לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2006, 15:44
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
ממש לא, קרא שוב...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי dr.d שמתחילה ב "לאספפיה"

רשמתי שאם יש לך 72 אז אין סיכוי לקבל נח"ל
72 זה פסול יח"ש (יחידות שדה), וזה אומר שאי אפשר לקבל חי"ר...
אפשר תותחנים, נ"מ, שריון וזהו, בטח לא נח"ל, שהיא יחידת חי"ר

לגבי זה שיש לך 97 ולא קיבלת נח"ל-כנראה קב"א נמוכה או צד"כ נמוך, אי אפשר לדעת (בעצם יש לך קב"א נמוכה בטוח אם לא קיבלת יום סיירות ויש לך פרופיל 97).
חבר שלי גם 97 והוא קיבל שריון, כי הקב"א שלו נמוכה (סביר להניח שהיא נמוכה, כי אין לו אף בגרות, בקושי 12 שנות לימוד יש לו, בעצם אם הוא לא קיבל יום סיירות אז בכלל הקב"א שלו מתחת ל-52).

97 זה לא מבטיח חי"ר, והפרופיל זה לא השיקול היחיד של הצבא לגבי השיבוץ של המלש"ב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2006, 16:00
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "ממש לא, קרא שוב..."

מה הקשר לנתונים ולשיבוץ באחת מהחטיבות??שאול מופז עם קב"א 49 והוא שירת בצנחנים ואחר כך המשיך בפיקוד והכל...ממש לא קשור לקב"א נמוכה או צד"כ נמוך לבין זה שלא שיבצו אותו בנח"ל...

אם כתבת במנילה נח"ל בעדיפות ראשונה ושיריון ונ"מ עדיפות שנייה ושלישית אז סביר להניח שלא יקחו אותו לנח"ל נכון??!?!

ככה שבקשר לחטיבות חי"ר זה ממש לא קשור לנתונים...מגיעים אנשים מכל הסוגים...לשריון לא לוקחים את כל המפגרים כמו שלצנחנים לא לוקחים את כל הגאונים...

ולבחור שלא קיבל נח"ל..כנראה שצה"ל החליט לשבץ אותך במקום אחר על פי המנילה שלך ולא בנח"ל...לא לוקחים רק את העדיפות הראשונה,לוקחים את שלושת העדיפויות בדרך כלל...

בהצלחה!

נוב 07.

ישן 22-07-2006, 18:56
  Kinor Kinor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי assafy1000
רשמתי שאם יש לך 72 אז אין סיכוי לקבל נח"ל
72 זה פסול יח"ש (יחידות שדה), וזה אומר שאי אפשר לקבל חי"ר...
אפשר תותחנים, נ"מ, שריון וזהו, בטח לא נח"ל, שהיא יחידת חי"ר

לגבי זה שיש לך 97 ולא קיבלת נח"ל-כנראה קב"א נמוכה או צד"כ נמוך, אי אפשר לדעת (בעצם יש לך קב"א נמוכה בטוח אם לא קיבלת יום סיירות ויש לך פרופיל 97).
חבר שלי גם 97 והוא קיבל שריון, כי הקב"א שלו נמוכה (סביר להניח שהיא נמוכה, כי אין לו אף בגרות, בקושי 12 שנות לימוד יש לו, בעצם אם הוא לא קיבל יום סיירות אז בכלל הקב"א שלו מתחת ל-52).

97 זה לא מבטיח חי"ר, והפרופיל זה לא השיקול היחיד של הצבא לגבי השיבוץ של המלש"ב

99% ממה שכתבת זה שטויות גמורות, בלי להעליב כמובן..
אין כל קשר בין קב"א לבין שיבוץ ביחידות השדה השונות, ובחיילות הקרביים השונים!
הבחור קיבל תותחנים ולא נח"ל כי סביר להניח שהוא רשם את תותחנים בין שלושת העדיפויות הראשונות שלו, ובגלל הביקוש הנמוך לתותחנים וצורך בכוח אדם שיש להם, כמו שיש לכל חיל, כל מי שרושם תותחנים באחת משלושת העדיפויות הראשונות שלו מקבל זימון לחיל הנ"ל.

כמו כן, הקב"א היא לא הגורם היחיד שבגללו מלשב נפסל מלקבל זימון ליום סיירות, לי יש פרופיל 97 וקב"א 54 ולא קיבלתי זימון ליום סיירות בגלל סעיף ראיה ובגלל שאני חי במשפחה חד הורית,
שורה תחתונה יש הרבה מאפיינים שמשפיעים על הזכות לקבל זימון ליום סיירות.

ישן 22-07-2006, 21:14
  dr.d dr.d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dr.d שלח הודעה דרך MSN אל dr.d
מידע אני לצערי יודע את הסיבה שהגעתי לתותחנים

בטעות סימנתי את התותחנים בחאת העדיפויות שלי אם אני לא טועה שניה או שלישית כי רציתי מאוד להגיעה למיתר.... ובקשר למה שאמרת, אני מכיר מישהי בלשכת גיוס והיא בדקה לי את הנתונים והיא אמרה לי שיש לי את הנתונים הכי גבוהים שאפשר לקבל, ובנוסף למה שכתבת, זה היה לי זימונים לצוות אוויר ולא עברתי לירפ"א ב'... והיה לי גיבוש לצנחנים דובדבן- אבל בטעות פלטתי אימרה לא במקום על המפקד וזאת הסיבה לדעתי שלא לקחו אותי וכן היה לי יום סיירות אבל עזבתי באמצע אחר שחשבתי לעצמי איזה טימטום זה לרוץ על הההר חול הזה למעלה ולמטה שבכלל לא הייתה סיבה שאני יעשה את זה כי רציתי נח"ל....
ועוד משהו- יש לי תעודת בגרות מלאה עם 39 יחידות ומתוכם 15 יח"ל באלקטרוניקה....
קצת הרגיז אותי הקטע שרשמת בלי לבדוק וזה אומר משהו גם על התותחנים אתה לא חושב? אם הגעת למסקנות האלה בלי שאמרתי לך כלום כנראה שיש נפילות בחייל הזה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י dr.d בתאריך 22-07-2006 בשעה 21:16. סיבה: שחכתי להוסיף
ישן 07-07-2007, 04:33
  dr.d dr.d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dr.d שלח הודעה דרך MSN אל dr.d
מידע רבותיי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dr.d שמתחילה ב "תותחנים"

רבותיי שימו לב!

אני DR.D פתחתי את האשכול הזה לדיון בערך לפני 11 חושב שזה כמעט לפני שנה והינה, פתחתי את האימייל שלי וקיבלתי התראה עם הודעה חדשה מפורום 'פרש' (שהייתי בטוח שאני כבר לא רשום בו) על הודעה חדשה באשכול, עברתי על כל ההודעות באשכול וואללה- אני כבר כמעט שנה בצבא, בתותחנים, בגדוד רשף 402, אחרי קורס מפקדים ולפני קורס קצינים ואני אומר לכם- כל הדאגה שהייתה לי לפני הגיוס הייתה לחינם, האנשים פה גברים אחד אחד (למרות שיש פול צהובים בחייל) ובאמת אנשים איכותים כי באמת יש הרבה נפלטי"ם, וזה לא כל כך נורא להרים פגזים- אחרי הכל מתרגלים לזה וזה גם עושה לך וואחד שרירים וכח בידיים ובאמת באמת שתותחנים זה חייל חשוב ולא כזה נוראי כמו שאנשים מדברים עליו באזרחות ושתדעו שיש בחייל הרבה דברים שהם אפילו יותר טובים מחילות אחרים ויש את הפלוס (למי שעוד לא בצבא- הוא יבין בהמשך) שיש בשבטה שק"ם עצום לעומת בסיסים אחרים (וזה חשוב!) אז תבינו- זה לא שאני מורעל על החייל אבל בהחלט מרוצה מהשירות שלי בתותחנים והכי חשוב לזכור
צנחן טועה- צנחן מת, תותחן טועה- צנחן מת
אללה 402!!!!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר