רצה בסך הכל לעשות?! בסך הכל רצה להרחיק סקרנים כדי לבצע עבודה יעילה יותר אז אם אלו לא ברברים אז מי כן?! העם שאנחנו רוצים לתת לו שיוויון זכויות, אתה רוצה שככה תראה לך המדינה?!
האיסלם הוא של כל הערבים ללא יוצא מהכלל, גם של הערבים בנצרת ועובדה, נסראללה מתנצל בפני משפחות ההרוגים שכן להם יש משהו משותך- האיסלם "הקדוש" וכן הוא כינה אותם שאיהדים, השפחה? מרוצה,איך לא?
לא באתי לפה כדי לריב עם אף אחד באתי כדי להציג לכם עובדות, אודה לכם אם תתייחסו לעניין ברצינות בתקווה שתפנימו, תודה ויום טוב.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 21-07-2006 בשעה 03:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר